Skocz do zawartości
IGNORED

Ban w Hi-End


KonradRak

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni moderatorzy proszę o odblokowanie możliwości reagowania na wpisy o mnie w "wybitnie wartościowym" wątku pt.: Bezpieczniki ;)

Który punkt regulaminu złamałem aby to zobaczyć: "Zostałeś zbanowany w tym temacie. Nie możesz w nim dodawać odpowiedzi."?

Uważam, że nikogo nie obraziłem swoim wpisem a jest widoczny poniżający atak na mnie (mimo edycji).

Proszę o obiektywne i sprawiedliwe traktowanie wszystkich forumowiczów.

Mój wpis za który zostałem zablokowany:

"Z całym szacunkiem bo ludzie są różni - nie oceniam. Zastanawiam się tylko w jaki sposób potrafisz zarobić te kilkaset złotych na bezpieczniki? Jakie posiadasz umiejętności bo fizyki i matematyki raczej unikałeś?

Pozdrawiam wszystkich piszących w tym temacie :)"

 

Wpis człowieka, który nadal snuje filozoficzne myśli i o zgrozo przywołuje geniusza Teslę:

"Wręcz przeciwnie, choć sądzę, że Ty edukacje z fizyki zakończyłeś na etapie szkoły podstawowej, co raczę zauważyć nie upoważnia Cię do oceny kogoś z wyższym wykształceniem. Sugeruję douczyć się. Póki co pałka. Nikola przewraca się właśnie w grobie, ale obiecałem mu, że nadrobisz zaległości, więc straszył cię nie będzie. Pozdrawiam."

 

Pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KonradRak napisał:

 

"Zastanawiam się tylko w jaki sposób potrafisz zarobić te kilkaset złotych na bezpieczniki? Jakie posiadasz umiejętności bo fizyki i matematyki raczej unikałeś?:

 

Nie dość, że zaglądasz mi do kieszeni to jeszcze wyzywasz od nieuków i zastanawiasz się skąd BAN?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, KonradRak. Ja też dostałem kopa, choć w sumie nie wiadomo za co.

Ten Krzysztof z cyframi jest mocno nadpobudliwy, zatem dostać od niego bana - żadną ujmą nie jest.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezlitosna Niusia - miło być po przeciwnej stronie, dziękuję za słowa uznania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ja stawiam barykady...

 

A jak sądzisz - w jakich sytuacjach stawia się barykady i po co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jak sądzisz - w jakich sytuacjach stawia się barykady i po co?

Dobre pytanie. Zatem - po coś ją postawił i za co dałeś mi kopa w zadek?

Nie, żeby mi specjalnie zależało na uczestnictwie w Twym wontecku, ale - za co?

 

A latanie do Moderacji z każdym głupstwem i wrzask wniebogłosy, jakim to pokrzywdzony - jest doprawdy żałosne. Takie - z podstawówki.

Plose pani, a on się bije.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta EQ i wrodzona skłonność do poczucia równowagi zainspirowały mnie do włączenia funkcji Ignoruj.

Widząc napis "Post został ukryty..." u Panów czuję błogi spokój. Sugeruję zastosować to wobec mnie i mamy temat z głowy.

Spokojnego wieczoru Panowie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od początku:

 

- @KonradRak - skargi na działania założycieli wątków i prace moderacji, nalezy wnosić WYŁĄCZNIE na panel zgłoszeń moderacji, do Administracji AS, lub poprzez PW bezpośrednio do moderatora.

Ten watek jest łamaniem Regulaminu Forum i za założenie go i sposób prowadzenia w nim dyskusji, powinienem Ciebie ukarać.

- @Krzysztof_54067 - założony przez Ciebie kolejny watek o bezpiecznikach był łamaniem Regulaminu i Netykiety Forum AS. Ze względu na ilość opublikowanych wpisów nie został on usunięty, tylko przeniesiony do zakładki HIFi gdzie toczy sie dyskusja w starszym wątku na temat bezpieczników. Założyciel watku poza zakładką KLUBY i w sytuacjach uzasadnionych w zakładce HiEnd - NIE MA PRAWA - banować samodzielnie uczestników dyskusji. Może zgłaszać ich wpisy na panel moderatorski z wnioskiem o usuniecie wpisów i ukaranie piszącego. Decyzja jednak nalezy WYŁĄCZNIE do moderacji AS.

Za te wykroczenia również powinieneś zostać ukarany.

Po zapoznaniu sie z dalszymi wpisami w podmiotowym wątku, został on całkowicie zamknięty jako miejsce wzajemnych ataków personalnych i trollingu.

Z tego powodu odstępuje od karania Was za wyżej wymienione łamanie Regulaminu i oczekuję unikania takich zachowań w przyszłości.

Temat uważam za ostatecznie zakończony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.