Skocz do zawartości
IGNORED

LG jako pierwsza firma Oled prezentuje model 8K. Czyli nadchodzi 8K nowa era w pełnej rozciągłości.


locoloco

Rekomendowane odpowiedzi

A kim  Ty jesteś? Jakimś światowej sławy autorytetem? Audio guru?

Tak. To jest dowód. Czy Tobie się to podoba czy nie. To Cię śmieszy? Przez grzeczność nie napiszę kogo w myśl ludowego porzekadła poznaje się "po śmiechu jest".

O audio mam takie samo pojęcie jak Ty. Czyli żadne. Różnimy się tym, że ja nie mam rozdętego do rozmiarów galaktyki ego ani doprowadzonej do patologii pewności siebie.

Nauki zawsze chętnie pobieram. Od mądrzejszych od siebie. Czyli Ty odpadasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bobcat napisał:

A kim  Ty jesteś? Jakimś światowej sławy autorytetem? Audio guru?

Tak. To jest dowód. Czy Tobie się to podoba czy nie. To Cię śmieszy? Przez grzeczność nie napiszę kogo w myśl ludowego porzekadła poznaje się "po śmiechu jest".

O audio mam takie samo pojęcie jak Ty. Czyli żadne. Różnimy się tym, że ja nie mam rozdętego do rozmiarów galaktyki ego ani doprowadzonej do patologii pewności siebie.

Nauki zawsze chętnie pobieram. Od mądrzejszych od siebie. Czyli Ty odpadasz.

 

Ja nie przedstawiam dowodów z czapy. Mam swoje uszy. Zaprosiłem Cie przecież, przyjedź, posłuchaj. Posiłkuj sie swoimi zmysłami, a nie internetem.

Trudno będzie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlatego dowód tam przedstawiony jest z czapy? Bo konkluzja odbiega od Twojego zdania? Napisałem dziś rano że aby się przekonać czy istnieje wpływ kabli na dźwięk wystarczy stworzyć sygnał różnicowy. Zaproponowałeś abym sam taki eksperyment przeprowadził i spytałeś dlatego nikt do tej pory tego nie robił. Czemu miała służyć ta propozycja i to pytanie? W końcu tego typu eksperyment jest miarodajny czy nie? Czy może służyły one wyłącznie wyzłośliwianiu się? 

Pokazałem że ktoś już to robił i wnioski są jednoznaczne: sygnał różnicowy równa się zero.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Bobcat napisał:

Napisałem dziś rano że aby się przekonać czy istnieje wpływ kabli na dźwięk wystarczy stworzyć sygnał różnicowy.

Widzę, że elektronika i akustyczne pomiary nie sa Twoja specjalnością. A dlaczego twierdzisz, że to jest poprawna metoda? Bo ten gościu tak mówi?

Po pierwsze gościu mierzy sygnały bezpośrednio. Po drugie korzysta z komputera czyli z przetwornika DA.

I po właściwe. Pomiar będzie miał ew. sens gdy w komorze bezechowej dokona sie pomiaru fali akustycznej i przeanalizuje widmo sygnału muzycznego. Tylko pokaż mi taki analizator analogowy, który tego dokona tzn. porówna dwa ANALOGOWE sygnały, na jednej osi częstotliwość, na drugiej wzmocnienie. Życzę powodzenia.

I na koniec ludzkie ucho i ludzki mózg jeśli chodzi o sygnał audio i przyjemność z niego czerpaną jest lepszym urządzeniem pomiarowym do takiego porównania niż jakakolwiek aparatura.

 

A teraz zastanów się nad tym co napisałem i co zrobił ten PAN TESTER, który udowodnił, że ziemia jest płaska.

 

PS. pytanie pomocnicze: ile jest poziomów głosności na osi Y i wartości czestotliwości na osi X dla słyszalnego pasma powiedzmy 10-20.000 Hz w sygnale analogowym? Pomogę: to łatwe, na poziomie szkoły sredniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara metoda. Jeśli wyniki eksperymentu nie są po naszej myśli - uprawiamy ekwilibrystykę intelektualną aby go zdezawuować. Podobnie jak ślepe testy w których "słyszący wpływ kabli" wykładają się niczym pies Pluto na cztery łapy. Dlatego próbują je negować.

Pan tester udowodnił że kable nie mają żadnego wpływu na dźwięk. Porównywał również sygnały cyfrowe, czego udajesz że nie zauważyłeś. 

Sekta kablarzy może sobie dorabiać dowolną dętą ideologię, nie ma to znaczenia.

Nie udawaj erudyty. Słabo ci to wychodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pmcomp napisał:

A  tu masz dowód, że Ziemia jest płaska: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  . Miłej lektury i oglądania.

