Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw Stereo 3-4.5tyś


vamh

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam zestawu wzmacniacz/amplituner + kolumny podłogowe. W granicach 3-4.5tyś PLN. Absoutnie nie interesuje mnie do tego odtwarzacz CD.

 

Co jest dla mnie ważne, kolejność według isotności:

1. Bezproblemowe podłączenie i przełączanie się między Gramofonem i komputerem(nie musi być przez USB).

2. Możliwie ciepły bas.

3. Niezawodnośc

4. Nowe, nejlepiej do kupienia w jednym sklepie. Gwarancja. itd są dla mnie istotne.

5. Pasmo przenoszenia im niższe tym lepsze. 20hz-...

 

 

Zdaję sobie sprawę, że rozstrzał 1,5tysiąca to sporo, ale to zależy od tego jak bardzo dany zestaw mnie oczaruje.

 

Planuję do tego podłączyć gramofon Deon DP-300F, jednak to może ulec zmianie.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

informacje które podałeś niestety nie dadzą możliwości zaproponowania Ci konkretnych konfiguracji. Pozwolę sobie w punktach zawrzeć moje pytania/sugestie.

1. Twój gramofon ma wbudowany przedwzmacniacz, tak więc tutaj nie będzie żadnego problemu z podłączeniem do dowolnego wzmacniacza lub amplitunera. Natomiast z tego co napisałeś, będziesz wykorzystywał komputer jako źródło dźwięku. Czy masz jakiś USB DAC? Czy nie myślisz w przyszłości nad zakupem odtwarzacza sieciowego, który pozwoli na komfortowe odsłuchiwanie muzyki, sterując wszystkim z poziomu wygodnej aplikacji na telefonie lub tablecie?

2. Pasmo przenoszenia - dolny zakres 20Hz to czysta teoria, jeśli jakikolwiek producent w standardowych kolumnach podaje taką cyfrę, to niestety nie jest to specyfikacja wiarygodny. Niestety cyfry nie pomogę w wyborze optymalnych dla Ciebie kolumn, kwestie odsłuchów lub subiektywnych wrażeń.

3. Podaj proszę jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe.

4. Napisz proszę, jakie zazwyczaj gatunki muzyczne słuchasz. Wspomniałeś o preferencjach, wiemy już, że lubisz gęsty, dociążony bas, który musi zejść możliwie najniżej.

 

Czekam na szczegóły, wtedy postaram się kompetentnie odpowiedzieć.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na Marantz PM6006 z Tannoy Mercury 7.4 lub na Onkyo 9050 z Melodiką BL40 mk3. W obu przypadkach bas bedzie nie co ocieplony. Podepniesz bez problemu gramofon. Jedeyny minus to że z PC musiał byś spiąć RCA na JACK co będzie na pewno strata na jakości. Ewentualnie rozważ zakup Cambridge Audio DAC Magic 100 w ten czas można po tym USB spiać((jakościowo wyjdzie to o wiele lepiej).

 

Jakiej muzyki słuchasz?

Jaki metraż?

 

Deon DP-300F posiada przedwzmacniacz gramofonowy więc możesz też popatrzyć na elektornikę NAD, mowa tu o modelu C326 BEE. Będzie dobrze pasował do Melodiki BL 40 mk3. Czym różni się NAD od Marantz'a i Onkyo - tym iż nie ma wejscia gramofonowego a powyżej zaproponowane mają więc możesz korzystać z przedwzmacniacza w wzmacniaczu lub w gramofonie.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

informacje które podałeś niestety nie dadzą możliwości zaproponowania Ci konkretnych konfiguracji. Pozwolę sobie w punktach zawrzeć moje pytania/sugestie.

1. Twój gramofon ma wbudowany przedwzmacniacz, tak więc tutaj nie będzie żadnego problemu z podłączeniem do dowolnego wzmacniacza lub amplitunera. Natomiast z tego co napisałeś, będziesz wykorzystywał komputer jako źródło dźwięku. Czy masz jakiś USB DAC? Czy nie myślisz w przyszłości nad zakupem odtwarzacza sieciowego, który pozwoli na komfortowe odsłuchiwanie muzyki, sterując wszystkim z poziomu wygodnej aplikacji na telefonie lub tablecie?

