Skocz do zawartości
IGNORED

Heco 900 impedancja


bl4ck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Konkretnie i na temat: Kolumny heco music style 900 producent podaje "Impedance 4 – 8 Ohms" Fragment testu przeprowadzony przed "AUDIO Video"

 

"Moduł impedancji Heco ma umiarkowaną zmienność – zwracają uwagę spłaszczone szczyty na basie, nieprzekraczające wartości 10 Ω.. Pozytywną konsekwencją tego stanu rzeczy są nieduże kąty fazy elektrycznej, które nie przekraczają +/- 33 stopni. Minimalna wartość impedancji wynosi 3,5 Ω (przy 112 Hz), a kolumny należy określić jako znamionowo 4-omowe. W kontekście dużej efektywności (90,7 dB/1 m/2,83 V) trzeba przyznać, że podłogówki Heco są zdecydowanie łatwym obciążeniem dla wzmacniacza"

 

 

I7zGS80.png

 

 

Posiadcze amplitunerów A/V nie mają powodów do obaw. Bas-refleks dostrojono dość wysoko – do częstotliwości 53 Hz." Mój wzmacniacz Cayin A88T przez cały czas miałem wpięte kolumny pod 4ohm dzisiaj tak z ciekawości podpinam pod 8ohm i lekki opad szczęki kolumny grają dużo wyraźniej, głośniej, wszystkiego jest dużo więcej powiedział bym że jak by za dużo... totalnie zgłupiałem jak te kolumny powinny być poprawnie podłączone?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby prosty temat na poczatku zmyliła mnie ta "lepszosc" która po czasie byla nie do wytrzymania na 8ohm jest ostro duzo wysokich tonow źle sie to słucha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.