Oto jeden z tych "dowodów": Cenzura filmów o płaskiej Ziemi przez duet  Google/YouTube także wyraźnie potwierdza nam, że ziemia jest płaska!
Ci fanatycy chyba jednak bardziej odlatują od głuchych antykablarzy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do przedstawianych przez @pmcomp pseudo-dowodów płaskiej Ziemi - dowód braku wpływu kabli na dźwięk jest dowodem czy komuś się to podoba czy nie. Fanatcy z sekty kablarzy odpychają niewygodną informację od siebie. Nie dziwi mnie to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Bobcat po raz kolejny stosuje trick uniku odpowiedzi na pytanie w dziedzinie o ktorej nie ma pojecia.Technika stara jak swiat stosowana przez niego notorycznie w tym watku.

Powtorze ... to nie jest test wplywu kabli na dzwiek tylko pomiary elektryczne sygnalu cyfrowego. A rozmawiamy tutaj o sygnale analogowym.

Widze, ze nie umiesz odpowiedziec na moje proste pytanie wiec zeobie to za Ciebie i tym zakoncze tą dyskusje, szkoda mojego czasu.

Na osi X i na osi Y bedzie nieskonczenie wiele poziomow pomiarowych. Dlaczego i co z tego wynika to juz zapytaj starszego brata.

 

EOT.

6 minut temu, Bobcat napisał:

W przeciwieństwie do przedstawianych przez @pmcomp pseudo-dowodów płaskiej Ziemi - dowód braku wpływu kabli na dźwięk jest dowodem czy komuś się to podoba czy nie. Fanatcy z sekty kablarzy odpychają niewygodną informację od siebie. Nie dziwi mnie to.

Dowod na płaskosc Ziemi, notabene nie przedstawiony przeze mnie kłamco, jest taki sam dobry jak dowód tego Pana nt. kabli.

I nie sa to dowody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pmcomp napisał:

A kto to jest ten gość na tym filmie? Jakiś światowej sławy autorytet? Audio guru?

Tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis konkret? Nazwisko? Kariera zawodowa? Publikacje?

Pytam jak najbardziej poważnie.

Bo ja tak 20 lat temu mialem nt. kabli i ich wplywu rozmowy z Kenem Ishiwatą, a to dla mnie jest autorytet tym bardziej ze pracowalismy kiedys obaj do tej samej marki, ne zwiazanej z kablami.

A jesli to jakis guru to czemu mierzy sygnaly cyfrowe, a ne analogowe?

BTW znajac Twoje wpisy w innych watkach z Tobą moge na ten temat podyskutować, z Bobcatem nie ma o czym.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pmcomp napisał:

Pytam jak najbardziej poważnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie żartuj. Mam przewalić more than 130 separate pages? Faceta, ktory pisze ze udziela prywatnych konsultacji po 200 bucksów?

Na razie sie dowiedzialem, ze nazywa sie Ethan Winer i ma fajnego kota.

 

Tym razem chce zjesc rybe a nie ja łowić. Wybacz.

Zadalemsobie ciut trudu.

Cytuje: jego wiolonczelowe Rondo musi video mialo ponad dwa miliony wyswietlen na YouTube. Wydal ksiazke o audio. Inzynier dzwieku jak sie spodziewalem.

O mnie: moj blog mial 300 tys wyswietlen przez 3 lata. Ksiazki jeszcze nie napisalem. Mam dwa koty. Audio interesuje sie od 40 lat. Z wyksztalcenia jestem inzynierem elektronikiem po PW.

 

I CO Z TEGO ???

 

PS. zdanie ludzi z branzy profesjonalnej audio nt. kabli znane jest od dawna. Moze dlatego wiekszosc cyfrowych realizacji muzycznych, szczegolne z ostatnich 20-u lat nadaje sie do kosza? A te dobre stanowią moze kilka procent?

 

Sorry, dla mne Ken Ishiwata jest większym autorytetem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co więcej mogę napisać ponadto? Jest znaną postacią i autorytetem. W pewnych kręgach rzecz jasna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pmcomp napisał:

I uważasz, ze to jego video na YouTube jest wiarygodnym testem?

Ma błędy to jego urządzenie, pisałem mu zresztą, częściowo się zgodził ? Generalnie zasada jest prosta i oczywista, uwzględniając problemy z masą i impedancją wyjściową jeżeli chodzi o porównanie kabli pracujących właśnie w takiej konfiguracji w normalnych domowych warunkach to tak, IMO to jest bardzo wiarygodny test.

