Skocz do zawartości
IGNORED

LG jako pierwsza firma Oled prezentuje model 8K. Czyli nadchodzi 8K nowa era w pełnej rozciągłości.


locoloco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, pmcomp napisał:

chyba wreszcie dotarło 

Po reakcji, ilości impertynencji wnioskuję że mogło coś dotrzeć,  ale na refleksję i w konsekwencji jakąkolwiek zmianę stylu pisania (polegającego na tym że wkłada w cudze usta to czego się nie miało na myśli),  nie ma co liczyć.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, pmcomp napisał:

nie czytasz dokładnie i ze zrozumieniem moich postów w tym temacie bo cie.....

Nie wiem na pewno z czego wynikają wpadki świadczące o tym że nie czyta z uwagą, nie tylko Twoich postów.....mogę jedynie domniemywać (z dużą dozą prawdopodobieństwa) że wynika to z jakiejś dziwnej pogardy dla ludzi  którzy mają inne poglądy lub nawet inne spojrzenie na błahe sprawy jakim jest ta nowa technologia.
 Piszę o dużym prawdopodobieństwie, bo znam ten styl od wielu, wielu lat spotykałem się z tym na Bocznicy w tematach ideologicznych. Tam to bezmyślne, wynikające z pośpiesznego reagowania i nie czytania ze zrozumieniem jeszcze rozumiałem, tu mnie tylko śmieszy. Kompletny brak reakcji na wskazywanie tych sytuacji strasznie dziwi....nawet martwi, bo świadczy o wielkiej, niezrozumiałej dla mnie zatwardziałości.

Należy się spodziewać  w niedalekiej przyszłości że znowu napisze jakimi to my przeciwnikami (w domyśle WROGAMI)  8K jesteśmy.
Nie pomogą Twoje kolejne tłumaczenia, że jak będzie tylko co oglądać i 8K okrzepnie zaraz telewizor 8K kupisz. Ja znacznie później jak dożyję że stanieje tak iż będzie mnie stać na taki tv ok. 100" bym w pełni  z niego mógł korzystać nie tylko sam ale też z rodziną.
Na nic te nasze wpisy, powyższe zarzuty będą powtórzone.   :)

17 godzin temu, pmcomp napisał:

Święta sie skończyły definitywnie. To widac i czuć.

Są osoby dla których te święta są tylko dniami wolnymi od pracy......nie oczekuj od nich  za dużo.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

permanentne prymitywne prostactwo, zwyczajne chamstwo i słoma która Ci wystaje z butów Panie Nowobogacki, co widać z każdego Twojego wpisu. Mózgownicę można nasmarować. Natomiast burak pozostanie burakiem.

Masz w tym temacie niesamowite doświadczenie. Wnioskuję, że jakieś dziesięć pokoleń wstecz. To widać. Brak inwencji i powtarzanie tych samych epitetów. Nie stac cię na więcej? Słownik PWN jest dostepny online. Powtarzasz się, podobnie jak z cytowaniem tych samych informacji nt. ogladania demo 8K, japońskiej telewizji. Zrobiłeś się nudny.

Apropos kasy ... jest taka dobra, stara zasada, żeby nikomu do kieszeni nie zaglądać. Widocznie mama cię nie nauczyła. A moja kasa swędzi cię i uwiera jak diabli. No cóż z powodu jej braku możesz się jedynie ... podrapać albo zabrać do roboty zamiast trollować. Gorąco życzę, powodzenia. Wtedy będziesz mógł pisać na podstawie własnych doświadczeń a nie przepisywać z netu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieporozumieniem jest pisanie że mnie coś swędzi czy uwiera albo że zaglądam komuś do kieszeni w sytuacji gdy Ty sam nie przepuścisz żadnej okazji aby się przechwalać stanem posiadania. Tak, jest zasada aby nie zaglądać innym do kieszeni. Jest również inna aby się nie puszyć i nie pysznić grubością swojego portfela gdyż to obnaża prostactwo, prymitywizm i nowobogactwo. Mama Ci tego nie powiedziała, ale skąd miała to wiedzieć jako osoba wywodząca się z takich samych kręgów. W taki oto sposób brak kultury powiela się z pokolenia na pokolenie.

