Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 20 tyś


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, szaman777 napisał:

Oczywiście. Zapomniałeś tylko dodać "w mojej subiektywnej opinii". Jeżeli dla Ciebie brzmienie lampowe to np. tylko 300b to istotnie. ;)

inaczej,  to bardzo dobry mocny wzmacniacz lampowy o brzmieniu tranzystorowym :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Nie jest to brzmienie tranzystora raczej.

Powiedziałbym tak jak po zakupie, a już z klockiem jestem grubo ponad rok i nie chcę zmieniać (chyba, że coś klasa wyżej), że brzmienie neutralne z lekkim ale zauważalnym wskazaniem na ocieplenie. 

Do tego świetne wbudowane pre gramofonowe też na lampach i Copland pokazuje pazurki, tranzystor je chowa. ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szaman777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.02.2019 o 16:11, 5z0p3n napisał:

Zamówiłem sobie Triode 25 na testy, zobaczymy.

 

nie wiem jak u Ciebie to zagra ale jak na mój gust i w moim zestawieniu strasznie ale to strasznie ................. to grało. Mimo że lubię takie granie to raczej jest ciężko zmienić pewne przyzwyczajenia.
Już nawet nie chciałem sugerować o jaki przymiotnik mi chodzi. Może, a coś mi się wydaje że raczej na pewno sam dojdziesz do podobnych wniosków.  :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ciekawe.

Aż taka py.a? :D o to chodziło?

Na Triode będę musiał poczekać ponad tydzień. Więc pewnie na Unison Unico 150 jeszcze dłużej. Może między czasie uda się sprawdzić Leeme i AS3000. Ale tu znowu Krakowskie Top HiFi :/ Chyba że do Katowic się przejadę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdę mówiac nie rozumiem fascynacji włoskim sprzetem. Są to klocki duzo drozsze niz powinny być.

Z Italii można ciągnąć sery, ciuchy, jeździć tam na wakacje, ale do urządzeń wszelkiej masci to podchodzę z rezerwą, bo oni lubią mało zrobić i dużo zarobić, a znam ich z branży, gdzie handlowaliśmy klockami 20 tys euro plus. 

We wspomnianym budżecie wolałbym LAR, ASR, Line Magnetic, 300B lada chwila wypuszcza Haiku... ale kto co lubi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, 5z0p3n napisał:

Na Triode będę musiał poczekać ponad tydzień

To jest Triode. To prawdziwe :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, 5z0p3n napisał:

O to ciekawe.

Aż taka py.a? :D o to chodziło?

Na Triode będę musiał poczekać ponad tydzień. Więc pewnie na Unison Unico 150 jeszcze dłużej. Może między czasie uda się sprawdzić Leeme i AS3000. Ale tu znowu Krakowskie Top HiFi :/ Chyba że do Katowic się przejadę.

Nic nie sugeruje ale w moim odczuciu jesli się jest przyzwyczajonym do tranzystorów i w dodatku słucha choć trochę cięższej szybszej muzyki to przy tej (i nie tylko tej) lampie moze czegoś brakować.... u mnie tak było, ale ja nie podpinałem do niej zbyt łatwych do wysterowania odpowiednich do lampy kolumn.... chociaż -z drugiej strony- jak bym miał jakiś drugi i nieco mniejszy pokój odsłuchowy i jakieś stosowne kolumny to bym się zastanawiał nad simply italy choćby używką, ten ma nieco inny temperament

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2019 o 18:55, julius-6 napisał:

Ja prawdę mówiac nie rozumiem fascynacji włoskim sprzetem. Są to klocki duzo drozsze niz powinny być.

Z Italii można ciągnąć sery, ciuchy, jeździć tam na wakacje, ale do urządzeń wszelkiej masci to podchodzę z rezerwą, bo oni lubią mało zrobić i dużo zarobić, a znam ich z branży, gdzie handlowaliśmy klockami 20 tys euro plus. 

We wspomnianym budżecie wolałbym LAR, ASR, Line Magnetic, 300B lada chwila wypuszcza Haiku... ale kto co lubi. 

