Skocz do zawartości
IGNORED

Samsung mimo, że nie ma wiele treści 8K, stawia na technologię 8 K, która ma otwierać umysły na przyszłość.


locoloco

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z przewidywaniami mamy odpowiedź metodą na bezczela i na rympał. 

(1) Wskazanie jakie warunki muszą być spełnione dla porównania. Oczywiście warunki te ustala @Maju w tendencyjny sposób, zawierają one cały szereg bzdurnych i zupełnie nieistotnych wymogów, a cel takiego podejście jest oczywisty: aby móc podważyć każde badanie dowodzące zalet 8K. To się nazywa "obiektywizm". Z dodatkiem słowa: inaczej.

(2) Jakość materiałów do porównania. Jest chyba oczywistym dla każdego (za wyjątkiem fanatyków anty-8K) że dema (8K, 4K, każde) są przygotowane dla celów marketingowych, a więc tak aby wydobyć i pokazać maksimum możliwości danej technologii. Są więc zawsze robione w najdoskonalszy (na ile jest to technicznie możliwe sposób). Zakładanie że perfekcja dotyczy tylko dem 8K, natomiast celowo pokazywane są kiepskie dema 4K  - a wszystko po to aby chwalić wyższość 8K jest dowodem fanatyzmu myślenia.

(3) NHK miało przez dłuższy czas podejście do 4K takie jak podawałem, stosowne linki do potwierdzających to wypowiedzi członków zarządu umieszczałem. Zmienili strategię prawdopodobnie na polecenie rządu. Czynienie z tego zarzutu do mojej osoby jest niepoważne.

(4) Na czym polega żenująca różnica pomiędzy 4K a 8K wystarczy obejrzeć obydwa. Na przykład ostre jak brzytwa twarze widzów na stadionie w 8K i rozmyte w 4K. Albo perfekcyjną detaliczność szczegółów sierści wilka z bliska w 8K i już nie taka w 4K.

(5) Czego oczekuję od 8K? Tego co się oczekuje od tej rozdzielczości. Jeżeli kogoś to śmieszy - nic mi do tego. Przez grzeczność nie wspomnę kogo w myśl staropolskiego przysłowia poznaje się "po śmiechu jego".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Na czym polega żenująca różnica pomiędzy 4K a 8K wystarczy obejrzeć obydwa. Na przykład ostre jak brzytwa twarze widzów na stadionie w 8K i rozmyte w 4K. Albo perfekcyjną detaliczność szczegółów sierści wilka z bliska w 8K i już nie taka w 4K

Acha, i to zobaczysz w swoim wymarzonym tv 8k o ekranie 50'.

Wiesz, że tylko z odleglosci do metra od ekranu? Dalej z powodu właściwości ludzkiego wzroku bedzie identycznie, jak z 4k. 

Podasz jeszcze jakieś zalety swojego faworyta (8k 50'), czy bedziesz dalej masturbować się samą rozdzielczością 8k?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, porlick napisał:

Acha, i to zobaczysz w swoim wymarzonym tv 8k o ekranie 50'.

Wiesz, że tylko z odleglosci do metra od ekranu? Dalej z powodu właściwości ludzkiego wzroku bedzie identycznie, jak z 4k. 

Podasz jeszcze jakieś zalety swojego faworyta (8k 50'), czy bedziesz dalej masturbować się samą rozdzielczością 8k?

Najpierw obejrzyj choć raz 8K. Potem porozmawiamy. Na razie nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy. Z teoretykami nie rozmawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krok naprzód:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bobcat napisał:

Zgodnie z przewidywaniami mamy odpowiedź metodą na bezczela i na rympał.

Wykorzystam ten wpis jako doskonały opis tego co wczoraj zrobiłeś, a najlepiej świadczą o tym poniższe wypowiedzi, że należy to wyżej  jako Twoją samokrytykę potraktować.

19 godzin temu, Bobcat napisał:

(1) Wskazanie jakie warunki muszą być spełnione dla porównania. Oczywiście warunki te ustala @Maju w tendencyjny sposób, zawierają one cały szereg bzdurnych i zupełnie nieistotnych wymogów, a cel takiego podejście jest oczywisty: aby móc podważyć każde badanie dowodzące zalet 8K. To się nazywa "obiektywizm". Z dodatkiem słowa: inaczej.

