Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 20 tyś


5z0p3n

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, m4tech napisał:

zgadzam się i tego sobie wszyscy życzmy

a z tym trudno się zgodzić, szczególnie dynamika w reprodukcji muzyki to świętość, nie ma takiej możliwości żeby dominowała w sensie negatywnym

Wrecz przeciwnie. Jesli w systemie dominuje dynamika i rozdzielczosc kosztem barwy, gladkosci, analogowosci i muzykalnosci, to taki system nie jest zrownowazony. Na dluzsza mete bedzie nudzil.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julius-6 napisał:

Co Ci się nie podobało w Iovicie ? Słuchałeś tej wersji Custom 30W w klasie A?

Jak Twój Magnat ma się do Sol II ?

Iovita gra bardzo fajnie, ale wg mnie to jest poziom mojego Magnata.

RV4 gra bardzo równo, a Sol II ma trochę więcej ciepła w niższych rejestrach przy cichym słuchaniu. Jakby Magnat RV4 miał gałeczkę bas/treble, to po delikatnej korekcie miałbym system idealny. Super funkcjonalność i dopasowany dźwięk. I w sumie tego poszukuję jako następcy: niewielkiej korekty i trochę więcej mocy/zadziorności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jaxcek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Maraudio napisał:

Tak właśnie napisałeś, co potwierdzają też inni. Także pisz zrozumiale i nie ucz mnie czytania ze zrozumieniem.

 

 

Pisalem o przypadku, gdzie dynamika dominuje nad reszta, a nie, ze dynamika to zla cecha systemu. Jak ktos nie widzi roznicy, to juz jego problem.  Przykladem takiego grania moze byc wzmak w klasie D, gdzie glowna DOMINUJACA cecha takiego urzadzenia, ktore je wyroznia jest dynamika, a cale brzmienie jest pozbawione cech, ktore oferuja wzmaki w klasie A oraz dobre lampy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez insaimz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym EDGEm ze to najlepsza maszynka do 20k to troszkę przesada :)

Ja odłożyłem zakup. Na razie zostaje nadal Caspian M2. Sprawiłem sobie za to nowy amplituner AV :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 5z0p3n napisał:

Z tym EDGEm ze to najlepsza maszynka do 20k to troszkę przesada :)

Ja odłożyłem zakup. Na razie zostaje nadal Caspian M2. Sprawiłem sobie za to nowy amplituner AV :)

 

Chyba nie tak troszke przesada ;) Tu nawet nie bylo powiedziane,  ze najlepsza maszynka do 20k tylko, ze kasuje wszystko, jakby byla przepasc miedzy tym urzadzeniem, a pozostalymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaxcek napisał:

Iovita gra bardzo fajnie, ale wg mnie to jest poziom mojego Magnata.

RV4 gra bardzo równo, a Sol II ma trochę więcej ciepła w niższych rejestrach przy cichym słuchaniu. Jakby Magnat RV4 miał gałeczkę bas/treble, to po delikatnej korekcie miałbym system idealny. Super funkcjonalność i dopasowany dźwięk. I w sumie tego poszukuję jako następcy: niewielkiej korekty i trochę więcej mocy/zadziorności.

Hm, Twoje przygody odsłuchowe pokazują , że drożej nie zawsze znaczy lepiej. Sam też trochę zagalopowałem się sprzedając Sol II na rzecz Leemy. Ten drive i średnica, które na początku mnie zachwyciły to jedno, ale przy dłuższym poznaniu tęskniłem za tą subtelnością i nienachalnością brzmienia SOL II i cholera, chyba do tej pory to jest moje top3-4 jeśli chodzi o wzmaki, których słuchałem. 

A jak w tym Magnacie z rozdzielczością , muzykalnością? Makrodynamikę/pier...ęcie ma podbne do Sol? Bo to właście macro przy tamtym systemie było chyba największym jesli nie jedynym mankamentem Sola drugiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, insaimz napisał:

Pisalem o przypadku, gdzie dynamika dominuje nad reszta, a nie, ze dynamika to zla cecha systemu. Jak ktos nie widzi roznicy, to juz jego problem.  Przykladem takiego grania moze byc wzmak w klasie D, gdzie glowna DOMINUJACA cecha takiego urzadzenia, ktore je wyroznia jest dynamika, a cale brzmienie jest pozbawione cech, ktore oferuja wzmaki w klasie A oraz dobre lampy.