Słownictwo będę używał jakie uznam za stosowne. Co oglądałem w japońskiej telewizji nie wiesz, więc się nie ośmieszaj wypowiedziami w tej kwestii. 

Tak, powołuję się nieraz na informacje z Internetu. Zawsze jest to jakieś źródło, w przeciwieństwie do Twoich wpisów, w których argumentem ostatecznym jest że TY tak powiedziałeś.

Zaś Twoje doświadczenia są tak samo dobre jak każdego innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopczyku, z jakim aktualnie sprzętem mam do czynienia poczytasz w "o mnie". Co miałem na przestrzeni ostatnich 40-u lat poczytasz i na audiostereo i na hdtvpolska. To sie nazywa doświadczenie. A kasa jest środkiem do realizacji celu. trzeba ją niestety mieć. 

Porównaj do swojego i sprzetu i doświadczenia. Wyjdzie ci zero. Skąd wiem? Na podstawie tego co i jak piszesz. Kopiuj, wklej ... to masz opanowane do perfekcji, tu ci nie podskoczę.

U ciebie nazywa się cytowanie internetu.

Nie wiesz nic i w nogach śpisz. Marketing robi ci wodę z mózgu. Aż się ulewa. Co wiać jak się ciebie tu czyta.

Koniec w temacie.

Na koniec powtó®zę raz jeszcze bo jak zwykle nie zrozumiałeś:

Jak tylko pojawi się content na nośnikach fizycznych albo w streamy z jakością powiedzmy 200Mbps i pojawią się OLEDy lub microLEDy 8K z odpowiednimi łączami, np. HDMI 2.1 lub wyższe oraz interface 10GBe, obsługujący wszystkie aktualne wtedy kodeki, z wyleczonymi chorobami wieku dziecięcego, to pierwszy pobiegnę do sklepu w podskokach. Za jakieś 5 lat ...

A ty dalej będziesz lizał przez szybę, uppps ... ekran monitora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pmcomp napisał:

Wyjdzie ci zero. Skąd wiem? Na podstawie tego co i jak piszesz.

Buraku: oceny moich wpisów autorstwa kogoś Twojego autoramentu mam dokładnie w miejscu którego nazwa zaczyna się od litery "d" czyli tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, pmcomp napisał:

Przyjemności życzę z oglądania cztery razy do roku tego samego demo 8K.

Nie gadaj...

W Japonii już nadają jeden regularny program w 8k!!!

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, porlick napisał:

Nie gadaj...

W Japonii już nadają regularny program w 8k!!!

?

Sądzisz że 7 dni w tygodniu po 12 godzin każdego dnia leci w kółko tylko kilka tych samych dem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bobcat napisał:

Sądzisz że 7 dni w tygodniu po 12 godzin każdego dnia leci w kółko tylko kilka tych samych dem?

A jak ty odbierasz w Polsce te delikatesy w 8K ???

Jakies konkrety techniczne poproszę. Operator, satelita czy streaming, bitrate, parametry, kodowanie ...

8 minut temu, porlick napisał:

Nie gadaj...

W Japonii już nadają jeden regularny program w 8k!!!

?

Zapewne podobnie jak n-ka w Polsce w 2006 roku nadawała Discovery HD ... z sześciogodzinną ramówką.

 

Bobcat, wiesz co to jest 6-o godzinna ramówka? He, he, he.

11 minut temu, Bobcat napisał:

Buraku: oceny moich wpisów autorstwa kogoś Twojego autoramentu mam dokładnie w miejscu którego nazwa zaczyna się od litery "d" czyli tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę.

Ty masz wszystko na literę d.

He, he, he.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli ktoś jest pasjonatem lotnictwa (albo Formuły 1) - musi być właścicielem samolotu (lub bolidu F1), gdyż inaczej nie ma prawa się na ten temat wypowiadać?

14 minut temu, pmcomp napisał:

Ty masz wszystko na literę d.

He, he, he.

Przaśny humor lumpen-inteligentna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu obrażasz pmcompa? Za to, że pisze prawdę?

