Skocz do zawartości
IGNORED

Pomoc w poprawie dźwięku


piotrex89

Rekomendowane odpowiedzi

Yamaha RX775

Fronty Dali Concept 8 połączone z amplitunerem kablami KLOTZ

Tyły i centralny Dali concept 1 połączone zwykłymi głośnikowymi

Sub Tonsil aktiv 250, jakiś markowy kabel(nie pamiętam jaki)

Tv Samsung

 

Zestaw stosuje głównie do słuchanie muzyki z Youtube wszelakiej maści 80%, 10% TV, 10% filmy bluray(puszczane z pendrive poprzez TV)

 

Mam kilka złotych na poprawę jakości dźwięku, przy głośnikach obecnych chcę zostać(słuchałem głośników dwa razy droższych i to już chyba przerost formy nad treścią(oczywiście moja subiektywna ocena) po wymianie kabli ze zwykłych z allegro najtańszych miedzianych, na obecne drogie nie widzę ŻADNEJ różnicy, wiec w kable też nie chce inwestować, mój amplituner ma podobno jakieś wyjscie preout na wzmacniacz... coś czytałem ale nie do końca rozumiem wszystko, jest szansa by nie zmieniać amplitunera na nowy, a podnieść jakość dźwięku ?

 

Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka co pomoże:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień ten amplituner na wzmacniacz skoro słuchasz 80% muzyki. 2 fronty + sub też dadzą rade w TV i w filmach. Zmieniając na wzmacnaicz zyskasz b.dużo na jakości brzmienia, głębi, scenie, szczegółowości.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czytałem ale nie do końca rozumiem wszystko, jest szansa by nie zmieniać amplitunera na nowy, a podnieść jakość dźwięku ?

Kupujesz np. :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

+ Raspberry Pi3B+ z kartą dźwiękową z wyjściami RCA.

Kolumny frontowe podłączasz pod integrę .

Interkonektem / PRE OUT FRONT/ łączysz amp.KD z integrą.

Raspberry interkonektem z integrą a HDMI z amp.KD.

Wszystko co stereo masz przez integrę a dźwięk wielokanałowy /filmy/ przez amp.KD.

I w ten prosty sposób masz lepszy dźwięk :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw stosuje głównie do słuchanie muzyki z Youtube wszelakiej maści 80%, 10% TV, 10% filmy bluray(puszczane z pendrive poprzez TV)

Jaką różnicę chcesz usłyszeć z youtube?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką różnicę chcesz usłyszeć z youtube?

'

a taką, że poczatkowo miałem marketowe kino samsunga, różnica w stosunku do dźwięku z TV była ogromna,, następnie kino domowe yamaha+falcon 500, różnica była ogromna, obecnie yamaha wyższej klasy + dali i różnica jest ogromna, mam kilka kawałków na YT które porównuje zawsze między sobą mniej więcej na tym samym poziomie głośności w tym samym ustawieniu głośników, twierdzisz, że zmyślam i różnicy być nie może? Skoro tak, to chciałbym jeszcze nieco podnieść walory słuchowe. Chyba to nic złego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewnym poziomie trudno "za kilka złotych" podnieść walory słuchowe,

różnice z ogromnych co najwyżej zmieniają się w subtelne...

jedyne co mi przychodzi do głowy to zakup końcówki mocy, ale oczywiście przy wcześniejszym odsłuchu, coby się nie rozczarować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'

a taką, że poczatkowo miałem marketowe kino samsunga, różnica w stosunku do dźwięku z TV była ogromna,, następnie kino domowe yamaha+falcon 500, różnica była ogromna, obecnie yamaha wyższej klasy + dali i różnica jest ogromna, mam kilka kawałków na YT które porównuje zawsze między sobą mniej więcej na tym samym poziomie głośności w tym samym ustawieniu głośników, twierdzisz, że zmyślam i różnicy być nie może? Skoro tak, to chciałbym jeszcze nieco podnieść walory słuchowe. Chyba to nic złego.

Nigdzie nie napisałem,że zmyślasz :-). Po prostu zastanawiam się czy warto inwestować w sprzęt przy tak słabym źródle jak youtube..Pomysł z zastosowaniem końcówki mocy dla przednich kanałów wydaje się sensowny i zapewne usłyszysz różnicę(przy filmach blu-ray puszczanych z odtwarzacza - pliki grane z portu USB telewizora to maksymalnie dźwięk DTS),bo amplituner będzie miał więcej "pary" dla pozostałych kanałów.Jak napisał kolega wyżej wskazany jest odsłuch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co konkretnie chciałbyś polepszyć w dźwięku ? Co obecnie nie pasuje ?

Amplitunery Yamahy wcale nie grają źle w stereo (mimo kiepskiej opinii), ale mają mocno zaznaczony swój styl.