Tu akurat masz rację. Każde sonusy nowe były dla mnie za drogie względem tego co pokazywały. Ja w zeszłej pracy tez miałem ta "przyjemność" współpracować z Włochami. Mentalność siesty cały czas. 

Mam jednak dostęp do tańszego triode. Dlatego sprawdzę. 

Haiku też ale to zostawiam na koniec. Są z Krakowa więc mam pod ręką. Będzie też test leemy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 5z0p3n napisał:

Tu akurat masz rację. Każde sonusy nowe były dla mnie za drogie względem tego co pokazywały. Ja w zeszłej pracy tez miałem ta "przyjemność" współpracować z Włochami. Mentalność siesty cały czas. 

Mam jednak dostęp do tańszego triode. Dlatego sprawdzę. 

Haiku też ale to zostawiam na koniec. Są z Krakowa więc mam pod ręką. Będzie też test leemy.

 

Na Twoim miejscu spróbowałbym dogadać się ze sprzedającym na posłuchanie tego: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Szczególnie, że parował to właśnie z PMC 26. 

Ja również na razie zdecydowałem się na ten piec, podoba mi się jak gra ze Snellem...chociaż tęskno mi za Sol II i cały czas gryzę się z myślami, czy nie wrócić do tranzystora... zastanawiam się tylko czy nie wyidealizowałem go na tyle, że teraz moglbym się lekko rozczarować? ; ) 

Te wszystkie klocki to jest inna bajka. LM 518ia gra bardzo dobrymi skrajami lekko chudszą średnicą i mniejszym dociążeniem niż wersja z 508ia (805 + 300b) 805 to świetna średnica, bardzo neutralne grarnie, ze znakomitym dociążeniem. Leema to fantastyczny drive, dobra średnica, kapitalna kontrola, ale zdecydowanie słabsza rozdzielczość - słuchałem jej z PMC - chyba ten model co ty masz, tylko monitory i całkiem mi się podobało, ale nie zdecydowałem się kupić ich do Tucany - na pewno nie będziesz narzekał na bas, drive, scenę w tym zestawieniu.

Haiku Sol II nie przejmuje kolumn tak jak Leema, czy Roksan, nie narzuca swojego charakteru, to raczej taki cichy dyrygent, który nie próbuje być gwiazdą, brakuje mu takiego pier.... w skali makro i jak ktoś lubi taki duży rozmach , drive to może być rozczarowany. Nie jest efekciarski, ale zyskuje znacznie przy dłuższych odsłuchach... byle go nie zamulić kablami. Fatalnie gra np z Tellurium, które go zamulają i zabierają blask. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedający miał ta lampkę z pmc 24.

Zupełnie inna charakterystyka i wymagania.

24 mają wyeksponowane wysokie tony. Z kolei 26 średnicę.

24 schodzą do 6 omów z tego co mi wiadomo. Natomiast 26 do dwóch momentalnie.

Właśnie jak już słucham to zależy mi na petardzie. Z racji braku czasu wolę krótko a intensywnie niż dłużej i melodyjnie.

To mam teraz z caspian M2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 5z0p3n napisał:

Ten sprzedający miał ta lampkę z pmc 24.

Zupełnie inna charakterystyka i wymagania.

24 mają wyeksponowane wysokie tony. Z kolei 26 średnicę.

24 schodzą do 6 omów z tego co mi wiadomo. Natomiast 26 do dwóch momentalnie.

Właśnie jak już słucham to zależy mi na petardzie. Z racji braku czasu wolę krótko a intensywnie niż dłużej i melodyjnie.

To mam teraz z caspian M2.

Akurat 845 ze średnicowymi kolumnami zgra się świetnie i ma całkiem fajne walniecie, ale jak sobie ze spadkami impedancji do 2ohm poradzi... bladego pojęcia nie mam. 805 potrafi zatrząść ścianą i oknami z odpowiednimi kolumnami... mimo, że i barwa i muzykalność i detal stoją nam na wyższym poziomie niż w 845. Gra też na pewno ciemniej - przynajmniej na fabrycznym secie lamp. 