Bzdurne wymogi to wg. @Bobcat;

- podanie marek telewizorów (by na tej podstawie można było stwierdzić że porównuje się dwie rozdzielczości na tej samej jeżeli chodzi o technologię wytwarzania, jakości matrycy) podał (z wielkimi problemami) markę telewizorów które widział (symbole) ale na podanie większej ilości ważnych szczegółów (danych) nie stać go już było. 
- podanie (opisanie) jakie dema były pokazywane na tych telewizorach....dotąd nie podał czy testowano na tym samym materiale różniącym się tylko rozdzielczością.....inne porównanie, porównanie różnych dem wypacza rzetelność i można to nazwać "TESTEM".
- warunki w jakich przeprowadza się porównania.....nikt znający się na technologi telewizyjnej nie zakwestionuje że to nieistotny wymóg by móc ocenić jakość obrazu....może z wyjątkiem Ciebie, osoby która tak jest 8K oczarowana że świata poza tym nie widzi.   :)

Jak chcesz by traktować to co zrobiłeś jako miarodajne porównanie nie dziw się że oczekuję od osoby mającej fioła na punkcie 8K spełnienia tych warunków.

 

19 godzin temu, Bobcat napisał:

2) Jakość materiałów do porównania. Jest chyba oczywistym dla każdego (za wyjątkiem fanatyków anty-8K) że dema (8K, 4K, każde) są przygotowane dla celów marketingowych, a więc tak aby wydobyć i pokazać maksimum możliwości danej technologii. Są więc zawsze robione w najdoskonalszy (na ile jest to technicznie możliwe sposób). Zakładanie że perfekcja dotyczy tylko dem 8K, natomiast celowo pokazywane są kiepskie dema 4K  - a wszystko po to aby chwalić wyższość 8K jest dowodem fanatyzmu myślenia.

Tylko fanatycy 8K bezkrytycznie sądzą że na pokazie gdzie promuje się 8K marketingowcom nie będzie zależało na tym by je pokazać w lepszym świetle od 4K.....uzasadniać to fanatykom? Strata czasu. w zaślepieniu odrzucają każdy argument, nawet ten podstawowy; nie ma mowy o sensownym porównaniu tych technologii (przez laika, nie mówiąc o zaślepionych fanatykach) na różnych demach. KROPKA!

19 godzin temu, Bobcat napisał:

(3) NHK miało przez dłuższy czas podejście do 4K takie jak podawałem, stosowne linki do potwierdzających to wypowiedzi członków zarządu umieszczałem. Zmienili strategię prawdopodobnie na polecenie rządu. Czynienie z tego zarzutu do mojej osoby jest niepoważne.

NHK miało przez krótki czas podejście do 4K takie jakie podawałeś przez długie lata gdy wiadomo już było że NHK będzie nadawać 4K, w tematach w których ja  z Tobą o tym rozmawiam (link niżej) podałeś taką wypowiedź sprzed wielu, wielu lat która za kilka miesięcy była już nieaktualna. Rząd nie miał nic do tej ich decyzji.....w NHK zrozumieli szybko że świat chce 4K a oni nic sami promując tylko 8K nie zyskają......punk trzeci to doskonały przykład matactwa w tej sprawie!

Jeżeli chodzi o konkretne kłamstwa w sprawie podejścia do technologii 4K przez NHK, nie o to chodziło.....w tej sprawie służę  linkiem.
Ale rozumiem że wolisz powracać do powtarzania matactw....lepsze to niż te poniższe kłamstwa.  :)))
Przypomnę (bo przykro to napisać, ale rżniesz głupa aż miło) co pisałeś w tym temacie, ostatnie posty końcówka tematu to szereg kłamstw z niektórych z nich niestety NIGDY się nie wycofałeś;

 

19 godzin temu, Bobcat napisał:

(4) Na czym polega żenująca różnica pomiędzy 4K a 8K wystarczy obejrzeć obydwa. Na przykład ostre jak brzytwa twarze widzów na stadionie w 8K i rozmyte w 4K. Albo perfekcyjną detaliczność szczegółów sierści wilka z bliska w 8K i już nie taka w 4K.

18 godzin temu, porlick napisał:

Acha, i to zobaczysz w swoim wymarzonym tv 8k o ekranie 50'.

Wiesz, że tylko z odleglosci do metra od ekranu? Dalej z powodu właściwości ludzkiego wzroku bedzie identycznie, jak z 4k. 

Podasz jeszcze jakieś zalety swojego faworyta (8k 50'), czy bedziesz dalej masturbować się samą rozdzielczością 8k?

 

Porlick nie widziałeś 8K na żywo to nie dyskutuj......teoretyku.       :)))

Taka odpowiedź jaką od niego otrzymałeś świadczy o tym że nie ma poważnej rozmowy o tym z kimś kto fanatycznie założył że na takim malutkim 8K zyska cokolwiek.....może do swoich 42 calowych FHD sporo zyska i na to liczy.   


