Jump to content
IGNORED

SONY FA-5-ES a MARANTZ PM 7000

jaceks

Recommended Posts

Słuchałem kiedyś dość długo Sony FA3ES, był do bani w porównaniu z Marantzem PM68 (PM7000 to to samo, ma tylko onną facjatę). FA5ES słuchałem krótko, i stwierdzam że faktycznie jest lepszy niż FA3, ale z Marantzem PM68 po upgradzie nie ma szans. Nie wiem natomiast jaka jest "podatność" FA5 na tuning, jeżeli byłaby znaczna, to istnieją przesłanki, aby przypuszczć, że będzie bardzo dobrze, nie gorzej, a może i lepiej niż z PM7000 po tuningu, ale żeby to stwierdzić konieczne byłoby zajrzenie "pod maskę" FA5

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jako esmaniak przypadkowo zajrzałem do tego wątku :-))

Jeżeli jest 870ES do kupienia TO BRAĆ W CIEMNO !! Sam miałem 770ES który jest na tych samych cześciach , miał tylko mniejsze trafo ( i mniejszą moc wyjściową )i mniejsze kondenastory zasilające. Ale jak to grało ! Maranz nie ma szans - porównywałem go kiedyś z dzielonym Rotelem seri 9xx ( który był na pewno lepszy od Maranza ) i jeżeli chodzi o neutralność to Soniak bardzo łatwo sobie z nim poradził. Poza tym w Rotelu bez przerwy wywalało bezpieczniki :-))

Jeszcze raz radzę: BRAĆ ! 25 kg prawdziwego, z dobrych czasów Sony solidnie wykonanego low Hi-End-u ! A jaki miał dobry preamp RIAA....

Pozdr.

Hidden Content

-> Jaceks

Akurat sprzedaję swojego TA-F707ES(770/870/808 to praktycznie to samo), więc jeśli jesteś zainteresowany, pisz na maila (o mnie).

Hidden Content

Xavian XN 250 EVO | Sony TA-N7 | Chord Mojo | Luxman T-03L | AQ Midnight 2 | Sun Audio Reference | Tomanek TAP8

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.