Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 20 tyś


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Unison fajny ale wolny na basie, za wolny. Taki misio, porównując do przyzwoitego tranzystora to w unisonie słabo z wybrzmieniami na basie. No i nie nadąża za szybszą muzyką. Gdy go miałem było fajnie ale karan postawił się, no i został tran. Nie myślę o powrocie do lampy. Nie dla mnie. Też nie mam czasu żeby wygrzewać lampy przed odsłuchem...

A miałeś kiedyś coś w A klasie ? tranzystor? Do mnie jedzie MF AMS35i . Będzie za 3 dni ale z racji dostępności na rynku nie słuchałem go. Cieszy się opinią klimatu / barwy lampy a zalety tranzystora. Ciekawe jak to będzie. Strzał w ciemno choć bliski kolega z Niemiec , posiada takowego i bardzo mi polecał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tran to jest to, moc i potega ?

Co do A klasy to mialem kilka okazji sluchac np wzmakow sugden i jak dla mnie byla to dzwiekowa porazka. Z A klasy to najwyzej na koncowke gryphon'a bym sie skusil  ?

@Marcin Wielgus a nie pojechales jeszcze tego krell FBI posluchac? To przeciez jest maszyna jakich malo. Kazde kolumny napedzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Bo tran to jest to, moc i potega 
Co do A klasy to mialem kilka okazji sluchac np wzmakow sugden i jak dla mnie byla to dzwiekowa porazka. Z A klasy to najwyzej na koncowke gryphon'a bym sie skusil 
[mention=70329]Marcin Wielgus[/mention] a nie pojechales jeszcze tego krell FBI posluchac? To przeciez jest maszyna jakich malo. Kazde kolumny napedzi. 

6ee9d990823bbb988a60e4f91cb06cc5.jpg

A takim da radę ? zgadnij co to ? Podpowiem że ulubione paczki Nelsona Passa. Właśnie w końcu zjechały pod moją strzechę i moje Tannoy przestały mi się wydawać duże. Dwa lata szukałem / polowałem.
Co do FBI jak go zobaczyłem to miałem gęsią skórkę. I gdyby nie to że ostatnio za dużo tego sprzętu przybyło to bym go słuchał, choć zastanawiam się czy trzeba aż tyle kasy wywalić żeby było dobrze ? Wiem ty się złamałeś po licznych odsłuchach a ja liczę na to że Antony Michelsen nie zawiedzie. W końcu dał swoje inicjały . Mój kolega bardzo sobie go chwali no i w testach :
a66760dfddbc8112860c3c4c60873170.jpg
Jest wysoko. Będę po świętach dawał znać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Marcin Wielgus napisał:


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A takim da radę ? emoji123.png zgadnij co to ? Podpowiem że ulubione paczki Nelsona Passa. Właśnie w końcu zjechały pod moją strzechę i moje Tannoy przestały mi się wydawać duże. Dwa lata szukałem / polowałem.
Co do FBI jak go zobaczyłem to miałem gęsią skórkę. I gdyby nie to że ostatnio za dużo tego sprzętu przybyło to bym go słuchał, choć zastanawiam się czy trzeba aż tyle kasy wywalić żeby było dobrze ? Wiem ty się złamałeś po licznych odsłuchach a ja liczę na to że Antony Michelsen nie zawiedzie. W końcu dał swoje inicjały emoji1.png. Mój kolega bardzo sobie go chwali no i w testach :
a66760dfddbc8112860c3c4c60873170.jpg
Jest wysoko. Będę po świętach dawał znać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

JBL od razu widac  ? super wygladaja ale u mnie to by sie takie skrzynie nie zmiescily. Poczytaj w temacie najlepsza integra na swiecie w hi end o dobrych wzmacniaczach. Przez ostatnie lata doszly perelki, ale o FBI tez tam duzo dobrego. Jak lubisz cieple granie to luxman dla mnie mus do odsluchu. Nie jest demonem dynamiki, ale ta barwa... 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 hours ago, Marcin Wielgus said:


