Skocz do zawartości
IGNORED

Przedwzmacniacz do końcówki mocy Roksan M2.


tartuffe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zapytanie do szanownych forumowiczów... czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia z końcówką Roksan M2? Czy użycie jako pre CXNa CA lub Audiolaba M Dac ma w tym przypadku sens? Słucham na kolumnach DT SM65. Czy może lepiej dołożyć i kupić integrę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem w swoich łapach tej końcówki mocy ale opierając się na swoich doświadczeniach z innymi produktami tej marki i opiniami innych osób o właśnie tej końcówce, przetestowanie jej zdecydowanie ma sens. Nie sądzę jednak abym na siłę usiłował ją ożenić z Audiolabem albo Kambodżą. Ja K3 sterowałem za pomocą TEAC-a i to było bardzo faje zestawienie. A co tu dużo mówić Caspian jest lepszy od K3. Szukałbym raczej czegoś z dociążeniem i wypełnieniem grania a nie czegoś w stylu "w piz.....ę i na gaz". Poszukaj przedwzmacniacza lampowego, będzie jeszcze lepiej. Czy to Haiku czy White Bird. Będzie magia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do posłuchania K3, ale integry. Różnica w cenie pomiędzy integrą K3, a końcówką M2 nie jest taka duża... stąd wynikło moje pytanie ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem integrę K3 i z czystym sumieniem mogę polecić jako kapitalny wzmacniacz w swoim przedziale cenowym. Wart każdej wydanej złotówki. Niemniej Caspian jest po prostu lepszy. Uważam, że wybór końcówki mocy (M2) i dobranie odpowiedniego przedwzmacniacza (obstawiam lampę) da o wiele więcej frajdy. Choćby poprzez możliwość zabawy z doborem lamp i korektę brzmienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.