Sol II wg mnie w takim razie nie do końca jest tu dobrym typem, może lepiej III, albo IV - III ma konkret pierdyknięcie i fantastycznie trzyma bas za mordę, jest bardziej rozdzielcza od Leemy, ale mniej ciepła na pewno, równiejsza. Generalnie Haiku wydaje mi się ma nie do końca taką filozofię w soundzie jak byś chciał i chyba ten SOL III, może Iovita by się wpasowały w Twoje gusta. 

Jeśli zależy Ci na petardzie to Leema z PMC powinna zrobić faktycznie robotę bo czego jak czego, ale pierdykniecia i drive'u to tam nie brakuje. Sprawdziłbym też hybrydę LAR 200 - to jest zajebisty piec do mocnego grania, ani tam mocy, ani prądu nie brakuje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z 35k zejdą do 15 to biore!

RMS chętny.

15 godzin temu, julius-6 napisał:

Akurat 845 ze średnicowymi kolumnami zgra się świetnie i ma całkiem fajne walniecie, ale jak sobie ze spadkami impedancji do 2ohm poradzi... bladego pojęcia nie mam. 805 potrafi zatrząść ścianą i oknami z odpowiednimi kolumnami... mimo, że i barwa i muzykalność i detal stoją nam na wyższym poziomie niż w 845. Gra też na pewno ciemniej - przynajmniej na fabrycznym secie lamp. 

Sol II wg mnie w takim razie nie do końca jest tu dobrym typem, może lepiej III, albo IV - III ma konkret pierdyknięcie i fantastycznie trzyma bas za mordę, jest bardziej rozdzielcza od Leemy, ale mniej ciepła na pewno, równiejsza. Generalnie Haiku wydaje mi się ma nie do końca taką filozofię w soundzie jak byś chciał i chyba ten SOL III, może Iovita by się wpasowały w Twoje gusta. 

Jeśli zależy Ci na petardzie to Leema z PMC powinna zrobić faktycznie robotę bo czego jak czego, ale pierdykniecia i drive'u to tam nie brakuje. Sprawdziłbym też hybrydę LAR 200 - to jest zajebisty piec do mocnego grania, ani tam mocy, ani prądu nie brakuje. 

Niże modele Haiku sprawdzałem. Trzeba chyba sprawdzić szybciej niż myślałem wyższe u siebie. Haiku gościły u mnie jak jeszcze grałem z Tannoyem i to zestawienie mi odpowiadało.

Jaka jest obecnie realna cena na używaną leeme?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 5z0p3n napisał:

Jaka jest obecnie realna cena na używaną leeme?

 

Zależy od stanu i pochodzenia.
8000-12000zł 

Któe z niższych Haiku gało Ci z Tannoyem ? 

Bo jak Ci sie podobnal SOL I np. to Leeema gra kompletnie inaczej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie słuchałem z I o oceniam wzmacniacz za dobry ale nie spasował do Precision 6.4

Miałem poźniej przyjemność słuchać go z innymi łatwiejszymi kolumnami, I tak było bardzo dobrze. U mnie brakowało pazura.

Leema gra podobno energetycznie przy zachowaniu koncepcji gry podobnej do lampy.

Z PMC chce uzyskać dynamikę, walnięcie na klate a przy tym szeroki dźwięk. Wem że to się zrobić dam.

Piszę do Haiku o III i IV ?

Może wypożyczą ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon 340i ktoś testował dłużej i mógłby coś o nim napisać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 5z0p3n napisał:

Tak właśnie słuchałem z I o oceniam wzmacniacz za dobry ale nie spasował do Precision 6.4

Miałem poźniej przyjemność słuchać go z innymi łatwiejszymi kolumnami, I tak było bardzo dobrze. U mnie brakowało pazura.

Leema gra podobno energetycznie przy zachowaniu koncepcji gry podobnej do lampy.

