Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz w okolicach 3 tyś


SzeryfOlas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jako że mój wzmacniacz jest od dłuższego czasu jest w naprawie(ca 740a) szukam wzmacniacza na jego miejsce/ drugiego wzmacniacza. Kolumny jakie mam to dynaudio emit m20 i musze przyznać że podoba mi sie jak grają z cambridgem. Głównie zainteresowały mnie wzmacniacze z dawnych lat jak kenwood, sansui itd. Jako że ciężko posłuchać możliwych opcji jeżeli chodzi o takie wzmacniacze prosiłbym o waszą pomoc w wyborze kandydatów. Oczywiscie nie odrzucam wzmacniaczy z tego tysiąclecia aczkolwiek podoba mi się design tych starszych. Narazie zainteresowały mnie sansui au 919, kenwood ka8300, ka801. Czy ktoś słyszał te wzmacniacze i wie czy zgrałyby się z dynaudio? Czy macie jakieś inne propozycje jeżeli chodzi o granie z tymi kolumnami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja mam te kolumny z marantz pm8005 i jestem z tego zadowolony ,możesz jeszcze spróbować coś ze wzmacniaczy np hegel h80 lub atoll in100se lub cambridge audio cxa80 jest tego trochę na rynku najlepiej zrobić sobie listę paru wzmacniaczy i je wypożyczyć do domu lub odsłuchać w jakimś salonie audio, nie ma to jak własne uszy najlepszy doradca .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansui ma obecnie ceny dwukrotnie zawyżone za ok 3tyś kupisz co najwyżej AU-X901 który gra nieźle, ale nie za te pieniądze, poza tym dynaudio do tych wzmacniaczy no nie wiem mogą być ciepłe kluchy z tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych Nad 326 lub Exposure 1010

Coś Ty żaden z tych wzmaków nie rozbuja tych kolumn.

 

Witaj ja mam te kolumny z marantz pm8005 i jestem z tego zadowolony

A jak koledze sprawują się te kolumny w cięższym repertuarze (Heavy, Trash), mogę spytać? Mój brat ma tego marantza z Paradigm dla mnie to rzeźnia, więc pytam o połączenie z dynkami.

 

Jako że mój wzmacniacz jest od dłuższego czasu jest w naprawie(ca 740a) szukam wzmacniacza na jego miejsce/ drugiego wzmacniacza. Kolumny jakie mam to dynaudio emit m20 i musze przyznać że podoba mi sie jak grają z cambridgem.

Ja to bym w ogóle nie kombinował jeśli Ci się podoba, po jaki czort zmieniać? Zostaw jak jest. Wzmacniacz wróci z naprawy i będzie OK. Potem właśnie zaczynają się takie poszukiwania i zmiany i tylko nerwy i kasa w plecy ;) Dynki to fajne kolumny i jeśli już z czymś się spasują to zestaw na lata chłopie ;)

 

Narazie zainteresowały mnie sansui au 919, kenwood ka8300, ka801.

Jak Kenwood to KA-7020.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak koledze sprawują się te kolumny w cięższym repertuarze (Heavy, Trash), mogę spytać? Mój brat ma tego marantza z Paradigm dla mnie to rzeźnia, więc pytam o połączenie z dynkami.

Co prawda nie słucham takiej muzyki ale ten zestaw ma bardzo łagodną górę dźwięk jest dociążony z bardzo dobrym basem nie ma tu mowy o żadnych wyostrzeniach czy odchudzonym dźwięku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie słucham takiej muzyki ale ten zestaw ma bardzo łagodną górę dźwięk jest dociążony z bardzo dobrym basem nie ma tu mowy o żadnych wyostrzeniach czy odchudzonym dźwięku .

A jak określisz średnicę jest dość gęsta ?

 

A tak napisałeś, że nie ma mowy o odchudzeniu. Dzięki serdeczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie zainteresowały mnie wzmacniacze z dawnych lat

A niemiaszki płakały jak wyrzucały na śmietnik.

Nie kupuj takich złomów bo te dopiero będziesz w naprawie długo trzymał.

Zaraz wyleje się ns mnie fala hejtu bo nie którzy tutaj z takich napraw żyją .

Kolumny masz nowe do kupienia w każdym sklepie.Na początek posłuchaj ich w jakimś sklepie audio z paroma wzmacniaczami które będą dostępne.

Jak coś Ci wpadnie w ucho to zawsze jest punkt odniesienia. Przy założonym budżecie zawsze lepiej w używkach coś dalej poszukać i w cale nie ze starego tysiąclecia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niemiaszki płakały jak wyrzucały na śmietnik.

Nie kupuj takich złomów bo te dopiero będziesz w naprawie długo trzymał.

Zaraz wyleje się ns mnie fala hejtu bo nie którzy tutaj z takich napraw żyją .

Kolumny masz nowe do kupienia w każdym sklepie.Na początek posłuchaj ich w jakimś sklepie audio z paroma wzmacniaczami które będą dostępne.

Jak coś Ci wpadnie w ucho to zawsze jest punkt odniesienia. Przy założonym budżecie zawsze lepiej w używkach coś dalej poszukać i w cale nie ze starego tysiąclecia.

 

Niektóre niezle grają i na pewno to lepszy wybór niż jakieś nady hegle i inny budżetowy sprzęt. A awaryjność mała to inne czasy inna klasa wykonania (wyższa) jak co kondensatory wymienić i grać do znudzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż swojego Coplanda CSA-14 . Po serwisie w stanie idealnym z fabrycznym opakowaniem.

Zapraszam na odsłuch ☺

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moon 240i, Klipsch Heresy III, Mini PC, M2Tech HiFace Evo + Tomanek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dynaudio polecają tez Denony..w tej cenie prawie nowy pma-1520ae lub kilkuletni pma-1510ae za ok 2 tys.

 

Marantz pm8005 jakos nie przypadł mi do gustu... ubogi w bas w porównaniu z tymi Denonami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nowy na sprzedaż, ale gwar. Juz leci.AAxi75 nie zly bas ,fajna srednica gora nie ostra, i pierwsze waty w klasie A .Moze autor tematu gdzies odsłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taaaak, bas z NAD C 356 IDEALNIE pasuje do kazdych Dynaudio, brawo Nikimaj, jeden co zna sie w temacie. A juz z EMIT M20 bedzie kapitalny burczybas, moja rekomendacja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pm17 to raczej średnia polka...co innego pm16...:) ale i cenę trzyma niestety... 2,5-3 tys za niego to przesada..pm17 wg mnie wart moze z 1,5 tys.idealny z pilotem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem pm-16 u siebie. W porównaniu do CA cieplejsze brzmienie. Wiecej basu aczkolwiek wolalem bas z CA ponieważ był bardziej precyzyjny. W marantzu na duzy plus zasluguje pre gramofonowe. Koniec końców wole brzmienie jakie oferuje CA w połączeniu z emitami. Dzisiaj zobacze jak grają z accu e-306

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego Coplanda CSA 14 .Bardzo dobry wzmacniacz. Pasuje do Dynaudio. Jeśli cena i stan techniczny jest ok. Miałem kiedyś CSA 28 Praktycznie to to samo. Zaznaczam ,że nie znam sprzedającego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.