Niestety, przechodzi na ciemną stronę, to znaczy mówi, że to ma być do sprzedaży , a to oznacza problemy i dyskusje niekoniecznie merytoryczne. Najbardziej rozbawił mnie komentarz "Ask Paula", który w odpowiedzi na takie jak twoje pytanie mówi mniej więcej "tak, ten test wykazuje wszystkie różnice lub ich brak, ale tylko jeżeli chodzi o parametry elektryczne kabli" - miszcz ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pmcomp napisał:

Kolega Bobcat po raz kolejny stosuje trick uniku odpowiedzi na pytanie w dziedzinie o ktorej nie ma pojecia.Technika stara jak swiat stosowana przez niego notorycznie w tym watku.

Powtorze ... to nie jest test wplywu kabli na dzwiek tylko pomiary elektryczne sygnalu cyfrowego. A rozmawiamy tutaj o sygnale analogowym.

Widze, ze nie umiesz odpowiedziec na moje proste pytanie wiec zeobie to za Ciebie i tym zakoncze tą dyskusje, szkoda mojego czasu.

Na osi X i na osi Y bedzie nieskonczenie wiele poziomow pomiarowych. Dlaczego i co z tego wynika to juz zapytaj starszego brata.

 

EOT.

Dowod na płaskosc Ziemi, notabene nie przedstawiony przeze mnie kłamco, jest taki sam dobry jak dowód tego Pana nt. kabli.

I nie sa to dowody.

Nie jest to test wpływu kabli? Dlaczego? Bo Ty tak powiedziałeś? A to sobie mów. I nie uniki tylko brak chęci odpowiadania na zaczepki.

Kończysz dyskusję? A kiedyś była? Nie ma z kim.

Wiadomo że jak nie można podważyć merytorycznie to się czepiamy personalnie Ethana Winera, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Panowie proponuję wrócić do tematyki 8K, bo inaczej moderacja będzie musiała czyścić wątek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, przemak napisał:

Ma błędy to jego urządzenie, pisałem mu zresztą, częściowo się zgodził ? Generalnie zasada jest prosta i oczywista, uwzględniając problemy z masą i impedancją wyjściową jeżeli chodzi o porównanie kabli pracujących właśnie w takiej konfiguracji w normalnych domowych warunkach to tak, IMO to jest bardzo wiarygodny test.

Niestety, przechodzi na ciemną stronę, to znaczy mówi, że to ma być do sprzedaży , a to oznacza problemy i dyskusje niekoniecznie merytoryczne. Najbardziej rozbawił mnie komentarz "Ask Paula", który w odpowiedzi na takie jak twoje pytanie mówi mniej więcej "tak, ten test wykazuje wszystkie różnice lub ich brak, ale tylko jeżeli chodzi o parametry elektryczne kabli" - miszcz ? 

twierdze to samo, to byl pomiar parametrów elektrycznych typu RLC.

PS. to video powinno sie wpyścić dwa lata temu do zakładki hi-end, ale by sie dzialo ? .

Pozdro

Teraz, stench napisał:

Panowie proponuję wrócić do tematyki 8K, bo inaczej moderacja będzie musiała czyścić wątek.

Nie Panowie tylko ... Bobcat. On tu króluje od poczatku. Czyszczenie tego wątku to jakies 2/3 do smieci. Robcie co chcecie.

32 minuty temu, Bobcat napisał:

Nie jest to test wpływu kabli? Dlaczego? Bo Ty tak powiedziałeś? A to sobie mów. I nie uniki tylko brak chęci odpowiadania na zaczepki.

Kończysz dyskusję? A kiedyś była? Nie ma z kim.

Wiadomo że jak nie można podważyć merytorycznie to się czepiamy personalnie Ethana Winera, prawda?

Bobcat, miszczu puenty, to znowu TY?

Przecież pisałem, że z toba nie gadam, po co piszesz? Podyskutuj z miszczem tesu video, tam tez jest forum jak doczytalem. Albo na priva za 200 USD.

? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pmcomp napisał:

twierdze to samo, to byl pomiar parametrów elektrycznych typu RLC.

A jakie są jeszcze inne parametry kabla oprócz elektrycznych? Wygląd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, przemak napisał:

A jakie są jeszcze inne parametry kabla oprócz elektrycznych? Wygląd?

Bardzo dobre pytanie? Odpowiem tak ... a jakie są inne parametry wzmacniacza oprócz elektrycznych? Czt wszystkie wzmaki grają tak samo?

? 

50 minut temu, przemak napisał:

 Najbardziej rozbawił mnie komentarz "Ask Paula", który w odpowiedzi na takie jak twoje pytanie mówi mniej więcej "tak, ten test wykazuje wszystkie różnice lub ich brak, ale tylko jeżeli chodzi o parametry elektryczne kabli" - miszcz ? 

Sznyt zawodowgo dyplomaty ze starej szkoły. Pełen szacun.

Dzisiejsza szkoła to raczej tak jak u Bobcata i Waszczykowskiego.

? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pmcomp napisał:

Bardzo dobre pytanie? Odpowiem tak ... a jakie są inne parametry wzmacniacza oprócz elektrycznych? Czt wszystkie wzmaki grają tak samo?

Sznyt zawodowgo dyplomaty ze starej szkoły. Pełen szacun.

Może lepiej dokładnie sprawdzić, co Paul mówił, bo cytowałem z pamięci, a teraz nie mam jak tego znaleźć. Generalnie chodziło o to, że kable oprócz sygnału, który przekazują, i który jest w tym przypadku identyczny, mają jeszcze jakieś parametry, których różnic ten test nie pokaże. Na końcu było niedomówienie i uśmieszek. W odpowiedzi Ethan zaproponował wspólny filmik pojedynek na argumenty, na razie bez odzewu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, przemak napisał:

Może lepiej dokładnie sprawdzić, co Paul mówił, bo cytowałem z pamięci, a teraz nie mam jak tego znaleźć. Generalnie chodziło o to, że kable oprócz sygnału, który przekazują, i który jest w tym przypadku identyczny, mają jeszcze jakieś parametry, których różnic ten test nie pokaże. Na końcu było niedomówienie i uśmieszek. W odpowiedzi Ethan zaproponował wspólny filmik pojedynek na argumenty, na razie bez odzewu ?

Pojedynek na filmik? On nie jest w wieku dzieci internetu. Poza tym na YouTube można robić chyba pojedynek na video, od cytowaniea audio na YT mamy swoich rodzimych specjalistów. No jak to ... zaje....scie gra na tym YT ? .

 

Gospodarka ... cenzura ... gospodarka ... ?

Nie.

Psychoakustyka ... k .... ... psychoakustyka głupcze.

 

PS. Bobcat, popacz jak fajnie podyskutować z kimś madrym pomimo różnicy zdań ... g....ze.

 

A zeby bylo merytorycznie w temacie watku czyli 8K vs. 4K.. Bobcat moze taki roznicowy test dla video przeprowadzisz. Wiem co wyjdzie . Nie identiko. Prawda, elektrycznie i cyfrowo obraz bedzie sie roznic. Tylko zrob taki test roznicowy optycznie dla TV 65" 4K i 8K z ... 10-u metrow przez najlepsza na swiećie optyke i potem przez inną najlepsza na swiecie optykę. Co wyjdzie? Na pewno nie zero. Dlaczego?

Bo .. oko postrzega analogowo nie cyfrowo, podobnie jak ucho i znowu kupa wyjdzie.

 

Bobcat, czy chcesz czy nie zyjemy w swiecie analogowym. Natomisat z roznych wzgledow i powodow stara sie nam maluczki  ten swiat ucyfrowic. Dane głupcze ... dane. I kontola i pelna inwigilacja.

Ktos ma ochote podyskutowac o teoriach spiskowych, Bobcat, TY NiE ... proszę grzecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pmcomp napisał:

Nie Panowie tylko ... Bobcat. On tu króluje od poczatku.

...

Bobcat, miszczu puenty, to znowu TY?

Nie ja kontynuuję. Stale się mnie czepiasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pmcomp napisał:

Pojedynek na filmik? On nie jest w wieku dzieci internetu.

Nie pojedynek na filmik tylko na filmiku, wspólny filmik. Obaj są w podobnym wieku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, pmcomp napisał:

Dzisiejsza szkoła to raczej tak jak u Bobcata i Waszczykowskiego.

A co konkretnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przemak napisał:

Nie pojedynek na filmik tylko na filmiku, wspólny filmik. Obaj są w podobnym wieku ?

Uuuuuuu ... starcie geriatryków? Pamietacie te dwa filmy ... Grumpie old men czy jakos tak? Moze za tydzien wydadzą w 8K, na pewnoobejrzę na swoim Rubinie 21". Będzie bomba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pmcomp napisał:

Dzisiejsza szkoła to raczej tak jak u Bobcata i Waszczykowskiego.

... oraz Suskiego, Sasina, Pawłowicz i Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bobcat napisał:

 

Mowę ci odjęło?

1 minutę temu, Bobcat napisał:

... oraz Suskiego, Sasina, Pawłowicz i Ciebie.

Nie lubisz ich? Twoje prawo ale uważaj bo ręka prezesa media tez kontroluje, he, he.

 

Merytorycznych argumetów juz zabrakło? Dajesz ... masz inny filmik o kablach na podorędziu?  A moze o braku wpływu kabli na 8K? 

Bobcat ... czy pomiedzy materialem 8K przepuszczonym przez HDMI 2.0 w obecnym TV 8K Samsunga czy Sharpa a metrialem 8K przez HDMI 2.1 w owych TV Samsunga czy LG będzie różnica czy nie będzie? Przecież to tez kable ?!? Pytam jak najbardziej powaznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 27

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.