Czytając co napisał można by odnieść wrażenie że 4K bardziej rozmywa obraz niż te FHD którymi dysponuje....ech, te objawy.     :)))
 

Tekst świadczyłby że jednak porównywał te same dema na tych telewizorach....po co kluczył i tego wcześniej nie podawał?
Nie podał też jakiej wielkości, ile cali miały porównywane. Wystarczy że marketingowcy pokazali mu 65 calowy 8K i 82" 4K po to by złudzenie większej ostrości powiększyć.....żaden fanatyk tego marketingowego zabiegu nie odczyta.   :)

 

19 godzin temu, Bobcat napisał:

(5) Czego oczekuję od 8K? Tego co się oczekuje od tej rozdzielczości. Jeżeli kogoś to śmieszy - nic mi do tego. Przez grzeczność nie wspomnę kogo w myśl staropolskiego przysłowia poznaje się "po śmiechu jego".

Wiesz czego oczekuję od Ciebie...........choćby tego by zamiast (jak sam to czasem nazywasz) "wychamiania" się w moim kierunku przestaniesz mataczyć używając prymitywnej manipulacji. 
Ty i grzeczność.....to jest warte śmiechu.  

Pytałem (i @porlick też) czego oczekujesz po tak małym jak 55" ( i  poniżej) telewizorze 8K oglądanym z rozsądnej odległości....ale Ty tradycyjnie zamiast odpowiedzi na trudne pytanie wolisz udawać że nie ma problemu brnąc w kolejne dziecinne matactwa.


 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bobcat napisał:

Kolejny krok naprzód:

:)

Potem się dziwi i napisze że ciągle się czepiam. 
Zapytam więc (tak jak przy poprzednim "newsie" to miało miejsce).....na co mamy zwrócić uwagę, co jest tym "kolejnym krokiem"?

Teraz uzasadnię dlaczego się dziwię.
- od miesięcy, lat wiadomo że przeprowadza się testy z nadawaniem 8K
- zanim wprowadzono Q950 wiadomo było że następca Q900 będzie miał HDMI 2.1 lub będzie wersja z wbudowanym tunerem

Nic mnie w tym artykule nie zaskoczyło, nie widzę tam żadnej nowej informacji która by świadczyła o przyśpieszeniu w rozwoju  8K.

 

Podam więc coś sensowniejszego, na dowód tego co już opisywałem a co deprecjonował (wmawiał że 4K będzie kastrowane z "gadżetów") @Bobcat i co gorsze czego nie zauważył (coś mu się 4K rozmyło) będąc na Targach Electronics Show 2019 które odbyły się w dniach 10 – 12 maja w PTAK Expo w Nadarzynie pod Warszawą. 

"Działanie procesorów Quantum 4K i 8K mogłem już sprawdzić osobiście, a wrażeniami podzielę się w planowanej na najbliższe dni publikacji. Już teraz jednak mogę powiedzieć, że to działa. I co szczególnie istotne: nie tylko przy rekonstrukcji obrazu do 8K, na czym większość z nas – chociażby ze względów finansowych, to bardzo drogie sprzęty – i tak nie skorzysta.

To, co dużo bardziej mnie ekscytuje, to rekonstrukcja obrazu HD do 4K w tych bardziej mainstreamowych modelach. Skompresowane strumienie multimedialne z usług pokroju YouTube czy Netflix wyglądają zauważalnie lepiej. Bez sztuczności czy dziwnych artefaktów. Magia."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przeglądając różne internetowe newsy na temat tego wydarzenia w Nadarzynie dowiedziałem się jako to była rzeczywiście prezentacja, jak była przeprowadzona. Tego od @Bobcat dziwnym trafem się nie dowiedziałem (niczego oprócz gloryfikacji 8K), ale mnie to nie dziwi, dla niego informacje świadczące o równoległym rozwoju 4K są nieciekawe.  By nie powiedzieć niewygodne....  :))
Pewnie też nie zauważył że wiele z tych telewizorów miało certyfikat który wyśmiewał.....

"TX-65GZ2000E to najpotężniejszy model w gamie firmy Panasonic. Jest on wykorzystywany i strojony przez profesjonalistów z Hollywood. Oferuje zmodernizowany, inteligentny procesor HCX Pro. Dzięki temu wiernie odwzorowuje wizję filmowca, zapewniając perfekcyjną jakość odwzorowania kolorów, większą głębię czerni i ogromny poziom szczegółowości. Posiada on oczywiście certyfikat UHD Premium."
Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 Oni nie poszli jeszcze w 8K......   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maju napisał:

należy to wyżej  jako Twoją samokrytykę potraktować.

Lusterko czyli poziom przedszkola.