Czlowieku, masz obsesję i powinieneś coś z tym zrobić- są specjaliści, a pójście do lekarza, to żaden wstyd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2019 o 21:26, Bobcat napisał:

Jednym ze sztandarowych "argumentów" sceptyków 8K było że przemysł filmowy nie interesuje się taką rozdzielczością. Muszę ich zmartwić. Właśnie się zaczyna interesować:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chyba przeciwnicy chcąc wyjść z twarzą będą jednak musieli popełnić seppuku. Życie wytrąca im z rąk kolejny "argument".

To nie chodzi bardziej o sceptycyzm wobec technologii, tylko zagrożenia związane z rynkiem telewizorów po wprowadzeniu matryc 8K. Znowu mogą być cięcia na jakości matrycy czy np. odświeżaniu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, porlick napisał:

Czemu obrażasz pmcompa? Za to, że pisze prawdę?

A czemu on mnie? Że mam inne zdanie z którym on się nie zgadza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bobcat napisał:

A czemu on mnie? Że mam inne zdanie z którym on się nie zgadza?

Ależ stwierdzenie, że

 

2 godziny temu, pmcomp napisał:

Marketing robi ci wodę z mózgu. Aż się ulewa. Co wiać jak się ciebie tu czyta.

To szczera prawda, żadna obraza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.04.2019 o 19:58, pmcomp napisał:

zostawcie tego trolla, niech zdechnie w spokoju

 

W dniu 23.04.2019 o 19:58, pmcomp napisał:

Trollu, wpisuj sie na liste społecz bo dla ciebie zabraknie

 

22 godziny temu, pmcomp napisał:

Niestety ty masz zabronione takie przyjemności, głowa ci nie pozwala. Wszystko siedzi w głowie.

 

11 godzin temu, pmcomp napisał:

Masz w tym temacie niesamowite doświadczenie. Wnioskuję, że jakieś dziesięć pokoleń wstecz. To widać. Brak inwencji i powtarzanie tych samych epitetów. Nie stac cię na więcej? Słownik PWN jest dostepny online. Powtarzasz się, podobnie jak z cytowaniem tych samych informacji nt. ogladania demo 8K, japońskiej telewizji. Zrobiłeś się nudny.

 

11 godzin temu, pmcomp napisał:

A moja kasa swędzi cię i uwiera jak diabli. No cóż z powodu jej braku możesz się jedynie ... podrapać albo zabrać do roboty zamiast trollować. Gorąco życzę, powodzenia. Wtedy będziesz mógł pisać na podstawie własnych doświadczeń a nie przepisywać z netu. 

 

3 godziny temu, pmcomp napisał:

Chłopczyku, z jakim aktualnie sprzętem mam do czynienia poczytasz w "o mnie". Co miałem na przestrzeni ostatnich 40-u lat poczytasz i na audiostereo i na hdtvpolska.

 

3 godziny temu, pmcomp napisał:

Porównaj do swojego i sprzetu i doświadczenia. Wyjdzie ci zero. Skąd wiem? Na podstawie tego co i jak piszesz. Kopiuj, wklej ... to masz opanowane do perfekcji, tu ci nie podskoczę.

 

3 godziny temu, pmcomp napisał:

Nie wiesz nic i w nogach śpisz. Marketing robi ci wodę z mózgu. Aż się ulewa. Co wiać jak się ciebie tu czyta.

 

3 godziny temu, pmcomp napisał:

A ty dalej będziesz lizał przez szybę, uppps ... ekran monitora.

To jest szczera prawda? Żadna obraza? Kultura dyskusji?

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Bobcat napisał:

A czemu on mnie? Że mam inne zdanie z którym on się nie zgadza?

Nie masz wlasnego zdania, przepisujesz internet.

bylbys znakomitym kopistą w sredniowieczu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pmcomp napisał:

Nie masz wlasnego zdania, przepisujesz internet.

bylbys znakomitym kopistą w sredniowieczu

Wolę być kopistą niż lumpen-inteligentem i menelem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocbys sie staral byc pierwszym jestes i tym drugim. Wlasnie wyszedl z ciebie. Brawo Jasiu. Zerknij do slownika PWN bo ci sie pojecia mieszaja. Znowu cos skopiowales z netu i nie rozumiesz znaczen. Mama nie nauczyla, Pani nauczycielka także. 

Czym skorupka za mlodu ...

A o Jasiu u Janie znasz?