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A takim da radę ? emoji123.png zgadnij co to ? Podpowiem że ulubione paczki Nelsona Passa. Właśnie w końcu zjechały pod moją strzechę i moje Tannoy przestały mi się wydawać duże. Dwa lata szukałem / polowałem.
Co do FBI jak go zobaczyłem to miałem gęsią skórkę. I gdyby nie to że ostatnio za dużo tego sprzętu przybyło to bym go słuchał, choć zastanawiam się czy trzeba aż tyle kasy wywalić żeby było dobrze ? Wiem ty się złamałeś po licznych odsłuchach a ja liczę na to że Antony Michelsen nie zawiedzie. W końcu dał swoje inicjały emoji1.png. Mój kolega bardzo sobie go chwali no i w testach :
a66760dfddbc8112860c3c4c60873170.jpg
Jest wysoko. Będę po świętach dawał znać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 Hmmm MA5200  ma podobne noty do AMS.mialem tego mcintosha kilka dni  I nie wiem Czy zamienił bym go na marantz pm11s3 którego wtedy miałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Wielgus, jakie urocze kruszynki ? Będą ozdobą każdego pomieszczenia ? Sorry, to tylko "gupi" żarcik. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 5z0p3n napisał:

No takiego karana to chętnie sam bym przytulił ? ale mnie nie stać ?

Mi się marzy Diablo 300, może sobie kupię za 20 lat ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Hmmm MA5200  ma podobne noty do AMS.mialem tego mcintosha kilka dni  I nie wiem Czy zamienił bym go na marantz pm11s3 którego wtedy miałem.

tak to z tymi testami jest więc kiedyś sobie powiedzialem że "nie kupuje więcej "testów"" i gdyby nie ten kolega to bym go nie wziął. On ma dostęp do całego asortymentu MF również Nu-Vista ale miał MF AMS35i którego mi sprzedaje bo znalazł końcówkę mocy AMS z preampem MF.
Myślę że na pewno słabo nie będzie. Reszta to kwestia gustu.nconkomu pasują .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin Wielgus, jakie urocze kruszynki Będą ozdobą każdego pomieszczenia Sorry, to tylko "gupi" żarcik. 

Mój inny kumpel pyta " pralkę se do salonu kupiłeś ?"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Diablo też. Czekam się się znudzi Hubertowi i odkupie od niego


Nie czekaj bo za 20 lat to będziesz musiał kondy elektryczne wymieniać. Nie warto. Spiesz się życie ucieka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Elektrolity...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

JBL od razu widac  super wygladaja ale u mnie to by sie takie skrzynie nie zmiescily. Poczytaj w temacie najlepsza integra na swiecie w hi end o dobrych wzmacniaczach. Przez ostatnie lata doszly perelki, ale o FBI tez tam duzo dobrego. Jak lubisz cieple granie to luxman dla mnie mus do odsluchu. Nie jest demonem dynamiki, ale ta barwa... 
 

Tak to JBL L300 taka mała drobna wersja studyjnych JBL 4333.
Lubię ciepło. Będę musiał posłuchać. Tego krell a też by się chciało ale ... Kasa panowie kasa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, gdzie Ty trzymasz te wszystkie kolumny i wzmacniacze? Wychodzi na to, że DC10Ti to maleństwa w porównaniu do JBL i Berkley ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, cichom said:

Mi się marzy Diablo 300, może sobie kupię za 20 lat ?

 

Nie wiem jakie są różnice  między  250 a 300 Ale  250 jest na Ebay  za 5700£

47 minutes ago, Marcin Wielgus said:

. On ma dostęp do całego asortymentu MF również Nu-Vista ale miał MF AMS35i którego mi sprzedaje bo znalazł końcówkę mocy AMS z preampem MF.
 

Pre+power  stało  u nas w salonie dawno temu podłączone pod  kef blade. Napewno będzie dobrze, A jakie.masz źródło????ciekawe  czy twój kumpel porownywal nu vista  vs ams

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Ronaldo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać jeszcze Pass INT-250, Diablo 300 i obok trzech najwyżej ocenionych z listy powyżej mamy najlepsze integry w „rozsądnych” pieniądzach ?

