Skocz do zawartości
IGNORED

LG jako pierwsza firma Oled prezentuje model 8K. Czyli nadchodzi 8K nowa era w pełnej rozciągłości.


locoloco

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, porlick napisał:

Z filmu. W hd.

Widziałem tez akcję straży pożarnej, jak zdejmowali kota z drzewa- trafił do kontenerka z kratką zamiast drzwiczek.

To co napisałeś o karetce, pielęgniarzach i kaftaniku jest bardzo znamienne. Obrazuje bowiem bardzo charakterystyczną szkołę myślenia: osoby mające inne poglądy należy zamykać w psychiatryku, przecież nasze poglądy są jedynie słuszne, więc tylko osoba mająca nie po kolei pod sufitem może głosić odmienne.

Pozdrowienia od tow. Breżniewa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Bobcat napisał:

Pozdrowienia od tow. Breżniewa.

Fajnie, żeś się podpisał nazwiskiem. Miło poznać.

Też Cię pozdrawiam, towarzyszu Breżniew!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że przekazuję pozdrowienia od kogoś nie oznacza że tym kimś jestem. Nie stać Cię na bardziej inteligentne odpysknięcie? Zawiodłem się na Tobie.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tobie natomiast się nie zawiodlem. Spodziewałem się dokładnie takiej odpowiedzi.

Teraz, Bobcat napisał:

Przeceniasz się. Pokazałeś że nie mógłbyś. 

Mógłbym. Ty natomiast dajesz ustawicznie swiadectwo o sobie- np cytujac opracowanie nt odleglosci ogladania obrazu 8k, za cholerę nie rozumiejąc odległości widzenia obrazu i jeszcze kłócąc się, ze 8k w nawet średniej wielkości ekranach ma sens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz: ja znam 8K z osobistego  oglądu, Ty z teorii. 

Może zmieńmy obszar i porozmawiajmy o czymś do jedzenia. Ty to coś wielokrotnie próbowałeś, masz wyrobione zdanie, ja nigdy nie miałem tego w ustach, natomiast przeczytam na temat tej potrawy odpowiednią stronę książki kucharskiej i na tej podstawie będę się wymądrzał udając znawcę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę różnicy, czy porównuje się 4k do 8k, czy hd do 4k z dwukrotnie wiekszej odległości- zasada jest stała, opisana także w opracowaniu NHK. Tym dajesz kolejny dowód na nieznajomość swego ulubionego dowodu na wspaniałość 8k.

Do tych drugich tv mam stały dostęp, wiec wiem, o czym piszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

jest w stanie rozróżnić detale oddalone od siebie o minutę kątową.....

Ciągle o  rozróżnianiu detali. Co z postrzeganiem podprogowym?

Wystarczyły dwie godziny by zrozumieć gdzie zaczyna się i kończy to postrzeganie? Wypadałoby wreszcie poczytać o tym byś wiedział o czym mówimy.
Zakładasz z góry że  będziemy pisać o 1.5 H czy 2x55 następne kilkanaście stron?


Wygląda na to że merytoryczna dyskusja Ciebie w ogóle nie interesuje, wolisz to czemu się znowu oddałeś.....po co pisać na temat jak Ty najlepiej się czujesz w przepychankach i szukaniu pretekstu by przyłożyć lub  ubliżyć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bobcat napisał:

Widzisz: ja znam 8K z osobistego  oglądu, Ty z teorii. 

Mataczysz po raz kolejny....@porlick i ja mówimy o obrazie 8K na 55" telewizorze a takiego nie widziałeś!
Skąd wiesz jak będzie pokazywał 8K z odległości większej niż podawaliśmy....też mówisz o teorii.  :)))

20 minut temu, Bobcat napisał:

przeczytam na temat tej potrawy odpowiednią stronę książki kucharskiej i na tej podstawie będę się wymądrzał udając znawcę.

Na temat obrazu 8K na 55" telewizorze nic nie wiesz, bo takiego nie widziałeś.
Mało tego, nie chcesz o nim nic się dowiedzieć a napisałeś o tym tysiące słów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maju napisał:

Na temat obrazu 8K na 55" telewizorze nic nie wiesz, bo takiego nie widziałeś.
Mało tego, nie chcesz o nim nic się dowiedzieć a napisałeś o tym tysiące słów.

