Skocz do zawartości
IGNORED

Tani amplituner plus wielokanałowa końcówka mocy


gregin

Rekomendowane odpowiedzi

Temat skierowany bardziej w stronę przemyśleń niż realnego zakupu.

 

Jak się ma powiedzmy taki realny układ końcówka 5 kanałowa uywana za około 2k plus ampli nawet moze i nowy za około 2k w porównaniu do takiego np Denona 4400 za około 4.5k ? Co będzie lepiej grało?

 

Można powiedzieć że już najniższe modele avr mają wszystkie potrzebne nowinki techniczne więc z tej strony niby powinno wystarczyć. Ale czy jakosc preout nie zepsuje wszystkiego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że już najniższe modele avr mają wszystkie potrzebne nowinki techniczne

Nie jest tak. W przypadku Denona, model 3400 jest OK, ale poniżej zaczynają się oszczędności na DSP i systemach korekty akustyki. Poza tym amplituner za 2k nie będzie nawet miał wyjść do podłączenia zewnętrznych końcówek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre z zewnętrznymi końcówkami zagra lepiej z jednego banalnego powodu: zamienisz dziadowskie i słabe koncówki w klasie D na porządne w klasie AB o odpowiedniej mocy.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie koniecznie kolego pmcomp końcówki w klasie AB,klasa D też nie jest zła. Tylko że trzeba za nią sporo zapłacić. Nie wspomnę że tu już mowa o ludziach którzy oczekują czegoś więcej ,no i mają jakieś tam preferencje. Ja osobiście mam kino oparte o końcówki i jak wybierałem końcówkę do frontów pod przedwzmacniacz to wybór padł na klasę D . Mogę ci powiedzieć że na testach była końcówka Hegla H20 i dwie sztuki Primare a34.2. Jedno i drugie grało super ale mi bardziej podeszła klasa D , kto wie może te 550 watt na kanał zrobiło swoje. Zestaw kina domowego na końcówkach uważam że jest dla bardziej zaawansowanych odbiorców,a tacy to już sami zdecydują co chcą, klasa AB ,D czy też jakiej firmy sprzęt kupić. Powiem tak, jest frajda ale i koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.