2. Pasmo przenoszenia - dolny zakres 20Hz to czysta teoria, jeśli jakikolwiek producent w standardowych kolumnach podaje taką cyfrę, to niestety nie jest to specyfikacja wiarygodny. Niestety cyfry nie pomogę w wyborze optymalnych dla Ciebie kolumn, kwestie odsłuchów lub subiektywnych wrażeń.

3. Podaj proszę jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe.

4. Napisz proszę, jakie zazwyczaj gatunki muzyczne słuchasz. Wspomniałeś o preferencjach, wiemy już, że lubisz gęsty, dociążony bas, który musi zejść możliwie najniżej.

 

Czekam na szczegóły, wtedy postaram się kompetentnie odpowiedzieć.

 

1.

- Z kompa mam wyjście Optyczne S/PDIF i przez nie chciałbym się podłączyć. nie planowałem, żadnego USB DAC.

- na Deon DP-300F jest plan, jeszcze go nie ma więc w tym względzie spokojnie, może być Gramofon bez przedwzmacniacza jeśli miałoby to wyjść na korzyść dla mnie.

- nie myślałem o takim wzmacnaiczu sieciowym o jakim piszesz, jest to do rozważenia, jednak jest to idea którą dopiro zaszczepiłeś w mojej głowie.

2.

Niestety zdaję sobie sprawę z tego, że informacja odnośnie pasma przenoszenia to często tylko literki na kartonie, z tego też powodu jest to najniżej na mojej liście tego co dla mnie ważne.

3.

Nie podawałem pomieszczenia, bo zakładam, że zestw wraz ze mną w ciągu najbliższych 3 lat pewnie będzie się przeprowadzał z 4-5razy. Jednak Raczej woskie pomieszczenia (kamienice), przestrze między 20-35m2, zagracone regałami na książki i winyle.

4. Muzyka:

Stoner Rock, Stoner Metal, Classic Rock, Heavy Metal, Synth, Ambient, Jazz, Classic. Może tak, nie słucham Popu i discopolo.

 

 

Popatrz na Marantz PM6006 z Tannoy Mercury 7.4 lub na Onkyo 9050 z Melodiką BL40 mk3. W obu przypadkach bas bedzie nie co ocieplony. Podepniesz bez problemu gramofon. Jedeyny minus to że z PC musiał byś spiąć RCA na JACK co będzie na pewno strata na jakości. Ewentualnie rozważ zakup Cambridge Audio DAC Magic 100 w ten czas można po tym USB spiać((jakościowo wyjdzie to o wiele lepiej).

 

Jakiej muzyki słuchasz?

Jaki metraż?

 

Deon DP-300F posiada przedwzmacniacz gramofonowy więc możesz też popatrzyć na elektornikę NAD, mowa tu o modelu C326 BEE. Będzie dobrze pasował do Melodiki BL 40 mk3. Czym różni się NAD od Marantz'a i Onkyo - tym iż nie ma wejscia gramofonowego a powyżej zaproponowane mają więc możesz korzystać z przedwzmacniacza w wzmacniaczu lub w gramofonie.

 

Pozdrawiam.

 

Wyżej chyba odpowiedziałem na większość Towich pytań. Na moim aktualnym sprzęcie jestem podpięty komp-> wzmacniacz przez Jacka, tego bardzo chciałbym uniknąć w przyszłości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szczegóły,

tak więc zbudujemy system na bazie klasycznego dobrego wzmacniacza, a zawsze w przyszłości będziesz mógł rozbudować zestaw o funkcje sieciowe. Spójrz proszę na NAD C326 BEE, który połączyłbym z wspomnianymi powyżej kolumnami Melodika BL40 MK3, ewentualnie Polk Audio serii Sigature. Jeśli możemy poruszać się w górnych granicach kwoty, ewentualnie minimalnie ją podwyższyć, to model S55 byłby moim zdaniem rozwiązaniem optymalnym. Drugą opcją jest zestaw zbudowany na bazie wzmacniacza NAD C338 (w tym przypadku masz już gogole chrmoecast, tak więc przy odpowiedniej konfiguracji pełną funkcjonalność sieciową) z kolumnami Magnat Shadow 207.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, zapraszam serdecznie na odsłuchy i wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej chyba odpowiedziałem na większość Towich pytań. Na moim aktualnym sprzęcie jestem podpięty komp-> wzmacniacz przez Jacka, tego bardzo chciałbym uniknąć w przyszłości.