Dynamika to cecha nadrzędna i bynajmniej nie ma nic wspólnego z barwą. Przy odtwarzaniu muzyki zależy tylko od nagrania i nośnika, reszta toru audio ma ją tylko nie ograniczać i nie kompresować. To, że mógł Ci się nie spodobać jakiś wzmak w klasie D to nie było na pewno wynikiem tego, że miał dominującą dynamikę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, m4tech napisał:

Dynamika to cecha nadrzędna i bynajmniej nie ma nic wspólnego z barwą. Przy odtwarzaniu muzyki zależy tylko od nagrania i nośnika, reszta toru audio ma ją tylko nie ograniczać i nie kompresować. To, że mógł Ci się nie spodobać jakiś wzmak w klasie D to nie było na pewno wynikiem tego, że miał dominującą dynamikę. 

Nie ma w budżecie z tego tematu wzmacniacza, który będzie przy odsłuchu miał jako główną cechę rzucającą się w uszy dynamikę i szczegółowość dużo większą od konkurencji i nie będzie się to odbywać  kosztem innych cech brzmienia takich jak barwa, muzykalność i analogowość, więc tak jak pisałem po czasie zaczna sie kombinacje, testy utworow , nerwowe przelaczanie plyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, insaimz napisał:

Nie ma w budżecie z tego tematu wzmacniacza, który będzie przy odsłuchu miał jako główną cechę rzucającą się w uszy dynamikę i szczegółowość dużo większą od konkurencji i nie będzie się to odbywać  kosztem innych cech brzmienia takich jak barwa, muzykalność i analogowość, więc tak jak pisałem po czasie zaczna sie kombinacje, testy utworow , nerwowe przelaczanie plyt.

Takie stwierdzenie sugeruje że przesłuchałeś już absolutnie wszystkie wzmacniacze jakie istnieją do kwoty 20tyś na rynku....więc sam oceń wiarygodność tego zdania,  Może lepiej wymień wzmaki z tego budżetu, które słuchałeś i które miały takie niedostatki

 

Musisz jedno zrozumieć, nie jest tak że w urządzeniach jedna rzecz wyklucza inną, tak jak to napisałeś dynamika wyklucza muzykalność. Właśnie jest wprost przeciwnie, dynamika wspiera te wszystkie inne rzeczy jak barwa, muzykalność itp :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, m4tech napisał:

Takie stwierdzenie sugeruje że przesłuchałeś już absolutnie wszystkie wzmacniacze jakie istnieją do kwoty 20tyś na rynku....więc sam oceń wiarygodność tego zdania,  Może lepiej wymień wzmaki z tego budżetu, które słuchałeś i które miały takie niedostatki.

 

Musisz jedno zrozumieć, nie jest tak że w urządzeniach jedna rzecz wyklucza inną, tak jak to napisałeś dynamika wyklucza muzykalność. Właśnie jest wprost przeciwnie, dynamika wspiera te wszystkie inne rzeczy jak barwa, muzykalność itp :)

 

To Ty musisz zrozumieć, że  20 tys to budżet, w którym właśnie nie da się mieć dynamiki, szczegółowości i muzykalności z analogowością jak w uczciwie wycenionym dobrze brzmiącym wzmacniaczu dużo droższym. Jakby tak było ,że za 20 tys idzie otrzymać wszystko na poziomie wzmacniaczy dużo droższych, to nikt nie kupowałby więcej kosztujących klocków. Za 20 tys będzie więcej kompromisów, niż za 40. I jak ktoś w tej cenie wybierze wzmacniacz z dynamiką i detalem na poziomie droższych urządzeń, to na pewno nie będą tak analogowe i muzykalne jak te droższe urządzenia. Więc jest coś za coś. Muzykalność, analogowość, to cechy przeciwstawne do dynamiki i detaliczności. Uprzedzam od razu, że podając ceny 20 i 40 tys mam na myśli uczciwie wycenione urządzenia i ma to służyć tylko zobrazowaniu. Sama cena nie świadczy o jakości ale od tego abstrahuje.

