Skocz do zawartości
IGNORED

LG jako pierwsza firma Oled prezentuje model 8K. Czyli nadchodzi 8K nowa era w pełnej rozciągłości.


locoloco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To masz szczęście.....możesz pisać dalej co popadnie, nadal wprowadzaj w błąd;
 

7 minut temu, Bobcat napisał:

Nie Ty przypadkiem jako pierwszy przytoczyłeś informację na temat Rakutena?

Nie ja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na premierę formatu cd była gotowa spora pula płyt, wyprodukowanych PRZED oficjalną premierą odtwarzacza. W przypadku dvd było podobnie. 

W 8k producenci poszli na wariata i premierę zrobili od dupy strony, więc jak inaczej to oceniać? Po prostu pazerność, fałszywa propaganda, wmawiająca ludziom, ze 8k jest potrzebne, choć i tak nie ma czego oglądać, ani jak im tego dostarczyć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bobcat napisał:

Jeżeli zapowiadają że w ich ofercie będą materiały 8K to chyba wiedzą co mówią

Pamiętam że to Japońska firma więc NHK zapewne coś im podeśle.....ale czy ja mam ochotę oglądać dokumenty z Japonii lub zawody sumo.....nie wiem.....koncerty z wiedeńskiej filharmonii czy odyseję w kółko też nie bardzo.     :)

5 minut temu, porlick napisał:

W 8k producenci poszli na wariata i premierę zrobili od dupy strony, więc jak inaczej to oceniać? Po prostu pazerność, fałszywa propaganda, wmawiająca ludziom, ze 8k jest potrzebne, choć i tak nie ma czego oglądać, ani jak im tego dostarczyć. 

Chodzi na razie o to by sprzedać nowy towar....udało im się z 4K próbują z 8K....dziwisz się? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, porlick napisał:

W 8k producenci poszli na wariata i premierę zrobili od dupy strony, więc jak inaczej to oceniać? Po prostu pazerność, fałszywa propaganda, wmawiająca ludziom, ze 8k jest potrzebne, choć i tak nie ma czego oglądać, ani jak im tego dostarczyć. 

@porlick z forum audiostereo.pl wytłumaczy że jest im to do niczego nie potrzebne. Świat z zapartym tchem czeka na wieści od wyżej wymienionego.

54 minuty temu, Maju napisał:

ale czy ja mam ochotę oglądać dokumenty z Japonii lub zawody sumo.....nie wiem.....koncerty z wiedeńskiej filharmonii czy odyseję w kółko też nie bardzo.     ?

Takie stawianie sprawy dowodzi całkowitej nieznajomości tematu. NHK robi wspaniałe programy przyrodnicze, geograficzne, krajoznawcze, popularno-naukowe i historyczne. Sam w Japonii oglądałem bardzo wartościowy,  wieloodcinkowy program poświęcony historii Polski.

Nikt nie każe tego oglądać. Ty możesz swoją umiłowaną telewizję Trwam. Orkiestry Wiedeńskich Filharmoników też nie ma obowiązku słuchać. Można kiczowatego, jarmarczno-odpustowego sakro-rocka w rodzaju Arki Noego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bobcat napisał:

porlick z forum audiostereo.pl wytłumaczy że jest im to do niczego nie potrzebne.

Już Ci dostatecznie jasno w wątku o Samsungu wytłumaczyłem, jak "potrzebny i sensowny" jest telewizor 8k 55' na przykladzie kanapy w optymalnej odległości oglądania, czy raczej MAKSYMALNEJ odległości. Dla normalnie umeblowanych pokojów, sens 8k ZACZYNA się od PONAD 100 cali. 

Masz jeszcze jakiś ROZSĄDNY argument ZA tv 8k przeciętnej obecnie wielkości, a nawet trochę ponadprzeciętnej? Albo coś w odniesieniu do POLSKICH warunków dostarczenia treści 8k na większości terenów kraju, przez najbliższą powiedzmy- PIĘCIOLATKĘ???

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będziesz mu tłumaczył i pytał o argumenty, on wie lepiej i jak trzeba będzie to zrobi nowe badania gdzie 8K na 42 calach można z zadowoleniem pooglądać z 3 metrów.    :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bobcat napisał:

@porlick z forum audiostereo.pl wytłumaczy że jest im to do niczego nie potrzebne. Świat z zapartym tchem czeka na wieści od wyżej wymienionego.

