Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 20 tyś


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się przyjęło charowalem na to długo. Nie zarabiam dużo. Więc taki wydatek jest dla mnie czymś wyjątkowym. Gratulacje osładzają puste konto

Jeśli dostałeś nówkę to wraz z godzinami wygrzania będzie jeszcze lepiej. U mnie tak było z nowym M6500i była duża poprawa tak do 100godz później już równo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Proszę zobaczyć jaki mają współczynnik tłumienia wzmacniacze SET, First Watt Sit czy OTL. Te wzmacniacze mają wysoka impedance wyjściowa i niski lub 0 współczynnik tłumienia. Współczynnik tłumienia generalnie pomaga w kontroli amplitudy membrany poprzez wpływ na impedance układu , sek w tymże część głośników wcale tego nie potrzebuje, a nawet jest on szkodliwy bo dźwięk staje się techniczny i gasna wybrzmienia. Takie są moje doświadczenia. A w chwili obecnej słucham Grumiaux na skrzypcach, vinylek, głośniki 12 cali membrana+ tuby i 0 współczynnika tłumienia. Niczego nie brak w muzyce.

Mam podobne doświadczenia. Oczywiście ostrożnie z generalizowaniem ale np głośniki z bardzo miękkim zawieszeniem częściej dobrze grają że wzmakiem z wyższym damping factor. Do niektórych przetworników za wysoki współczynnik tłumienia może powodować tzw overdamping co kolega ładnie opisał.
Lampy generalnie mają niski współczynnik i jak widoki nie z każda kolumna / przetwornikiem dobrze grają .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zależy jakie głośniki. Moje doświadczenie jest takie że tubowe, szerokopasmowe wysokoskuteczne część z nich - to albo niski współczynnik albo 0. A na jednym z moich wzmacniaczy mogę przełączać pomiędzy 3 wartosciami tłumienia i fajnie słychać jakie są zmiany.

Jaki masz Wzmak z taka funkcja ? Fajne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło się czyta, gdy ktoś kupił nową zabawkę i jest z jej grania w pełni zadowolony. Super. Niech maszyna służy jak najdłużej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Aethelred napisał:

Zależy jakie głośniki. Moje doświadczenie jest takie że tubowe, szerokopasmowe wysokoskuteczne część z nich - to albo niski współczynnik albo 0. A na jednym z moich wzmacniaczy mogę przełączać pomiędzy 3 wartosciami tłumienia i fajnie słychać jakie są zmiany.

Unikam kolumn tubowych. Zdecydowanie.

 

14 godzin temu, Adam 38 napisał:

Miło się czyta, gdy ktoś kupił nową zabawkę i jest z jej grania w pełni zadowolony. Super. Niech maszyna służy jak najdłużej. 

Dziękuję bardzo to miłe ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 5z0p3n napisał:

Unikam kolumn tubowych. Zdecydowanie.

Tubowe bywają różne, np. takich byś też unikał? (taki przykład, na cenę nie patrz):

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, audiofan01 napisał:

Tubowe bywają różne, np. takich byś też unikał? ( taki przykład, na cenę nie patrz):

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Jak mi nie załatwisz za 30 000 to się przełamie. mało tego wsadze dokładnie w tej samej lokalizacji i będą przylegać i do ściany i do wzmacniacza i do tv a i tak będę z nich zadowolony. ?

A A tak poważnie to słuchałem everestu jak były jeszcze kiedyś w salonie w Krakowie. Potrzebuję olbrzymi przestrzeni i faktycznie oddechu wokół nich. Monika mccollum tubowych z tego zakresu cenowego w którym jestem zainteresowany. Aczkolwiek do dzisiaj mam pozytywny sentyment i opinie na temat klipsa 83. Nie rozumiem dlaczego się z tego wycofali. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 5z0p3n napisał:

Jak mi nie załatwisz za 30 000 to się przełamie. mało tego wsadze dokładnie w tej samej lokalizacji i będą przylegać i do ściany i do wzmacniacza i do tv a i tak będę z nich zadowolony. ?

A A tak poważnie to słuchałem everestu jak były jeszcze kiedyś w salonie w Krakowie. Potrzebuję olbrzymi przestrzeni i faktycznie oddechu wokół nich. Monika mccollum tubowych z tego zakresu cenowego w którym jestem zainteresowany. Aczkolwiek do dzisiaj mam pozytywny sentyment i opinie na temat klipsa 83. Nie rozumiem dlaczego się z tego wycofali. 