Jeśli by było tak jak Ty twierdzisz, to szłoby zrobić wzmacniacz, który w danej cenie jest na rynku najbardziej muzykalny, najbardziej analogowy, najbardziej detaliczny, najbardziej dynamiczny. Chyba nie chcesz powiedzieć, że istnieje takie urządzenie, że będzie w tym budżecie miało wszystkie cechy naj w porównaniu do konkurencji i żaden wzmacniacz pod żadnym względem nie będzie lepszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez insaimz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, insaimz napisał:

To Ty musisz zrozumieć, że  20 tys to budżet, w którym właśnie nie da się mieć dynamiki, szczegółowości i muzykalności z analogowością jak w uczciwie wycenionym dobrze brzmiącym wzmacniaczu dużo droższym. Jakby tak było ,że za 20 tys idzie otrzymać wszystko na poziomie wzmacniaczy dużo droższych, to nikt nie kupowałby więcej kosztujących klocków. Za 20 tys będzie więcej kompromisów, niż za 40. I jak ktoś w tej cenie wybierze wzmacniacz z dynamiką i detalem na poziomie droższych urządzeń, to na pewno nie będą tak analogowe i muzykalne jak te droższe urządzenia. Więc jest coś za coś. Muzykalność, analogowość, to cechy przeciwstawne do dynamiki i detaliczności. Uprzedzam od razu, że podając ceny 20 i 40 tys mam na myśli uczciwie wycenione urządzenia i ma to służyć tylko zobrazowaniu. Sama cena nie świadczy o jakości ale od tego abstrahuje.

urządzeń idealnych nie ma i nie ma także takich pieniędzy, których człowiek nie jest w stanie wydać, przyrost jakości  jest jednak nie proporcjonalny do wydawanych kwot. 

jak to mówią wyżej nerek się nie podskoczy i w pomieszczeniach mieszkalnych między 10 - 30m2, w których oprócz słuchania się także mieszka (nie pisze tu o prywatnych salach odsłuchowych) jakość procentowo w stosunku do ceny wygląda mniej więcej tak:
100 tyś zł - 99%
20 tyś zł - 97%
10 tyś zł - 95%
5 tyś zł - 90%
2,5tyś zł - 85%
1 tyś zł - 70%
0,5 tyś zł - 50% :))

Osobiście szacuję, że o wiele więcej niż kilka % przyrostu jakości brzmienia można zyskać aktywnie słuchając i podejmując odpowiednie działa w pomieszczeniu chociażby, niż wydając coraz to większe kwoty wrzucając coraz droższe piece do klitek 20m2

Godzinę temu, insaimz napisał:

Muzykalność, analogowość, to cechy przeciwstawne do dynamiki

przepraszam, ale piszesz to kolejny raz, nie mogę tego inaczej określić jak tylko - bzdura! 
Walczyłem w swoim systemie o każdy decybel dynamiki i wiem jak się wszystko zmieniało wraz z tym przyrostem, dlatego tak rażą mnie takie teorie, które mylnie piszesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julius-6 napisał:

A jak w tym Magnacie z rozdzielczością , muzykalnością? Makrodynamikę/pier...ęcie ma podbne do Sol? Bo to właście macro przy tamtym systemie było chyba największym jesli nie jedynym mankamentem Sola drugiego

Magnat RV4 ma inny charakter grania niż Sol II, ale ze względu na większą moc w skali makro jest trochę bardziej bogaty w dźwięki. No i subiektywnie może głośniej. Inna sprawa, ze chyba tylko kilka razy słuchałem muzyki więcej niż na połowie skali głośności. Raczej chciałbym coś grającego wybitnie tak od 9-12 na pokrętle głośności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaxcek napisał:

Magnat RV4 ma inny charakter grania niż Sol II, ale ze względu na większą moc w skali makro jest trochę bardziej bogaty w dźwięki. No i subiektywnie może głośniej. Inna sprawa, ze chyba tylko kilka razy słuchałem muzyki więcej niż na połowie skali głośności. Raczej chciałbym coś grającego wybitnie tak od 9-12 na pokrętle głośności.