Grasz z włączonym enhancerem albo włączonymi innymi ustawieniami po kalibracji ? Próbowałeś pure direct ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, pure.... jednak z tymi ulepszaczami yamaha gra znacznie ładniej...w takim razie musze dużo poczytać na temat końcówek mocy przedwzmacniaczy i wzmacniaczy, bo dla mnie to czarna magia. Nie wiem co do czego i jak ;(

 

Ale co konkretnie chciałbyś polepszyć w dźwięku ? Co obecnie nie pasuje ?

Amplitunery Yamahy wcale nie grają źle w stereo (mimo kiepskiej opinii), ale mają mocno zaznaczony swój styl.

Grasz z włączonym enhancerem albo włączonymi innymi ustawieniami po kalibracji ? Próbowałeś pure direct ?

chciałbym by dźwięk był głębszy...nie mówię tu o dudnioncym basie bo tego mam aż naddto:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożycz lub kup na próbę jakiś tani wzmacniacz stereo (używany, dobrej klasy), który odsprzedasz bez większej straty i sprawdź czy wiele to zmieni. Wzmacniacz powinien poprawić trochę dynamikę. Kolumny nie są złe ale też nic specjalnego, cudów bym nie oczekiwał po wymianie na wzmacniacz z tego amplitunera, chyba że akurat kolumny wybitnie nie zgrywały się z tą Yamahą, inna opcja jest taka, że sporo psuje akustyka w pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak 90% leci youtube, czyli dwa kanały, to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest przejście na stereo, zakup dobrego wzmacniacza i dobrego DACa. Wtedy się może okazać, że i kolumny lepsze by się przydały.

Ewentualnie amplituner i głośniki można zostawić i łączyć z stereo wyjściem preout z amplitunera.

Ale to jest spora inwestycja, żeby po taniości to tu nie widzę szans na wielką poprawę. Najwyżej może lepszy amplituner?

Znajomy ma jakiś tani amplituner Yamachy i on zachowuje się przedziwnie - dźwięk w trybie direct jest mocno wyprany z wysokich tonów, natomiast po włączeniu enhancera tych wysokich tonów pojawia się baaaardzo dużo - ale brzmi wtedy wszystko całkiem przyjemnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy słuchaniu z YouTube to żaden Dac i wzmacniacz nie pomoże .

 

Pomoże pomoże. Na YT masz spokojnie >90% tego co w bezstratnych formatach, ciągle im lepsze stereo, tym youtube brzmi lepiej, po prostu bezstratny format będzie wtedy brzmiał jeszcze trochę lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczególnie gdy dzwięk puszcza z telewizora.

 

No teoretycznie nie ma to znaczenia dopóki puszcza to po optyku.

W skrajnych przypadkach widziałem, że niektóre telewizory nie radzą sobie z wypuszczaniem jakichś bardziej złożonych formatów dźwięku przestrzennego, z którymi teoretycznie powinny sobie radzić, ale w przypadku dwóch kanałów nie powinno być żadnych problemów.

Widziałem też, ze youtube w telewizorach potrafi działać w znacznie okrojonej wersji w stosunku do normalnego youtube na PCtach i tu faktycznie trudno uzyskać gwarancję, ze to co dostajemy to maksymalna możliwa jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem sporo czytać i najtańszy możliwy sposób jaki znalazłem, w co oczywiście nie wierzyłem to zmiana youtube na spotify.... za kilka zlotych różnica jest ogromna;) dźwięk jest głebszy, duż więcej słysze niż wczesniej, generalnie jest pełniej i przyjemniej, następny krok to użycie tego wyjścia preout...poszukam czegoś, jakieś sugestie czego szukać do Dali?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w co oczywiście nie wierzyłem to zmiana youtube na spotify.... za kilka zlotych różnica jest ogromna;)

 

Stawiam 5 złotych, że nawet nie ustawiłeś najwyższego możliwego próbkowania w spotifi i tą ogromną różnice usłyszałeś na niższym bitracie niż masz na youtubie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie co do mnie rozmawiasz.... ale jeśli chodzi o wejście w ustawienia w bibliotece... to byłem tam i próbowałem zmienić tam jakość dźwi ęku jednak napisane mam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli łączysz się ze spotify connect w ampitunerze to teoretycznie powinno jechać z najwyższą jakością - jeśli oczywiście masz konto premium.

Pytanie jak w takim razie wcześniej słuchałeś youtube, jeśli przez telewizor, to może i możesz jakąś przewagę spotifi usłyszeć, ale w normalnych warunkach nie ma o tym mowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jeszcze jedno a inny serwis, coś czytałem odnośnie Tidal... a jakby tak kupić jakąś "przystawkę" bądź zmienić amplituner na taki który obsługuje Tidal, jeśli dobrze rozumiem, patrząc po parametrach obu serwisów powinno być lepiej prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotify premium masz 320 kbps, najwyższą możliwą kompresję stratną. W tidalu hifi jakość jest bezstratna, ale między 320 kbps a bezstratną różnica w jakości to 1%, to jest na krawędzi ludzkich możliwości i 99% ludzi nie pozna różnicy nawet na sprzęcie za kilkadziesiąt tysięcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey i taką radę potrzebowałem:) dziękuję pięknie.