Tak na serio już, tańsze INT-60 oraz nowa INT-25 to też klasa. Polecam ich posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ronaldo9 napisał:

Nie wiem jakie są różnice  między  250 a 300 Ale  250 jest na Ebay  za 5700£

250 niby bardziej kliniczne granie, zimne, bez takiego wypelnienia jak w 300 no I kontrola poniekad gorsza. 

Za £12500 jest diablo 300 z dac na hi fi for sale a na ebay.de za £13500 z dac I phono... prawie nowka ? juz z ceny zlecial dwa razy. Do tego jest topowy boulder tez na ebay. W porownaniu do nich fbi za 30tys zlotych to okazja. 

Za gryphon antileon evo krzykneli mi £11k plus diablo  ? to podziekowalem. Sadze, ze na taki upgrade bede robil pol zycia, wiec diablo sie szybko nie pozbede. Predzej pewnie na serwis pojedzie do Danii niz na ebay  ?

Karan to mozna dostac za rozsadne pieniadze, w budzecie watku. Nie czytalem negatywnych opinii na jego temat na zadnym forum. Mowa o modelu 180 mk2. 

W tym zestawieniu ze zdjecia brakuje topowych integr accuphase e650 czy teraz 800, vitus ri101, sia-25/30 (chociaz tu juz wkraczamy w rejony bajonskich sum), krell fbi, pass 250, ML 585 itd. Ayre jest wysoko a to tez cienizna (obecna cena w UK £15k za mniej niz polowe mozna miec ex demo- realna wartosc za dzwiek w rejonach tucana 2, moze ciut lepiej). T+A bardzo dobry wzmak. 

@Marcin Wielgus a wlasnie za vitus ss010 chyba w A klasie (poprzednik sia25) sie nie rozgladales? Ok 15tys stal dosc dlugo na Ebay uk. Nie wiem czy wystawia go ponownie, ale to chyba tez sensowny wybor jesli szukasz A klasy. 

@5z0p3n a zapomnialem sie zapytac. Plinusa albo audionet sluchales? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, Huberto1984 said:

 

 

W tym zestawieniu ze zdjecia brakuje topowych integr accuphase e650 czy teraz 800, vitus ri101, sia-25/30 (chociaz tu juz wkraczamy w rejony bajonskich sum), krell fbi, pass 250, ML 585 itd. Ayre jest wysoko a to tez cienizna (obecna cena w UK £15k za mniej niz polowe mozna miec ex demo- realna wartosc za dzwiek w rejonach tucana 2, moze ciut lepiej). T+A bardzo dobry wzmak. 

 

To zdjęcie ma już z 8lat A po za tym sklep  bazuje głównie na sprzęcie  z Uk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ciszyn11 napisał:

Marcin, gdzie Ty trzymasz te wszystkie kolumny i wzmacniacze? Wychodzi na to, że DC10Ti to maleństwa w porównaniu do JBL i Berkley ?

ale mnie wypunktowałes. Bingo. A więc DC10Ti stoją w salonie. L300 były u kumpla przez tydzień na testach i oswajaniu mojej "krolowej życia" że kolega ma takie cuda jak na zdjęciach w mojej komórce i że mi je pożyczy. No i pożyczył - mówi że na długo ? a Berkeley Też u niego w kawałkach tj skrzynie po remoncie u stolarza od antyków, potencjometry od zwrotek czyszczone, kondy i rezystory Perfect,  nowe porty do bananów kupione, czekam na głośniki po wymianie zawieszeń gornych i składam do kupy. Zastanawiam się tylko czy wymienić kabel od portów do zwrotnicy bo straszna lipa ten oryginał  a mam 2.5mm miedź srebrzona. Co sądzicie?

