Skocz do zawartości
IGNORED

Samsung mimo, że nie ma wiele treści 8K, stawia na technologię 8 K, która ma otwierać umysły na przyszłość.


locoloco

Rekomendowane odpowiedzi

Super, a co te powyższe wywody mają wspólnego z tematem "Samsung i 8K"? :>

 

Sorry za offtopa. Kiedyś się z @pmcomp-em poprzeczaliśmy na temat DAB+ to tu wrzuciłem aby pokazać że nie miał racji.

 

Tylko że w linku powyżej nt tej paczki kanałów piszą, że odbierane są tylko wtedy, gdy okna pomieszczenia wychodzą na nadajnik.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisales, ze DAB jest w Polsce powszechny. A to goowno prawda. Co widac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa ludności kraju jest w zasięgu DAB+. Co było do udowodnienia.

Radio powinno być odbierane na prawie całej POWIERZCHNI KRAJU. Dopiero po spełnieniu tego założenia można mówić o powszechnym odbiorze.

Ile procent powierzchni Polski obejmuje zasięg dab+?

 

Radio to nie tylko muzyczka i gadające głowy- to też informacje drogowe, kryzysowe, itp. Biorac to pod uwagę, dab+ w Polsce NIE ISTNIEJE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio powinno być odbierane na prawie całej POWIERZCHNI KRAJU.

 

Programy lokalne też?

 

Ile procent powierzchni Polski obejmuje zasięg dab+?

 

Procent powierzchni kraju nie ma znaczenia. Powierzchnia powierzchni nierówna. Nie nie można porównywać (przykładowo) aglomeracji warszawskiej czy górnośląskiej z bezludziami Bieszczad. Ważne jaki procent ludności znajduje się w zasięgu danej technologii. Odpowiadam: ponad połowa. A że nie słuchają, bo nie mają na czym? Ich suwerenna decyzja.

 

Biorac to pod uwagę, dab+ w Polsce NIE ISTNIEJE.

 

No patrz Pan. Mam w domu i słucham czasem czegoś, co nie istnieje. Pełen surrealizm. Teatrzyk absurdu wg Sławomira Mrożka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy lokalne też- w obsługiwanych rejonach. Przykład- Radio Gdańsk na CAŁYM Pomorzu, nie tylko w Trójmieście.

Jak pisałem, informacje drogowe i kryzysowe MUSZĄ być dostępne na CAŁYM obszarze, nie tylko w centrach miast.

Jadąc w trasie, każdy chce mieć zasięg cały czas, nie tylko na "wyspach" w większych miastach, wiec nie pisz bzdur.

Z dab+ jest jak z telefonią komórkową w pierwszych latach- parę kropek na mapie Polski, czyli praktyczne ZERO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakiej stacji słuchasz. Są takie gdy w trasie jesteś cały czas w zasięgu (jak trzeba to się przerzuci na inny nadajnik), są lokalne które w pewnej odległości tracisz z zasięgu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowieści że można słuchać na kawałku drutu to mit.

To po co producenci sprzętu dołączają ten kawałek kabelka (drutu nie spotkałem) zakończony wtyczką do sprzedawanego sprzętu? W bardzo dużym procencie przypadków taka antena do odbioru wystarcza. Oczywiście czasem trzeba zastosować lepszą i lepiej umieszczoną bo np. jest bardzo daleko. W przypadku cyfry (DAB) jak jest odbiór to sygnał audio na pewno jest dobry. Z FM-em bywa różnie, tu jakość zależy mocno od natężenia sygnału z nadajnika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co producenci sprzętu dołączają ten kawałek kabelka (drutu nie spotkałem) zakończony wtyczką do sprzedawanego sprzętu?

 

Moim zdaniem głównie po to, że gdy przyniesiesz nowy sprzęt do domu byś mógł po jego podłączeniu od razu go "odpalić". A nie myśleć najpierw o zasuwaniu na dach lub wołaniu profesjonalnej ekipy antenowej. Masz rację pisząc że w bardzo dużym procencie przypadków taka kabelkowa antena do odbioru wystarcza. Ale również w większości Podręczników Użytkownika jest napisane, że gdy odbiór na niej będzie niezadowalający należy zastosować antenę zewnętrzną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, a co te powyższe wywody mają wspólnego z tematem "Samsung i 8K"? :>

 

Taki unik, jak brakuje argumentów w tej sprawie trzeba zahaczyć jakiegoś inny temat by jakoś wybrnąć.

 

 

 

Od czekania na telewizor w nowej technologii nikt nie umarł. I nie umrze.

 

Bobcat, chodzą słuchy że 8K to "przejściówka". :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że w odniesieniu do 8K co poniektórzy szukają na siłę argumentów na "nie". Daremny trud. Jeszcze niedawno gdy umieszczałem materiały na temat 8K - byli tacy, którzy wieszczyli że dobrze będzie jak moje wnuki tego doczekają. A tu patrz Pan: 8K wchodzi drzwiami i oknami. Tu i teraz.