Z PMC chce uzyskać dynamikę, walnięcie na klate a przy tym szeroki dźwięk. Wem że to się zrobić dam.

Piszę do Haiku o III i IV ?

Może wypożyczą ?

 

IV ponoć mocno zyskuje po wygrzaniu. III ma na pewno Audio ON do wypożyczenia. Generalnie III ma kapitalny, mocno trzymany w ryzach dół, ale jest gęstszy i jest go więcej niż w II .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie testowałbym III ewentualnie II SE Vs IV , najlepiej brzmi II ale ma mniej mocy a tobie zależy na mocnym basie i dynamice  dlatego to porównanie myśle jest najlepsze 

miałem też na testach wspominanego w temacie Magnata RV4 , SOL II przy nim ma piekną barwe, średnice , nie wiem po co oni włożyli te lampki na preamp chyba tylko dla ozdoby , fakt czuć wieksza moc tego pieca ale brzmieniowo to tak sobie, natomiast funkcjonalność cios (bluetooth z najnowszym aptx) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, rafa napisał:

Moon 340i ktoś testował dłużej i mógłby coś o nim napisać?

Miałem ten wzmacniacz na wypożyczeniu w zeszłym roku. Zachęciły mnie do niego dobre opinie i recenzje. Mi osobiście nie przypadł do gustu. Wg mnie cenę ma szokująco wysoką - zdaję sobie sprawę, że jest produkowany za oceanem w markowej firmie z jakimiś tradycjami, ale mając 20tyś można naprawdę przebierać i wybierać.

Oczywiście to jest wyłącznie kwestią gustu i pełnego zestawienia z pozostałymi elementami.

Wyposażenie "zwykłego" 340i to 100% analogu. DAC jest opcją lub trzeba kupić bogatszą wersję.

Jeśli chodzi o granie, to jest to czyste, neutralne i schludne granie. Nie dosłuchałem się tam ciepła lampy lub klinicznego chłodu jakim poczęstował mnie kiedyś Hegel. Bas jest dobrze kontrolowany, wcale nie rozlazły, ale też nie nadmiernie wyeksponowany.

W podobnej cenie jest Accuphase E-370 i mając te dwa do wyboru wybrałbym właśnie japończyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

7 godzin temu, julius-6 napisał:

IV ponoć mocno zyskuje po wygrzaniu. III ma na pewno Audio ON do wypożyczenia. Generalnie III ma kapitalny, mocno trzymany w ryzach dół, ale jest gęstszy i jest go więcej niż w II .

Kurczę, odniosłem zupełnie przeciwne wrażenie.

U mnie SOL II signature grał wyśmienicie, a III i IV były bardziej szczupłe na basie. Faktem jest że IV miałem zupełnie nie wygrzaną. Przechwyciłem ją zaraz kilka dni po AS2018 i miałem na odsłuch 2-3dni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol III to względem II większy rozmach, makro, tłustszy, bardziej zwarty bas... taki naprawdę... fajny ?

Miałem razem z II , oba były wygrzane, w tym samym systemie. Fakt, że nie miałem Signature, ale z tego co wiem, to mimo wszystko III jest bardziej bezkompromisowa w brzmieniu. 

 

O IV jako że nie słuchałem sie nie wypowiem. II to jak nie raz pisałem mój ulubiony wzmak, do którego możliwe, ze wrócę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj że lody z budki z dzieciństwa nie smakują dziś tak samo. Niedawno ktoś pisał o pamięciowym wyidealizowaniu. Podpinam się pod ten fakt. Miałem niedawno na odsłuchach ponownie Rogue Audio Magnum II. Nie zauroczył mnie tak jak za pierwszym razem- sporo czasu temu. Dlatego uważam, ze odsłuchy trzeba robić dwukrotnie, żeby napewno potwierdzić ze to jest to.

