Skocz do zawartości
IGNORED

Dobre stereo do 3000zł


marcin1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Poszukuję zestawu stereo do około 3000zł.

Sprzęt wyłącznie używany.

Pokój to 14m2, a w nim źródłem ma być komputer i muzyka ze spotify (muzyka to duże ilości popu, rocka, indie popu, house'a, elektroniki, elektropopu).

Poszukuję zatem DACa, wzmacniacza, kolumn podstawkowych oraz okablowania.

Podłogówki to jak sądzę nie będzie mądry wybór więc kieruję się w stronę monitorów i tu podstawki dokupię później - z nimi jak sądzę nie będzie problemów sonicznych ;)

 

Interesują mnie monitory Dynaudio DM 2/6 i na brzmieniu tej firmy chciałbym budować system.

Chcę by muzyka była w całym zakresie gęsta, analogowa, aksamitna, gładka i przyjemna.

Przekaz musi być barwny, cielesny i naturalny z dużą przestrzenią.

Dobrze by nie zabrakło dynamiki, jakiegoś przyzwoitego pazura - tu mam obawy bo wiem, że Dynaudio lubią dużo prądu...

Zdecydowanie wolę dźwięk po naturalnej, jasnej i barwnej stronie niż zimne granie.

 

Na starcie odpadają wszelkie Nady z racji "sztucznego" brzmienia :)

 

Myślę aby celować w: Exposure 1010, Audiolab 8000A mkIII lub w jakiegoś Cyrusa...

Dac to np. Hegel HD2, a kable Melodika bo ponoć dają gęste brzmienie...

 

Co o tym myślicie ? Idzie to w dobrą stronę ?

 

Może znacie z własnej autopsji takie zestawy, które zapadły wam w pamięci i możecie z czystym sumieniem nazwać je synergicznymi, czyli zaskakująco doskonale brzmiącymi w swojej cenie... takimi przy, których nie sposób oderwać się od muzyki ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na Hegla bo to kapryśne urządzenia. Może nie zgadać się po USB. Lepiej coś solidnego kupić. Zwłaszcza, że chcesz uzywane, a to oznacza najczęściej brak mozliwości zwrotu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta moda na Hegla

Pojawia się w co drugim wątku

Marka rozreklamowana w Polsce

Za granica raczej furory nie robi

 

Na Dynaudio tez bym uważał

Te kolumny bez odpowiedniej dawki prądu grają stłumionym , przygaszonym dźwiękiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może żaden z tych wzmacniaczy nie sprosta dynkom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie gra Exposure 2010 s2 z monitorami Acoustic Energy Aelite Two.Źródło to Cambridge Audio CXN. Kolumny kupiłem w ciemno ( 1200 zł) i według mojej oceny to udany zestaw. Monitory grają dynamicznie, gęsto, bardzo dobre niskie rejestry i góra pasma, ładna przestrzeń.Polecam te monitory, warto się nimi zainteresować. Oczywiście jakość dźwięku zależy od wielu czynników, w dużej mierze od jakości pliku. Spotify udostępnia pliki słabej jakości, więc nie wiem czy uzyskasz dźwięk taki jaki Cię interesuje. Lepszy jest TIDAL.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym też zwrócić uwagę np. na kolumny

Indiana Line z serii Diva 252 , 255. Powinny być łatwiejsze do napędzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę aby celować w: Exposure 1010, Audiolab 8000A mkIII lub w jakiegoś Cyrusa...

Dac to np. Hegel HD2, a kable Melodika bo ponoć dają gęste brzmienie...

Co do wzmacniaczy na moje oko myślisz dobrze, zwłaszcza Exposure to już dobrej klasy brzmienie w niskiej cenie. Nie bałbym się o jakieś szczególnie ostre brzmienie z Dynaudio, to zazwyczaj bardzo neutralne kolumny. Najwięcej w kwestii barwy będzie i tak zależeć od ich ustawienia. To dobry punkt wyjścia.

 

Jeśli chodzi o DAC to w tej cenie wybór jest dość ograniczony, myślę że DacMagic nie jest głupim pomysłem. Tańsze Hegle grają już dobrym brzmieniem, ale raczej dość ciepłą barwą co nie koniecznie Ci się spodoba, być może na początek podłączyłbym po prostu na próbę do kompa - HD2 to już leciwy DAC z archaicznym złączem USB a postęp w tej dziedzinie wciąż się dokonuje.

