Skocz do zawartości
IGNORED

LG jako pierwsza firma Oled prezentuje model 8K. Czyli nadchodzi 8K nowa era w pełnej rozciągłości.


locoloco

Rekomendowane odpowiedzi

Znamienne.....wczoraj prosił by nie o nim pisać a na temat a dzisiaj zaczął właśnie od tego co wczoraj mu się z mojej strony nie spodobało.....   :))

A ja naiwny myślałem, prosiłem,  jak masz wątpliwości co do moich intencji to zamiast formułować zarzuty lepiej zapytaj....jak grochem o ścianę.
Nie, nie było moim celem sprowokowanie, nie ma w tym sprzeczności że przeczuwałem że możesz się tego przyczepić i miałem na tą okoliczność odpowiedź, przecież mogłeś się w ogóle do tego nie odnieść tak jak do ciekawostki którą podałem....zresztą po co ci się tłumaczę, ty nigdy tego nie robisz.   ?

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jednym ze sztandarowych "argumentów" sceptyków 8K było że przemysł filmowy nie interesuje się taką rozdzielczością. Muszę ich zmartwić. Właśnie się zaczyna interesować:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chyba przeciwnicy chcąc wyjść z twarzą będą jednak musieli popełnić seppuku. Życie wytrąca im z rąk kolejny "argument".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważają, dywagują, zastanawiają się, może w przyszłości... jakoś mało konkretów w tym artykule, ale ok, zobaczymy za parę lat, co z tego wyniknie. Zwlaszcza w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw , ile będzie wart dzisiejszy tv 8K , jak się już pojawi, unormuje standard nadawania i odtwarzania  . Dzisiaj się mówi o HDMI 2.1 , ale na końcu ewolucji wyjdzie HDMI 3.2 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, max720 napisał:

Jestem ciekaw , ile będzie wart dzisiejszy tv 8K , jak się już pojawi, unormuje standard nadawania i odtwarzania  . Dzisiaj się mówi o HDMI 2.1 , ale na końcu ewolucji wyjdzie HDMI 3.2 

Ile będzie wart? Pewnie niewiele albo nic. Testerzy Beta i inne króliki doświadczalne zazwyczaj tracą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2019 o 23:20, porlick napisał:

Rozważają, dywagują, zastanawiają się, może w przyszłości... jakoś mało konkretów w tym artykule, ale ok, zobaczymy za parę lat, co z tego wyniknie. Zwlaszcza w Polsce.

Wygląda na to że środowiska które powinny być tym najbardziej zainteresowane i mają stosowne środki finansowe na wdrożenie 8K zachowują się jakby się obudziły, dopiero teraz "rozważają i dywagują"? Trochę nie za późno?
Nie obserwują rynku i nie wiedzą że "idzie nowe" i trzeba temu sprostać?
A może są realistami i właśnie dlatego że liczą pieniądze widzą że oni muszą pierwsi zainwestować. A na tej inwestycji w pierwszych latach zarobek wątpliwy. Widzą że poza produkcją telewizorów 4K raczej słabo się rozwija, dlaczego z 8K (gdzie już sprzedaż telewizorów kiepska) miałoby być inaczej?

W dniu 20.04.2019 o 21:26, Bobcat napisał:

Jednym ze sztandarowych "argumentów" sceptyków 8K było że przemysł filmowy nie interesuje się taką rozdzielczością. Muszę ich zmartwić. Właśnie się zaczyna interesować:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chyba przeciwnicy chcąc wyjść z twarzą będą jednak musieli popełnić seppuku. Życie wytrąca im z rąk kolejny "argument".

Martwisz mnie, bo kompletnie nie rozumiesz o czym tu się pisze.....zrozum chociaż to że niczego z rąk nie wytrąciłeś.

Oznaką że przemysł filmowy (szeroko rozumiany) zacznie się poważnie interesować 8K będzie fakt produkcji materiałów tej rozdzielczości która jest teraz tak częsta jak "zęby u kury". I brak tych materiałów, zwłaszcza  perspektyw na nie był argumentem na to że to falstart....
Efekty tego  co przyniesie to że panowie sobie "podywagowali i rozważali" poznamy w bliżej nieokreślonym czasie, może dopiero za parę lat, czyli wtedy ewentualnie coś się zacznie dziać.  A Ty tu za parę lat zdaje się wieszczyłeś początek "nowej ery", bujnego rozwoju, wypierania 4K o niższych rozdzielczościach nie mówiąc.....nie tak?