Czyli jaki charakter? - krótko Haiku SOL II Vs Magnat RV4

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 17:46, jaxcek napisał:

Z tranzystorów od Parasounda Halo

Czy mógłbyś napisać coś o wrażeniach z odsłuchu tego wzmacniacza? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, insaimz napisał:

Jakby tak było ,że za 20 tys idzie otrzymać wszystko na poziomie wzmacniaczy dużo droższych, to nikt nie kupowałby więcej kosztujących klocków. Za 20 tys będzie więcej kompromisów, niż za 40. I jak ktoś w tej cenie wybierze wzmacniacz z dynamiką i detalem na poziomie droższych urządzeń, to na pewno nie będą tak analogowe i muzykalne jak te droższe urządzenia. Więc jest coś za coś.

Z takim podejściem do "półek cenowych" i porównań głównie to mających na względzie oraz subiektywne przeczucie co do "uczciwej wyceny" - na tym forum doskonale dogadasz się z kol. Dyzman69, nie będziesz miał powodu by się denerwować ogólnym niezrozumieniem swoich teoryj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Amores999 napisał:

Czyli jaki charakter? - krótko Haiku SOL II Vs Magnat RV4

Sol II gra cieplej lampowo, RV4 bardziej równo i ostro.

7 godzin temu, memphissto napisał:

Czy mógłbyś napisać coś o wrażeniach z odsłuchu tego wzmacniacza? 

Parasound gra jak lekko ocieplony tranzystor. Bez korekty tonów jest całkiem niepozorny, ale jak się podreguluje to można nim kruszyć ściany od najcichszego słuchana do dużych poziomów głośności. Nie jest audiofilski,  bardziej rozrywkowy i efekciarski. Kojarzy mi się z wszystkomającymi amplitunerami, ale z dźwiękiem dobrego wzmacniacza stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, m4tech napisał:

urządzeń idealnych nie ma i nie ma także takich pieniędzy, których człowiek nie jest w stanie wydać, przyrost jakości  jest jednak nie proporcjonalny do wydawanych kwot. 

jak to mówią wyżej nerek się nie podskoczy i w pomieszczeniach mieszkalnych między 10 - 30m2, w których oprócz słuchania się także mieszka (nie pisze tu o prywatnych salach odsłuchowych) jakość procentowo w stosunku do ceny wygląda mniej więcej tak:
100 tyś zł - 99%
20 tyś zł - 97%
10 tyś zł - 95%
5 tyś zł - 90%
2,5tyś zł - 85%
1 tyś zł - 70%
0,5 tyś zł - 50% :))

Osobiście szacuję, że o wiele więcej niż kilka % przyrostu jakości brzmienia można zyskać aktywnie słuchając i podejmując odpowiednie działa w pomieszczeniu chociażby, niż wydając coraz to większe kwoty wrzucając coraz droższe piece do klitek 20m2

przepraszam, ale piszesz to kolejny raz, nie mogę tego inaczej określić jak tylko - bzdura! 
Walczyłem w swoim systemie o każdy decybel dynamiki i wiem jak się wszystko zmieniało wraz z tym przyrostem, dlatego tak rażą mnie takie teorie, które mylnie piszesz

To proszę o przyklad wzmacniacza skrajnie dynamicznego, detalicznego wzgledem konkurencji, a zarazem niech bedzie uderzal muzykalnoscia, barwa, analogowoscia bardziej niz wzmacniacze single ended na 300b np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaxcek napisał:

Sol II gra cieplej lampowo, RV4 bardziej równo i ostro.

Parasound gra jak lekko ocieplony tranzystor. Bez korekty tonów jest całkiem niepozorny, ale jak się podreguluje to można nim kruszyć ściany od najcichszego słuchana do dużych poziomów głośności. Nie jest audiofilski,  bardziej rozrywkowy i efekciarski. Kojarzy mi się z wszystkomającymi amplitunerami, ale z dźwiękiem dobrego wzmacniacza stereo.