Tak zrobiłem z obecnym Lebenem 600 i jestem zadowolony. Oczywiście jakbym miał budżet to kupiłbym jeszcze kilka wzmacniaczy, bo każdy w sobie coś miał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jaxcek napisał:

Tylko pamiętaj że lody z budki z dzieciństwa nie smakują dziś tak samo. Niedawno ktoś pisał o pamięciowym wyidealizowaniu. Podpinam się pod ten fakt. Miałem niedawno na odsłuchach ponownie Rogue Audio Magnum II. Nie zauroczył mnie tak jak za pierwszym razem- sporo czasu temu. Dlatego uważam, ze odsłuchy trzeba robić dwukrotnie, żeby napewno potwierdzić ze to jest to.

Tak zrobiłem z obecnym Lebenem 600 i jestem zadowolony. Oczywiście jakbym miał budżet to kupiłbym jeszcze kilka wzmacniaczy, bo każdy w sobie coś miał.

Mam tego świadomość, dlatego chcę posłuchać kiedyś na spokojnie jeszcze raz przez kilka dni. 
Poleciłem go jednak kilku osobom, które miały styczność z nie jednym drogim klockiem i większość jest zbudowana tym, co z Haiku leci. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 20 z haczykiem można kupić Air Tight i temat zamknąć na amen ?

Poniżej warte uwagi : Xindak A600P/A600E , Luxman 505AX lub ten A klasowy . Accuphase 530/550 .

Unison Triode 25 to też ciekawy wzmak ale u mnie nie dogadał się z kolumnami .

Powyższe oczywiście każdy gra inaczej i do innych kolumn .

 

Gdybym ja chciał wydać taką kasę to zdecydowanie Air Tight i do tego dobrać resztę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 hours ago, jaxcek said:

Oczywiście to jest wyłącznie kwestią gustu i pełnego zestawienia z pozostałymi elementami.

Wyposażenie "zwykłego" 340i to 100% analogu. DAC jest opcją lub trzeba kupić bogatszą wersję.

Jeśli chodzi o granie, to jest to czyste, neutralne i schludne granie. Nie dosłuchałem się tam ciepła lampy lub klinicznego chłodu jakim poczęstował mnie kiedyś Hegel. Bas jest dobrze kontrolowany, wcale nie rozlazły, ale też nie nadmiernie wyeksponowany.

W podobnej cenie jest Accuphase E-370 i mając te dwa do wyboru wybrałbym właśnie japończyka.

Dzięki. No właśnie granie Hegla mi nie odpowiada i chciałbym zdecydowanie czegoś takiego uniknąć.

E-370 jest oczywiście na mojej liście. Nawet P-4100/4200 może się udać ale wtedy problem braku preampa. Ale w podobnej cenie są jeszcze Gato Audio AMP150, Karan, Luxman

Wszystkiego pewnie nie dam rady posłuchać ale z Moon nie powinienem mieć problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Proponuje posłuchać Devialet Pro expert 140 pro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

cena też się zgadza,

to cudo ma wszystko... streaming, dac ...

brzmienie ?  potęga ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marcinlub napisał:

witam,

Proponuje posłuchać Devialet Pro expert 140 pro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

cena też się zgadza,

to cudo ma wszystko... streaming, dac ...

brzmienie ?  potęga ?

Nie miałem go.  Nie testowałem i nigdy nigdzie nie słyszałem. Ale nie ufam takim urządzeniom. 

Miałem 2 miesiące Roksana oxygene. Spodziewam się podobnej klasy. Chodź tamten miał potężne zasilanie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 5z0p3n napisał:

Nie miałem go.  Nie testowałem i nigdy nigdzie nie słyszałem. Ale nie ufam takim urządzeniom. 

Miałem 2 miesiące Roksana oxygene. Spodziewam się podobnej klasy. Chodź tamten miał potężne zasilanie.

 

nie pozostaje nic innego jak posłuchać ... i się przekonać co to za cudo ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wielu zadowolonych użytkowników  Devialeta . Ja natomiast mam obawy do małego , drogiego pudełka wszystko w jednym jakby cos poszło to nikt tego nie naprawi .

Na tą chwilę to gdybanie bo firma jest i się rozwija , czas okaże .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.