Skocz do zawartości
IGNORED

Co się dzieje z cenami Oppo UDP-205 - rynek oszalał!


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy Oppo ogłosiło zakończenie produkcji genialnego modelu Oppo UDP-205 i wycofanie się z produkcji odtwarzaczy BlyRay, rynek oszalał. Ceny poszybowały w górę ponad 2-krotnie. Cena na ebay to obecnie $2200-$2600, przy oficjalnej cenie detalicznej $1200. Każdy chce kupić ostatni referencyjny odtwarzacz Blu-Ray.

 

Słowo referencyjny nie jest tu na wyrost - kto nie widział pomiarów Oppo, to polecam tego linka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Właśnie kupiłem ostatnią sztukę multiregion od polskiego dystrybutora w cenie detalicznej (8195zł). ZTCW ma jeszcze jedną, Region 2. Są też ostatnie sztuki na niemieckim Amazonie @ 2000 EUR.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo stało się ze Squeezeboxami kilka lat temu. Touch kosztował nowy ~€200,- a po ogłoszeniu zakończenia produkcji ceny poszybowały do prawie €400.

Na szczęście ten trend trwał krótko, góra kilka miesięcy. Myślę że z Oppo będzie podobnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki popyt - a brak podaży. Dzisiaj, w epoce nadprodukcji, nadmiaru i gospodarki wolnorynkowej. Ciekawe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz spadna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten Panas póki co nie jest konkurencją dla Oppo 205. Wątpię, aby któryś z japońskich koncernów wprowadził w najbliższym czasie prawdziwy hi-endowy odtwarzacz @ 2000 EUR.

 

Cena właśnie dlatego poszła w górę, bo brak jest sensownej alternatywy na rynku playerów hi-end.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pewnie firma zmieni nazwę i za chwilę zobaczymy Oppo na nowo :) Już nie raz tak było, aby rozruszać rynek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oppo dalej istnieje (robią m.in telefony kom.). Niestety podjęli decyzję o zamknięciu swojego działu audio - widocznie był nierentowny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to na Oppo jako 'wkładzie' były budowane odtwarzacze niektórych znanych producentów - chyba CA Azur?

 

Sam mam 103D. Nawet rozważałem zakup nowszego z serii 20x ale na razie dałem sobie spokój. Zanim nasycenie filmami 4K oraz spadek ich cen (o ile kiedykolwiek wystąpi - bo może zatrzyma się na poziomie wyższym niż obecne ceny płyt BR w czasookresie kolejnych kilku lat?) będzie uzasadniało wejście w tą technologię - myślę, że będą odtwarzacze równie dobre i tańsze. Oglądanie filmów na ekranie tv dla mnie odpada - a na odpowiednio dobry projektor 4K mnie nie stać w tej chwili. Co więcej - jakość BR wciąż jest świetna a 4K pozostaje niszą. No chyba, że Gwiedne Wojny kiedyś na 4K wyjdą ;))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten Panas póki co nie jest konkurencją dla Oppo 205. Wątpię, aby któryś z japońskich koncernów wprowadził w najbliższym czasie prawdziwy hi-endowy odtwarzacz @ 2000 EUR.

 

Cena właśnie dlatego poszła w górę, bo brak jest sensownej alternatywy na rynku playerów hi-end.

 

A co sądzisz Elberoth : ) na temat nowego odtwarzacza Blu - Ray. Pioneer UDP - LX 800

 

Ciekawe czy będzie tak samo " multimedialny " jak Oppo UDP 205.

Chodzi mi o obsługiwanie napisów i odtwarzanie filmów / muzyki z dysku zewnętrznego.

Ciekawe jaką pojemność dysku może obsłużyć Pioneer UDP - LX 800

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe nosnikowe odtwarzacze morduja serwisy strumieniowe, dostepnosc contentu on demand robi swoje. Sam nie pamietam kiedy ostatnio uruchamialem swoje „stare” Oppo a Apple TV chodzi praktycznie codziennie. Stad tez w ogole nie pali mi sie do kupowania nowego playera. Oppo nacielo sie jako pierwsze na ten brak popytu i bolesnie to odczulo.

 

Poza tym technologiczne fajerwerki nie uzasadniaja dla ludzi ciaglej wymiany sprzetu, a ludzie juz przestali ogarniac w czym jest lepsze HDR od natywnego 4k, ktore jeszcze chwile temu mialo byc najnowszym krzykiem techniki. A poki co tanich wyswietlaczy wielkoekranowych nie ma, wiec powodow do zmiany na 4k rowniez nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe nosnikowe odtwarzacze morduja serwisy strumieniowe, dostepnosc contentu on demand robi swoje. Sam nie pamietam kiedy ostatnio uruchamialem swoje „stare” Oppo a Apple TV chodzi praktycznie codziennie. Stad tez w ogole nie pali mi sie do kupowania nowego playera. Oppo nacielo sie jako pierwsze na ten brak popytu i bolesnie to odczulo.

