Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 20 tyś


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minutes ago, 5z0p3n said:

Chciałbym opisać koniec tej przygody w kilku prostych słowach ale chyba się nie da.

Więc na wstępie dla tych którzy nie będą chcieli czytać dalej serdecznie dziekuje koledze @stecko za wskazanie wyboru, propozycji.

W czwartek dojechał do mnie w skrzyni na palecie KARAN KAI 180 MKII

Pierwsze odczucie po wyjęciu go z pudełka to że na tle innych wzmaków z tego przedziału jest on najlepiej zrobiony. Gniazda na tylnym panelu, robią wrażenie, płat czołowy oraz górny z odlanym logo firmy także. Nóżki w ilości 3 sztuk na stabilizatorach.

Podłączyłem i ...... aha ! Jest trochę szerzy niż klasyczne 43 cm więc wszedł na styk. ?

Podłączyłem i ...... no właśnie. Gra dobrze, tylko dobrze? Jak dobrze? Gdzie ta kasa?

Dałem mu się wygrzać do lepszego odsłuchu przystąpiłem w piątek na trzeźwy umysł. Dobra nie będę owijał w bawełnę! Ten wzmak jest FANTASTYCZNY. Nie do wiary jak to gra. Góra pasma i środek jest najbardziej delikatny ze wszystkich wzmakow jakie słuchałem, a on wcale nie jest ciepły w dźwięku! Dokładny, precyzyjny a totalnie nie ostry. Pierwszy raz uświadczyłem takie połączenie z PMC. Dół pasma totalnie pod kontrolą. Gdzie ma być uderzenie silnego basu to jest, gdzie go ma  nie być nie ma. Podobnie zróżnicowany bas odczułem po przesiadce na PMC z innych kolumn. Teraz to jest jeszcze bardziej zauważalne. Kiedy pisze tego posta pofolgowałem sobie i puściłem Gridlok & Prolix na poziomie 11. Ciśnienie jakie generuje to połączenie odczuwam na klacie. Tak ma być! A nadal nie ma krszty ostrości.

Wzmak wpasował się doskonale w moje gusta. Czy jest to ideał połączeniowy nie wiem. bo nie sprawdziłem wszystkich które tutaj były wymieniane.

Ale jestem absolutnie zadowolony.

Z tego miejsca dziękuję także @xymoxx za udzielenie informacji o tym wzmaku. 

Dla niedowiarków którzy nie wierzyli że tak ustawione kolumny mogą zagrać, mówię MOGĄ! Jesli może być lepiej to odkładam kase na inne pomieszczenie ?

Pozdrawiam także Tomka który nie wierzył że nabędę wzmak. Nie wnosił nic do wątku, ale mocno kopał dołek przed moimi wyborami. TOMKU, udało się! Kupiłem :):)

 

Szczerze  mówiąc  to  innej  oceny nie brałem pod uwage

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to robimy tak - po wirusie - zapraszasz otwartym tekstem wszystkich na odsłuch, tych niedowiarków też. Ja zobowiązuje się przywieźć dobry browar a ty zapewnij sprzęt i prąd !
Super że zaparkowaleś a wątek będzie służył potomnym i na pewno nie umrze.
Brawo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karan to fajne granie za przywoite pieniążki Cieszę się , że wpasowal się.
No i jest uniwersalny, gra praktycznie wszystko. A to jest podstawowy model w katalogu, ciekawe jak grają dzielonki...
Do tego solidne wykonanie a nie wydmuszka. Uczciwie wyceniony tran na rynku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Allmr napisał:

Masz 14 dni na zwrot. Daj znać za 2 tygodnie.

Dłużej. Jestem dogadamy indywidualnie ?

ale nie skorzystam. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 5z0p3n napisał:

Dłużej. Jestem dogadamy indywidualnie ?

ale nie skorzystam. ?

A za pół roku.... Pójdzie do ludzi... Już znam to z autopsji;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Marcin Wielgus napisał:

no to robimy tak - po wirusie - zapraszasz otwartym tekstem wszystkich na odsłuch, tych niedowiarków też. Ja zobowiązuje się przywieźć dobry browar a ty zapewnij sprzęt i prąd !
Super że zaparkowaleś a wątek będzie służył potomnym i na pewno nie umrze.
Brawo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję ci Marcinie też za polecenie musicala. W tym doświadczeniu każdy odsłuch kierował mnie w inną stronę. Poszerzał wiedzę i uczył. O to chodziło. A szczerze byłem już bliski odpuścić. 