 

Masz możliwość wpiąć się w Onkyo i Marantz z kompa po optyku. W NAD nie ma DAC więc musiał byś dokupic zewnetrzne urządzenie a z tego co widzę chciałbyś tego uniknąć. Jeśli chcesz skupić się na jednym urządzeniu z wbudowanyjm DAC wez pod uwagę Onkyo 9050 z BL40 mk3.

 

Zapraszam na odsłuch.

Pozdrawiam,

Grzegorz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdę z pracy przyjże się temu dokładniej, ale dobrze mi się wydaje, że NAD C326 BEE, nie ma S/PDIF, czy po prostu je przegapiłem?

edited:

 

ok jest odpowiedź wyżej.

 

Panowie, które połączenie byłoby lepsze:

1. Onkyo A-9050 z Magnat Shadow 207

2. Onkyo A-9050 z Melodika BL40 MK3

 

Nie ukrywam, że cena Melodiki mnie trochę boli i zastanawiam się, czy tam faktycznie jest taki przeskok na jakości to wychodzi około 800-900zł różnicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnat jest niedoceniany - to primo, ale tak naprawdę żeby zdecydować powinieneś posłuchać,

bo może dla Ciebie różnice w jakości dźwięku ( jeśli naprawdę występują ) są warte tych pieniędzy.

Nikt inny tej decyzji nie podejmie, bo co słuchacz, to gust ...

Na szczęście kupując przez sieć masz długi czas do namysłu ...więc kup oba i jeden zwrócisz ;-)))

To oczywiście gdybyś nie mógł ich razem posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD nie ma wejść cyfrowych, pozostaje zakup jednego z dwóch przetworników - wersja tania Fiio D03 lub znacznie lepsza Cambridge Audio DacMagic 100.

Szkoda, że rezygnujesz ze wzmacniacza NAD, moim zdaniem przy Twoich preferencjach będzie to rozwiązanie lepsze. Z NAD zdecydowanie polecam kolumny Melodika, natomiast jeśli decyzja zapadnie na Onkyo, lepszą opcją będzie Magnat. Co do ceny kolumn, to obiektywnie Melodika jest lepsza.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To moze Ci sie spodobac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vamh - odnośnie tych dwóch kolumn Melodika vs Magnat, posłuchaj i sam oceń czy warto dokładać. Nikt za ciebie nie zadecyduje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD nie ma wejść cyfrowych, pozostaje zakup jednego z dwóch przetworników - wersja tania Fiio D03 lub znacznie lepsza Cambridge Audio DacMagic 100.

Szkoda, że rezygnujesz ze wzmacniacza NAD, moim zdaniem przy Twoich preferencjach będzie to rozwiązanie lepsze. Z NAD zdecydowanie polecam kolumny Melodika, natomiast jeśli decyzja zapadnie na Onkyo, lepszą opcją będzie Magnat. Co do ceny kolumn, to obiektywnie Melodika jest lepsza.

 

1. Onkyo A-9050 + Magnat Shadow 207 = 3597 PLN

2. Onkyo A-9050 + Melodika BL40 MK3 = 4394 PLN

3. NAD C326 BEE + Fiio D03 + Melodika BL40 MK3 = 4523 PLN

4. NAD C326 BEE + Cambridge Audio DacMagic 100 + Melodika BL40 MK3 = 5053 PLN

5. NAD C338 + Melodika BL40 MK3 = 5394 PLN

 

Z tych zestawów, zasadniczo 4 i 5 przekraczają mój budżet i tak nie wliczałem kabli, a to dodatkowe koszty.

Wydaje mi się, że zestaw 3 jest przkombinowany, dodatkowe kable, dodatkowe użądzenie, ani NAD ani Fiio czysto estetycznie nie prezentują się zbyt dobrze. Mimo to dałbym temu szansę w końcu tu chodzi o dźwięk.

