Skocz do zawartości
IGNORED

ACTA 2 Być albo nie być w internecie.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Wyobraźcie sobie taki myk . Do obrońców praw autorskich dołączają obrońcy praw patentowych wszystkich wynalazków technicznych w Europie bo tylko dotyczyć będzie to jak na razie UNII. Dochodzi między innymi do takiego absurdu że zdjęcia bądź filmy robione aparatem lub kamerą dla przykładu firmy SONY należą nie do użytkownika "właściciela tego sprzętu" tylko do producenta sprzętu na którym powstał materiał " zdjęcia , filmy " Kopiowanie na inne nośniki z aparatu bądź kamery i umieszczanie ich w sieci "INTERNECIE" jest bez wykupienia specjalnej licencji patentowej "dla przykładu od firmy SONY" zakazane pod groźbą kary finansowej - dość wysokiej . To samo ma się do plików muzycznych generowanych przez wszystkie cyfrowe urządzenia rejestrujące . Złośliwe pytanie . Dlaczego wynalazcy sprzętu czy czegokolwiek z działu techniki mają być gorsi od twórców muzyki filmów etc , etc ? Im też należy się kasa .

CZY INTERNET STANIE SIĘ PUSTYNIĄ DO KTÓREJ DOSTĘP BĘDĄ MIELI TYLKO MAJĘTNI ?

CZY PODZIELI LOS PORTALU NASZA KLASA na którym nic się nie dzieje gdyż jest to martwy portal ?

Czy znikną takie strony jak Audio Stereo i t p ? Pytania można mnożyć . Muzykę na AS i nie tylko można będzie między bajki włożyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piwo, ja Ci to wytłumaczę na przykładzie "jedynie słusznego systemu" z Redmond.

Bez względu na to, czy kupiłeś wersję oem, czy box, jesteś tylko jej użytkownikiem, bez żadnego prawa ingerencji w kod binarny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@Piwo, ja Ci to wytłumaczę na przykładzie "jedynie słusznego systemu" z Redmond.

Bez względu na to, czy kupiłeś wersję oem, czy box, jesteś tylko jej użytkownikiem, bez żadnego prawa ingerencji w kod binarny.

Nie to mam na myśli . Nie wszystko jest Windowsem . Kto ci każe ingerować w kod binarny ? Nie o tym mowa .

 

Głupie putania zawsze można mnożyć. Masz jakieś mądre?

Przy inteligencji Eurodeputowanych badających krzywiznę bananów wszystko możliwe , nawet głupie pytania nie są pozbawione sensu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z banami, ślimakami itd. to Kolega nie ma pojęcia o czym pisze. Za tymi niby idiotyzmami stoją miliardy euro np. dla Francji.

 

A z ciekawostek: U.E swego czasu badała grunt pod całkowitym zakazem upraw ziół (serio) Oczywiście w trosce o zdrowie europejczyków. A naprawdę w trosce o interesy firm farmaceutycznych które nie mogą opatentować ziół. A tracą na nich miliardy $. Ot U.E. w pigułce...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu nie tylko dla idiotów

Sprostowanie : Lecznicze zioła i witaminy w UE nie będą zakazane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sprostowanie : Lecznicze zioła i witaminy w UE nie będą zakazane.

 

a co chodzi?a o to chodzi

Według nowej dyrektywy UE, lekarstwa pochodzenia ziołowego będą musiały być rejestrowane.”

a to mlyn dla wszelkiej masci naciagaczy i tzw lekarzy.za co tu lubic UNIe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułem wyjaśnienia temat ziół był bodajże w 2009 roku i chodziło o hodowle, czyli po ludzku sadzenie w przydomowym ogródku. Później w miarę rosnącej krytyki to ewoluowało na inne pomysły.

 

Mniej szczęścia miały zwykłe żarówki, które przegrały z świetlówkami - oczywiście w imię ekologii. Acz świetlówki i przy produkcji i przy składowaniu zużytych przegrywały pod względem ekologii ze zwykłymi.

Acz tutaj los zakpił z tych co kupili, pardon forsowali to rozwiązanie i świetlówki błyskawicznie wyparły ledy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Z banami, ślimakami itd. to Kolega nie ma pojęcia o czym pisze. Za tymi niby idiotyzmami stoją miliardy euro np. dla Francji.