 

Poza tym technologiczne fajerwerki nie uzasadniaja dla ludzi ciaglej wymiany sprzetu, a ludzie juz przestali ogarniac w czym jest lepsze HDR od natywnego 4k, ktore jeszcze chwile temu mialo byc najnowszym krzykiem techniki. A poki co tanich wyswietlaczy wielkoekranowych nie ma, wiec powodow do zmiany na 4k rowniez nie.

 

Widzisz każdy lubi inaczej-ja nie pamiętam, kiedy ostatnio odpalałem streaming - tylko Oppo i BD. Płyty są w odwrocie, dzięki temu ceny wraz z biegiem czasu od premiery mocno spadają.

A co do samego 205 - bardzo fajne, ale dosyć drogie. Czy warte ceny, to każdy sobie musi sobie odpowiedzieć w zależności od tego ile ma w portfelu. Jednemu będzie szkoda, drugiemu wręcz przeciwnie.

 

Co do nowinek technologicznych to 98% społeczeństwa zadowoli się jakością CDA.PL - z pozostałych 2% ciężko chyba wyżyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyszedłem z założenia, że nie ma co dopłacać do 205 ponad 4000 zł za daca. Potrzebowałem splittera do chromecast video, tv apple, blu ray, dvd, i napęd cd (bitstream) do zewnętrznego daca. Faktycznie są już ostatnie w sklepach i wszyscy czekają na enigmatyczną dostawę we październiku (moim zdaniem jej nie będzie). Ja swój egz. upolowałem z 13 % upustem z zaprzyjaźnionego sklepu. Więc jeżeli ktoś chce się załapać na ten pociąg sporo czasu nie ma. Podsumowując moja prywatna opinia jest taka, że nie warto dopłacać 4 k za daca. Odnośnie samego urządzenia jest naprawdę świetne, pytanie czy adekwatne do potrzeb. Ja wyświetlam na projektorze i można powiedzieć, że czekałem na takie urządzenie. Miałem jeszcze miesiąc temu dylemat czy kupić używanego 103 czy nowy 203 i jak koledzy powyżej doszedłem do wniosku, że płyty blu ray stają się coraz bardziej dostępne, ja kupuję płyty w cenie biletu kinowego 20-25 zł. Nie ma problemu z odsprzedaniem. Płyty DVD, które są skalowane i naprawdę wyglądają lepiej na dużym ekranie 5-10 zł. No i ma gwarancję ;) zastanawiam się jak serwisem za kilka lat, ale liczę naiwnie, że oppo to w miarę solidny produkt.

 

Odnośnie napędu cd i mojego daca, porównywałem bezpośrednio na odsłuchu napęd oppo 203 z MBL C31 (również podłączonym do mojego dac) za ponad 20 tyś. - identycznie. W zasadzie to mnie przekonało w 100%.

 

Odnośnie polityki cenowej - sklepy mają obecnie towar deficytowy i to co się dzieje to zupełnie normalna rzecz. Przyznam, że ja obserwując ceny od ok 6 mieś nie zauważyłem podnoszenia cen w sklepach audio, jedynie usztywniła się kwestia rabatowania. W większości sklepów oferowano mi 5%, udało się 13%.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam siedzi podwójny ES9038PRO ? To się nie obcyngalali chłopaki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Oppo ogłosiło zakończenie produkcji genialnego modelu Oppo UDP-205 i wycofanie się z produkcji odtwarzaczy BlyRay, rynek oszalał. Ceny poszybowały w górę ponad 2-krotnie. Cena na ebay to obecnie $2200-$2600, przy oficjalnej cenie detalicznej $1200. Każdy chce kupić ostatni referencyjny odtwarzacz Blu-Ray.

Z tego co widze to Ty nakrecasz popyt ? :), taki zart

 

Co to za kondy w srodku-SILMIC II?

dz01NTAmaD0zNjY=_src_48772-odtwarzacz-blu-ray-oppo-udp205-audiocopl-fot10.jpg

 

Pisza ze:

"Budowa:

„Sekcja analogowa została zbudowana z elementów bardzo dobrej jakości. Zastosowano markowe części, jak kondensatory Elna, Wima i rezystory metalizowane o tolerancji 1%. Użyto również bardzo dobrych wzmacniaczy operacyjnych LM4562 oraz symetrycznych układów OPA1632. Na płytce wielokanałowej zastosowano elementy równie wysokiej klasy, zmieniono jednak wzmacniacze operacyjne na układy OPA1642.”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama historia była / jest z gramiakami Technicsa z serii 1200, po zaprzestaniu ich produkcji używane zaczęły kosztować więcej niż nowe

Swojego w idealnym stanie sprzedałem za 1500pln ( i jeszcze sporo vinyli dorzuciłem ) a teraz na Allegro nawet po 5k wołają handlarze

Ale jak nastąpił wysyp to się trochę ogarneli i ceny spadaja

Myśle , ze z Oppo będzie podobnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pewnie firma zmieni nazwę i za chwilę zobaczymy Oppo na nowo :) Już nie raz tak było, aby rozruszać rynek.