 

Nie pamiętam byś cokolwiek cytował (do wczoraj) w sprawie 8K, zazwyczaj był to Twój tekst autorski który dopiero moje cytaty z linków weryfikowały.

Nie pamiętam by ktokolwiek poddawał w wątpliwość jakość jaka za sobą nieść może to co zwykło się nazywać (niezbyt słusznie) 8K.

Pamiętam natomiast że wszyscy mówili że ROZDZIELCZOŚĆ 8K w warunkach domowych szarego Kowalskiego nie ma większego sensu.

 

"Pcha się drzwiami i oknami"....pozwolisz że to pozostawię bez komentarza.

 

 

 

ja 8K miałem okazję oglądać.

 

Na specjalnym zapewne pokazie, na (zapewne) dedykowanym ekranie i materiale.

Pokazali ci być może coś czego w normalnej tv czy na telewizorze w markecie szybko nie zobaczysz.

 

Wobec znacznie szybszego niż pierwotnie mogło się wydawać rozwoju 8K nie można wykluczyć, że 4K jako typowa przejściówka pogrąży się wkrótce w nicości. Podobnie jak niedawno HD Ready. Bo 4K to jest UHD Ready.

 

Pisząc powyższe zapoznałeś się z parametrami technicznymi standardów o których piszesz???

Wiesz że SD od HD różni się w zasadzie tylko rozdzielczością a HD od UHD (4K) prawie wszystkim??

Wiesz że mniej różni 4K od 8K niż HD o 4K?

W związku z tym wygląda na to że to HD a nie 4K trzeba nazwać "przejściówką".

Chyba już wiesz, bo ci o tym pisałem że trwają prace (w NHK) nad jeszcze większymi rozdzielczościami, dlatego 8K wg. Twoich kryteriów można też tak nazwać.

Chyba wiesz też że widzimy przestrzennie i naturalnym dążeniem będzie taka telewizja która odda trzeci wymiar.

Puki to nie nastąpi każdy format można będzie nazywać przejściówką.....profesjonalne 16K również.

 

 

Bobcat dnia 13.09.2018 - 22:08 napisał

 

"BD-UHD? Czyli 4K."

 

 

 

Nie, 4K to jedynie rozdzielczość. UHD to jednak cos więcej.

 

To co napisał Bobcat świadczy o tym co wcześniej pisałem, że nie zna specyfikacji technicznych standardów o których pisze. :(

 

 

 

 

 

Każdy nowa technologia spotyka się z chórem sceptyków i malkontentów, ze sztandarowym pytaniem: "po co?". Nastąpują po tym wielce uczone deliberacje i pseudo-naukowe wywody mające "uzasadnić" jej bezsens i bezcelowość. Tak było również z HD. 16K? 32K, 256K? Na razie nic się w tej materii nie dzieje, nawet na etapie przed-wstępnych prac studialnych. Ale w przyszłości? Może ktoś zagwarantować że nie będzie? Ja bym nie ryzykował.

 

NIEPRAWDA!

Dzieje się, 16K ma podobno testować TVP (link podałem ci w sąsiednim temacie).....a Twoja ulubiona telewizja NHK pracuje nad jeszcze większymi rozdzielczościami, bo mają taki pomysł na telewizję trójwymiarową.....tak, tak nie przesłyszałeś się, pisałem już o tym w stosownym temacie. :))

Przeczytaj końcówkę artykułu gdzie znajdziesz to zdanie; "Według NHK ekran wyświetlający musiałby mieć rozdzielczość co najmniej 330 megapikseli."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Chcesz o tym pogadać?

Masz w tych sprawach coś jeszcze do powiedzenia??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K wchodzi szerokim frontem na rynek:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

QLED Samsunga ma bardzo poważny atut w walce konkurencyjnej z OLED LG: 4000 nitów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz prowadzić monolog o wspaniałym, choć przejściowym jak wszystko dotąd 8K, tymczasem już pracują nad taką telewizją o takim naturalnym obrazie jaki ta technologia nie jest w stanie oddać.

Bo naturalnie czyli trójwymiarowo widzimy i tego należy oczekiwać od wzorcowej telewizji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać dla niektórych najważniejsze w jakości obrazu jest to że może on w pewnych okolicznościach oślepić i rozdzielczość której na telewizorze o 42 calach z jakiego korzystają nie sposób w pełni wykorzystać. :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Widać dla niektórych najważniejsze w jakości obrazu jest to że może on w pewnych okolicznościach oślepić i rozdzielczość której na telewizorze o 42 calach z jakiego korzystają nie sposób w pełni wykorzystać. :))

Powiem Ci, że nawet na 80" ciężko w pełni wykorzystać 4k a co dopiero 8k.

