Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Harbeth Klub
IGNORED

Harbeth - standy, podkładki, magiczne pudełka...


LP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

HiFi Racks

Bardzo dobry kontakt, elastyczność, dostosowanie do klienta, świetne wykonanie. O dźwięku trudno mi powiedzieć, stare standy wyrzuciłem na strych. Nie porównuję. Jednym słowem - dzieło sztuki 🙂

Jedyny minus - policzyli mi podatek VAT ,a potem musiałem zapłacić jeszcze raz na cle. Po mailu - oddali. Jak by ktoś zamawiał to przypomnieć, aby nie brali VATu. Cła nie zapłaciłem. Obsługa paczki i cła przez DHL - masakryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, _Ged_ napisał:

HiFi Racks

Bardzo dobry kontakt, elastyczność, dostosowanie do klienta, świetne wykonanie. O dźwięku trudno mi powiedzieć, stare standy wyrzuciłem na strych. Nie porównuję. Jednym słowem - dzieło sztuki 🙂

Jedyny minus - policzyli mi podatek VAT ,a potem musiałem zapłacić jeszcze raz na cle. Po mailu - oddali. Jak by ktoś zamawiał to przypomnieć, aby nie brali VATu. Cła nie zapłaciłem. Obsługa paczki i cła przez DHL - masakryczna.

Trzeba było w Pl zamówić Ton Trager. bez cła i ceregieli, oraz na miejscu. Standy uważane za referencyjne dla Harbethów.

 

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.09.2023 o 18:12, _Ged_ napisał:

Ton Trager odpowiedział po ponad tygodniu od zapytania i nie chcieli zrobić dokładnych podanych przeze mnie wymiarów. Może następnym razem.

Nie bardzo rozumiem jaki mieli niby robić wymiar, skoro produkują standy tylko i wyłącznie do Harbetha

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Gdyby ktoś potrzebował, to mam 3 kpl. podstawek HiFi Rack do Harbethów P3.

Kolor solid oak. 

Aktualna cena na stronie Hifi Racks: 3.242,89 zł + wysyłka

Do oddania za 1400zł z fakturą VAT. 

hifi-racks-harbeth-stand.thumb.jpg.a708422813d2f95b0f09b6d92fcef028.jpg

 

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.