2 godziny temu, Maju napisał:

warunki w jakich przeprowadza się porównania

Chyba dla każdego jest oczywiste że skoro telewizory stoją w bezpośredniej bliskości na tej samej sali to warunki są identyczne. Jak widać niektórzy mają kłopoty z myśleniem.

2 godziny temu, Maju napisał:

Trzeba być faktycznie zaślepionym wrogiem 8K aby twierdzić że dla celów pokazu celowo wyprodukowano kiepskiej jakości dema 4K aby dezawuować tę technologię.

2 godziny temu, Maju napisał:

Porlick nie widziałeś 8K na żywo to nie dyskutuj......teoretyku.

Otóż to. Nareszcie napisałeś coś, z czym mogę się w pełni zgodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maju napisał:

Wystarczy że marketingowcy pokazali mu 65 calowy 8K i 82" 4K po to by złudzenie większej ostrości powiększyć..

Nie każdy w każdej sprawie mataczy jak Ty. Obydwa były tej samej wielkości.

2 godziny temu, Maju napisał:

czego oczekujesz po tak małym jak 55" ( i  poniżej) telewizorze 8K

Obrazu 8K. Wielkość postanowię w stosownym czasie. Ja. Nie Ty.

Godzinę temu, Maju napisał:

Potem się dziwi i napisze że ciągle się czepiam

A nie czepiasz się?

3 godziny temu, Maju napisał:

w NHK zrozumieli szybko że świat chce 4K a oni nic sami promując tylko 8K nie zyskają.

Ty im to powiedziałeś?

1 godzinę temu, Maju napisał:

.na co mamy zwrócić uwagę

Że jest kolejny testujący 8K. W Europie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maju napisał:

dla niego informacje świadczące o równoległym rozwoju 4K są nieciekawe

Rzeźbienie gó..a mnie nie interesuje. Zwłaszcza gdy obok mam prawdziwą wartość.

1 godzinę temu, Maju napisał:

Przeglądając różne internetowe newsy na temat tego wydarzenia w Nadarzynie

I to jest kwintesencja całej rozmowy. Ja piszę to, co na własne oczy widziałem. Wielki Teoretyk pisze to, co przeczytał. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Bobcat napisał:
3 godziny temu, Maju napisał:

Wystarczy że marketingowcy pokazali mu 65 calowy 8K i 82" 4K po to by złudzenie większej ostrości powiększyć..

Nie każdy w każdej sprawie mataczy jak Ty. Obydwa były tej samej wielkości.

To znaczy jakie? Znowu napisał coś na okrągło. By znowu się nie potknąć na pisaniu nieprawdy. 
Biedaczku i tak wpadłeś!  Podawałeś wczoraj że porównywałeś Q950 do Q90 prawda?
Na to dwa cytaty;

"QLED Q90 będzie dostępny z ekranami o przekątnych 55, 65 i 75 cali."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


"Pierwsza w Polsce prezentacja 82-calowego telewizora QLED 8K"
Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakim cudem mogły być tej samej wielkości skoro piszą że q90 będą dostępne do 75 cali?
Podobno jest większy ale 85 cali.....jak by nie patrzeć dajesz znowu d.....    :)))

 

Wybrał to na co można odszczeknąć, pominął to co niewygodne, nałgał że ja mataczę a sam to zrobił jak widać wyżej ewidentnie......czyli nic nowego!   :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maju napisał:

Oni nie poszli jeszcze w 8K

Albo pójdą albo wypadną z gry. Cała historia Panasonica (występującego również pod nazwami Technics i National) to kronika wzlotów i upadków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

Oni nie poszli jeszcze w 8K

Albo pójdą albo wypadną z gry. Cała historia Panasonica (występującego również pod nazwami Technics i National) to kronika wzlotów i upadków.

Ja nie o tej firmie.....czytanie ze zrozumieniem i pamięć szwankuje?
Żebyś nie nadwyrężał na darmo umysłu.....o branży filmowej to było. 
 

45 minut temu, Bobcat napisał:

jest kolejny testujący 8K. W Europie.

Unia daje kasę na te testy to głupi by nie skorzystał....zobaczymy kto i kiedy zacznie regularne nadawanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bobcat napisał:

Kolejny krok naprzód:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łooo... umieją transmitować program w 8k. Sukces!

A czy umieją zrezygnować z zysków z kilku programów, na rzecz jednego w 8k???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maju napisał:

Jakim cudem mogły być tej samej wielkości skoro piszą że q90 będą dostępne do 75 cali?
Podobno jest większy ale 85 cali.....jak by nie patrzeć dajesz znowu d.....    :)))

Nigdzie nie napisałem że stały obok gdyż tylko wtedy różnica wielkości byłaby od razu widoczna. Stały blisko, może źle oceniłem. W każdym razie nie są to różnice istotne, które mogłyby wpływać na jakość obrazu. 