 

Ja włączyłem film z YouTube 4k HDR, to musiałem się przysunąć na jakieś 2 metry żeby dobrze szczegóły zobaczyć. Normalnie siedzę na 3.5-5m.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uważasz, że lepszy bitrate, nagle mi tak wzrok poprawi że będę widział szczegóły krzaczków (małe listki) filmowane z lecącego drona....

Jak by był słaby bitrate to tych szczegółów by nie było.

Chodzi o to że bitrate był wystarczająco dobry, bo one były, tylko ja nie byłem w stanie ich dojrzeć dobrze z 3.5m na 80"

 

Oczywiście można oglądać i nic się nie dzieje, na pewno wzrok się od tego nie zepsuje. Tylko jest to denerwujące, że coś tam jest a ty tego dobrze nie widzisz i instynktownie się przysuwasz do telewizora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno się dziwić

 

Bobcat, pisze coś co świadczy (kolejny raz) o tym że nie rozumie, nie wie czym jest rozdzielczość....nie rozumie też że niezbyt duży bitrate może być wystarczający do oddania pełnej rozdzielczości.

 

Trudno się dziwić u kogoś kto nie przyjmuje nic do wiadomości....choćby tego, że zbyt słaby bitrate do oddania rozdzielczości objawiałby się tym, że ma się ochotę ODDALIĆ (a nie przybliżyć) od ekranu by pikseloza nie dokuczała. :))

 

Powiem Ci, że nawet na 80" ciężko w pełni wykorzystać 4k a co dopiero 8k.

 

To dla mnie w pełni zrozumiałe i logiczne.

 

To co piszesz oznacza że ten telewizor 80" już w posiadaniu (pisałeś o tym w bliźniaczym temacie "LG....8K") czy na razie to tylko relacja z testów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam go już ponad rok.

I tak parę dni temu włączyłem sobie z YouTube taki filmik 4k hdr, krajobrazy filmowane z drona. Ziemia porośnięta takimi krzaczkami z małymi listkami i chyba czerwone małe owoce na nich były. Żeby zobaczyć dobrze szczegóły obrazu, to tak na 2m trzeba się przybliżyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem wpisu z tamtego tematu, wyszło nieporozumienie....pisałeś tam że zastanawiałeś się tam nad kupnem OLED 80", stąd mylny wniosek.

 

Mnie tego nie musisz tłumaczyć co chciałeś zobaczyć z bliska, wiem jak rozpoznać wyższą rozdzielczość.....w przeciwieństwie. :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zobaczyć dobrze szczegóły obrazu, to tak na 2m trzeba się przybliżyć.

 

Wg wykresów 4k na 80" to maksymalna odległość 3m, żeby w ogóle była jakakolwiek przewaga nad 1080p, żeby maksymalnie wykorzystać 4k w tej sytuacji, można usiąść nawet bliżej niż 1,8m. Także dokładnie się to pokrywa z twoimi wrażeniami.

 

Ja siedzę ~3,5 metra od od 100" ekranu FHD, jak lecę na prawdziwym FHD z maksymalnym bitratem, to spokojnie mogę i z 3m oglądać, mimo, że już wtedy miałbym benefity z 4k.

 

Także FHD, to jest rozdzielczość pozwalająca w typowych zastosowaniach domowych (uznajmy bardzo optymistycznie 3m) - spokojnie 100" wyciągnąć, 4k pozwala wyciągnąć z tych 3 metrów dwa razy tyle, czyli 200". Ktoś ma apetyt na ponad 200" ekrany, żeby potrzebował 8k?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem wpisu z tamtego tematu, wyszło nieporozumienie....pisałeś tam że zastanawiałeś się tam nad kupnem OLED 80", stąd mylny wniosek.

 

Mnie tego nie musisz tłumaczyć co chciałeś zobaczyć z bliska, wiem jak rozpoznać wyższą rozdzielczość.....w przeciwieństwie. :))

Byłem przez chwilę zainteresowany tym tv 8k ale jak zobaczyłem lg 77" c8 na żywo, to już nic innego nie chcę ☺

Ale to tak na najbliższą przyszłość, nie w tej chwili.

I co zrobić z moim LCD 79"....☺

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Byłem przez chwilę zainteresowany tym tv 8k ale jak zobaczyłem lg 77" c8 na żywo, to już nic innego nie chcę ☺

Ale to tak na najbliższą przyszłość, nie w tej chwili.

I co zrobić z moim LCD 79"....☺

 

Zawsze nozesz oddac w dobre rece...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze telewizory trafiły na rynek.

Nieśmiało pojawiają się wstępne recenzje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... i szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej z tego testu mnie rozśmieszyło to zdanie:

 

"If you can find any native 8K content to feed it, you’ll be stunned.."

 

:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 25

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.