Skocz do zawartości
IGNORED

Nowe głośniki do komputera.


Sova8333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję kupno nowych głośników i wpadły mi w oko Edifier S350DB, niestety nie słyszałem ich. Miał ktoś styczność z tymi głośnikami i może coś o nich napisać? Ewentualnie może polecicie coś z podobnego przedziału cenowego?

Głośniki kupuję z myślą o muzyce, ale wiadomo na komputerze ogląda się też filmy czy gra w gry. W sumie to wolałbym głośniki 2.0, jednak nie mam za bardzo miejsca na biurku, a z małych głośników raczej nie będzie basu, chyba że się mylę?

 

Mam jeszcze pytanie, jakim kablem podłączyć je do komputera? Moja karta to ASUS Xonar D2X więc mogę je podłączyć kablem jack-RCA lub S/PDIF. Czy będzie jakaś różnica w dźwięku czy wybiorę ten czy ten kabel? Na kabel chciałbym wydać ok. 100 zł.

 

Niestety do wyjścia S/PDIF mam już podłączone kino domowe więc musiałbym zastosować jakiś rozgałęźnik lub ewentualnie przełączać kable. Czy taki rozgałęźnik zmienia w jakiś sposób brzmienie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.