Jump to content
Tomek 1685

AVS2018 - Pokój audiostereo.pl

Recommended Posts

Witam Szanowe Koleżeństwo.

Wakacje się skończyły, do wystawy pozostało dwa i pół miesiąca, wobec czego trzeba zacząć myśleć o organizacji Pokoju.

Aktualnie sprawy mają się tak:

- pokój dla Nas będzie, nie wiadomo jeszcze, który, ale będzie,

- ja mam zająć się organizacją i sprawować opiekę nad pokojem.

Na razie z nikim sprwy nie konsultowałem, więc owierając temat chciałbym poprosić Was o sugestie, co do tego czy przyjmujemy taką konwencję Pokoju jaka była przyjęta w ubiegłym roku, czy może zorganizujemy to trochę inaczej.

Ja w każdym razie proponuję zachowanie tradycji, czyli przedstawienia konstrukcji niekomercyjnych, budowanych przez Nas. Myślę, że należy skupić się na kolumnach i elektronice do ich zasilenia. Słuchawki z uwagi na kompletny brak zainteresowania podczas ubiegłorocznej wystawy proponuję pominąć.

Proponuję również aby prezentacja nie miała na celu podjęcia rywalizacji z branżą, a raczej umożliwienie zapoznania się z walorami urządzeń, które budujemy. Wszystko to w atmosferze pozbawionej niezdrowej rywalizacji i agresji, pełnej pozytywnej energii i wzajemnego poszanowania.

Tak więc prosiłbym aby ci z Was, którzy zmajstrowali coś ciekawego, chcieliby pokazać to publicznie, chcieliby podzielić się z innymi szczegółami dotyczącymi tych urządzeń, wpisywali się na listę z krótką informacją, co chcieliby zaprezentować. Osobiście uważam, że urządzenia w pudełkach po butach lub zmontowane na deskach nie nadają się do prezentacji, wobec czego zgłaszane do urządzenia muszą być skończone oraz bezpieczne dla ludzi i urządzeń, z którymi mają współpracować.

Zapraszam również do kontaktu ze mną na PW lub telefon. Pozdrawiam

Lista uczestników:

1. Tomek 1685 - ? (jeszcze nie zdecydowałem z czym przyjadę, ale listę trzeba jakoś rozpocząć),

2.

3.

Ja zasadniczo dysponuje tym samym co w ubiegłym roku (z drobnymi modyfikacjami). Dwa projekty (jedne kolumn) drugie wzmacniacza na GM70 w powijakach i raczej nie skończę do wystawy. Oczywiście mogę to przywieść ale daje pierwszeństwo nowym konstrukcjom.

Oczywiście najbardziej liczę na atmosferę z ubiegłego roku i oferuje swoją skromną pomoc.

PS. Czy temat nie lepiej przenieść do DIY? Chyba, że trzymamy się tendencji z zeszłego roku co mnie osobiście odpowiada ;)

Edited by Seyv

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Stały, pewny i solidny punkt każdej wystawy, zazwyczaj co najmniej dobry dźwięk i świetna atmosfera, bez napinki. Do zobaczenia i usłyszenia, dacie radę :)))

Edited by Łukasz_62438

własciwa dyskusja jest w blizniaczym temacie w DIY

temat podwieszam i zamykam

zapraszam do DIY

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.