Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze kochane Allegro - donosicielem.


Bogusław_59825

Rekomendowane odpowiedzi

"Allegro chce, aby każda paczka, której grubość przekracza 20 mm, była traktowana jako towar handlowy."

 

A wiesz jak to się spodoba prawnikom UE ???? ;)

 

Napisano wczoraj, 21:09

 

Shreku najmilejszy - ja jestem przykładem "idioty", który laaata temu głosował na lewicę,

 

No dziwię się i dziwić nie przestanę że po 40 latach PRL-u komuś było mało komunistów - acz jeśli słowo idiota Cię uraziło to wybacz, emocje doszły do głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zakupów na samym allegro - jest to obecnie najdroższy chyba sklep internetowy.

 

Podam przykład z dzisiaj. Potrzebowałem nagrywarki BR do PC. Na allegro (nowa) cena 326 zł + koszt wysyłki.Chwila z google i pierwszy link ze sklepu morele - 277 zł (też nowa) + koszty wysyłki. Ten sam Pioneer.

 

Koszty wysyłki identyczne.

 

Czyli kupując na allegro przepłacam 49 zł - kupuje blisko 20% drożej to raz. Dwa wolałbym nie korzystać z gwarancji dawanej przez jakiegoś pana X. Sklep to jednak sklep. Jakoś czuję się bardziej bezpiecznie mając gwarancję sklepu (i to takiego który działa lat kilkanaście) niż pana X. (który jutro może już pietruszką handlować)

 

I tak jest z większością towarów na "alledrogo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zakupów na samym allegro - jest to obecnie najdroższy chyba sklep internetowy.

 

Podam przykład z dzisiaj. Potrzebowałem nagrywarki BR do PC. Na allegro (nowa) cena 326 zł + koszt wysyłki.Chwila z google i pierwszy link ze sklepu morele - 277 zł (też nowa) + koszty wysyłki. Ten sam Pioneer.

 

Koszty wysyłki identyczne.

 

Czyli kupując na allegro przepłacam 49 zł - kupuje blisko 20% drożej to raz. Dwa wolałbym nie korzystać z gwarancji dawanej przez jakiegoś pana X. Sklep to jednak sklep. Jakoś czuję się bardziej bezpiecznie mając gwarancję sklepu (i to takiego który działa lat kilkanaście) niż pana X. (który jutro może już pietruszką handlować)

 

I tak jest z większością towarów na "alledrogo".

Tu jeszcze taniej :)

https://www.net-s.pl/produkt/pioneer-blu-ray-recorder-wew-x16-sata-multilayer-128gb-black-bulk-453068;20-c-10

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.