Wertuj dalej swoje materiały teoretyczne. Może znajdziesz jakieś kolejne haczyki na mnie. Tak postępują tylko rasowe #%&!$ (Moderacja czuwa).

4 minuty temu, porlick napisał:

czy umieją zrezygnować z zysków z kilku programów, na rzecz jednego w 8k???

Nie jestem właściwym adresatem tego pytania. Proszę je skierować pod adresem SES:

Head Office 
Château de Betzdorf 
Betzdorf 6815 
Luxembourg

Telephone +352 710 725 1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bobcat napisał:
42 minuty temu, Maju napisał:

Jakim cudem mogły być tej samej wielkości skoro piszą że q90 będą dostępne do 75 cali?
Podobno jest większy ale 85 cali.....jak by nie patrzeć dajesz znowu d.....    :)))

Nigdzie nie napisałem że stały obok gdyż tylko wtedy różnica wielkości byłaby od razu widoczna. Stały blisko, może źle oceniłem. W każdym razie nie są to różnice istotne, które mogłyby wpływać na jakość obrazu. 

Wertuj dalej swoje materiały teoretyczne. Może znajdziesz jakieś kolejne haczyki na mnie. Tak postępują tylko rasowe #%&!$ (Moderacja czuwa).

Nazywać poważnym porównaniem (na oko) sytuację gdy telewizory nie stały obok siebie....żenada.....zdajesz sobie z tego sprawę że kolejny raz się pogrążasz. Pisać będziesz kolejny raz że się czepiam? (pytanie retoryczne)

Jeżeli tak to dzisiaj nie mam z Tobą o czym mówić.
Zwłaszcza że zaczynasz zamieniać rozmowę  w coś co mnie nie pasuje a i moderacji (i słusznie) może się nie spodobać.....ale cieszy przynajmniej to że nie ma już w tym co piszesz tej buty, że nie czujesz się całkiem bezkarnie.   :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maju napisał:

Nazywać poważnym porównaniem (na oko) sytuację gdy telewizory nie stały obok siebie....żenada....

Ależ oczywiście. Przecież każdy wie porównanie jest poważne tylko wtedy gdy przynosi konkluzje, które Tobie się podobają i potwierdzają Twój punkt widzenia. W przeciwnym razie utopisz interlokutora w ustalaniu tysiąca "bardzo istotnych" szczególików:

- jakie to były modele telewizorów

- ich wielkość

- jaka była między nimi odległość

- w którą stronę świata były ustawione

- jakie pokazywano dema

- kto jest ich autorem

- jakie było oświetlenie sali (w luksach)

- nazwisko prowadzącego prezentację

- jego adres zamieszkania

- kolor włosów

- oraz numer koszuli i rozmiar obuwia

- nazwiska obecnych na sali

- (i tak dalej)

Brak precyzyjnej odpowiedzi na choć jedno z powyższych pytań powoduje Twój tryumfalizm: mam Cię! Gubisz się w zeznaniach! Mataczysz!

Tyle że to nie jest mój styl rozmowy. Podważasz i dezawuujesz totalnie wszystko co nie jest po Twojej myśli. A wszystko w jednym celu: jakie to 8K jest do d..y, a jakie 4K jest wspaniałe. Dla mnie nie jest, gdyż nie mam zwyczaju mówić papu na g..no.

 

1 godzinę temu, Maju napisał:

cieszy przynajmniej to że nie ma już w tym co piszesz tej buty, że nie czujesz się całkiem bezkarnie.

Stęskniłeś się? W każdej chwili mogę do niej wrócić.

1 godzinę temu, Maju napisał:

zdajesz sobie z tego sprawę że kolejny raz się pogrążasz.

W Twoich oczach? To dla mnie zaszczyt. I również przyjemność.

2 godziny temu, Maju napisał:

Unia daje kasę na te testy to głupi by nie skorzystał..

Gdyby nie widziała w tym przyszłości to by nie dawała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejmę rzuconej rękawicy i nie sprowadzę rozmowy o rozdzielczościach do tego poziomu na którym czujesz się jak ryba w wodzie.....przecież wiem że, przed powrotem do tego tylko strach przed Moderacją Ciebie powstrzymuje.   :)

 

15 godzin temu, Bobcat napisał:

utopisz interlokutora w ustalaniu tysiąca "bardzo istotnych" szczególików:

- jakie to były modele telewizorów

- ich wielkość

- jaka była między nimi odległość

- w którą stronę świata były ustawione

- jakie pokazywano dema

15 godzin temu, Bobcat napisał:

Brak precyzyjnej odpowiedzi na choć jedno z powyższych pytań powoduje Twój tryumfalizm: mam Cię! Gubisz się w zeznaniach! Mataczysz!