 

Jeśli chodzi o kable według mnie warto zwrócić uwagę na Canare 4S11 i ogólnie marki pro. Niezależnie od budżetu i klasy sprzętu to po prostu dobre kable.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z uczciwie wycenionymi i organicznie grajacymi zestawami, ja zaproponuje Castle Knight 2 i piecyk Music Hall. Z DM 2/6 nie dostaniesz ani takiej organicznosci i barwy jak z CK2, rowniez wiecej blasku i lepiej rozciagniety i bardziej soczysty a mniej nadmuchany przez br (dm 2/6) bas dostaniesz z CK2. Problemem CK2 jest ich podle wykonanie przez parszywego chinczyka, ktory tak te pieknie grajace kolumny kaleczy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z uczciwie wycenionymi i organicznie grajacymi zestawami, ja zaproponuje Castle Knight 2 i piecyk Music Hall. Z DM 2/6 nie dostaniesz ani takiej organicznosci i barwy jak z CK2, rowniez wiecej blasku i lepiej rozciagniety i bardziej soczysty a mniej nadmuchany przez br (dm 2/6) bas dostaniesz z CK2. Problemem CK2 jest ich podle wykonanie przez parszywego chinczyka, ktory tak te pieknie grajace kolumny kaleczy....

 

No niby tak, ale jednak Knight 2 nie przybliżają wokali, a dynaudio ponoć tak... a ja to bardzo, bardzo lubię by było gęsto, cieleśnie, analogowo, z prawdziwym wypełnieniem, oraz by było jednocześnie ... i tu jest problem - dynamicznie i przestrzennie, a nie ospale z zamulonym dźwiękiem...

Może ten Audiolab 8000A mkIII ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję zatem DACa, wzmacniacza, kolumn podstawkowych oraz okablowania.

Nubert nuPro A-200 ? 6" woofer, wzmacniacze dla gwizdków po 80W, dla wooferów po 100W, DAC zbędny, idealna izolacja przy podłączeniu optycznym (nie przenoszą się śmieci po masie od strony PC). Idealny balans w całym zakresie głośności (cyfrowa kontrola głośności). Rewelacyjnie zrównoważone pasmo (A300 mają +- 1,75dB). Stosunkowo niskie zejście. Bardzo niskie szumy własne. Obie kolumny są fizycznie identyczne (więc nie ma mowy o innym brzmieniu jednej kolumn wzgl. drugiej, jak to bywa w modelach gdzie jedna kolumna ma całą elektronikę, a druga pusta)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę absolutnie nikt nie słyszał w niewielkiej kwocie super połączenia z DM 2/6 ?

Wojciech Pacuła proponował do tych kolumn wzmacniacz Music Hall 25.2, co o tym myślicie ?

 

Z drugiej strony wszędzie piszą, że ten bas będzie zamulony i pytanie z czym tu łączyć w tak niskiej kwocie by wydobyć przyzwoite uderzenie i kontrolę niskich częstotliwości ?

Jak nie kupując spawarki osiągnąć z tymi głośniczkami podobny efekt... ?

Nie wierzę, że nie ma na to jakiegoś tańszego rozwiązania... w końcu można tą kontrolę i dynamikę dodatkowo podkreślić okablowaniem...

 

Znacie na to jakieś niedrogie antidotum ?

Piszcie proszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) z czym tu łączyć w tak niskiej kwocie by wydobyć przyzwoite uderzenie i kontrolę niskich częstotliwości ?

 

Jeśli chcesz poczuć, czyli usłyszeć naprawdę kontrolę i uderzenie niskich częstotliwości w tych monitorach to jeden wzmacniacz przychodzi mi na myśl.

 

Tym bardziej go polecam do muzyki jakiej słuchasz tj. Rotel RA-980BX. To niesamowicie wydajny i dynamiczny wzmacniacz, bardzo dobrze zgrywający się z Dynaudio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak chcesz, zeby ten basik z dm 2/6 nie byl rozmytym, miekkim czyms to uzywka krell-a 300i, teraz w klubie Hegla chlopaki go opisuja. Mozesz poczytac i podpytac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz poczuć, czyli usłyszeć naprawdę kontrolę i uderzenie niskich częstotliwości w tych monitorach to jeden wzmacniacz przychodzi mi na myśl.

 

Tym bardziej go polecam do muzyki jakiej słuchasz tj. Rotel RA-980BX. To niesamowicie wydajny i dynamiczny wzmacniacz, bardzo dobrze zgrywający się z Dynaudio.

Popieram to bardzo przyzwoity wzmacniacz

poszukaj Meridian 551 ,Linn Intek , lub Linn clasic w

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Heglu H70?

Miałbym go w trochę wyższej cenie ale już mając daca na pokładzie więc odpada inwestycja w daca zewnętrznego i interkonekt...

Nie ukrywam że miałem przez długi czas Hegla H100 i było nieźle no ale teraz szukam czegoś tańszego.

Ktoś z was wie czy jest aż tak duża przepaść w brzmieniu między 70tką a 100tką?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej go polecam do muzyki jakiej słuchasz tj. Rotel RA-980BX. To niesamowicie wydajny i dynamiczny wzmacniacz, bardzo dobrze zgrywający się z Dynaudio.