 

Oppo to chiński gigant rynku technologicznego, jeden z pięciu największych producentów smartfonów na świecie. Te znakomite blu-ray'e to był tylko jakiś chwilowy wybryk w ich polityce. Wybryk, które zapewne nigdy się nie zwrócił.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK chodzą po 1400-1500 funciaków, czyli normalnie.

 

Pytanie czy te sklepy mają na stanie. W Polsce na ceneo jest chyba w 20 sklepach, ale gdzie nie zadzwonisz - to nie ma.

 

Dystrybutor jak zorientował się co się dzieje, postanowił wszystkie sprzedać sam, zarabiając dodatkowo na marży sklepowej. Czemu wcale się nie dziwię. Normalna cena w UK to 1599 GBP, czyli to samo co u nas.

 

Nowego Pionka niestety widziałem tylko na zdjęciach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie mieli na stanie w polskich sklepach chyba ze z odzysku od klienta

kupowałem dwa razy oppo i zawsze czekałem po 2 tygodnie na odbiór

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kiepskie miejsce wybierałeś. W audioklanie było tego sporo

cóż nie chciało mi się szukac- to fakt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek wcale nie oszalał. Takie sytuacje są zupełnie normalne. Jeden idiotyzm goni drugi. Mało to jest odtwarzaczy na rynku? Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało że informacja jest celowo rozpuszczoną plotką.

 

Poza tym stwierdzenie:

 

Każdy chce kupić ostatni referencyjny odtwarzacz Blu-Ray.

 

jest nieprawdziwe. Ja na ten przykład nigdy nie miałem zamiaru kupić jakiegokolwiek produktu oppo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jako kombajn udp205 jest bezkonkurencyjny. Odtwarzacz BR 4K, procesor kina domowego i DAC. To wszystko na przetwornikach z górnej półki.

Wcześniej posiadałem Oppo Sonica do streamingu muzy i procesor Rotela RSP 1570 jako przedwzmacniacz do kina domowego. Sprzedałem to, dołożyłem kilka złociszy i jest mega. Dźwięk CD czy SACD bez porównania lepszy niż z tego pożalsieboże streamingu, a kino to mogę sobie z twardziela podłaczyć i też jest kozacko. Także, co kto lubi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek nie jest ślepy ale widać,że głupi są ludzie skoro myślą, że to jedyna okazja w życiu kupić odtwarzacz blu ray dobrej klasy. A co to ,inne firmy się nie pojawia?Wygląda to tak, jakby skończyła się woda i teraz to już koniec świata Konkurencja nie kombinuje? Już jest Pioner , teraz Panas. Nie ma nad czym płakać.

Aż dziw ,że tak płaczą za "chińczykiem"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trwa wiecznie, a żaden produkt tym bardziej nie jest produkowany wiecznie. Tak, jak nagle padło hasło "kończymy produkcję Squezeboxa" z Logitecha, tak teraz Oppo dało sobie siana...Swoją drogą ciekawa analogia i temat do przegadania. Obie firmy spoza głównego audiofilskiego nurtu wypuszczają "przebój" rynkowy, który kradnie serca wielu miłośnikom dobrego grania i obie nagle kończą produkcję. Wygląda na to, że w tego typu firmach chyba bardziej liczą pieniądze i na pieniądze. Jeśli zaś zysk okazuje się być niższy niż ten z założeń, od razu zatrzymują taśmy. Nie ma przebacz :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech jakiś czas temu ogłosił że wycofuje sie z produkcji pilotów uniwersalnych ale z jakiegoś powodu są dalej nowe modele to taka ciekawostka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem od dystrybutora dział Av w Oppo był rentowny, tylko nie aż tak jak dział telefonów. Nie był to tez wybryk, bo playery produkowali przez ile? 14 lat? jakoś tak. Cześć firm "audiofilskich" nie ma takiej historii :) Pewnie nie ma co porównywać wielkości rynku audio do rynku telefonów. A Oppo to duże korpo, wiec pieniążki muszą się zgadzać finalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.