 

Mataczenie w sprawie tych podpunktów, wypisywanie zmyślonych i debilnych  kolejnych (tych niezacytowanych podanych dla rozmycia tematu) i wcześniejsze wyciąganie ich od Ciebie na siłę dobitnie świadczy o tym co napisałem a ty z tego drwisz. 
Jest poza tym niezaprzeczalnym faktem że nie potrafisz bezstronnie, obiektywnie podejść do zagadnienia. Co tu więcej pisać.   
 

15 godzin temu, Bobcat napisał:

to nie jest mój styl rozmowy. Podważasz i dezawuujesz totalnie wszystko co nie jest po Twojej myśli. A wszystko w jednym celu: jakie to 8K jest do d..y, a jakie 4K jest wspaniałe. Dla mnie nie jest, gdyż nie mam zwyczaju mówić papu na g..no.

Kolejne kłamstwo, matactwo, odwracanie kota ogonem, wmawianie własnego stylu rozmowy drugiej stronie (wybierz sobie co wolisz, co ci pasuje).

Ja gloryfikuję 4K w stosunku do 8K???? BREDNIA totalna....od zawsze piszę konkretnie czym kolejne rozdzielczości się od siebie różnią, początkowo gdy na siłę wprowadzano 4K pisałem że na to troszeczkę za wcześnie.  
Wszystko bez naciągania faktów tak jak to zrobiłeś Ty np. pisząc dyrdymały w "teście",  jak to fatalnie wypadło 4K w porównaniu do "umiłowanego".   :)

Ciekawe że w żadnym opisie z tych Targów nikt nie odniósł takiego wrażenia że 4K to porażka....jedynie @Bobcat - obiektywny inaczej.     :))


Jest dokładnie odwrotnie niż insynuujesz.
Od niemal zawsze od kiedy czytałem Twoje posty w tych sprawach i potem gdy już z Tobą na te tematy rozmawiałem, od zawsze 4K opluwałeś i traktowałeś gorzej niż na to zasługuje porównując (totalnie wbrew logice) do HD Ready i nazywając (wbrew temu co ma miejsce) przejściówką.
Podawałeś na jego temat kłamliwe informacje które można przeczytać choćby w linku do tematu jaki wczoraj podałem.....tylko po to by tą rozdzielczość pokazać w jak najgorszym świetle.
Nawet teraz nie potrafiłeś swojej nienawiści do 4K ukryć pisząc to co wytłuściłem.... 

Nie potrafisz przyjąć tego (co jest prawdą obiektywną) że  4K w kwestii rozdzielczości jest dokładnie w połowie drogi między HD a 8K a pod innymi względami HD (tą rozdzielczość którą użytkujesz) będzie znacząco więcej niż o połowę wyprzedzać bo będzie to na poziomie 8K. 
Boli to Ciebie (bardzo), że jak dotąd to "g..no" nie jest marginalizowane nowym. Gorzej, wygląda na to że w mniejszych ekranach 4K (tak jak w najmniejszych HD) pozostanie jeszcze na długo w produkcji, dla Ciebie o wiele za długo.....rozumiem Twój ból.   :)
Ale chyba zrozumiesz że w związku z tym że nie popadam w w nieuzasadniony zachwyt nad 8K, tak jak nie czuję nienawiści do 4K to się w tym bólu z Tobą nie połączę, mając nadzieję że zdrowy rozsądek zwycięży.     :))


 
 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maju napisał:

tylko strach przed Moderacją Ciebie powstrzymuje.

Masz jeszcze coś śmiesznego do napisania? Dawaj.

1 godzinę temu, Maju napisał:

nie potrafisz bezstronnie, obiektywnie podejść do zagadnienia.

Co to znaczy obiektywnie i dwustronnie? Po Twojej myśli i zgodnie z Twoim punktem widzenia?

1 godzinę temu, Maju napisał:

pisząc dyrdymały w "teście",  jak to fatalnie wypadło 4K w porównaniu do "umiłowanego".

Byłeś? Oglądałeś? Nie. Skąd zatem wiesz że to są "dyrdymały"? Tak wyszło z lektury materiałów teoretycznych? Skromniutko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maju napisał:

porównując (totalnie wbrew logice) do HD Ready

Tak, gdyż 4K to jest UHD Ready.

1 godzinę temu, Maju napisał:

4K w kwestii rozdzielczości jest dokładnie w połowie drogi między HD a 8K

Zaliczam się do tych, którzy nie lubią półśrodków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Bobcat napisał:

Masz jeszcze coś śmiesznego do napisania? Dawaj.