Przecież pisałem, że nie o cenę chodzi tylko o zasadę żeby wszystkich tub nie dyskwalifikować bo bywają różne, a w Polsce nadal pokutuje opinia, że jak tuba to pewnie się drze jak altusy. Sam mam tubowe kolumny i akurat ich część tubowa jest najlepsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz Wzmak z taka funkcja ? Fajne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Berning zh270 i parę delikatnych modów w nim. Ale ten przełącznik jest tam defaultowo. Są też inne w maki z taką funkcja.
Dziękuję bardzo to miłe

Ja też nie jestem przekonany, ale chciałem sprawdzić u siebie. Mam, bo teraz nie jest dobry czas na sprzedaż ale to nie jest do końca moje granie. Jest material, że jest super a potem mp. Skrzypce graja dużo lepiej na Sonus Faber. Te tuby dają jakiś takie uczucie bycia w sali, ciężko to opisać. Poza lekkim podbiciem w wysokich, które pewnie mogę zniwelować jak przemebluje pokój, czasem jest fajnie, czasem nie. Byle np na koncercie Talis scholars i lubię siedzieć blisko sceny, wiecie co były momenty gdy niektóry głosy brzmiały zbyt ostro, jakby były zbyt wiele energii i w tym pasmie, nie ostro bo ostro, więc być może te podbicie to tylko percepcja, może potrzebują więcej miejsca. Sam nie wiem.
Ale po tych wszystkich latach poszukiwań, Sonus Faber to chyba jest mój dźwięk, więc może nie ma sensu kombinować, pogodzić się z minimalnym kompromisem i cieszyć się muza.
Nie wiem czy są jakieś głośniki, które pobija Stare Sonusy w kwestii skrzypiec i wrażenia głosów, i ich namacalności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Sine Metu napisał:

(-6dB) 48Hz

Szału nie ma emoji3525.png

Osobiście z takim brakiem szału mógłbym żyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założycielu wątku żyjesz ? Wzmak wygrzany ? Jakie drugie wrażenie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Marcin Wielgus said:

Założycielu wątku żyjesz ? Wzmak wygrzany ? Jakie drugie wrażenie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co z tobą Marcinie??o AMS nie napisałeś za wiele. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A co z tobą Marcinie??o AMS nie napisałeś za wiele. 


No więc się szybko poprawiam bo mnie słuchanie wciągnęło MF AMS35I :

Cecha charakterystyczna to :
- duuuza scena . Jakby kolumny grały pod sufit i mocno w głąb. Jak pierwszy raz włączyłem to odruchowo w górę spojrzałem skąd ten dźwięk
- Duża rozdzielczość na basie, mogę z większą precyzją rozróżnić instrumenty.
- Gra z "emocjami i kolorytem" jeśli tak o muzyce można powiedzieć. Nie jest sterylnie a tak lubię. Jest naturalnie.
- Bas mocny i ciut ocieplony. Dla mnie fajnie. Chciałbym więcej
- Bardzo czysta gra ale nie sterylna / chirurgiczna. Jest taki analogowy klimat
- Bardzo dobra kontrola na basie pewnie dzieki wysokiemu wskaźnikowi tłumienia / damping factor -bodaj 180. Daje super radę z 15" membrana na basie z miękkim zawieszeniem w JBL.
- Krok w kierunku lampy, analogowosci.
- Budowa mega salidna i na bogato.
- Od tylu 100% najwyższej klasy WBT. Zaciski kolumnowe są zakręcone tak że blokują banana ściskając go. Mega solidne wykończenie
- Potężne radiatory i od góry gruba płyta Alu.
- Niby tylko 35 wat ale przy 93dB czułości w JBL nie słucham poza godz 11 pomimo że lubię głośniej. Jest moc , jest czysto czytelnie i głośno

Dużo z tego co napisałem trzeba odnieść do przesiadki z MF M6500i który nie powiem , nie chce oddać łatwo pola sygnaturze AMS35i. Jednak porównanie 1:1 to nie fair bo AMS35I to jednak inna półka niegdyś za 7.5k EUR
Co mi przeszkadza to jedynie :
- Mało precyzyjna regulacja wzmocnienia. W M6500i jest mega precyzyjna co 0.5dB więc może zostałem rozpuszczony. Jeden klik pilotem i wieczorem jest już za głośno
- Pilot kawał audiofilskiego bezużytecznego aluminium. Waży chyba pół kilo. Można zabić
- I znowu to samo co z M6500i tj za niskie nóżki. Jak się go stawia radiatory zgniatają palce a waży 30kg. Co ci inżynierowie robią? Chyba w CAD tylko oglądają swoje projekty obudowy

No i cecha Czystej klasy A - piec . Kombinuje delikatne wolnoobrotowe wentylatory do chłodzenia z termostatem. Zimą / jesienią jak znalazł. Uzupełni system ogrzewania.
Gra z MF M6CD, Coctail Audio X45, JBL L300, Tannoy definition DC10Ti, Kimber Kable 8TC, Van Den Hul The wind.