 Tylko co dalej ... ??? Znowu mam pożyczyć? To już idę z nimi pod most mieszkać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ronaldo9 napisał:

Nie wiem jakie są różnice  między  250 a 300 Ale  250 jest na Ebay  za 5700£

Pre+power  stało  u nas w salonie dawno temu podłączone pod  kef blade. Napewno będzie dobrze, A jakie.masz źródło????ciekawe  czy twój kumpel porownywal nu vista  vs ams

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No więc źródło u mnie to MF M6CD oraz Coctail Audio X45. Co do porównania to spytałem go o M6500i ver AMS35i no i mówił "brać" ? a on mi nie musi wciskać bo mamy inne relacje. Od niego mam dostęp do MF w dobrych cenach stąd czasem coś podrzucam. 
Główne różnice to: więcej emocji i koloru w dźwięku, większe zróżnicowanie na basie i jest on ciut cieplejszy oraz "czystsza gra". Można wychwycić więcej różnych instrumentów. Ponoć klimaty które zbliżają granie do cech lampowych zachowując zalety tranzystora. Zobaczymy dam znać. Ciężko już znaleźć ta integre i tak myślę że się z JBL L300 fajnie powinno zgrać. No i będzie ogrzewanie w domu. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minutes ago, Marcin Wielgus said:

  Ponoć klimaty które zbliżają granie do cech lampowych zachowując zalety tranzystora. 

Więc coś  Ala nu vista czyli lampowe pre + 300w tranzystorowa  końcówka  mocy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Huberto1984 napisał:

 

@Marcin Wielgus a wlasnie za vitus ss010 chyba w A klasie (poprzednik sia25) sie nie rozgladales? Ok 15tys stal dosc dlugo na Ebay uk. Nie wiem czy wystawia go ponownie, ale to chyba tez sensowny wybor jesli szukasz A klasy. 

Nie bo propozycja spadła jak z ... I do tego dostałem very special price. Aha jakby komuś AMS35i chodził po głowie to uwaga na tych oszustów z Włoch. Miałem z nimi kontakt - naciągacze. Chyba w Holandii jest 1 sztuka. 

10 minut temu, Ronaldo9 napisał:

Więc coś  Ala nu vista czyli lampowe pre + 300w tranzystorowa  końcówka  mocy

Nooo konstrukcyjnie na to wychodzi. Fajnie byłoby klocki postawić koło siebie i posłuchać . Boje się tylko ciut czy te 35 Wat starczy. Teraz mam 2x500 ? choć wiadomo że korzystasz z xxx %. Wydajność prądowa na pewno jest ok. Dual mono na solidnych toroidach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ronaldo9 napisał:

To zdjęcie ma już z 8lat A po za tym sklep  bazuje głównie na sprzęcie  z Uk.

Chodzilo mi o zdjecie Marcina z testami wzmacniaczy. Do tego z odsluchow nie mam zastrzezen ? ladnie sie to prezentuje. Zacny zestaw. 

21 minut temu, Marcin Wielgus napisał:

bo propozycja spadła jak z ... I do tego dostałem very special price. Aha jakby komuś AMS35i chodził po głowie to uwaga na tych oszustów z Włoch. Miałem z nimi kontakt - naciągacze. Chyba w Holandii jest 1 sztuka. 

Naciagaczy bardzo duzo glownie Wlochy, Hiszpania, Turcja. Te same, zdjecia niektorych klockow pojawiaja sie kilka razy z roznych miejsc. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minutes ago, Marcin Wielgus said:

Nie bo propozycja spadła jak z ... I do tego dostałem very special price. Aha jakby komuś AMS35i chodził po głowie to uwaga na tych oszustów z Włoch. Miałem z nimi kontakt - naciągacze. Chyba w Holandii jest 1 sztuka. 

Nooo konstrukcyjnie na to wychodzi. Fajnie byłoby klocki postawić koło siebie i posłuchać . Boje się tylko ciut czy te 35 Wat starczy. Teraz mam 2x500 ? choć wiadomo że korzystasz z xxx %. Wydajność prądowa na pewno jest ok. Dual mono na solidnych toroidach. 