 

Napewno chciałbym przesłuchać pierwsze 3 zestawy, tylko ogarnięcie tego może nie być takie łatwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że advance jest nie doceniamy ,a szkoda bo warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Onkyo A-9050 + Magnat Shadow 207 = 3597 PLN

2. Onkyo A-9050 + Melodika BL40 MK3 = 4394 PLN

3. NAD C326 BEE + Fiio D03 + Melodika BL40 MK3 = 4523 PLN

4. NAD C326 BEE + Cambridge Audio DacMagic 100 + Melodika BL40 MK3 = 5053 PLN

5. NAD C338 + Melodika BL40 MK3 = 5394 PLN

 

Z tych zestawów, zasadniczo 4 i 5 przekraczają mój budżet i tak nie wliczałem kabli, a to dodatkowe koszty.

Wydaje mi się, że zestaw 3 jest przkombinowany, dodatkowe kable, dodatkowe użądzenie, ani NAD ani Fiio czysto estetycznie nie prezentują się zbyt dobrze. Mimo to dałbym temu szansę w końcu tu chodzi o dźwięk.

 

Napewno chciałbym przesłuchać pierwsze 3 zestawy, tylko ogarnięcie tego może nie być takie łatwe.

 

Zapraszam do nas, mamy wszystkie zestawy, może na miejscu jeszcze coś innego spodoba Ci się. Zresztą podałeś ceny detaliczne, a zawsze możesz u nas liczyć na atrakcyjną cenę pakietową. Myślę, że wtedy zmieścisz się w założonym budżecie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że advance jest nie doceniamy ,a szkoda bo warto.

 

Jest doceniany , ale nie za te $$$ ostatnio ADVANCE ACOUSTIC X-I105 poszedł za 2 tys zł i to jest dobra cena

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest doceniany , ale nie za te $$$ ostatnio ADVANCE ACOUSTIC X-I105 poszedł za 2 tys zł i to jest dobra cena

Ciekawe gdzie?

Nowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie poważnie na wstrzymanie i nie kupuj nowego sprzętu, jeżeli nie musisz.

Skazujesz się na dużo, dużo gorsze granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Vienna Acoustics Bach Grand <- Yamaha A-S1100 <- Myryad Z20 Dac <- Chromecast Audio + kable wg audioburak i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie poważnie na wstrzymanie i nie kupuj nowego sprzętu, jeżeli nie musisz.

To sluszna rada.

Jednak jesli sie upierasz, to branza ma racje, bo zna nowosci budzetowe najlepiej!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie?

Nowy?

 

Na znanym portalu , używany i jeszcze na rocznej gwarancji jeśli mnie pamieć nie myli :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, jednak z perspektywy jak sam zaczynalem.., ze warto kupic nowe, przetrzec szlak. Akurat tutaj Panowie z branzy sa swietni i pomocni.

Nie ma co wywazac otwartych drzwi IMHO. Audio to proces i musi miec wlasny poczatek. Chlopak ma parcie na gwarancje i tyle.

 

 

pozdrawiam serdecznie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie poważnie na wstrzymanie i nie kupuj nowego sprzętu, jeżeli nie musisz.

Skazujesz się na dużo, dużo gorsze granie.

To sluszna rada.

Jednak jesli sie upierasz, to branza ma racje, bo zna nowosci budzetowe najlepiej!

Jeśli ma być tylko na początek to tym bardziej odradzam nowe. Największa strata przy odsprzedaży.

 

To nie jest mój początek, ale raczej kwestia optymalna dla moich uszu. Nigdy gdy miałem okazje nie słyszałem większej różnicy w zestawach za 3k czy w zestawach za 15k. Mój sposób funkcjonowania, ciągle przeprowadzki(w ciągu ostatnich trzech lat przeprowadziłem się 9 albo 10 razy), wymaga ode mnie nie oszczędzania na gwarancjach i serwisie. Dodatkowo całe życie jechałem na używanym sprzecie, w końcu stać mnie na to aby taki nie był, a i tak był lepszy niż poprzedni.

 

Zapraszam do nas, mamy wszystkie zestawy, może na miejscu jeszcze coś innego spodoba Ci się. Zresztą podałeś ceny detaliczne, a zawsze możesz u nas liczyć na atrakcyjną cenę pakietową. Myślę, że wtedy zmieścisz się w założonym budżecie.

Macie jeszcze jakiś sklep poza Pabianicami? Może coś bliżej Krakowa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.