Skocz do zawartości
IGNORED

LG jako pierwsza firma Oled prezentuje model 8K. Czyli nadchodzi 8K nowa era w pełnej rozciągłości.


locoloco

Rekomendowane odpowiedzi

LG jako pierwsza firma Oled prezentuje model 8K. Czyli nadchodzi 8K nowa era w pełnej rozciągłości.

 

40530792_1954142684647513_7514859721820471296_n.jpg?_nc_cat=0&oh=6c3ce7b64442aee726db6f17c1c88cc8&oe=5BF27A52

LG przedstawia pierwszy Oled 8K. Trzeba było czekać bo mimo zapowiedzi telewizor dojechał z opóźnieniem jednodniowym na targi IF.

Firma LG Electronics wytycza kierunki innowacji w dziedzinie telewizorów OLed i jako pierwsza prezentuje podczas targów IFA 2018 pierwszy na świecie telewizor OLED o rozdzielczości 8K (7680 x 4320).

 

40430482_1954142801314168_2844595688119992320_n.jpg?_nc_cat=0&oh=3e6945ceec8db9e942390e4ea9747777&oe=5BFA3493

Jest to 88-calowy telewizor OLED 8K wyposażony w matrycę zawierającą ponad 33 miliony pikseli emitujących światło, która pozwala na uzyskanie niezrównanego kontrastu oraz prawdziwej czerni – cech wyróżniających obraz wyświetlany przez telewizory OLED.

 

40638075_1954142911314157_8080954020799184896_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2039ffd5fdeb6d475ec2e09b66eb5b83&oe=5BF48D69

Na ekranie zaprezentowano głównie obrazy statyczne - więc radość nie była pełna.

Ale jakość genialna !

 

40552141_1954142961314152_1186894519824547840_n.jpg?_nc_cat=0&oh=68cbda6c035d7ca8ff7531cf6b329679&oe=5C2C2835

Zainteresowanie ogromne, trzeba było się przepychać na łokcie.

 

40492216_1954143007980814_8008910363930132480_n.jpg?_nc_cat=0&oh=67f08e3a23f6c66c5a6be87fee599a90&oe=5C39FAE7

Przewiduje się, że w roku 2018 sprzedaż telewizorów OLED wzrośnie dwukrotnie, a do roku 2022 przekroczy dziewięć milionów sztuk. LG będzie zwiększać udział tych urządzeń w swojej ofercie telewizorów Premium oraz wspierać wzrost masowego zainteresowania telewizorami OLED. Rynek telewizorów o rozdzielczości 8K znajduje się jeszcze we wczesnej fazie rozwoju, jednak wg prognoz w roku 2022 sprzedaż tych urządzeń może wzrosnąć powyżej 5 milionów sztuk. Uwzględniając te przewidywania firma LG przygotowuje się, aby dzięki telewizorom OLED 8K zająć czołową pozycję w klasie ultra-premium.

 

40530792_1954142684647513_7514859721820471296_n.jpg?_nc_cat=0&oh=6c3ce7b64442aee726db6f17c1c88cc8&oe=5BF27A52

Pomimo postępu w dziedzinie paneli LCD, matryce OLED są nazywane „wyświetlaczami nowej generacji”, ponieważ są niezależnym źródłem światła, a tym samym nie wymagają jakiegokolwiek podświetlenia. Ze względu na swoje właściwości matryce OLED pozwalają na projektowanie nowoczesnych telewizorów, które ustanawiają nowe standardy zarówno pod względem jakości obrazu, jak i wzornictwa.

 

40653607_1955985124463269_1943508671791104000_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9d111cad5b5aa2c1a52c4c9b3cace97d&oe=5C2C849F

Firma LG nie tylko tworzy pionierskie technologie, lecz także z powodzeniem wprowadza je na

rynek.

 

40814255_1955985191129929_2666401150026121216_n.jpg?_nc_cat=0&oh=6458aea46a4b8143ab390c3a826219ee&oe=5BFCF824__________________

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG dopuściło się karygodnego błędu. Nie skonsultowali uprzednio sprawy z wybitnymi specjalistami tutejszego Forum, którzy w sposób nie pozostawiający absolutnie żadnych wątpliwości udowodniliby, tudzież uzasadnili oraz wykazali że 8K to nikomu niepotrzebny zbytek, nic nie dający efekciarski bajer, idiotyzm wręcz. Skutki tego zaniedbania będą straszliwe. Do bankructwa firmy włącznie.

 

Że co proszę? Przesadzam? Wygłupiam się? To proszę poczytać wpisy na temat 8K w odpowiedzi na moje zamieszczane tu informacje w przedmiotowej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG dopuściło się karygodnego błędu. Nie skonsultowali uprzednio sprawy z wybitnymi specjalistami tutejszego Forum, którzy w sposób nie pozostawiający absolutnie żadnych wątpliwości udowodniliby, tudzież uzasadnili oraz wykazali że 8K to nikomu niepotrzebny zbytek, nic nie dający efekciarski bajer, idiotyzm wręcz. Skutki tego zaniedbania będą straszliwe. Do bankructwa firmy włącznie.