Może być w sąsiednim temacie o 8K, tym z LG w tytule?   :)

25 minut temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

nie potrafisz bezstronnie, obiektywnie podejść do zagadnienia.

Co to znaczy obiektywnie i dwustronnie? Po Twojej myśli i zgodnie z Twoim punktem widzenia?

Po co mam pisać coś śmiesznego skoro sam to robisz (wytłuszczone......i nie tylko zresztą).

25 minut temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

pisząc dyrdymały w "teście",  jak to fatalnie wypadło 4K w porównaniu do "umiłowanego".

Byłeś? Oglądałeś? Nie. Skąd zatem wiesz że to są "dyrdymały"? Tak wyszło z lektury materiałów teoretycznych? Skromniutko.

Skąd wiem?
Ano sądząc jak opisałeś ostrość obrazu tych flagowych jak by nie było 4K  (różnicę na 8K) wypada wnioskować że obraz na swoich "zabytkowych" telewizorach HD jest kompletnie nieczytelny jeżeli chodzi o ostrość......zwykła logika interpretacji Twoich wpisów (opisów 4K) mi to podpowiada.
Jak ty musisz cierpieć patrząc na to skończone badziewie skoro widok dobrego jakościowo 4K tak ci g..no przypomina. 
Współczuję.     :)))

8 minut temu, Bobcat napisał:

Zaliczam się do tych, którzy nie lubią półśrodków.

To dlaczego nie poczekać na 16K.....albo holografię najlepiej?   :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maju napisał:

Jak ty musisz cierpieć patrząc na to skończone badziewie skoro widok dobrego jakościowo 4K tak ci g..no przypomina. 

Powtarzam. Wszystko należy rozpatrywać względem układu odniesienia. Nie cierpię oglądając 4K, FHD czy nawet SD (a jeśli już to wyłącznie na skutek merytorycznej zawartości materiału). 4K przypomina g..no wyłącznie na tle 8K i w porównaniu z 8K. Gdy będę miał wyłożyć kasę i kupić coś nowego - chcę aby to było state-of-art w danym momencie. A nie coś o którym sam piszesz że znajduje się dokładnie w pół drogi pomiędzy starym a najnowszym.

Czytając Twoje wpisy można dojść do wniosku że dla Ciebie liczy się wyłącznie HDR, HFR i WCG. Rozdzielczość nie na znaczenia. Otóż HDR można inplementować również w FHD. Np. telewizory LG serii LK5900 są "tylko" FHD (nie 4K) a mają HDR. Jak to wytłumaczysz?

20 minut temu, Maju napisał:

To dlaczego nie poczekać na 16K.....albo holografię najlepiej?   ?

Bo 8K już jest. A 16K znajduje się na etapie przed-przed-wstępnych koncepcji i prac studialnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste.
Sama rozdzielczość 8K będzie miała dla mnie stosowne znaczenie wtedy gdy będzie w moim zasięgu kupno telewizora stosownej wielkości do odległości z jakiej będę go oglądał....żaden półśrodek w postaci ekranów gdzie podaje się liczbę cali dwóch cyfrach mnie nie zainteresuje.
Druga sprawa na którą pewnie jaszcze dłużej poczekam to dostępność materiału do oglądania, takiego jaki mnie zadowoli.
Prawie nic w tej sprawie nadal nie słychać.....   :))

Obawiam się że to tak długo potrwać że nie będzie wyjścia, niejako zmuszony będę do zakupu "g.....nej przejściówki" której ty nie przewidujesz. Kupować 8K by oglądać 4K i HD nie zamierzam.
Jednak się nie zarzekam, jak nastąpi zmowa i innych odbiorników tej wielkości jaką będę chciał kupić nie będą produkować (i co najważniejsze że do takiej decyzji dożyję) to pewnie i 8K kupię.  :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maju napisał:

Kupować 8K by oglądać 4K i HD nie zamierzam.

Nawet w podawanych przez Ciebie materiałach są zachwyty jak dobrze działają układy AI upscalujące do 8K nawet materiał 720p. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bobcat napisał:

Np. telewizory LG serii LK5900 są "tylko" FHD (nie 4K) a mają HDR. Jak to wytłumaczysz?

Bardzo prosto- rozsądkiem. To tv np 43 i 49 cali. Z normalnej odległości oglądania, czyli 2,5-3m, przyrost rozdzielczości hd->4k dla tych wielkosci ekranów mocno traci na znaczeniu, a hdr nie. Firma LG zainwestowala w to, co przeciętny klient NA PEWNO ZOBACZY, rezygnując z hipotetycznego przyrostu jakości.