Porównywałem z kumplem do włoskiego prawdziwego High-end Marka Aloia - dzielone zasilanie , dzielony preamp I końcówka mocy. Nie wiem czy ktoś zna ten sprzęt - zacna budowa Pana Bartolomeo Aloia - ale MF absolutnie dawał radę. Może z Aloia PSU 13.1 Aloia ST 13.01 było więcej basu.

Idę słuchać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 hours ago, Marcin Wielgus said:

 


No więc się szybko poprawiam bo mnie słuchanie wciągnęło emoji1.png MF AMS35I :

Cecha charakterystyczna to :
- duuuza scena . Jakby kolumny grały pod sufit i mocno w głąb. Jak pierwszy raz włączyłem to odruchowo w górę spojrzałem skąd ten dźwięk
- Duża rozdzielczość na basie, mogę z większą precyzją rozróżnić instrumenty.
- Gra z "emocjami i kolorytem" jeśli tak o muzyce można powiedzieć. Nie jest sterylnie a tak lubię. Jest naturalnie.
- Bas mocny i ciut ocieplony. Dla mnie fajnie. Chciałbym więcej
- Bardzo czysta gra ale nie sterylna / chirurgiczna. Jest taki analogowy klimat
- Bardzo dobra kontrola na basie pewnie dzieki wysokiemu wskaźnikowi tłumienia / damping factor -bodaj 180. Daje super radę z 15" membrana na basie z miękkim zawieszeniem w JBL.
- Krok w kierunku lampy, analogowosci.
- Budowa mega salidna i na bogato.
- Od tylu 100% najwyższej klasy WBT. Zaciski kolumnowe są zakręcone tak że blokują banana ściskając go. Mega solidne wykończenie
- Potężne radiatory i od góry gruba płyta Alu.
- Niby tylko 35 wat ale przy 93dB czułości w JBL nie słucham poza godz 11 pomimo że lubię głośniej. Jest moc , jest czysto czytelnie i głośno

Dużo z tego co napisałem trzeba odnieść do przesiadki z MF M6500i który nie powiem , nie chce oddać łatwo pola sygnaturze AMS35i. Jednak porównanie 1:1 to nie fair bo AMS35I to jednak inna półka niegdyś za 7.5k EUR
Co mi przeszkadza to jedynie :
- Mało precyzyjna regulacja wzmocnienia. W M6500i jest mega precyzyjna co 0.5dB więc może zostałem rozpuszczony. Jeden klik pilotem i wieczorem jest już za głośno
- Pilot kawał audiofilskiego bezużytecznego aluminium. Waży chyba pół kilo. Można zabić
- I znowu to samo co z M6500i tj za niskie nóżki. Jak się go stawia radiatory zgniatają palce a waży 30kg. Co ci inżynierowie robią? Chyba w CAD tylko oglądają swoje projekty obudowy

No i cecha Czystej klasy A - piec . Kombinuje delikatne wolnoobrotowe wentylatory do chłodzenia z termostatem. Zimą / jesienią jak znalazł. Uzupełni system ogrzewania.
Gra z MF M6CD, Coctail Audio X45, JBL L300, Tannoy definition DC10Ti, Kimber Kable 8TC, Van Den Hul The wind.

Porównywałem z kumplem do włoskiego prawdziwego High-end Marka Aloia - dzielone zasilanie , dzielony preamp I końcówka mocy. Nie wiem czy ktoś zna ten sprzęt - zacna budowa Pana Bartolomeo Aloia - ale MF absolutnie dawał radę. Może z Aloia PSU 13.1 Aloia ST 13.01 było więcej basu.