Dynamika i szybkość będzie, kolumny wysteruje bez problemu, ale Rotel nie zapewni mu jak to pisał : "a ja to bardzo, bardzo lubię by było gęsto, cieleśnie, analogowo, z prawdziwym wypełnieniem," Po prostu rotele nie mają tej gęstości na średnicy, którą by kolega chciał, nawet z Dynaudio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Heglu H70?

Miałbym go w trochę wyższej cenie ale już mając daca na pokładzie więc odpada inwestycja w daca zewnętrznego i interkonekt...

Nie ukrywam że miałem przez długi czas Hegla H100 i było nieźle no ale teraz szukam czegoś tańszego.

Ktoś z was wie czy jest aż tak duża przepaść w brzmieniu między 70tką a 100tką?

 

Za dużo tylko nie oczekuj po tym wewnętrznym przetworniku. W miarę dobry przetwornik w tym wejście USB to ma np. Denon PMA-1600.

Jaki Ci wystarczał przetwornik w H100 to nie ma problemu ten w H70 będzie lepszy.

Przypuszczam że lepszą opcją byłby h80 niż h70 (patrząc na liczbę pozytywnych recenzji).

H70 bodaj nie pamięta ostatnio wybranego źródła sygnału. Taka drobna wada, kręcisz gałą przy każdym włączeniu chyba że używasz akurat tego wejścia które się włącza z automatu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tylko nie oczekuj po tym wewnętrznym przetworniku. W miarę dobry przetwornik w tym wejście USB to ma np. Denon PMA-1600.

Jaki Ci wystarczał przetwornik w H100 to nie ma problemu ten w H70 będzie lepszy.

Przypuszczam że lepszą opcją byłby h80 niż h70 (patrząc na liczbę pozytywnych recenzji).

H70 bodaj nie pamięta ostatnio wybranego źródła sygnału. Taka drobna wada, kręcisz gałą przy każdym włączeniu chyba że używasz akurat tego wejścia które się włącza z automatu.

Pod jakim względem przetwornik w H70 będzie lepszy od tego z H100 ??

Czy uważasz, że tak jest tylko dlatego bo jest bardziej rozbudowany mając wejście koaksjalne i optyczne, czy też miałeś przyjemność porównania brzmienia przez USB z jednego i drugiego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim względem przetwornik w H70 będzie lepszy od tego z H100 ??

Czy uważasz, że tak jest tylko dlatego bo jest bardziej rozbudowany mając wejście koaksjalne i optyczne, czy też miałeś przyjemność porównania brzmienia przez USB z jednego i drugiego ?

Nie porównywałem, po prostu już nie ma nic tańszego niż to co było w H100 gdzie układ PCM2704 robi za cały DAC w H70 jest od tego osobny układ a PCM2704 jest tylko konwerterem USB-I2S.

H70 może mieć trochę lepszą dynamikę, separację kanałów, lepszą przestrzeń niemniej po usb przyjmie max 48kHz 16bit zgodnie z wiekowym już standardem USB audio 1.0. (Tak samo jak H100). W praktyce te różnice jakościowe mogą być minimalne. Rozważałem kiedyś kupno H70 ale doszedłem do wniosku że i tak kiedyś trzeba będzie kupić zewnętrzny dac i dałem sobie z siana z tym wzmacniaczem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej go polecam do muzyki jakiej słuchasz tj. Rotel RA-980BX. To niesamowicie wydajny i dynamiczny wzmacniacz, bardzo dobrze zgrywający się z Dynaudio.

Dynamika i szybkość będzie, kolumny wysteruje bez problemu, ale Rotel nie zapewni mu jak to pisał : "a ja to bardzo, bardzo lubię by było gęsto, cieleśnie, analogowo, z prawdziwym wypełnieniem," Po prostu rotele nie mają tej gęstości na średnicy, którą by kolega chciał, nawet z Dynaudio.

Z całym szacunkiem kolego, ale bzdury piszesz i nie jestem w stanie się z tym zgodzić. Po pierwsze słyszałeś coś serii Audience? Chyba nie, bo jest wręcz przeciwnie do tego co piszesz. Dźwięk serii Audience to właśnie dociążenie średnicy zwłaszcza niższej, a więc brzmienie jest gęste, muzykalne (czyt. analogowe) do tego fenomenalnie zszyte. Po drugie mam nadzieję, że przyznasz, że to kolumny mają największy wpływ i najbardziej kreują ogólny odbiór naszej ulubionej muzyki (patrz ad 1). Po trzecie Rotel nie musi mieć gęstej średnicy wystarczy, że ma dynamikę i wydajność prądową, by głośniki w owych monitorach trzymać za pysk. Poza tym nie bez powodu połączenie akurat serii Audience z tym Rotelem wśród wielu miłośników obu marek i nie tylko uznane jest za synergiczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem kolego, ale bzdury piszesz i nie jestem w stanie się z tym zgodzić. Po pierwsze słyszałeś coś serii Audience?