7 minut temu, stecko napisał:

Karan to fajne granie za przywoite pieniążkiemoji106.png Cieszę się , że wpasowal się.
No i jest uniwersalny, gra praktycznie wszystko. A to jest podstawowy model w katalogu, ciekawe jak grają dzielonki...
Do tego solidne wykonanie a nie wydmuszka. Uczciwie wyceniony tran na rynku.

Muszę w tym momencie oduczyć się gonienia królika! To jest ten moment. Nie chcę wiedzieć jak działa dzielonka ?

bede jeździk na audio show i się dowartościowywal ?

ha ?

mam to!!!

Teraz, slaaawek napisał:

A za pół roku.... Pójdzie do ludzi... Już znam to z autopsji;)

Nie ma sprzętów które wpasują się i lubi każdy. Miałeś go? Jakoś nie widziałem abyś wcześniej się o nim wypowiadał ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem... Tylko odnoszę się do sytuacji jak ktoś zapewnia... Że to sprzęt docelowy itp.  

A później jednak wyzbywamy się... Zwykła nuda i ciekawość za innymi sprzętami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 5z0p3n napisał:

Chciałbym opisać koniec tej przygody w kilku prostych słowach ale chyba się nie da.

Więc na wstępie dla tych którzy nie będą chcieli czytać dalej serdecznie dziekuje koledze @stecko za wskazanie wyboru, propozycji.

W czwartek dojechał do mnie w skrzyni na palecie KARAN KAI 180 MKII

Pierwsze odczucie po wyjęciu go z pudełka to że na tle innych wzmaków z tego przedziału jest on najlepiej zrobiony. Gniazda na tylnym panelu, robią wrażenie, płat czołowy oraz górny z odlanym logo firmy także. Nóżki w ilości 3 sztuk na stabilizatorach.

Podłączyłem i ...... aha ! Jest trochę szerzy niż klasyczne 43 cm więc wszedł na styk. ?

Podłączyłem i ...... no właśnie. Gra dobrze, tylko dobrze? Jak dobrze? Gdzie ta kasa?

Dałem mu się wygrzać do lepszego odsłuchu przystąpiłem w piątek na trzeźwy umysł. Dobra nie będę owijał w bawełnę! Ten wzmak jest FANTASTYCZNY. Nie do wiary jak to gra. Góra pasma i środek jest najbardziej delikatny ze wszystkich wzmakow jakie słuchałem, a on wcale nie jest ciepły w dźwięku! Dokładny, precyzyjny a totalnie nie ostry. Pierwszy raz uświadczyłem takie połączenie z PMC. Dół pasma totalnie pod kontrolą. Gdzie ma być uderzenie silnego basu to jest, gdzie go ma  nie być nie ma. Podobnie zróżnicowany bas odczułem po przesiadce na PMC z innych kolumn. Teraz to jest jeszcze bardziej zauważalne. Kiedy pisze tego posta pofolgowałem sobie i puściłem Gridlok & Prolix na poziomie 11. Ciśnienie jakie generuje to połączenie odczuwam na klacie. Tak ma być! A nadal nie ma krszty ostrości.

Wzmak wpasował się doskonale w moje gusta. Czy jest to ideał połączeniowy nie wiem. bo nie sprawdziłem wszystkich które tutaj były wymieniane.

Ale jestem absolutnie zadowolony.

Z tego miejsca dziękuję także @xymoxx za udzielenie informacji o tym wzmaku. 

Dla niedowiarków którzy nie wierzyli że tak ustawione kolumny mogą zagrać, mówię MOGĄ! Jesli może być lepiej to odkładam kase na inne pomieszczenie ?

Pozdrawiam także Tomka który nie wierzył że nabędę wzmak. Nie wnosił nic do wątku, ale mocno kopał dołek przed moimi wyborami. TOMKU, udało się! Kupiłem :):)

 

Gratulacje,

moze i nic nie wnosil,i mocno kopal,ale za to jak zmobilizowal.

jeszcze raz gratulacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, 5z0p3n napisał:

Dłużej. Jestem dogadamy indywidualnie ?

ale nie skorzystam. ?

Nie chwal dnia przed zachodem słońca, a teściowej przed śmiercią.