Czyli zjadł parę stron z książki kucharskiej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyliście że ja się tutaj doskonale bawię w bojach z Waszym fanatyzmem? Tak, Waszym fanatyzmem. Jak bowiem inaczej nazywać tą zaciekłość w "udowadnianiu" że 8K jest bez sensu (no, może na ekranach >100"), na dodatek trzeba oglądać z nosem w ekranie, co z kolei pozostaje w sprzeczności z zasadami ustawienia głośników. Do tego dochodzi wyszukiwanie na siłę wszelkich problemów technicznych i nieskrywana radość z każdej napotkanej przeszkody. Co Was tak boli? Że ludzie i tak sobie to będą kupować jeśli marketing ich odpowiednio przekona (a wszystko wskazuje że tak będzie)? Że będą oglądać niezgodnie z zasadami (jakby to był przymus, a nie zalecenie)? Ich kasa ich decyzja. Ogarnijcie się trochę. Uważacie że jest bez sensu - to sobie nie kupicie. Ale przyjmijcie do wiadomości że klienci będą robić co będą chcieli, a nie co tu piszecie.

21 minut temu, Maju napisał:

Na temat obrazu 8K na 55" telewizorze nic nie wiesz, bo takiego nie widziałeś.

Erystyka czysta. Jako ten który oglądał 8K (najmniejszy ekran to było 77") mam większe prawo do wypowiadania się od tych, którzy tego nigdy z życiu nie widzieli.

Proste jak budowa cepa.

21 minut temu, Maju napisał:

Mało tego, nie chcesz o nim nic się dowiedzieć

Od teoretyków? Nie chcę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz robić co chcesz, możesz mataczyć i nas obrażać ale wszystkich klientów nie musisz obrażać.....nie wszyscy są idiotami by kupować 55" telewizory 8K mając nadzieję że skorzystają ze wszystkich dobrodziejstw 8K.
Są tacy co nie są fanatykami bo myślą.....widać to po sprzedaży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to Twoje wypowiadanie się w imieniu innych i "troska" o tych którzy wcale o nią nie prosili.

Przypominasz tego który postanowił zrobić dobry uczynek i pomóc przejść staruszce na drugą stronę ulicy. Babcia co prawda nie ma tam żadnego interesu i w ogóle nie zamierzała iść, wyrywa się więc i próbuje okładać "dobroczyńcę" laską, ale ten niezrażony kontynuuje swoje "zbożne dzieło".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem w tym temacie niczego czego musiałbym się wstydzić, nie podawałem nieprawdziwych informacji, nie mataczyłem, w przeciwieństwie....jeżeli ktoś skorzysta z dobrych rad nic na tym nie straci.
Bynajmniej nie ja radzę kupować telewizory takiej wielkości by zależność 0.75 H zrealizować....to radzą nadający 8K w Japonii. Ich też masz za idiotów?

 

31 minut temu, Bobcat napisał:
46 minut temu, Maju napisał:

Mało tego, nie chcesz o nim nic się dowiedzieć

Od teoretyków? Nie chcę. 

Matactwo kolejne.....badający te sprawy z NHK mają praktykę w tej kwestii, z kim się porównujesz!?!
Ty jedynie po ujrzeniu "zachorowałeś na 8K" i piszesz coś tu ciągle bez sensu.

31 minut temu, Bobcat napisał:
46 minut temu, Maju napisał:

Na temat obrazu 8K na 55" telewizorze nic nie wiesz, bo takiego nie widziałeś.

Erystyka czysta. Jako ten który oglądał 8K (najmniejszy ekran to było 77") mam większe prawo do wypowiadania się od tych, którzy tego nigdy z życiu nie widzieli.

Proste jak budowa cepa.

Proste.....ja się tu nie liczę, ja tylko podaję to co piszą mądrzejsi w tej sprawie od nas wszystkich (NHK).....prośba - NIE MATACZ!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy używać słów, znaczenia których się nie rozumie. W czym mataczę? Że piszę abyście najpierw obejrzeli, potem się wypowiadali?Albo abyście nie uszczęśliwiali ludzi na siłę i pozwolili im samym decydować na co wydadzą swoją kasę?

30 minut temu, Maju napisał:

jeżeli ktoś skorzysta z dobrych rad nic na tym nie straci.

"Większość ludzi zawdzięcza swoje życiowe sukcesy radom, których nigdy nie posłuchali".

Cytowane z pamięci, powiedział to ktoś znany, chyba George Bernard Shaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W myśl przysłowia- "Czym się trułeś, tym się lecz".