 

 

 

Do moderatorow:

oszczedzcie ten watek, stalego bana dla mnie w tym watku  poprosze ... i dla tego trolla tez ... bedzie spokoj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pmcomp napisał:

Czym skorupka za mlodu ...

Masz oczywistą rację lumpen-buraku.

9 minut temu, pmcomp napisał:

oszczedzcie ten watek, stalego bana dla mnie poprosze ...

Wystarczy że przestaniesz się tutaj produkować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam ci tej przyjemnosci, ktos cie musi wychowywać skoro moderacja nie chce albo nie potrafi.

no coż, tzw. ruch robi kase dla portalu, a Ty jestes najlepszym nakręcającym ruch jeleniem.

Za darmochę, he, he, he ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pmcomp napisał:

ktos cie musi wychowywać

Uczył Marcin Marcina a sam głupi jak świnia.

(przysłowie polskie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Panowie, trzymajcie przynajmniej minimum kultury osobistej...

Osoby bluzgające na swoich oponentów aktualnie mają urlop punktowy, dodatkowo ban na temat  powinien uspokoić co poniektóry emocje. Bardzo proszę o kulturalne wpisy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Uwaga, uwaga nadchodzi.....   :))

"Pierwszy na świecie telewizor OLED o rozdzielczości 8K oficjalnie trafia na rynek. Firma LG w tym tygodniu uruchamia w Korei Południowej przedsprzedaż modelu 88Z9, który do Europy dotrze w trzecim kwartale tego roku.....

....Telewizor LG 88Z9 został wyceniony na 40 milionów wonów, czyli – przy prostym przeliczeniu – około 130 tysięcy złotych."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"Problemem w przypadku rozdzielczości 8K może być niewielka ilość treści. Aby go rozwiązać, firma LG wyposażyła swój telewizor w procesor Alpha 9 Gen 2 8K, który wykorzystuje uczenie maszynowe do optymalnego skalowania materiałów oraz (6-etapowej) redukcji szumów."

Sprawdza się to na co wskazywały wszystkie fakty że producenci są świadomi tego że przez jakiś czas telewizory 8K będą tylko po to by na nich góra 4K oglądać.   :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Maju napisał:

producenci są świadomi tego że przez jakiś czas telewizory 8K będą tylko po to by na nich góra 4K oglądać.

Ale upscalowane za pomocą AI do 8K, co daje efekt finalny w postaci obrazu znacząco wyższej jakości niż ten sam materiał wyświetlany w natywnej rozdzielczości 4K.

Poza tym jak najbardziej słusznie użyłeś zwrotu "przez jakiś czas".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję na zwrócenie uwagi na błąd....powinno być "przez dłuższy czas".   :))

Co do tej jakości upscalowanego 4K czekam na poważne testy bo naczytałem się sprzecznych opinii.

Używanie funkcji "ostrość" w tradycyjnych odbiornikach podobno nieco poprawia słaby obraz SD, jak popatrzymy analitycznie co robi z dobrym HD to się odechciewa dotykać tej regulacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postałem sobie przed 8K TV  Samsung QE65Q950RBT w EURO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Demo fenomenalne !!! Można zassać w 8K,4K 2K z YT (kontener mkv).

Niestety żadnego efektu WOW nie doświadczyłem. Obok 4K Qled więc porównanie łatwe. Przewaga zerowa. Matryca 8K nagrzana jak kiedyś topowe plazmy Panasonica. Można smażyć jajka.

PODSUMOWANIE: 8K TV to totalna lipa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba taki telewizor oglądać z nosem w ekranie by doszukać się różnic....max z 130 cm, najlepiej połowę z tego.
Skoro tak grzeje to i z trwałością może być niewesoło....kolejny argument.   

Godzinę temu, janunio napisał:

żadnego efektu WOW nie doświadczyłem

Bobcat i tak nie uwierzy że piszesz poważnie..... 

Godzinę temu, janunio napisał:

8K TV to totalna lipa.

No tu przegiąłeś.....już masz w nim wroga na forum.   :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Maju napisał:

Skoro tak grzeje to i z trwałością może być niewesoło....kolejny argument.   

Dzieci w piaskownicy się cieszą. Dostały nową zabawkę. To znaczy argument przeciw 8K.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.