Szkoda że  RMS się nie wypowie ,bo przecież  testowali  nu viste  z TANNOY dc8ti A m6500 pewnie też mają na stanie,  więc  mogli by coś podpowiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Chodzilo mi o zdjecie Marcina z testami wzmacniaczy.

To ranking niemieckiego Stereoplay. Uwzględnia tylko to, co sami testowali. Więc z założenia lista nie jest w pełni obiektywna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Huberto1984 napisał:

@5z0p3n a zapomnialem sie zapytac. Plinusa albo audionet sluchales? 

Plinius bedzie chyba do nich  troche za suchy.

Gadałem z dystrybutorem u nas to Audioforte jak chciałem brac Atolla IN 400 i w sumie się zgodził troche.

Pass jest na mojej liscie czekam na okazje.

Karana 180 nie spotkałem w takim budżecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 5z0p3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, WuMike napisał:

Tak na serio już, tańsze INT-60 oraz nowa INT-25 to też klasa. Polecam ich posłuchać.

Dokładnie, na INT-60 czy INT-25 będzie więcej barwy i nasycenia niż na INT-250. INT-250 się kupuje dla mega trudnych kolumn ? Barwowo dla mnie INT-25 czy INT-60 grają przyjemniej, no chyba, że masz kolumny typu buła, to prędzej INT-250 wtedy ?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, 5z0p3n napisał:

Plinius bedzie chyba do nich  troche za suchy.

Na pewno Plinius ma lepszą barwę od Audioneta...

W dniu 7.04.2020 o 18:36, cichom napisał:

Mi się marzy Diablo 300, może sobie kupię za 20 lat ?

Za 20 lat możesz dojść do wniosku ,że to nie gra dobrze...Szczególnie za takie pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To ranking niemieckiego Stereoplay. Uwzględnia tylko to, co sami testowali. Więc z założenia lista nie jest w pełni obiektywna.

może obiektywna jest, z ich punktu widzenia, ale na pewno nie jest kompletna. Tak jak pisaliście brakuje dobrych klocków. Jak znaleźliście bardziej kompletny rankich to zapodajcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Marcin Wielgus napisał:

może obiektywna jest, z ich punktu widzenia

nieslychane podejscie do obiektywizmu... przepraszam za offtop, ale ciezko przejsc obojetnie, przeciez to czytaja rowniez dzieci, wiec dbajmy rowniez o walor edukacyjny i stosowny poziom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
nieslychane podejscie do obiektywizmu... przepraszam za offtop, ale ciezko przejsc obojetnie, przeciez to czytaja rowniez dzieci, wiec dbajmy rowniez o walor edukacyjny i stosowny poziom.

Hoobi chyba nie wyczules mojego "przekasu" więc powiem wprost. Absolutnie nie jest . To ich ocena na którą wiele wpłynęło od kasy ktora dostali (jedni mniej drudzy więcej) az do "ich" osobistych preferencji.
Teraz już chyba jasno co o tym myślę ?
Jedyny walor to jest taki że nikt z nas nie ma możliwości odsłuchania takiej ilości drogich klocków więc każdy chętnie poczytać może i ... Jak go coś zainteresuje to szuka żeby posłuchać.
Takie moje zdanie i ja tak robię.

Więc rozpakowuje AMS35i i aż mi się ręce pocą z emocji.
9f9aa2f1ded762b438958cbacc3d60af.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ira napisał:

Na pewno Plinius ma lepszą barwę od Audioneta...

Za 20 lat możesz dojść do wniosku ,że to nie gra dobrze...Szczególnie za takie pieniądze.

Za 20 lat wiekszosc (jak nie wszyscy) z nas bedzie slyszala inaczej wiec "gusta" sprzetowe tez sie zapewne zmienia bez wzgledu na cene  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:

Tak jak pisaliście brakuje dobrych klocków. Jak znaleźliście bardziej kompletny rankich to zapodajcie

A proszę Cię bardzo.

ps. jak i tak wolę swój piecyk ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.