 

Że co proszę? Przesadzam? Wygłupiam się? To proszę poczytać wpisy na temat 8K w odpowiedzi na moje zamieszczane tu informacje w przedmiotowej sprawie.

 

8K to DZISIAJ nikomu niepotrzebny zbytek. Bo wtedy kiedy content 8K zagosci na ekranach to ten TV to bedzie juz ... ZABYTEK. Zaputaj tych co kupili TV 4K w 2012 roku. Czy sa dalej zadowoleni jak w komencie zakupu i co i jak na nich dzisiaj ogladają przez to 4K z HDMI 1.4 bez HDR i szerokiej palety.

Podobnie bedzie za kilka lat z tymi dzisiejszymi pierwszymi modelami 8K.

 

Ktos odpowie mi czy maja na pokladzie HDMI 2.1? Bobcat, wiesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, że jest 8K...do obrazów statycznych. Oglądać kominek w 8K to musi być przeżycie:):):)

Nawet obecnie jak ktoś nie korzysta z Netflix'a, nie posiada odtwarzacza UHD i nie kupuje płyt BDUHD, nie gra na konsolach/PC i nie oglądach demówek na YT to i 4K zbędne.

Brak treści, brak sensu na obecne czasy. To coś jak z autami koncepcyjnymi. Pokazanie możliwości, w praktyce do zastosowania za X lat a u nas nawet za XX lat:).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z trochę innej beczki: czy są techniczne ograniczenia uniemożliwiające zrobienie TV OLED z przekątną 42 cale (lub zbliżoną) ?

Nie każdy ma salon 40 m2, żeby 65 cali i więcej na ścianie wieszać ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 88" 8K telewizor ma 100.13 ppi.

Jakikolwiek telewizor 55" 4K ma 80.11 ppi.

 

 

Kolosalna różnica. :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z trochę innej beczki: czy są techniczne ograniczenia uniemożliwiające zrobienie TV OLED z przekątną 42 cale (lub zbliżoną) ?

Nie każdy ma salon 40 m2, żeby 65 cali i więcej na ścianie wieszać ...

 

Czekali na 88" 8K. Teraz mogą go kroić na 4 i sprzedawać jako 44" 4K

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez philippo

... i szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są techniczne ograniczenia uniemożliwiające zrobienie TV OLED z przekątną 42 cale (lub zbliżoną) ?

Tak, są ograniczenia.

Jakie są techniczne ograniczenia? 55 cali LG wprowadziło do sklepów i w rozdzielczości 1080 i 2160. Finansowe ograniczenia bądź nieopłacalność - rozumiem, ale techniczne? Jakie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, są ograniczenia.

Przymiarka na 2019 jest na Oleda 49 ".

tzn. oczywiście nie miałem na myśli 42 cale 4k czy 8k tylko zwyczajne HD (biorąc pod uwagę dostępne mi typy sygnału, czyli TV naziemną)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

tzn. oczywiście nie miałem na myśli 42 cale 4k czy 8k tylko zwyczajne HD (biorąc pod uwagę dostępne mi typy sygnału, czyli TV naziemną)

Bo robią płytki i inne bebechy dedykowane pod 4 k lub dla B 8K to im się nie opłaca lub nie chce kastrować sprzętu do matrycy, która i tak wymuszałaby niższą cenę tv.

Więc masz w gratisie 4k i zapłać nam 400 więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z trochę innej beczki: czy są techniczne ograniczenia uniemożliwiające zrobienie TV OLED z przekątną 42 cale (lub zbliżoną) ?

Nie każdy ma salon 40 m2, żeby 65 cali i więcej na ścianie wieszać ...

Nie ma, używam od kilku lat telefonu z wyświetlaczem AMOLED który ma dużą rozdzielczość i bardzo małą przekątną, więc możliwości jak najbardziej są. Na razie jednak w tej klasie przekątnych panuje LCD. Zmieni się to wraz z rozwojem technologii OLED, ale to zleży od tego jak firma LG będzie dozować dostęp do wykupionego przez nich patentu Kodaka na matrycę WRGB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet obecnie jak ktoś nie korzysta z Netflix'a, nie posiada odtwarzacza UHD i nie kupuje płyt BDUHD, nie gra na konsolach/PC i nie oglądach demówek na YT to i 4K zbędne.

 

No temu to chyba telewizor zbędny bo nic nie ogląda :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Ujemny

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No temu to chyba telewizor zbędny bo nic nie ogląda :D

:):):):):):):):):):):):)

 

akurat używam tylko do Netflix, Prime i PS4, mam TV FHD:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktos odpowie mi czy maja na pokladzie HDMI 2.1? Bobcat, wiesz?

 

Odpowiem ... nie mają.