Idę słuchać emoji1.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Widzę że  AMS sporo łączy  z 800. Głębokość  sceny robi wrażenie i świetnie  pokazuje to kawałek  Hansa Zimmera (like dog chasing  cars)na brak.mocy również nie narzekam pomimo  skuteczność kolumn87db .regulacja wzmocnienia  w 800 jest również   co 0.5db lecz bardzo precyzyjna i trzeba się  nakręcić  żeby  podglosnic z 20 do 70,plusem jest  to  ze wzmacniacz zapamiętuje głośności  na jakiej pracowal przed wyłączeniem. Nóżki  są  wystarczająco  wysokie ale gdyby komuś było mało to w zestawie jest dodatkowa para którą  można  dokręcić .ciekawi mnie  pilot  od AMS, możesz  podesłać foto?     Aa dodam ze do jednego z testów moich kolum użyty  został AMS35I 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Ronaldo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Marcin Wielgus napisał:

Założycielu wątku żyjesz ? Wzmak wygrzany ? Jakie drugie wrażenie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Żyję. Słucham i jestem coraz bardziej zadowolony ?

Serio. Mama wrażenie że na prawdę trafiłem 100%

Czy gra jaśniej niż M6 500i?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Widzę że  AMS sporo łączy  z 800. Głębokość  sceny robi wrażenie i świetnie  pokazuje to kawałek  Hansa Zimmera (like dog chasing  cars)na brak.mocy również nie narzekam pomimo  skuteczność kolumn87db .regulacja wzmocnienia  w 800 jest również   co 0.5db lecz bardzo precyzyjna i trzeba się  nakręcić  żeby  podglosnic z 20 do 70,plusem jest  to  ze wzmacniacz zapamiętuje głośności  na jakiej pracowal przed wyłączeniem. Nóżki  są  wystarczająco  wysokie ale gdyby komuś było mało to w zestawie jest dodatkowa para którą  można  dokręcić .ciekawi mnie  pilot  od AMS, możesz  podesłać foto?     Aa dodam ze do jednego z testów moich kolum użyty  został AMS35I 

Byłoby ciekawie porównać AMS35i z twoją Nu-Vistą. Nie ma jak ale byłoby ciekawe.
Że u ciebie mocy przybywaj to nic dziwnego z taką petardą.
Sądzę że regulacja volume u ciebie to jest to samo co w M6500i . Mega dobra i precyzyjna.
Nóżki .. no no postarali się. Ale za taką kasę nic dziwnego. Jak już ktoś flagowca kupuję to wypada . Toczone z Aluminium? Ja na Allegro zainwestowałem.
Później podeślę fotel pilota do czołgu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Żyję. Słucham i jestem coraz bardziej zadowolony
Serio. Mama wrażenie że na prawdę trafiłem 100%
Czy gra jaśniej niż M6 500i?

Pytasz czy AMS35i gra jaśniej niż M6500i ? Zdecydowanie nie. Wręcz cieplej i bardziej analogowo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minutes ago, Marcin Wielgus said:


Byłoby ciekawie porównać AMS35i z twoją Nu-Vistą. Nie ma jak ale byłoby ciekawe.
Że u ciebie mocy przybywaj emoji1.png to nic dziwnego z taką petardą.
Sądzę że regulacja volume u ciebie to jest to samo co w M6500i . Mega dobra i precyzyjna.
Nóżki .. no no postarali się. emoji1.png Ale za taką kasę nic dziwnego. Jak już ktoś flagowca kupuję to wypada . Toczone z Aluminium? Ja na Allegro zainwestowałem.
Później podeślę 

Tak ,opcjonalne nóżki  są z aluminium. Wyczytałem że  zasilanie w 800 jest  wzięte z 1000W  TITANA , no i każdy  tran.  Ma moc 1,5kv.plyta czolowa w TITAN  wygląda tak samo jak w nu vista

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Ronaldo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy u mnie w domu jest cisza a jest rzadko to jestem w coraz większym szoku co on potrafi. Coraz to innej muzyki słucham które poprzednie wzmaki na pmc się wykładaly. Teraz leci guano apes. Potencjometr na 8 i czuję wszystko. Perkusja, talerze, energia. 

Kurde umila wieczory, w końcu! Na prawdę w końcu. Teraz wyleczyć się z tej choroby. Zostać z tym i tyle. 

@stecko wyślij mi adres na PW

Wyśle ci w podziękowaniu za doradzenie i wskazanie modelu upominek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem, znalazłem. Cena już niepotrzebna ?