Ale oby tak było jak piszesz. Trzeba posłuchać dłużej, ocenić na chłodno, bez euforii związanej z nową zabawką. I piszę to na podstawie własnego doświadczenia - z reguły sprzęty które wywoływały efekt łał, na dłuższą metę nie były zbyt fajne. Ale szczerze życzę, żeby tu tak nie było i żeby "pan był zadowolony".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie chwal dnia przed zachodem słońca, a teściowej przed śmiercią.
Ale oby tak było jak piszesz. Trzeba posłuchać dłużej, ocenić na chłodno, bez euforii związanej z nową zabawką. I piszę to na podstawie własnego doświadczenia - z reguły sprzęty które wywoływały efekt łał, na dłuższą metę nie były zbyt fajne. Ale szczerze życzę, żeby tu tak nie było i żeby "pan był zadowolony".
Uwierz, to nie jest wydmuszka, która robi łał na poczatku. Też przerobilem kilka wzmacniaczy i ten gra naprawdę równo.
Nie mówię, że to docelowy wzmak(takich chyba nie ma w naszym hobby, jest tyle do przetestowania...) ale wart swoich pieniędzy. Solidne granie, dobrze wycenione. Ma dawać frajdę ze sluchania i daję. O to w tym chodzi. A jak nadzie ochota na zmianę, to nie ma upros, zawsze znajdziemy najmniejszy pretekst żeby zrobić małą rewolucję w systemie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Szopen. Bardzo sie ciesze, ze Ci wzmak podpasowal. Stecko jeszcze nigdy nie zawiodl  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, slaaawek napisał:

Nie miałem... Tylko odnoszę się do sytuacji jak ktoś zapewnia... Że to sprzęt docelowy itp.  

A później jednak wyzbywamy się... Zwykła nuda i ciekawość za innymi sprzętami

To prawda. ? Musze przestać o tym myśleć. 

8 godzin temu, stecko napisał:

Uwierz, to nie jest wydmuszka, która robi łał na poczatku. Też przerobilem kilka wzmacniaczy i ten gra naprawdę równo.
Nie mówię, że to docelowy wzmak(takich chyba nie ma w naszym hobby, jest tyle do przetestowania...) ale wart swoich pieniędzy. Solidne granie, dobrze wycenione. Ma dawać frajdę ze sluchania i daję. O to w tym chodzi. A jak nadzie ochota na zmianę, to nie ma upros, zawsze znajdziemy najmniejszy pretekst żeby zrobić małą rewolucję w systemie...

Zdecydowanie nie. Miałem go od czwartku i kolega stecko właśnie pisał i jaki jak? A ja się wstrzymywałem z opisem. To nie wzmak grający wow. Mało tego. Myślę nawet że nie robi pierwszego dobrego wrażenia. Nic nie eksponuje. Nic nie uwydatnia. Im dłużej go słuchasz tym doceniasz detal i przekaż całościowy. 

7 godzin temu, Moontan napisał:

Czego tu gratulować , to ze kupił   , zupełnie tego nie rozumie .. No gdyby wygrał  czy otrzymał gratis ale wydać zarobione pieniądze i otrzymywać gratulacje to ..    zboczenie jakieś ???

Tak się przyjęło ? charowalem na to długo. Nie zarabiam dużo. Więc taki wydatek jest dla mnie czymś wyjątkowym. Gratulacje osładzają puste konto ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak naprawdę mnóstwo jest dobrych wzmacniaczy w niższej cenie które też grają równo i niczego nie eksponują.... 

Najważniejsze jednak jest że KARAN cieszy ucho i gratuluję zakupu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ale tak naprawdę mnóstwo jest dobrych wzmacniaczy w niższej cenie które też grają równo i niczego nie eksponują.... 
Najważniejsze jednak jest że KARAN cieszy ucho i gratuluję zakupu
Nikt nie twierdzi, że nie. Pewnie są.
Tylko my wybieramy spośród tych które odsluchiwalismy u siebie w domu, wybieramy najlepiej grający/wpasujacy się w resztę toru. To jest jedyna droga.
W przeciwnym wypadku człowiek się zagubi czytając recenzje, opinie, gwiazdki i specyfikacje setek innych urządzeń.
Tak to można tylko gdybac, który jest lepsze. A jak wiadomo, to co na papierze, nie zawsze przekłada się na to co słyszymy.

Chyba trzeba klub karana założyć. Będzie nas już ze 4 osoby na Polskę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. W czasopismach naczytałem się "liniowy wzmacniacz" i takie tam. Później w reszcie systemu jest inaczej.

Może KARAN liniowy nie jest, nie wiem. U mnie wkomponował się perfekcyjnie. Uzyskałem to czego chciałem w środku i górze pasma. Łagodność przy zachowaniu detalu. Bas zmienny, schodzi nisko i nie dudni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Karan to mkii tak? Bo jedynka to muliła trochę. No i oczywiście musi się zgrać z kolumnami, bo przy takim wysoki współczynniku tłumienia będzie lipa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Aethelred napisał:

Ten Karan to mkii tak? Bo jedynka to muliła trochę. No i oczywiście musi się zgrać z kolumnami, bo przy takim wysoki współczynniku tłumienia będzie lipa.