 

jeśli łączysz się ze spotify connect w ampitunerze to teoretycznie powinno jechać z najwyższą jakością - jeśli oczywiście masz konto premium.

Pytanie jak w takim razie wcześniej słuchałeś youtube, jeśli przez telewizor, to może i możesz jakąś przewagę spotifi usłyszeć, ale w normalnych warunkach nie ma o tym mowy.

 

Na najwyższej jakości słuchałem YT puszczając przez apkę z telefonu i bezpośrednio przez TV, generalnie jeden pieron:) a jak odpaliłem poprzez spotify connect przez telefon różnica była i jest DUŻA, stąd pomysł na tidala, ale dzięki za zaoszczędzoną kasę już wiem, że w takim razie Tidala odpuszczam. Czy w takim wypadku ma sens kombinować z końcówką preout i wzmacniaczem, czy końcówką mocy(ja nie rozróżniam dokładnie jeszcze tych pojęć) czy sobie odpuścić i tak ze spotify już nic nie wycisnę więcej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najwyższej jakości słuchałem YT puszczając przez apkę z telefonu i bezpośrednio przez TV, generalnie jeden pieron:)

 

chciałbym to dokładnie zrozumieć, jak prze apke z telefonu i przez telewizor niby?

 

czy sobie odpuścić i tak ze spotify już nic nie wycisnę więcej?

 

Kombinować zawsze warto, jak wydasz 20k na stereo to zaczniesz się zastanawiać czy wyciśniesz coś ze spotify jeszcze czy nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Ja bym radził troszeczkę inaczej,zanim zacznie kolega wydawać jakieś tam pieniądze na poprawę brzmienia . Niech pozyska chociaż podstawową wiedzę co z czym i do czego. Tak jak sam pisze , że nie rozumie pojęć końcówka mocy itp i nawet jak wyda milion na sprzęt może nie być zadowolony. Musi sam wiedzieć co chce i na co go stać. Nie każdy z nas ma 20,30 cz 50 tys na stereo.Ważne jest to ,że nie ważne ile się ma ,ale jak się to zagospodaruje. Kolega niech czyta ten niech pyta o sprzęt,formaty plików itp. Potem sam zdecyduje YouTube, Spotify czy Tidal a kto wie, może zaszaleje i będzie vinyl lub granie tylko z plików DSD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat kolegi bo mam pytanko do znawców tematu.

Kilka miesiecy temu kupilem okazjonalnie Amplituner Kenwood KRF-V5200D plus kolumnty Pure Acoustic AV799 plus sub tej samej firmy.

Cały zestaw przy wykorzystaniu suba do filmów dla mnie wystarczy, nie hest idealnie ale za taka kwote jest ok.

 

Nie podoba mi sie dźwięk przy stacjach radiowych stereo bez wlaczonego suba. Dźwięk jest bez basu, taki plytki, plastikowy. Czy to wina ze glosniki sa 8omowe a ampli 6 omowy ?

Czy wymiana amplitunera na Yamahe RX-V557 za cene 400 poprawi odsłuch i doda lotu głośników w stereo ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

OKEY, chyba dorosnąłem do decyzji zmiany amplitunera po wielu przeczytanych watkach i rozmowach ze znajomymi i fachowcami, buddzet na następny sprzęt to ok 2,5-3tys, miło by było jakby amplituner miał TIDAL, nawet bardzo miło, i jakby ładnie grał w stereo, ważne by w KD nie był gorszy niż moja obecna yamaha rxv775, macie jakieś pomysły?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można słuchać yt? Przeciesz to kaleczy uszy. Zainwestuj w tidala sprzetu nie bedziesz musiał zmieniać

Tidala przeslesz na swoim ampli za pomocą bubble upnp. Jak bardzo chcesz nowy ampli to ja wczoraj kupiłem marantza sr 5013 który zdeklasował onkyo nr686 i wyrażnie lepiej niż rx v685

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można słuchać yt? Przeciesz to kaleczy uszy.

 

Oj tam, oj tam :) Nie wszystkie albumy brzmią słabo, są też całkiem dobrze brzmiące, do tego baza albumów gigantyczna, szczególnie muzyka, której ja słucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat z jednym pytankiem - myślałem nad wymiana ampli, jednak kilka nowych klocków w budżecie który mam (3-5 tys) grało duuużo gorzej niż DSP-z9, a brakuje mi radia, radia z netu, HDMI itp - testując inne ampli nie wpadłem na jedną rzecz, i teraz podpytam o jej sensowność - żeby uzyskać brakujące mi funkcjonalności, jest sens np, kupić jakiś przedwzmacniacz/procesor/tani ampli czy coś w tym stylu z preout, a DSP-Z9 użyć jako końcówki mocy tylko ? Ma to jakikolwiek sens?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.