Takie stawianie sprawy dowodzi całkowitej nieznajomości tematu. NHK robi wspaniałe programy przyrodnicze, geograficzne, krajoznawcze, popularno-naukowe i historyczne. Sam w Japonii oglądałem bardzo wartościowy,  wieloodcinkowy program poświęcony historii Polski.

Nikt nie każe tego oglądać. Ty możesz swoją umiłowaną telewizję Trwam. Orkiestry Wiedeńskich Filharmoników też nie ma obowiązku słuchać. Można kiczowatego, jarmarczno-odpustowego sakro-rocka w rodzaju Arki Noego.

Z braku merytorycznych argumentów reagujesz agresją i obrażasz rozmówcę. 

Jakie to prymitywne...

1 minutę temu, Maju napisał:

Co będziesz mu tłumaczył i pytał o argumenty, on wie lepiej i jak trzeba będzie to zrobi nowe badania gdzie 8K na 42 calach można z zadowoleniem pooglądać z 3 metrów.    :))

Chyba przez lornetkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, porlick napisał:

Już Ci dostatecznie jasno w wątku o Samsungu wytłumaczyłem

Ależ sobie tłumacz co tylko zechcesz. Albo niech Ci się wydaje że coś tłumaczysz. Przedstawione przez Ciebie wygibasy intelektualne nie mają żadnego wpływu na rynek i decyzje klientów.

2 minuty temu, porlick napisał:

Jakie to prymitywne...

Bo też cały Wasz fanatyzm anty-8K jest prymitywny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Maju napisał:

Co będziesz mu tłumaczył i pytał o argumenty, on wie lepiej i jak trzeba będzie to zrobi nowe badania gdzie 8K na 42 calach można z zadowoleniem pooglądać z 3 metrów.    :))

Ja tylko próbuję niektórym uświadomić że rynek ma głęboko w %÷#&= naukowe dywagacje różnych akademickich teoretyków. 

2 minuty temu, porlick napisał:

Bezmyślnych lemingów ślepo i fanatycznie wierzących folderom reklamowym na pewno. 

Takim logiczne myślenie już dawno się wyłączyło.

Więc Jaśnie Oświeceni z cały czas włączonym logicznym myśleniem sobie tego nie kupią. Obowiązku nie ma. Tylko dlaczego swój punkt widzenia próbują narzucić innym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bobcat napisał:

Tylko dlaczego swój punkt widzenia próbują narzucić innym?

Żeby zidiocenie nie sięgnęło zenitu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można mówić o tych, którzy fanatycznie, ślepo wierzą teorii i akademickim dywagacjom autorstwa różnych utytułowanych naukowo jajogłowych i naftalinowych profesorów.

3 minuty temu, porlick napisał:

Żeby zidiocenie nie sięgnęło zenitu.

Ty będziesz decydował co nim jest a co nie? Zabawne gdy o kolorach uczy niewidomy. 

A rynek i tak te opinie ma głęboko gdzieś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

Takie stawianie sprawy dowodzi całkowitej nieznajomości tematu. NHK robi wspaniałe programy przyrodnicze, geograficzne, krajoznawcze, popularno-naukowe i historyczne. Sam w Japonii oglądałem bardzo wartościowy,  wieloodcinkowy program poświęcony historii Polski.

 

Jakoś tym że to  8K zamierzają robić się dotąd za bardzo nie chwalili, stąd to co napisałem ma sens.
A choćby nawet to dwa filmy na cztery miesiące to troszeczkę za  mało jak na telewizję aspirującej do miana poważnej.   ?

 

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Nikt nie każe tego oglądać. Ty możesz swoją umiłowaną telewizję Trwam. Orkiestry Wiedeńskich Filharmoników też nie ma obowiązku słuchać. Można kiczowatego, jarmarczno-odpustowego sakro-rocka w rodzaju Arki Noego.

44 minuty temu, porlick napisał:

Z braku merytorycznych argumentów reagujesz agresją i obrażasz rozmówcę. 

Jakie to prymitywne...

 

Słuchaj on znowu usiłuje coś wmówić....tym razem Tobie to że może mnie takim tekstem obrazić.
To o szczekających  psach przerobionych "inteligentnie" na kundle bardziej mnie ruszyło niż to co teraz napisał.
Nie ma (oprócz wrodzonej brzydkiej cechy którą dobrze opisałeś) pojęcia o tym co słucham i co oglądam. 
Nie wstydzę się tego że oglądałem niegdyś TV TRWAM i słuchałem RM.....bo dzięki temu wiem że biedni ludzie jego pokroju wiedzą o tych mediach tyle co im GW i TVN spreparuje.