Dotychczas myślałem, że im większy współczynnik tłumienia tym lepiej, a kłopoty są gdy jest niski przynajmniej teoretycznie, może wyjaśnisz dlaczego jak wysoki to „lipa”???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie głośniki. Moje doświadczenie jest takie że tubowe, szerokopasmowe wysokoskuteczne część z nich - to albo niski współczynnik albo 0. A na jednym z moich wzmacniaczy mogę przełączać pomiędzy 3 wartosciami tłumienia i fajnie słychać jakie są zmiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Firmy produkujące wznacniacze chwalą się wysokim współczynnikiem i w  kolejnych wersjach jest on coraz większy nie rzadko ponad 1000, choć to oczywiście przesada  i trochę mit bo 100 to już bardzo dobrze i te wysokie wartości są zbędne podobnie  jak absurdalnie wysokie pasma przenoszenia albo częstotliwości próbkowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Firmy produkujące wznacniacze chwalą się wysokim współczynnikiem i w  kolejnych wersjach jest on coraz większy nie rzadko ponad 1000, choć to oczywiście przesada bo 100 to już bardzo dobrze.

Proszę zobaczyć jaki mają współczynnik tłumienia wzmacniacze SET, First Watt Sit czy OTL. Te wzmacniacze mają wysoka impedance wyjściowa i niski lub 0 współczynnik tłumienia. Współczynnik tłumienia generalnie pomaga w kontroli amplitudy membrany poprzez wpływ na impedance układu , sek w tymże część głośników wcale tego nie potrzebuje, a nawet jest on szkodliwy bo dźwięk staje się techniczny i gasna wybrzmienia. Takie są moje doświadczenia. A w chwili obecnej słucham Grumiaux na skrzypcach, vinylek, głośniki 12 cali membrana+ tuby i 0 współczynnika tłumienia. Niczego nie brak w muzyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Aethelred napisał:

niski lub 0 współczynnik tłumienia

Zero teoretycznie może tak, ale praktycznie raczej nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami wiemy że całe to audio ma się nijak do naukowych rozważań i parametrow. Każdy lubi inny dźwięk. Wzmacniacz 8.7 ohm do 8 ohm kolumn więc współczynnik ile, 0,97 coś tam. Oczywiście pomijamy kable i zwrotnice.

Poza tym jest kilka teorii które stanowią że po przekroczeniu pewnej wartości tłumienia nie ma już znaczenia dalszy jej wzrost.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Aethelred napisał:

Wzmacniacz 8.7 ohm do 8 ohm kolumn więc współczynnik ile, 0,97 coś tam.

Ale do zera nieskończenie daleko ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Aethelred napisał:

Jeśli założymy ze kable zwrotka dodadzą 0.7 to zero jak nicemoji6.png

Nie, wtedy 0,4

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie, wtedy 0,4

A no fakt, ale wazne ze Milstein na skrzypcach, wydanie oryginalne, trochę zużyte, ale i tak jest super.

Ale jak trzeba to mogę dopasować na zwrotnicy impedance.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Aethelred napisał:

A no fakt, ale wazne ze Milstein na skrzypcach, wydanie oryginalne, trochę zużyte, ale i tak jest super.

Ale jak trzeba to mogę dopasować na zwrotnicy impedance.

Jak się podoba, to super, ale warto zdawać sobie sprawę, że prawdopodobnie gdyby wzmiankowany  Milstein usłyszał siebie z tymi rezonansami, które dodajesz, zagrałby inaczej. Również inaczej zagrałby, gdyby chciał, żeby takie brzmienie jakie wykreowałeś się na płycie pojawiło...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, pewnie tak, ale nie interesuje mnie to zbytnio. Zbyt mało czasu i życie zbyt krótkie żeby posłuchać wszystkiego czego bym chciał. Gonimy tego naszego króliczka, a po pewnym czasie widzimy że umyka nam najważniejsze - muzyka. Co zmiana sprzętu, to a no teraz to źródło nie pasuje, kable itd. Może to wiek, nie wiem ale coraz mniej interesuje mnie czy mogę zmienić sprzęt, czy jaki sprzęt brzmi lepiej a coraz bardziej jak zorganizować troche czasu żeby posłuchać w spokoju tak jak dziś. może to ta corina, nowy objaw obserwowany tylko wśród audiofilow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.