Poza tym, to nie jest najwyższa półka i trzeba było zaoszczędzić, więc wybrano rozsądnie, pozostawiwszy bez cięć to, co widać Z KAŻDEJ ODLEGŁOŚCI, nie tylko poniżej dwóch przekątnych ekranu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on ciągle strzela sobie w kolano,  jak ten przykład podsunięcia nam argumentu na to że nie tylko 8K może mieć bajery, okazuje się że nie tylko 8K i 4K. 
W segmencie najmniejszych HD gdzie nie ma sensu nawet 4K niewykluczone że w przyszłości i jakieś inne nowinki się pojawią.
Producenci to nie idioci.....zrobią wszystko na czym da się zarobić.

23 godziny temu, Bobcat napisał:

w podawanych przez Ciebie materiałach są zachwyty jak dobrze działają układy AI upscalujące do 8K nawet materiał 720p. 

Tak w pierwszych zajawkach o Samsungu Q900 coś takiego pisano....potem życie to zweryfikowało (również osoby tu w sąsiednim temacie, nie pamiętasz? Przypomnieć nick?) i tylko "poprawianie" z 4K do 8K było wyraźnie chwalone.

A Ty nie zapomniałeś że niedawno podałem link gdzie pisano też coś o doskonałym AI upscalowaniu do 4K  (Q90), dosłownie jest to kilka wpisów wyżej na tej stronie.....ale to akurat mnie nie dziwi.   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maju napisał:

Tak w pierwszych zajawkach o Samsungu Q900 coś takiego pisano....potem życie to zweryfikowało (również osoby tu w sąsiednim temacie, nie pamiętasz? Przypomnieć nick?) i tylko "poprawianie" z 4K do 8K było wyraźnie chwalone.

A Ty nie zapomniałeś że niedawno podałem link gdzie pisano też coś o doskonałym AI upscalowaniu do 4K  (Q90), dosłownie jest to kilka wpisów wyżej na tej stronie.....ale to akurat mnie nie dziwi. 

Podobno AI w Q950 to kolejny, dalszy krok naprzód w porównaniu z AI jaka była w Q900. 

Ponadto dostrzegam w Twojej wypowiedzi tradycyjny brak konsekwencji i podwójną skalę ocen: w przypadku telewizora 8K AI pozostawia wiele do życzenia i działa dobrze tylko przy upscalingu 4K do 8K, natomiast gdy mamy do czynienia z telewizorem 4K - upscaling to genialna rewelacja i ogólnie cud-miód. 

Tak to jest gdy się samemu g..no widziało i całą swoją "mądrość" opiera wyłącznie na przeczytanej lekturze teoretycznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat znowu zaślepienie do 8K i nienawiść personalna przesłania ci jasność myślenia?

Nie neguję przecież tego że z 4K do 8K te telewizory dobrze upscalują i wskazałem jedynie że te 4K podobnie sobie radzą. Mając na myśli HD.
Gdybyś nie miał mani wmawiania mi tego czego nie powiedziałem, to może zanim napisałbyś znowu coś głupiego przeczytałbyś to do czego to odniosłem, tzn. to co dwa dni temu cytowałem;

W dniu 15.05.2019 o 10:50, Maju napisał:

dużo bardziej mnie ekscytuje, to rekonstrukcja obrazu HD do 4K w tych bardziej mainstreamowych modelach. Skompresowane strumienie multimedialne z usług pokroju YouTube czy Netflix wyglądają zauważalnie lepiej. Bez sztuczności czy dziwnych artefaktów. Magia.

Dalej czegoś nie rozumiesz? Jeżeli tak to zapytaj a nie wmawiaj że miałem co innego na myśli.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piane bijecie tu kolejny już rok a sprawa prosta jak drut - mimo iż śmiać mi się chce z próby zaklinania rzeczywistości przez Bobcata  to każdy kto ma trochę zdrowego rozumu dziś już wie iż Bobcat ma racje w jednym - 8K wejdzie na bank! Powody to inna bajka ale jedno jest pewne że kiedyś będzie i na tym się nie skończ\y :). Czy to będzie w ciągu kilku, kilkunastu czy też kilkudziesięciu lat to też inna bajka ale będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisałeś.
Od 8K nie ma już odwrotu i brawo dla każdego producenta za chęć pracy nad technologia.
Właśnie dlatego my klienci mamy oraz lepszą jakość.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zlecą się tradycyjne sępy które będą "dowodzić" tudzież "wykazywać" całkowity brak sensu 8K w warunkach domowych. Przytaszczą ze sobą kontener wyświechtanych pseudo-argumentów, których nie ma sensu powtarzać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.