Bobcat lubi przysłowia, więc bbędzie jak znalazł. Najlepiej w dawce 55'.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa polska nietolerancja. JA uważam że coś jest bez sensu to i ty masz tego nie robić. 

Otóż mogę robić wszystko, co nie jest zabronione przez prawo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bobcat napisał:

Typowa polska nietolerancja. JA uważam że coś jest bez sensu to i ty masz tego nie robić. 

Ale to rwoje ukochane NHK uważa, ze ekran 8k z odległości >2H jest bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bobcat

 

Tolerancji w to nie mieszaj, głupią zatwardziałość w trwaniu przy swoich błędach należy wytykać by się taka postawa nadmiernie nie rozpowszechniła.

 

5 godzin temu, Bobcat napisał:

Nie należy używać słów, znaczenia których się nie rozumie. W czym mataczę? Że piszę abyście najpierw obejrzeli, potem się wypowiadali?Albo abyście nie uszczęśliwiali ludzi na siłę i pozwolili im samym decydować na co wydadzą swoją kasę.

W czym mataczysz? Teraz ?

Teraz, tym razem udajesz że nie pamiętasz że mowiłem o radach NHK. A to ich badacze nie tylko widzieli, ale też zajęli się tym profesjonalnie, oglądali 8K z ok. 200 osobami by wnioski (które notorycznie olewasz) statystycznie potwierdzić.

A wydaj tą kasę na co chcesz, ale tak jak bronisz wolności swojego wyboru, pozwól mi wyrazić swoje zdanie o tym co chcesz zrobić.     :)

6 minut temu, porlick napisał:

Ale to rwoje ukochane NHK uważa, ze ekran 8k z odległości >2H jest bez sensu.

Jeżeli fakty są przeciw niemu tym gorzej dla nich, jakie by nie były i kto by ich nie podał.    :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maju napisał:

Jeżeli fakty są przeciw niemu tym gorzej dla nich, jakie by nie były i kto by ich nie podał.    :))))

Bo to są rady jajoglowych ekspertów (z NHK), a 

 

5 godzin temu, Bobcat napisał:

"Większość ludzi zawdzięcza swoje życiowe sukcesy radom, których nigdy nie posłuchali".

Czyli- bobcat, nie sluchaj rad, kup w końcu wymarzony tv 8,k 55', ogladaj z jakiej chcesz odleglosci- róbta co chceta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maju napisał:

głupią zatwardziałość w trwaniu przy swoich błędach należy wytykać by się taka postawa nadmiernie nie rozpowszechniła.

Trudno o lepszy przykład zdziczałego chamstwa. Oraz pyszałkowatej manii wielkości.

41 minut temu, Maju napisał:

Teraz, tym razem udajesz że nie pamiętasz że mowiłem o radach NHK. A to ich badacze nie tylko widzieli, ale też zajęli się tym profesjonalnie, oglądali 8K z ok. 200 osobami by wnioski (które notorycznie olewasz) statystycznie potwierdzić.

Zrozum wreszcie: to są zalecenia. Nie nakazy. Sam zresztą używasz słowa "rady" a piszesz o tym w tonie jakby to były wymogi formalno-prawne.

41 minut temu, Maju napisał:

pozwól mi wyrazić swoje zdanie o tym co chcesz zrobić.

Czy Ciebie interesuje moja opinia na temat tego co robisz? Jestem pewien że nie. Otóż mnie w równym stopniu nie interesuje Twoja opinia na temat tego co ja robię.

24 minuty temu, porlick napisał:

Czyli- bobcat, nie sluchaj rad, kup w końcu wymarzony tv 8,k 55', ogladaj z jakiej chcesz odleglosci- róbta co chceta.

Naprawdę sądzisz że potrzebna mi jest Twoja zgoda w moich decyzjach zakupowych? Niniejszym wyprowadzam z błędu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie reżyser. ,, Mody na sukces ,, mógłby czerpać od was aspiracje.. macie zacięcie powiem wam.. 

Panowie reżyser. ,, Mody na sukces ,, mógłby czerpać od was aspiracje.. macie zacięcie powiem wam.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bobcat napisał:
12 godzin temu, Maju napisał:

Teraz, tym razem udajesz że nie pamiętasz że mowiłem o radach NHK. A to ich badacze nie tylko widzieli, ale też zajęli się tym profesjonalnie, oglądali 8K z ok. 200 osobami by wnioski (które notorycznie olewasz) statystycznie potwierdzić.