Gdyby nam panowie obwieścili "kupujemy sprzęt, zaczynamy tworzyć w 8K" i widać by było taki ruch by było w wielu środowiskach filmowców i producentów  to mógłbyś powiedzieć że masz jakiś nowy argument (który my tracimy). Mógłbyś ogłosić z triumfem że 8K wkracza na dobrą drogę rozwoju.....a tu konkretnych posunięć nie widać, skąd ten entuzjazm? O jakim inwestowaniu piszesz!?!?!
 Ty nam jedynie obiecujesz gruszki na wierzbie, cieszysz się jak dziecko tym że paru panów "myśli o 8K" gdy od dawna (najmniej paru lat) trzeba było działać by mówić o inwestowaniu w 8K, o rozwoju tej technologii.   :)

I tak z seppuku nici.....    :))


 

A tymczasem nie tylko wielcy producenci materiałów filmowych są spóźnieni, również producenci sprzętu który mógłby spopularyzować 8K (z niższej półki) nie nadążają za producentami telewizorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w sposób bezczelny i chamski manipulujesz i mataczysz zgodnie z zasadą aby w każdej absolutnie sprawie się ze mną nie zgodzić. To jest jakaś obsesja. Widzisz mój nick na stronie głównej, jeszcze nie wiesz co napisałem, ale już wiesz że na pewno się ze mną nie zgadzasz.

Całkiem niedawno pisałeś że nikt z branży filmowej nie interesuje się 8K. Więc podałem informację że właśnie zaczynają, co burzy tezę przeciwników o braku zainteresowania. Pierwszy  krok w tym kierunku został zrobiony, Argumentacja że następnego dnia po tym inicjującym spotkaniu rynek nie został zawalony materiałami 8K jest w najwyższym stopniu niepoważny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś tu coś ma wspólnego z chamstwem to raczej nie ja.....bo nie jest chamstwem wytykanie błędów w rozumowaniu ani zwracanie uwagi na niekonsekwencję - chamstwem jest przeinaczenie wpisów i na tej podstawie wmawianie jakobym to ja miał jakieś obsesje. 
O obsesji świadczy wklejanie tuż przed świętami linków mówiących o fakcie że jacyś panowie wreszcie dostrzegli że jest 8K i być może w jakiejś nieokreślonej przyszłości coś z tego wyniknie......
Nadinterpretacja tego jaki to ma już,  teraz wpływ na rozwój 8K  zdaje się świadczyć o obsesji!  Otóż, z samego zainteresowania tematem bez konkretnych działań filmy nie powstaną.....nie będzie ery 8K.  

Ciągle powtarzam (i nie tylko ja) że brak materiałów filmowych i brak informacji o PRODUKCJI TAKOWYCH (specjalnie dużymi literami by dotarło gdzie trzeba) jest powodem tego że o rozwoju 8K należy mówić jako o falstarcie!
U mnie gdy używam słowa "zainteresowanie" mam na myśli konkretne działanie, nie jakieś bajanie o tym że ktoś, kiedyś być może....    :))) 

Rozumiem że masz "naturalną" potrzebę kierowania napastliwych wpisów na temat mojej osoby, zaczynać dotykać mnie personalnie w sytuacji gdy zaczyna brakować ci argumentów. Pohamuj jednak swoje potrzeby jak chcesz ze mną rozmawiać.
Potrafię zadbać o to by mnie tu bez powodu nie obrażano. Robisz wszystko jakbyś chciał się o tym przekonać.....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chcę się o tym przekonać bezczelny manipulancie. To Ty (nie ja) masz na swoim koncie przypadki wylecenia z innych wątków za taki, a nie inny sposób prowadzenia rozmowy.

Gdy kilku innych panów zabrało się aby coś razem zjeść i ( zwłaszcza) wypić a przy okazji pogadać oraz nazwali się szumnie "Aliansem 4K" - trąbiłeś w surmy triumfalne jaki to ogromny krok naprzód drodze do tej technologii. Chińskie przysłowie głosi że "każdy, nawet najdłuższy marsz musi się zacząć od pierwszego kroku". Na drodze do 8K zrobiono ich już kilka:

- są w sprzedaży odbiorniki 8K;

- jest na świecie pierwszy regularny program 8K;

- w 2020 zapowiedziany jest drugi;

- testy trwają w kiku innych krajach;

- powstało Stowarzyszenie 8K;

- teraz zaczyna się interesować przemysł filmowy.