Ciekawi mnie co on słucha (w tematach muzycznych go nie spotkałem), jednak nie aż tak bardzo by ciągnąć ten OT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bobcat napisał:

nie poradzę na tych, którzy wiedzą lepiej co dla innych jest dobre, co powinni kupować i próbują im to narzucać.

Odrzuć wszelkie teorie, wszelkie badania tak "jajogłowych" jak i tych z NHK....zaufaj tylko swoim zmysłom....przecież widziałeś 8K i nikt ci nie będzie mówił że nie zobaczysz tego co widziałeś na 55" telewizorze skoro widziałeś to na pokazie. 
Przecież znasz zasadę i jej się trzymasz że; "rozmiar nie ma znaczenia" i zastosujesz ją i w tym przypadku.     :)))

50 minut temu, Bobcat napisał:

Ja tylko próbuję niektórym uświadomić że rynek ma głęboko w %÷#&= naukowe dywagacje różnych akademickich teoretyków. 

Powinieneś sobie wreszcie uświadomić że sami twórcy telewizji 8K uświadamiali że dążyć należy  do oglądania z odległości bliskiej 0.75 H (ma to sens przy ekranach dużo większych niż 100").....wtedy obiecują pełną frajdę z tej technologii.....1.5 H daje przedsmak, takie ciut lepiej niż 4K a dalej siadając to cieszyć się będziesz tylko z loga 8K.
Tego byś sobie to wreszcie uświadomił chyba trzeba ci mocno życzyć.....byś z samego loga się nie cieszył.  :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy producenci sprzętu już zapowiedzieli że od pewnej wielkości ekranu oferty FHD nie będą mieli. Wszystko będzie 4K. W przyszłości całość dostępnych na rynku  telewizorów będzie tylko i wyłącznie 8K, gdyż stanie się to standardem. A prace będą trwały nad ... (nie wiem: 16K? 3D bez okularów?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bobcat napisał:

Ja tylko próbuję niektórym uświadomić że rynek ma głęboko

2 godziny temu, Bobcat napisał:

A rynek i tak te opinie ma głęboko gdzieś.

 

2 godziny temu, Bobcat napisał:

wygibasy intelektualne nie mają żadnego wpływu na rynek i decyzje klientów.

 

Najpierw "uświadamiasz" że RYNEK decyduje, klienci decydują a potem stwierdzasz coś zupełnie odwrotnego że "producenci zapowiedzieli".....pytali Ciebie o zdanie, czy tego rynku o którym ciągle tu przypominasz, że potrzebują 4k 32 w calach a w przyszłości  8K w  24"??? 
Robią co chcą z rynkiem....

A wracając do meritum to kiedy piszesz prawdę a kiedy nie, kiedy Twoja opinia jest słuszna a kiedy nie ma sensu?
 

2 godziny temu, Bobcat napisał:

rynek ma głęboko w %÷#&=

Otwórz oczy a dostrzeżesz że to nie rynek ma tam nas a producenci WAS!   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Maju napisał:

Najpierw "uświadamiasz" że RYNEK decyduje, klienci decydują a potem stwierdzasz coś zupełnie odwrotnego że "producenci zapowiedzieli"

Nie ma tu żadnej sprzeczności. Producenci przeprowadzają badania rynku i potrafią trafnie przewidzieć przyszłe preferencje klientów. Nie słyszałeś o tym czy tylko udajesz?

Jeżeli zapowiedzieli to złącz że tak im wyszło z analizy przyszłego popytu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że producenci żyją z tego, że stale wymyślają coś nowego. Jednak nie mając niczego odkrywczego, np naturalnie oglądane 3D, nie wymagające okularów, to wymyślają jakiś fikcyjny postęp, typu 8k. 

Jak duże ekrany są w kinach, a ile z nich dysponuje projektorami 4k?

(Procentowo)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

Nie ma tu żadnej sprzeczności. Producenci przeprowadzają badania rynku i potrafią trafnie przewidzieć przyszłe preferencje klientów. Nie słyszałeś o tym czy tylko udajesz?

Jeżeli zapowiedzieli to złącz że tak im wyszło z analizy przyszłego popytu.

 

 

Pamietasz Toschiba SED? Był na IFA, za trzy miesiące miał wchodzić do sprzedaży.