 

A z ciekawostek: U.E swego czasu badała grunt pod całkowitym zakazem upraw ziół (serio) Oczywiście w trosce o zdrowie europejczyków. A naprawdę w trosce o interesy firm farmaceutycznych które nie mogą opatentować ziół. A tracą na nich miliardy $. Ot U.E. w pigułce...

 

Coś koledze powiem . Dzisiejsza unia to nie jest ta unia która kiedyś nazywała się EWG i była przeciwwagą dla RWPG . Dzisiejsza unia coraz bardziej zmierza w stronę obozu pracy gdzie wszystko będzie zakazane . Zakazy i nakazy będą i są w dyrektywach unijnych , które nie muszą być mądre . Dla zamordyzmu nawet głupie zakazy i nakazy są dobre , nawet bardzo dobre .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, mieszkałem i pracowałem w Niemczech zanim Polska weszła do UE. I pamiętam skandal jaki wybuch po opracowaniu raportu na temat korupcji i w samym PE i komisjach. Raport utajniono i do dziś ma klauzurę: " zjeść przed przeczytaniem" Czyli tu bez zmian.

 

Oczywiście unia przed przyjęciem krajów dawnego RWPG była inna, była tworem powoli zdychającym. Owszem dla przybyszy ze wschodu to może był raj. Ale jako twór gospodarczy i polityczny już zaczął zdychać.

Wejście państw RWPG dało starej unii niewyobrażalny zastrzyk pieniędzy i potężny kop do przodu który starczył na lat parę. I zapewne jeszcze na parę starczy. Ale i to źródełko wysycha powoli...

 

Co do przyszłości U.E. pełna zgoda z Kolegą. Tylko jedna uwaga - co to Kolega uważa za niezbyt mądre dla zwykłego Kowalskiego (w pełni słusznie) zazwyczaj bardzo dobrze służy włodarzom...

 

Piszesz to naprawdę w trosce o interesy różnych "zielarek" i cudotwórców od zamawiania chorób?

Spotkałeś taką w życiu ? Ja nie. Natomiast w promieniu kilometra mam kilka aptek pełnych suplementów diety które w niczym nie pomagają, ale skutecznie trują... Owszem zdarzy się jakiś szarlatan/oszust który kogoś nawet uśmierci. Ale idąc tokiem myślenia kolegi noże kuchenne są duzo częściej używane do okaleczania i pozbawiania zycia ludzi. Rozumiem iż na noże Kolega chce albo pozwolenia, albo zakazu posiadania... Po za tym każdy ma swój mózg, póki co ani PIS, ani PO nie zabroniły z niego korzystać. Także mojej cioci ;P Także o jej zdrowie i życie jestem dziwnie spokojny.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście państw RWPG dało starej unii niewyobrażalny zastrzyk pieniędzy i potężny kop do przodu k

to oczywista ze utrzymujemy ta unie i koniec z tym.

 

tam skandal jaki wybuch po opracowaniu raportu na temat korupcji i w samym PE i

a obecne skandale w rzadzie polskim uszly ci uwadze.To ci sami parlamentarzysci.

 

wiście unia przed przyjęciem krajów dawnego RWPG była inna, była tworem powoli zdychającym

jak ja was lubiem z tym poziomem zidiocenia.Podobno zebysmy weszli do unii to musialy tapnac noga Stany A reszta nie chciała..I po co im to było.

 

Wejście państw RWPG dało starej unii niewyobrażalny zastrzyk pieniędzy i potężny kop d

a ile to dostali od nas bo jakos mi to umklo.A było niewyobrazalne....

 

Rozumiem iż na noże Kolega chce albo pozwolenia, albo zakazu posiadania

a kolega nie łapie ze to chodzi o lekarstwa z zioł a nie o ziola

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Piszesz to naprawdę w trosce o interesy różnych "zielarek" i cudotwórców od zamawiania chorób?

 

 

Ale kiedy Twoja ciotka zemrze wskutek ziołolecznictwa pani Ziuty, to nie każ powoływać komisji sejmowej. Dlaczego polski rząd na to pozwala?