KAŻDY z tych kroków jest przez Ciebie wyśmiewany, wykpiwany, dezawuowany, pomniejszany i wdeptywany w glebę. Twój podstawowy "argument" na "nie" jest taki że nikt nie dotknął czarodziejską różdżką, nie powiedział "abrakadabra" i rynek w 24 godziny nie zalany potopem oferty 8K, tak sprzętowej jak i filmowej. Znasz w ogóle choć jeden przypadek (z dowolnej branży) gdy nowa technologia weszła na rynek błyskawicznie? Dlaczego zatem oczekujesz go od 8K?

I wbrew zakłamanym deklaracjom nie głosisz prawdy a jedynie jej tendencyjne interpretacje i własne opinie, skrajnie nieprzychylne 8K.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że premiera 8k powinna wyglądać tak, jak premiera CD? Na dzień uruchomienia sprzedaży sprzętu przygotowano wiele plyt z najróżniejszą muzyką, rozprowadzono po sklepach i na dzień premiery wyłożono na półki. Był i sprzęt, i treści, tymczasem w przypadku 8k parę firm od tv pokazalo sprzęt okrojony nawet z możliwości doprowadzenia sygnału, ktorego nie było i praktycznie do tej pory nie ma. Czy jak piszesz, JEDEN PROGRAM można uważać za istnienie telewizji 8k? Zwłaszcza, że producenci tresci dopiero teraz zastanawiają się, rozważają, dywagują, że może w przyszłości... 

Bądź człowieku powazny i nie rób z siebie błazna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, porlick napisał:

Nie uważasz, że premiera 8k powinna wyglądać tak, jak premiera CD? Na dzień uruchomienia sprzedaży sprzętu przygotowano wiele plyt z najróżniejszą muzyką, rozprowadzono po sklepach i na dzień premiery wyłożono na półki. 

Czy premiera 4K też tak wyglądała jak CD?

Godzinę temu, porlick napisał:

Bądź człowieku powazny i nie rób z siebie błazna.

Niby dlaczego mam nie robić skoro mam z błaznami do czynienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale treści pojawiły się ze znacznie mniejszym opóźnieniem.

Nie trzeba też bylo wymieniać praktycznie całej infrastruktury dostarczania sygnału, co w przypadku 8k jest bardzo poważną przeszkodą we wprowadzaniu 8k i na długie lata nią pozostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wymienić:

- telewizor

- odtwarzacz

- kamery i pozostałą infrastrukturę u nadawcy

- system nadawania na H.265.

Mało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szczegóły w porównaniu z choćby szerokością pasma transponderów w satelitach, czy totalnym brakiem możliwości nadawania naziemnej tv w przypadku 8k. 

I kto tu błaznuje?

15 minut temu, Bobcat napisał:

Trzeba było wymienić:

- telewizor

- odtwarzacz

Jaja sobie robisz? A w przypadku 8k stary telewizor zostaje? Odtwarzaczy 8k nie ma wcale. 

Acha, w Twoim przypadku wystarczy 40' hd.

15 minut temu, Bobcat napisał:

Trzeba było wymienić:

- telewizor

- odtwarzacz

Jaja sobie robisz? A w przypadku 8k stary telewizor zostaje? Odtwarzaczy 8k nie ma wcale. 

Acha, w Twoim przypadku wystarczy 40' hd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszy raz oglądałem 8K w salonie wystawowym telewizji NHK w Tokio była to transmisja naziemna z testowego nadajnika. Nie bardzo wiem o czym mówisz twierdząc o braku możliwości. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, ze jeden program w 8k nie mieści się w std multipleksie dvbt, a z pelnym przeplywem i dwa to za mało. Ktory z operatorów zrezygnuje z zysków na rzecz nadawania w 8k? 

A Ty z pewnością oglądałeś program w transmisji przez internet. W PL nie ma światłowodu w kazdym domu, a jak jest w Japonii, nikogo TU nie interesuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, porlick napisał:

Jaja sobie robisz? A w przypadku 8k stary telewizor zostaje? Odtwarzaczy 8k nie ma wcale

Acha, w Twoim przypadku wystarczy 40' hd.