Pamiętasz Toschiba 3D bez okularów? Był na IFA, za trzy miesiące miał wchodzić do sprzedaży, byłem na projekcji.

Pamiętasz Samsung OLED? Był na IFA, za trzy miesiące miał wchodzić do sprzedaży.

 

Z branży TV to wszystko co pamiętam na szybko.

 

Aaaaa, bym zapomniał ... jak trafnie producenci przewidzieli preferencje klientów w temacie 3D.

He, he, he.

 

3 godziny temu, Bobcat napisał:

(nie wiem: 16K? 3D bez okularów?)

To już było, patrz powyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

to nie rynek ma tam nas a producenci WAS!

Zapomniałem że na planecie Ziemia mieszka 7 miliardów idiotów oraz @Maju, @porlick, @pmcomp i może jeszcze kilku innych Jaśnie Oświeconych. Ich wyróżnikiem jest wrogość do 8K.

4 minuty temu, pmcomp napisał:

Pamietasz Toschiba SED?

 

4 minuty temu, pmcomp napisał:

Pamiętasz Toschiba 3D bez okularów

Nie wiem co to jest Toschiba. Nie znam takiej firmy.

27 minut temu, porlick napisał:

Jak duże ekrany są w kinach, a ile z nich dysponuje projektorami 4k?

(Procentowo)

Jakie to ma znaczenie dla rozmowy jaką prowadzimy w tym wątku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Bobcat napisał:

Jakie to ma znaczenie dla rozmowy jaką prowadzimy w tym wątku?

A niby filmów nie robi się dla kina?

Jakbyś nie wiedział- w normalnych kinach jeszcze przeważa hd, 4k jest w mniejszości. Nikt do 8k się nie pali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, porlick napisał:

A niby filmów nie robi się dla kina?

Obecnie filmy fabularne robi się dla dwóch zastosowań: kino i dom. Natomiast jest jeszcze cała dziedzina w zasadzie wyłącznie dla użytku domowego. Są to wspomniane materiały filmowe traktujące o tematyce przyrodniczej, geograficznej, turystyczno-krajoznawczej, popularno-naukowej czy historycznej. Dodałbym jeszcze zapis koncertów. Tu pole do popisu dla 8K jest w zasadzie nieograniczone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy ma tej produkcji wytwórnie filmowe zarabiają choć 1/10 tego, co na produkcjach kinowych???

A może wytwornie filmowe nie wiedzą, ze bobcat każe im się przestawić na produkcję filmów o ptaszkach i turystyce?

Najlepiej pod groźbą zamknięcia!

Już widzę popłoch w Hollywood- Bobcat z paragrafami nadchodzi!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym mówię robią nie wielkie wytwórnie filmowe lecz takie programy jak Discovery Channel, National Geographic, Planete, Animal Planet, History, Travel Channel. Również we własnym zakresie niektóre telewizje, np. NHK.

Dlatego świat wielkich wytwórni filmowych i świat wymienionych pokrywają się w niewielkim stopniu lub wcale. Za to doskonale się uzupełniają.

Ty o tym doskonale wiesz, ale wolisz rżnąć głupa w celach polemicznych.

Wielkie wytwórnie filmowe miewają w swoim dorobku również tego typu produkcje. Pamiętam wspaniałe filmy przyrodnicze Walta Disneya: Żyjąca Pustynia, Ginąca Preria, Lwy Afrykańskie czy Legenda o Wilku Lobo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bobcat napisał:

Ty o tym doskonale wiesz, ale wolisz rżnąć głupa w celach polemicznych.

Ty też- na calej linii w temacie 8k, ale nie robię z tego afery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, porlick napisał:

Ty też- na calej linii w temacie 8k, ale nie robię z tego afery.

Moje gratulacje. Udało Ci się odpysknąć na poziomie przedszkolnej piaskownicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bobcat napisał:

Zapomniałem że na planecie Ziemia mieszka 7 miliardów idiotów oraz @Maju, @porlick, @pmcomp i może jeszcze kilku innych Jaśnie Oświeconych. Ich wyróżnikiem jest wrogość do 8K.

 

Nie wiem co to jest Toschiba. Nie znam takiej firmy.

Jakie to ma znaczenie dla rozmowy jaką prowadzimy w tym wątku?

Ciężko się gada z goowniarzem z piaskownicy ... w szczeniackim stylu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.