 

Czyli nici z odtwarzania materiału 8K przez HDMI, którego i tak dzisiaj nie ma. Osobiście odradzam zakupy takich TV bo juz za rok bedą technologicznymi złomami u freaków, którzy je zbyt wczesnie kupili.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" odradzam zakupy takich TV bo juz za rok bedą technologicznymi złomami u freaków, którzy je zbyt wczesnie kupili "

Pełna zgoda. Nic nie kupujmy.

Gdyby tak pmcomp wylistował nam błędne Jego zakupy to może bym zrozumiał intencję. Ale czy to nie jest takie fajne mieć coś jako pierwszy ??? To jest fajne.

Pmcomp miał kiedyś tylną projekcję SONY jako pierwszy w PL.

 

ps.:

Właśnie kupiłem telefon POCOPHONE F1. Za 1 499 zeta. Rewelka. Przełom w ofercie słuchawek !!!

AUDIO DAC rozwala inne do 3 000 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazane w tym roku mają.

 

Jakiś konkret?

Model i link do jego specyfikacji poproszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazane w tym roku mają.

 

"Twój" Sharp, o którym się tak rozpisywałeś, HDMI 2.0:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Fige mają a nie HDMI 2.1.

Sam Sharp określa je jedynie jako 8K Ready.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazane w tym roku mają.

 

I co, mają HDMI 2.1? Ale nie możesz potwierdzić informacji, że mają?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś moje linki? HDMI 2.0

Telewizory Sharp są już gotowe - ale czekają na potwierdzenie specyfikacji - i uruchamiają 2,1.

 

Czytałeś zawartość z moich linków? W tych TV 8K jest jedynie HDMI 2.0.

HDMI 2.1 nie możne "uruchomić". Albo hardware'owo jest albo nie ma. Tu nie ma. Czyli te TV NIE BĘDĄ MIAŁT HDMI 2.1 NIGDY !!!

 

Twierdzić że ktoś czeka na specyfikacje może każdy, nawet ja ;). A specyfikacja 2.1 już jest:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dzisiejsze TV 8K z HDMI 2.0 sa to TV "tak samo ubogie" jak w 2014 roku TV 4K z HDMI 1.4. Czyli pseudo 8K albo 8K Ready jak u Sharpa. Czyli jedynie matryca 8K i jakieś tam upscalowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja pochodzi OD osoby decydującej w Sharpie .

Ja mu wierzę.

Czekamy na specyfikację.

Pierwsza prezentacja 8K natywnego w Euripie w grach, z modelu Sharpa będzie na PGA Arena 12-14X-2018 - zapraszamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja pochodzi OD osoby decydującej w Sharpie .

Ja mu wierzę.

Czekamy na specyfikację.

Pierwsza prezentacja 8K natywnego w Euripie w grach, z modelu Sharpa będzie na PGA Arena 12-14X-2018 - zapraszamy.

 

 

Przez HDMI 2.0? Czyli to będą upscale.

 

Specyfikację HDMI 2.1 znajdziesz w podanym linku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez HDMI 2.0? Czyli to będą upscale.

 

nie znam się ale 5 sekund na google:

 

HDMI 2.0 offers enough bandwidth for an 8K-resolution (7680×4320) UHD image at 24 fps with 36-bit color and 32 audio channels

 

więc w czym problem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się ale 5 sekund na google:

 

HDMI 2.0 offers enough bandwidth for an 8K-resolution (7680×4320) UHD image at 24 fps with 36-bit color and 32 audio channels

 

więc w czym problem?

 

 

Problem w zrozumieniu czytanej treści albo jak to zazwyczaj bywa w selektywnym cytowaniu bez kontekstu i zrozumienia.

 

W internecie, także na tym portalu różne głupoty wypisują. Możesz podać link, poczytamy dokładnie co tam jest napisane?

 

 

Ja podaję link do specyfikacji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

HDMI-versions-key-features.jpg

 

 

Zapewne można zmusić i przepuścić przez 18 Gbpsów (maksymalna przepływność dla HDMI 2.0) rozdzielczość 8K tylko co z resztą czyli chromą, HDR, wielokanałowym audio, szeroką paletą, fps itd. albo jak ten sygnał zostanie skompresowany i wykastrowany?

Bo 18 Gbps rozdziałki 8K100 i 8K120 ni kuta nie przepuści :). I jak widać z poniższych tabel "wolniejszych" także nie.

 

FeatureSupport.png

 

 

 

Zerknijcie jakie przepływności są potrzebna dla 8K24, 8K30 czy oraz 8K50 i 8K60, o 100/120p już nawet nie wspominam:

 

hdmi-21-3.jpg

 

Jak widać przez HDMI 2.0 nawet 4K100 i 4K120 nie przeleci.

 

Wystarczy ze zrozumieniem poczytać, a nie bezmyslnie cytować.

 

Więc proszę nie piszcie więcej, że przez HDMI 2.0 można przepuścić 8K !!!

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.