Czyli RV4 gorzej na średnicy co dla mnie jest najważniejszym aspektem , ale wezme z ciekawości RV4 na test 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, insaimz napisał:

To proszę o przyklad wzmacniacza skrajnie dynamicznego, detalicznego wzgledem konkurencji, a zarazem niech bedzie uderzal muzykalnoscia, barwa, analogowoscia bardziej niz wzmacniacze single ended na 300b np.

czyli chcesz mieć wszystkie najlepsze cechy tranzystora i lampy w jednym urządzeniu, ....to jest chyba jasne dla wszystkich, że w żadnym przedziale cenowym jest to nie osiągalne z definicji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, m4tech napisał:

czyli chcesz mieć wszystkie najlepsze cechy tranzystora i lampy w jednym urządzeniu, ....to jest chyba jasne dla wszystkich, że w żadnym przedziale cenowym jest to nie osiągalne z definicji...

No przeciez pisales, ze nie trzeba rezygnowac z czaru wysokiej muzykalnosci na rzecz bardzo wysokiej dynamiki , rozdzielczosci i na odwrot. A teraz piszesz, ze sie nie da miec wszystkich najlepszych cech brzmienia razem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, insaimz napisał:

No przeciez pisales, ze nie trzeba rezygnowac z czaru wysokiej muzykalnosci na rzecz bardzo wysokiej dynamiki , rozdzielczosci i na odwrot. A teraz piszesz, ze sie nie da miec wszystkich najlepszych cech brzmienia razem. 

Kosmiczne są te dywagacje.

Dokładnie tak jest nie trzeba rezygnować z niczego, tylko trzeba się zdecydować albo rybka albo akwarium, dwóch srok za ogon w tej materii się nie złapie, ale nie myślałem że kolega z tak dużym doświadczeniem na tym forum może tego nie wiedzieć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leema Tucana II - na razie faworyt. Moc, i barwa która mi odpowiada. Nowy do dostania za 13000 zł używka w okolicach 8000 co wygląda interesująco.

A gdzie nowy można dostać za 13 tyś pln ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, igor-69 said:

Leema Tucana II - na razie faworyt. Moc, i barwa która mi odpowiada. Nowy do dostania za 13000 zł używka w okolicach 8000 co wygląda interesująco.

A gdzie nowy można dostać za 13 tyś pln ?

Powystawowy w UK z 5 letnia gwarancja spokojnie w tej cenie mozna dostac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem w Pl i nie znam tamtejszego rynku.

Podeślij mi na priv jakieś linki Z góry dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchał ktoś Luxmana 590ax? Pojawił się na aukcjach. Gra w klasie A. Myslicie ze pociągnie 200watowe Esa Neo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 10:06, Amores999 napisał:

Czyli RV4 gorzej na średnicy co dla mnie jest najważniejszym aspektem , ale wezme z ciekawości RV4 na test 

Udało Ci się?

Ja go słuchałem i na prawdę spoko. Nie do moich kolumn, za mało ma mocy. Ale wzmak ciekawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 5z0p3n napisał:

Ja go słuchałem i na prawdę spoko. Nie do moich kolumn, za mało ma mocy. Ale wzmak ciekawy.

No i właśnie dlatego mi tak trudno znaleźć następcę. Zastanawiam się czasem czy nie spiąć go najlepiej z jakąś końcówką mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 5z0p3n napisał:

Udało Ci się?

Ja go słuchałem i na prawdę spoko. Nie do moich kolumn, za mało ma mocy. Ale wzmak ciekawy.

We wtorek przyjedzie V4 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Amores999 napisał:

We wtorek przyjedzie V4 

Jestem bardzo ciekaw Twojej opinii. Wypożyczyłeś czy kupiłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 5z0p3n napisał:

Jestem bardzo ciekaw Twojej opinii. Wypożyczyłeś czy kupiłeś?

wypożyczony do testów , wygrzany po audio show  , posłucham jak to sie ma do Haiku SOL II ale wynik juz raczej znam :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.