Brak zrozumienia czy zła wola? Wiadomo że w przypadku 8K stary telewizor nie zostaje. Przy przejściu z FHD na 4K również nie zostaje. Napisałem to wszystko polemizując z Twoją tezą jakoby przy wprowadzaniu 4K "praktycznie nie trzeba było nic zmieniać". Trzeba było. I to dużo.

3 minuty temu, porlick napisał:

A Ty z pewnością oglądałeś program w transmisji przez internet.

Proponuję nie wypowiadać się autorytatywnie w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia. Osoba udzielająca informacji we wspomnianym salonie powiedziała wyraźnie że jest to transmisja naziemna z testowego nadajnika i powiedziała gdzie on się mieści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dużo, i stosunkowo tanio.

3 minuty temu, Bobcat napisał:

Wiadomo że w przypadku 8K stary telewizor nie zostaje.

To po cholerę o tym piszesz? Żeby tylko byle co napisać? To nie świadczy dobrze o Twoich argumentach, i widać, że logika już Ci dogorywa.

Kończę, mam ciekawsze rzeczy do roboty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bobcat napisał:

Chińskie przysłowie głosi że "każdy, nawet najdłuższy marsz musi się zacząć od pierwszego kroku". Na drodze do 8K zrobiono ich już kilka:

- są w sprzedaży odbiorniki 8K;

- jest na świecie pierwszy regularny program 8K;

- w 2020 zapowiedziany jest drugi;

- testy trwają w kiku innych krajach;

- powstało Stowarzyszenie 8K;

- teraz zaczyna się interesować przemysł filmowy.

KAŻDY z tych kroków jest przez Ciebie wyśmiewany, wykpiwany, dezawuowany, pomniejszany i wdeptywany w glebę. Twój podstawowy "argument" na "nie" jest taki że nikt nie dotknął czarodziejską różdżką, nie powiedział "abrakadabra" i rynek w 24 godziny nie zalany potopem oferty 8K, tak sprzętowej jak i filmowej. Znasz w ogóle choć jeden przypadek (z dowolnej branży) gdy nowa technologia weszła na rynek błyskawicznie? Dlaczego zatem oczekujesz go od 8K?

O planach wdrażania 8K w Japonii wiadomo było od wielu lat.....branża filmowa ma problem z wejściem w 4K, 8K dostrzegli teraz jak wszystko dookoła pomalutku zaczyna być dostosowywane do nowego.
Od lat pisze się o 8K, by nastąpił przełom we wdrażaniu filmowcy powinni już do tej pory podjąć jakieś działania a nie tylko zastanawiać się.....a nie przyszło ci do głowy że dojdą do wniosku że na 8K mają czas, jeszcze parę lat popatrzą z boku na to jak w Japonii to się przyjmie....może dojdą do wniosku że nie ma po co ryzykować kasy na coś co będzie ich sporo kosztować a można będzie w specjalnie przystosowanych kinach obejrzeć lub w telewizji NHK w Japonii ew. RAI.

Znowu przesadzasz pisząc to KAŻDY....do tego idzie przywyknąć.  :)

5 godzin temu, Bobcat napisał:

wbrew zakłamanym deklaracjom nie głosisz prawdy a jedynie jej tendencyjne interpretacje i własne opinie, skrajnie nieprzychylne 8K.

Podasz choć raz jakiś przykład na moje rzekome przekłamania????

Podaję prawdę i tylko prawdę o 8K cytując wielokrotnie opinie ludzi z branży.....stąd to twoje szukanie co by tu jeszcze przeinaczyć w moich wypowiedziach by sobie humor poprawić....żenada.

 

 

23 minuty temu, Bobcat napisał:

Gdy pierwszy raz oglądałem 8K w salonie wystawowym telewizji NHK w Tokio była to transmisja naziemna z testowego nadajnika. Nie bardzo wiem o czym mówisz twierdząc o braku możliwości. 

Szerokość pasma multipleksu wyklucza nadawanie 8K w kompresji jaką do tego przewidziano....test mogli przeprowadzić na jakimś wolnym zakresie pasma przeznaczonym do tych celów.  

 

Była odpowiedź na obsesyjnie powielane twoje kłamstwa o mnie....coś to "zjadło", może i dobrze nic do ciebie nie dociera nie warto i o tym pisać n-ty raz.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maju napisał:

Podaję prawdę i tylko prawdę

Tak jest o Wielki Chorąży Prawdy,  Jej Jedyny Depozytariuszu i Posiadaczu Monopolu na Jej Posiadanie. Nikt poza Tobą na świecie nie dostąpił tego zaszczytu.