 

Szopen, dla własnego spokoju, póki 2 tygodnie nie minęły, ustaw system jak stać powinien, z przestrzenią wokół kolumn. Boję się tylko, że po takim ustawienia może nie średnica i góra, ale bas może być zupełnie inny.

 

PS. Moje gratulacje, to był najlepszy wybór z możliwych ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mam możliwości.

Zapominam o Audi całkowicie i szukam nowego lokalu ? tam sobie ustawie. 

Pmc słuchałem w innej lokalizacji i było przez zajebis...... Więc to co mam teraz to rozumiem że najgorzej co moge wycisnąć z tego systemu. Będzie lepiej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Panowie kiedy u mnie w domu jest cisza a jest rzadko to jestem w coraz większym szoku co on potrafi. Coraz to innej muzyki słucham które poprzednie wzmaki na pmc się wykładaly. Teraz leci guano apes. Potencjometr na 8 i czuję wszystko. Perkusja, talerze, energia. 
Kurde umila wieczory, w końcu! Na prawdę w końcu. Teraz wyleczyć się z tej choroby. Zostać z tym i tyle. 
[mention=11813]stecko[/mention] wyślij mi adres na PW
Wyśle ci w podziękowaniu za doradzenie i wskazanie modelu upominek
Spoko. Nie trzeba. Cieszę się, że się spodobal

U mnie też on dobrze gra na niskich pozimach głośności. Nie traci na dynamice etc.
Zresztą na moich paczkach gram max do godziny 10 i już jest bardzo głośno. Więcej jeszcze nie odkrecalem.

Też się bardzo zaprzyjaznilem z tym naleśnikiem. Wiem, że może sporo. Grał na 3 różnych kolumnach i z kazdymi radzil sobie bardzo dobrze. No i nie kosztuje majątku (patrząc na obecne ceny audio) oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Widzę że  AMS sporo łączy  z 800. Głębokość  sceny robi wrażenie i świetnie  pokazuje to kawałek  Hansa Zimmera (like dog chasing  cars)na brak.mocy również nie narzekam pomimo  skuteczność kolumn87db .regulacja wzmocnienia  w 800 jest również   co 0.5db lecz bardzo precyzyjna i trzeba się  nakręcić  żeby  podglosnic z 20 do 70,plusem jest  to  ze wzmacniacz zapamiętuje głośności  na jakiej pracowal przed wyłączeniem. Nóżki  są  wystarczająco  wysokie ale gdyby komuś było mało to w zestawie jest dodatkowa para którą  można  dokręcić .ciekawi mnie  pilot  od AMS, możesz  podesłać foto?     Aa dodam ze do jednego z testów moich kolum użyty  został AMS35I 

Na twoje prośbę fota . Nawet waga jest
8e405104cbb0578983ef7d0d596a6073.jpg
ac1cc4b3ec55d9c5a58ef54350caaac0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Marcin Wielgus said:


Na twoje prośbę fota . Nawet waga jest emoji1.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
ac1cc4b3ec55d9c5a58ef54350caaac0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Twój  jest ładniejszy 

Screenshot_20200504-220209_Gallery.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Twój  jest ładniejszy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

różnica jest .... W napisach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Cześć Wam.

Mam pytanie. Czy jest sens ładowania się we wzmak z przedziału do 20 kzł dla kolumn Tannoy Precision 6.2 ?

Jak tak to jaki, aby wyciągnąć z nich max możliwości.

Pokój 25 m2 . Dość mocno wytłumiony . Mam dużą możliwość żonglowania z ustawieniami.

 Muzyka wszelaka...choć bardziej elektro klimaty, trochę filmowej ...czasami Jazz.

Nie lubię technicznej sterylności , ale pulpy i buły w dźwięku także.

Ktoś mi proponuje używkę Bouldera 865 ( dobra cena), Dayens 3 coustom lub Vitusa 100...nie mam możliwości ich odsłuchu.

Coś ktoś sensownego poleci?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dowidzę, ale nie wiem co masz, w o mnie też nie masz opisu na czym grasz.

Moim zdaniem ma sens. Po moich ubogich co prawda odsłuchach, ale wolałbym mieć lepszy piec niż kolumny.

Nie miałem tych kolumn ale polecę posłuchać integre Kinki zapewne można teraz łatwiej wypożyczyć, widzę więcej sklepów oferuje go w ofercie. Ja dodatkowo wymieniłem oampy.

Myślę, że to jest zapewne jeden z wielu wzmacniaczy który wyciągnie z tych kolumn max :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez obcymars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.