Skocz do zawartości
IGNORED

Ustawienia domyślne dla pilota Yamahy RX-V775


rayzor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Któryś z dzieciaków musiał bawić się pilotem od amplitunera kd i coś zostało poprzestawiane. Sprawa dotyczy Yamaha RX-V775 i pilota RAV504 (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ).

 

Wcześniej by włączyć/wyłączyć ampli, wystarczyło wcisnąć czerwony power z pozycji Receiver (ten po prawej stronie). Urządzenie włączało/wyłączało się na dotyk, od razu. Natomiast po powrocie do domu nie mogłem w ogóle włączyć ampli, coś poszperałem z instrukcją i obecnie jest tak, że ampli odpali i wyłączy się dopiero wtedy, gdy wcisnę i przytrzymam power od Receiver na "dłuższą sekundę". Wtedy dioda przycisku Receiver szybko miga, a po jego zwolnieniu zapala się przycisk Source na 3 sekundy.

 

Jak to przywrócić do wcześniejszego stanu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zresetować ampli to początkowego stanu, ale wszystkie ustawienia też trzeba będzie od nowa konfigurować. Wystarczy że wylaczysz ampli z guzika na przednim panelu. Wciskając straight i przytrzymujac wciśnij włącznik, uruchomi się ukryte menu, w którym odnajdziesz opcje, przywrócenia do ustawień fabrycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zresetować ampli to początkowego stanu, ale wszystkie ustawienia też trzeba będzie od nowa konfigurować. Wystarczy że wylaczysz ampli z guzika na przednim panelu. Wciskając straight i przytrzymujac wciśnij włącznik, uruchomi się ukryte menu, w którym odnajdziesz opcje, przywrócenia do ustawień fabrycznych.

Dziękuję za podsunięcie pomysłu. Niestety całkowite (ALL) przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło.

 

PrzestWiłeś pilota na obsługe innego urzadzenia albo przełacznik Zone 2, polecam instrukcje czytać

To nie jest Zone 2, na wyświetlaczu byłaby wtedy informacja o tym itd. Wcześniej nie mogłem włączyć ampli z pilota, więc już próbowałem zdziałać coś w oparciu o instrukcję wertując strona po stronie i uzyskałem jedynie efekt taki, że muszę dłużej przytrzymać power-receiver by włączyć/wyłączyć ampli.

 

Zostawię jeszcze na dłużej pilota bez baterii i zobaczymy co z tego wyjdzie. Może się "zresetuje".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.