Jump to content
IGNORED

Jaki wzmacniacz dla JMLab i inne pytania

ernest

Recommended Posts

Witajcie,

Ot, moj pierwyj post. Chcialbym zakupic sobie w miare dobre stereo. Pokoj 14m^2. Glosniki maja byc w miare uniwersalne ale najwiecej slucham rocka. W brzmieniu najbardziej cenie sobie _szczegolowosc_, przestrzen, scene no i wiernosc przekazu oczywiscie. Do tej pory muzy sluchalem na czyms takim jak Klipsch Promedia 4.1 - mile to, ale jesli cos moze grac duzo lepiej, to warto zmienic.

Po wstepnych odsluchach i wyeliminowaniu kilku par kolumn coraz blizej mi do zakupu JM Lab Chorus 716s (ewentualnie rozwazam jeszcze JBL E80, ale nie mialem okazji sluchac obu kolumn w tym samym sklepie). Byc moze spodoba mi sie jeszcze cos czego nie slyszalem (np chwalone tu Evo3, ktore dopiero mam zamiar przesluchac).

Na wzmacniacz planuje przeznaczyc 1400-2000zl, myslalem o NAD c352 oraz Cambridge Azur 640A, ale znowu mam problem, gdyz nie moglem porownac obu wzmacniaczy w jednym sklepie.

Stad moje pytania do Was:

1) w ktorym sklepie w Wawie mozna odsluchac JM Lab 716 z JBL 80 na w miare duzej liczbie roznych klockow (zeby mieli chociaz wspomnianego NADa i Cambridge'a)?

2) czy warto zwrocic uwage na jakies wzmacniacze second-hand, czy przykladowo lepiej od NADa 352 zabrzmi kilkuletni Marantz w tym przedziale cenowym? Problem w tym, ze przy sprzecie second-hand z Allegro praktycznie brak mozliwosci odsluchu...

3) Czy ktos z Was porownywal bezposrednio w tych samych warunkach odsluchowych JM Laby 716 versus JBLe 80 - bede wdzieczny za wrazenia. Stereo only.

Dziekuje i pozdrawiam,

Ernest

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ernest

Zanim dokonasz zakupu koniecznie posłuchaj AE Evo 3. Miałem okazję obcować z nimi przez kilka miesięcy i moim zdaniem to jedne z najepszych konstrukcji w przedziale do 3000 zł. Przed zakupem porównywałem między innymi z JMLab'ami i moje wrażenia były takie, że JMLab'y miały jakby nieco lepsze wysokie tony, natomiast po przełączeniu z AE Evo 3 powstawało pytanie "gdzie jest bas?".

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.