Jump to content
IGNORED

SONY STR DE 597 v ???

bearman79

Recommended Posts

witam

Czy ktos cos wie na temat tego amplitunera? cena sklepowa porównywalna do Pioneera 514 wiec zastanawiam sie takze nad jego zakupem

Kolumny Kody 702

Muza 70% kino 30%

Muza: elektronika 30% klasyka 10% jazz 10% popelinka 10% reszta to troszku rocka i Radio

co sądzicie na temat tego Soniaka ?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Osobiście odradzałbym Ci ten zakup. Nie słyszałem wprawdzie tego modelu, ale miałem ostatnio w domu do odsłuchu model STR-DE875, a więc również z serii budżetowej Sony. Generalnie jeśli chodzi o słuchanie muzyki, to mnie nie zachwycił, szczególnie jeśli chodzi o niskie tony, których moim zdaniem jest zdecydowanie za mało. Ze średnicą i wysokimi jest trochę lepiej, ale generalnie daleko mi było do stanu zadowolenia. Trochę lepiej omawiany model prezentował się w kinie, ale po dwóch godzinach seansu czułem już lekkie znużenie, a to ze względu na olbrzymi natłok informacji, które wręcz wylewają się z wszystkich głośników. Dodam, że z jakością tego materiału najlepiej nie było. Na początku było to dość ciekawe, ale z każdą minutą zaczęło mnie to najzwyczajniej w świecie męczyć, a na końcu drażnić. Ogólnie nie było to urządzenie, które chciałbym mieć w domu, ale jest to oczywiście moje prywatne odczucie. Jeśli chcesz kupić coś z Sony, to proponuję zacząć od klasy QS, bo tam dźwięk jest już dużo lepszy.

Hidden Content

Tia. Ja zaczynalem od QS a konkretnie STR-DB940. uwazam ze dzwiek stereo byl fatalny. Mam okreslenie krotkie i zwiezle na temat dzwieku Sony QS - "krew z uszu". Na szczescie to juz dla mnie koszmar poprzedniego lata. Inna marka przypomniala mi o przyjemnosci sluchania muzyki. Sony to ewentualnie tylko i tylko do kina, gdzie swisty i gwizdy da sie zniesc, choc w porownaniu z obecna marka ktora posiadam gubil wiele szczegolow.

Hidden Content

Do PiotrJ

W takim razie żałuj /albo ciesz się!/, że nie słyszałeś żadnego z urządzeń tzw. klasy budżetowej tego potentata, bo momentami podczas odsłuchu włos dosłownie jeży się na głowie, a siędzącej w sąsiednim pokoju babci zatrzymuje się rozrusznik. Totalny brak równowagi tonalnej i permanentne efekciarstwo. Do słuchania muzyki na pewno się nie nadaje, w kinie trochę lepiej, ale też bez zachwytów. No, a jesli chodzi o klasę QS, to chyba kilka niezłych urządzeń by się znalazło, a juz na pewno poprawnych.

Pozdrawiam,

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.