Seria Audience ? Więc tak, z Rotelami a miałem ogólnie około 20 modeli różnych serii w tym i końcówki mocy łączyłem z Dynaudio Audience 50 i Dynaudio Audience 42 (które mam do dzisiaj) 50-tki są bardziej stonowane niż 42-ki średnica praktycznie ta sama 42-jki bardziej żwawe i więcej blasku w górnych rejestrach (lepszy tweeter) ogólnie jeśli chodzi o średnice to nie jest tak, że z Rotelami grają aż tak chudo, bo nie grają (zależy jaki wzmacniacz) może źle się wyraziłem ale nie zapewnią koledze że tak się wyrażę i cytuję : "bardzo lubię by było gęsto, cieleśnie, analogowo, z prawdziwym wypełnieniem" tak nie zagrają nie będzie mięcha soczystości i ciała, a o to chyba naszemu koledze Marcinowi chodzi prawda?

 

Druga sprawa:

Po trzecie Rotel nie musi mieć gęstej średnicy wystarczy, że ma dynamikę i wydajność prądową, by głośniki w owych monitorach trzymać za pysk. Poza tym nie bez powodu połączenie akurat serii Audience z tym Rotelem wśród wielu miłośników obu marek i nie tylko uznane jest za synergiczne.

Jeśli nie musi mieć gęstej średnicy to jak ma zagrać gęstym dźwiękiem? Sorry kolego ale myślę, że nigdy nie słyszałeś żadnego Rotela a tym bardziej połączenia Rotel+Audience tylko usłyszałeś, a być może wyczytałeś gdzieś na forum o parowaniu tych kolumn z Rotelem.

 

Dźwięk serii Audience to właśnie dociążenie średnicy zwłaszcza niższej, a więc brzmienie jest gęste, muzykalne (czyt. analogowe) do tego fenomenalnie zszyte.

Tak takie dociążenie uzyskałem z Roksan Caspian M2 i Audience 42 ale nie z Rotel RA-980BX. Radziłbym w końcu zakupić jakiegoś Rotela i posłuchać jak gra. Bo ja np. Heavy Metalu i ciężkiej muzy na Rotel+Dynki nie mogłem w końcu słuchać i musiałem wymienić wzmacniacz ze względu właśnie na średnicę gdzie do ciężkich składów jest po prostu niezbędna, a Rotele grają często odchudzonym twardym dźwiękiem z ostrą górą co w niektórych przypadkach skutkuje jazgotem, więc nie pisz mi o rotelach i ich średnicy. Kolega Marcin chciał tak: ""bardzo lubię by było gęsto, cieleśnie, analogowo, z prawdziwym wypełnieniem" a ja powiadam, że tak z Rotelem się nie da.

 

Żeby nie być gołosłownym to Audience 42 i Rotel RA-1070, który z nimi grał. Było nieźle ale nie do końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-63976-0-64850600-1536392525_thumb.jpg

post-63976-0-16706100-1536392576_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz ogólnych elaboratów na temat Rotela, bo mowa jest o konkretnym modelu RA-980BX, którego miałem przyjemność posłuchać i ostatnie co bym napisał to, że brzmi chudo i ostro. Moim zdaniem Dynaudio i Rotel to udane połączenie, które akurat Tobie nie leży, bo prawdopodobnie nie zagrało w Twojej akustyce. Nie mam zamiaru kogokolwiek przekonywać do swojej opinii i potwierdza się pewna reguła, która w innym wątku stała się clou. Mianowicie każdy indywidualnie musi zdobywać doświadczenie i przede wszystkim słuchać w swoich warunkach, aby stwierdzić, że konkretne typy to granie jakiego szuka.

 

eot

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA-980BX nie brzmi chudo, natomiast nie brzmi "gęsto, cieleśnie i z prawdziwym wypełnieniem" ostatni raz co zacytowałem ;-) ale do gęstego grania to mu trochę brakuje, a akustykę mam dobrą, bo gdybym nie miał dobrej to bym tyle lat w rotelach nie siedział ;-) ogólnie byłem zadowolony ale po latach ten dźwięk zaczął mnie męczyć i tyle. Rotel + Audience jest to udane połączenie ale trzeba odsłuchać bo nie każdemu taki dźwięk może się podobać. Rotel RA-985 ma lepszą średnicę ale to nie miejsce by się tu rozpisywać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie może o Musical Fidelity A3 lub M3i ??

Czytałem, że taki A3 ma przepiękną barwę, a jak dla mnie barwa jest najważniejsza (całkiem zapomniałem o tym napisać)...

Problemem jest jedynie za mała kontrola dołu... może w takim razie jakieś tanie inne kolumny ?

Co myślicie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.