Skocz do zawartości
IGNORED

Audirvana na Windows


Przemysław_51508

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno wyszedł nowy/stary odtwarzacz plików. Niestety nie darmowy. Jego plusem jest zintegrowanie z Tidalem wraz z odtważaniem MQA, dobra katalogowanie biblioteki i obsługa ASIO. Właściwie wszystko co można mieć za darmo.

W porównaniu do Jriver działa u mnie o wiele stabilniej, nie zdarzyła mu się jeszcze żadna zwiecha.

Można pobrać sobie triala i ocenić czy warto dać za niego ponad 300 cebulionów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadą jest na razie brak pilota. Na iPhony ma być niedługo, na Androida niewiadomo kiedy. Ja już testowałem. U mnie wieszał się często ale to dlatego, że mam mini PC z Atomem i 4GB RAM(rekomendowane jest 8 GB). Oprócz tego traktowałem go Fidelizerem Pro i słuchałem na ASIO/jPlay. Jako program samodzielny na WASAPI działał OK ale brzmienie było takie sobie. Co innego z Fidelizerem i jPlay, tu grał trochę lepiej od Foobara. Qobuz(bo ten serwis też jest dostępny) gra lepiej niż z apki oryginalnej na Windows. Nie da się robić playlist wspólnych z własną biblioteką ale można łączyć biblioteki dodając utwory/albumy z obu źródeł do kolejki odtwarzania. Zarządzanie playlistami Qobuza jest wygodniejsze niż w apce oryginalnej. Generalnie jest to ciekawa opcja. Jak zrobią pilota na Androida to rozważę zakup. Brzmieniowo(bez wspomagaczy typu jPlay) to jednak lepsza jest wg mnie Amarra. Ale ten program na Win jest koszmarny od strony użytkowej(też b. wymagający - u mnie non stop się wieszał) pilota na Antka też nie ma. Ale brzmieniowo jest to mocna propozycja poza jPlay nie słyszałem nic fajniejszego.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wieszał się często ale to dlatego, że mam mini PC z Atomem i 4GB RAM(rekomendowane jest 8 GB). Oprócz tego traktowałem go Fidelizerem Pro i słuchałem na ASIO/jPlay.

Może to jest problem.

 

U mnie na razie ASIO, stabilne. Przy foobar czy jriver zdarzały się problemy. Z JR częściej.

Co do jakości dźwięku nie mam powodu do narzekania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.