To ja ci powiem lepiej . Biorę leki na ciśnienie . Podchodziłem do tego dwa razy . Za pierwszym razem po zażyciu leków przepisanych przez lekarza pojawiły mi się na skórze ciężko gojące się syfy jako powikłanie spowodowane braniem tych leków . W "stu stronicowej" instrukcji obsługi tegoż preparatu koncern farmaceutyczny nic o tym nie wspomniał . Czyli sami nie wiedzą co produkują jakie będą skutki uboczne zażywania leków zastawiając się armią prawników która pomaga im pisać te instrukcje . Za koncerny farmaceutyczne jakoś się nie chcą brać bo są silne. W przeciwieństwie do zielarzy . Broń Boże nie bronię ich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A było tam napisane, żeby nie wychodzić na ostre słońce?

Mnie to kalafiorem stoi . Od przepisywania leków jest lekarz i to on powinien wiedzieć a nie ja .

Jaki lek nie pamiętam , nie muszę . Czy jak kolega złamie nogę to sam ją nastawia a potem idzie do lekarza żeby ten sprawdził czy dobrze nastawiona ? . Do tego zdaję się zmierzamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Suplementy diety wołają o pomstę - zgłoś się do swojego posła PiS i każ mu powołać komisję sejmową. Trza kogoś wsadzić.

Dlaczego próbujesz mnie nieudolnie obrazić z tym posłem pisu (moim) Nie sympatyzuję z pisem. Uważam iż pis nie ma kwalifikacji do rządzenia nawet w powiecie. Ale wyobrażam sobie tylko jedną gorszą rzecz dla tego kraju niż rządy pisu. Powrót do władzy platformy obywatelskiej wspartej nowoczesną.

 

Ba, uważam, że obie partie (PO i PIS) istnieją jeszcze w życiu politycznym tylko dzięki idiotom radośnie uprawiającym wojnę polsko-polską. Gdyby nie ci idioci, obie te partie wylądowały by na śmietniku historii - tam gdzie jest ich miejsce. (obie nie mają nic do zaoferowania, ani temu państwu, ani jego obywatelom)

 

Także jeśli masz mi wbijać szpileczki to bardzo proszę. Lubię czytać złośliwości o sobie. Ale błagam wysil się, a nie wal taki prostym, płaskim "humorem". Bo to tekst z gatunku: "a...,a.....a........a u was murzynów biją !!!!)"

 

Pozdrawiam serdecznie

S.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, uważam, że obie partie (PO i PIS) istnieją jeszcze w życiu politycznym tylko dzięki idiotom radośnie uprawiającym wojnę polsko-polską. Gdyby nie ci idioci, obie te partie wylądowały by na śmietniku historii - tam gdzie jest ich miejsce. (obie nie mają nic do zaoferowania, ani temu państwu, ani jego obywatelom)

 

raczej nic ale pewnie ten idiotyzm go meczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

Tym bardziej iż że złośliwości wyszedł ci komplement. Stańczyk akurat słynął z inteligencji.

 

raczej nic ale pewnie ten idiotyzm go meczy.

.

Skoro czytam twoje idiotyzmy i nie reaguje to już chyba nic na bocznicy mnie nie jest w stanie zmęczyć.

 

A co to ma do tematu wątku?

Masz rację nic, ot po prostu skorzystałem z prawa do riposty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czytam twoje idiotyzmy i nie reaguje to już chyba nic na bocznicy mnie nie jest w stanie zmęczyć.

proste nie czytaj.Twoje nie sa meczace sa po prostu durne ale i smieszne tak wiec czytam.Takiej durnoty nie czytalem dawno i dawno sie sie tak nie usmialem.Do dziela Pan Kracy.

 

Uważam iż pis nie ma kwalifikacji do rządzenia nawet w powiecie. Ale wyobrażam sobie tylko jedną gorszą rzecz dla tego kraju niż rządy pisu. Powrót do władzy platformy obywatelskiej wspartej nowoczesną.

 

tak na marginesie sprobuj to jeszcze raz ...przemyslec.Dla wlasnych potrzeb.Brak tu logiki ale czy to jest najwazniesze w komedii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... zaś tam - kłócić.

Zwykłe przepychanki niegłupich facetów, gdzie każdy chce udowodnić, że moja racja jest jeszcze bardziej mojsza. I który ma większego.

 

I - albo jeździ Starem lub Tatrą, albo małym pierdzioszkiem Pjeżotem.

 

Jak ja!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.