12 minut temu, porlick napisał:

To po cholerę o tym piszesz?

Bo taka jest moja wielkopańska fantazja. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błysnąłeś tym co zwykle, teraz napisz coś normalnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maju napisał:

test mogli przeprowadzić na jakimś wolnym zakresie pasma przeznaczonym do tych celów.  

Skąd wiesz czy dla stałych programów 8K nie zrobią tego samego? Zwłaszcza że "bawią się" z to telewizje publiczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasma naziemne zostały przydzielone i podzielone....specjalnie dla 8K będą  zmieniać zasady ?
Odważna koncepcja.   :))))

6 godzin temu, Bobcat napisał:

chcę się o tym przekonać bezczelny manipulancie. To Ty (nie ja) masz na swoim koncie przypadki wylecenia z innych wątków za taki, a nie inny sposób prowadzenia rozmowy.

Proszę o słowne upomnienie autora powyższego wpisu za niepierwszy dzisiaj atak personalny i podawanie nieprawdziwych informacji o mnie, jak  i o tym co piszę.

6 godzin temu, Bobcat napisał:

Gdy kilku innych panów zabrało się aby coś razem zjeść i ( zwłaszcza) wypić a przy okazji pogadać oraz nazwali się szumnie "Aliansem 4K" - trąbiłeś w surmy triumfalne jaki to ogromny krok naprzód drodze do tej technologii

Podałem informację o tym tylko dlatego że obsesyjnie twierdziłeś że 4K będzie kastrowane z nowinek technicznych....a jest inaczej jak wiemy.
Czym ty się różnisz przecież trąbisz kompletnie bez żadnego powodu w surmy, tylko dlatego że kilku panów zainteresowało się 8K, dopiero teraz zauważyli i dywagują.   :)) 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, porlick napisał:

Kończę, mam ciekawsze rzeczy do roboty.

Masz rację, szkoda każdej chwili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawcie tego trolla, niech zdechnie w spokoju

 

Trollu, wpisuj sie na liste społeczną bo dla ciebie zabraknie: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pmcomp napisał:

zostawcie tego trolla, niech zdechnie w spokoju

Twój identycznie brzmiący apel poprzedni został przez pozostałych olany. Widać jaki masz tu "posłuch". Nic Cię to nie nauczyło?

8 minut temu, pmcomp napisał:

wpisuj sie na liste społeczną

Ceny zwalają z nóg? Zaraz... Chwilę... Ktoś tu pisał że za przyjemności się płaci. Nie @pmcompprzypadkiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, he ... ja miałem na myśli ciebie.

Jak ci pasuje ta przyjemność to do listy zakupowej. Nikt nie broni.

Dla mnie kupowanie tego telewizora to wielka nieprzyjemność. Poza tym twierdzenie "ceny zwalają z nóg" nie jest mojego autorstwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pmcomp napisał:

Dla mnie kupowanie tego telewizora to wielka nieprzyjemność.

Jak wszystko 8K. Masz po sportu genetycznie zapisaną nienawiść do tej technologii. Co widać, słychać i czuć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie czytasz dokładnie i ze zrozumieniem moich postów w tym temacie bo cie nienawiśc i żółć zżerają.

Powtórzę raz, zapamiętaj !!!

Jak tylko pojawi się content na nośnikach fizycznych albo w streamy z jakością powiedzmy 200Mbps i pojawią się OLEDy lub microLEDy 8K z odpowiednimi łączami, np. HDMI 2.1 lub wyższe oraz interface 10GBe, obsługujący wszystkie aktualne wtedy kodeki, z wyleczonymi chorobami wieku dziecięcego, to pierwszy pobiegnę do sklepu w podskokach. Za jakieś 5 lat ...

A na razie kanapa, szklaneczka i Alien w 4K na projektorze. Bajka. HDR robi robotę, a nowy master pokazuje mnóstwo szczegółów i w jasnych i w ciemnych scenach, których nie było na dotychczasowych wydaniach w fullHD rec.709.

Niestety ty masz zabronione takie przyjemności, głowa ci nie pozwala. Wszystko siedzi w głowie.

He, he, he.

Przyjemności życzę z oglądania cztery razy do roku tego samego demo 8K.

? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 36

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.