Zrozum wreszcie: to są zalecenia. Nie nakazy. Sam zresztą używasz słowa "rady" a piszesz o tym w tonie jakby to były wymogi formalno-prawne.

Nie, znowu mataczysz, nigdy nikogo nie zmuszałem do racjonalnego myślenia a tym bardziej działania.....zresztą jakbym miał Ciebie niby zmusić, jakimi narzędziami.....o czym ty %$&#*&.

Jak podał te "zalecenia" @Maciej Koper piałeś z zachwytu jak to "teorie jajogłowych o widzeniu rozdzielczości poszły się paść", jak zrozumiałeś wreszcie że to co stwierdzili faktycznie bardzo mało zmienia pewnie też zaczniesz zaliczać ich do jajogłowych?

Rozumiem że wszystkie zalecenia dotyczące użytkowania sprzętu olewasz równie stanowczo?
Kolumny KD pewnie ustawiasz tam gdzie masz akurat miejsce....nie będą ci jajogłowi tłumaczyć że lepiej wg. ich zasad, ty masz tak postawione i gra.   :))
A może te zalecenia dzielisz na te które respektujesz, inne nie bo podała ci je osoba której nie znosisz.
Zresztą co się będziesz z tego tłumaczył, taki akurat teraz masz kaprys a nam nic do tego.  Prawda?    :))

11 godzin temu, Bobcat napisał:
12 godzin temu, Maju napisał:

pozwól mi wyrazić swoje zdanie o tym co chcesz zrobić.

Czy Ciebie interesuje moja opinia na temat tego co robisz? Jestem pewien że nie. Otóż mnie w równym stopniu nie interesuje Twoja opinia na temat tego co ja robię.

Ok. może Ciebie to nie interesować ale piszesz na otwartym forum, piszesz nieraz wierutne głupoty....choćby to że Ciebie do czegoś zmuszam. Mam na to nie odpowiadać?
Mam przemilczać te nieprawdziwe informacje dlatego że Ciebie to nie interesuje?? A kim ty tu jesteś że chcesz decydować co i o kim mam pisać??? Nie jesteś tu sam i wszystko nie kręci się wokół Ciebie - zapominasz o tym?

11 godzin temu, Bobcat napisał:
12 godzin temu, Maju napisał:

głupią zatwardziałość w trwaniu przy swoich błędach należy wytykać by się taka postawa nadmiernie nie rozpowszechniła.

Trudno o lepszy przykład zdziczałego chamstwa. Oraz pyszałkowatej manii wielkości.

Tak jak myślałem, przewidywalny do bólu.....eksplodował.   :)

Wskazuję kłamstwa, błędy w rozumowaniu i matactwa czasem kilka razy dziennie w przeciwieństwie do Ciebie. Spotyka mnie za to prymitywny pozamerytoryczny hejt  z Twojej strony tak jak przedwczoraj.
A Ty śmiesz tu po tym wszystkim co w tym temacie (i nie tylko) kłamałeś i mataczyłeś pisać takie słowa?

W tym wpisie podsumowującym Twoje tu "dokonania"  mojego chamstwa chcesz się doszukiwać ? 
Masz tupet, albo niewyobrażalnie rozdęte ego by użyć tu określenia "zdziczałe chamstwo".....i taki o mani wielkości, jeszcze "pyszałkowatej", śmiechu warte.   :)



 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat a może zapomniałeś o tych kłamstwach i matactwach w sprawie rozdzielczości czy NHK jakie były Twoim udziałem....mogę ci odświeżyć pamięć.   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maju napisał:

to co stwierdzili faktycznie bardzo mało zmienia

Zmienia. Dwukrotnie. Czyli o 100%. Mało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maju napisał:

A kim ty tu jesteś że chcesz decydować co i o kim mam pisać???

A kim TY jesteś skoro mówisz mi co mam kupić, jak urządzić pokój, oceniasz moje decyzje? A jednocześnie każdą próbę polemiki z Tobą nazywasz arogancko "mataczeniem", "kłamstwami", "bzdurami", "głupotami" itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bobcat napisał:

A jednocześnie każdą próbę polemiki z Tobą nazywasz arogancko "mataczeniem", "kłamstwami", "bzdurami", "głupotami" itp.

Polemika z twojej strony???

Jaja sobie robisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.