Skocz do zawartości
IGNORED

Kondycjoner sieciowy power roots


HipertrofiaAbsolutu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 17.02.2019 o 15:42, iro III napisał:

Dodatkowo, pobliżu nie mam warsztatów lub fabryk z dziesiątkami pracujących wtryskarek, zgrzewarek, spawarek, kompresorów...dojarek. Brak masztów nadawczych TV, telefonii komórkowej i wojskowych stacji radarowych czy stacji meteo.

Szczęściarz ;-(((

A u mnie jest godzina szczytu energetycznego i nawet Adel drze japę.. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...

Witam ,jeśli chodzi o kondycjoner Power Roots to polecam,ponieważ jestem w posiadaniu tego sprzętu który wg.mnie jest perfekcyjny.Pomaga mi w systemie OCTAVE v40SE i PMC 5.twenty23 .Różnica kiedy wpiąłem Go w system okazała się kolosalna.Nie chcę się tu przechwalać ale wszelkie listwy sieciowe to nic w porównaniu co można osiągnąć dzięki temu sprzętowi,POLECAM,POLECAM,POLECAM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Czy koledzy opisujący wrażenia brzmieniowe posiadali i wykorzystywali już wcześniej inne listwy bądź kondycjonery sieciowe?

Jeśli tak to które?

Dobre brzmienie uzyskane przy wykorzystaniu listw i kondycjonerów (na których "wisi" cały system) można znacząco zdyskontować dobierając dodatkowo platformy lub wykorzystując absorbery umieszczone pod tymi urządzeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie naciągane na kondycjonery te urządzenia.

Owszem ładnie niektóre wyglądają.

W dniu 17.02.2019 o 15:42, iro III napisał:

...

Urządzenia AGD u mnie są niesłyszalne.

Pytam wiec - PO CO?

Masz po prostu właściwie skonstruowane urządzenia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grzegorz7 napisał:

Masz po prostu właściwie skonstruowane urządzenia. 

Wiesz Grzegorzu, niesłyszenie trzasków czy innych artefaktów w głośnikach to jedno.

Gorsze to to, że niektórym takie urządzenie po prostu poprawia brzmienie - czarne tła, koce z kolumn zrzuca, zapiaszczone czy szkliste wysokie jedwabi, kontroluje i umięśnia basy czy inną średnicę dobarwia.

Oni wierzą, że to wszystko słyszą, niech im będzie, gorzej, gdy na poważnie o tym publicznie wypisują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, iro III napisał:

Oni wierzą, że to wszystko słyszą, niech im będzie, gorzej, gdy na poważnie o tym publicznie wypisują.

 

W dniu 5.03.2019 o 15:13, emol napisał:

Ponieważ lubię przyprawić nasze kontakty muzyczne odrobinę przewrotności kilkukrotnie nie dokonałem żadnej zmiany w torze audio zachowując kamienną twarz przed moim przyjacielem.

...i później.

W dniu 5.03.2019 o 15:13, emol napisał:

Mój przyjaciel, pomimo moich forteli, bezbłędnie odgadł kiedy urządzenie jest podłączone,  a kiedy nie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iro III

Zgoda.

Natomiast co do kondycjonera. Bywa zasadny. Ale to co widzę to zwykłe, no może lepiej wykonane,  listwy z filtrami przeciwzakłóceniowymi. Te ostatnie oczywiście powinny być w urządzeniach generujących te zakłócenia a nie w listwie zasilającej. 

Natomiast kondycjoner to wielkie ustrojstwo izolujące system od sieci zasilającej z redystrybucją zasilania do całego systemu. Pisałem tu kiedyś o tym. Zresztą są takie urządzenia na rynku. Większość niestety ma trafo małej mocy zdolne do zasilenia jedynie źródeł a chodzi o zaekranowanie od sieci całości systemu z końcówkami mocy. Bywa w nich również realizowana stabilizacja napięcia jak ktoś mieszka na wsi w warunkach przygasających żarówek.  

I niekoniecznie nawet dobry UPS spełnia wystarczająco istotne warunki dla kondycjonera, co niektórzy na Forum sugerują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Grzegorz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, sir.jax napisał:

 

...i później.

 

I dlatego tego typu testy robi się przy podwójnie ślepej próbie. Oznacza to że osoba przeprowadzająca test nie ma z daną dziedziną nic doczynienia poza instrukcją co ma robić.

A gdybyś miał kłopot "dlaczego" to poczytaj o przypadku liczacego konia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

Te ostatnie oczywiście powinny być w urządzeniach generujących te zakłócenia a nie w listwie zasilającej. 

To jest oczywiste, o tym większość zainfekowanych ideą "filtrowania diabła audio" nie wie lub nie chce wiedzieć. Takie filtry są barierą syfu DO sieci a nie na odwrót.

Prawdziwy kondycjoner? Taki o jakim piszesz...a kto go ma? Są tu tacy?

Naprawdę trzeba mieć pecha w życiu i mieszkać/być podłączony do sieci w takim miejscu by on był faktycznie niezbędny.

11 godzin temu, sir.jax napisał:

 

...i później.

 

Wzruszyłeś mnie swoją opowieścią... do łez ?

12 godzin temu, iro III napisał:

gdy na poważnie o tym publicznie wypisują.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten Power rhots od roku ,u mnie bardzo poukładać dźwięk zrobiony perfekcyjnie A kosztujacy w mojej wersji na trzy gniazda coś koło 670zl.Mialem 2 tyg. Na sprawdzenie i odesłanie w razie czego Ale już trzeciego dnia dzwoniłem, że urządzenie zostaje u mnie.Moge polecić z czystym sumieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, iro III napisał:

Wzruszyłeś mnie swoją opowieścią... do łez ?

Nawet nie masz pojęcia,  jak bardzo jesteś przewidywalny.

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sir.jax napisał:

Nawet nie masz pojęcia,  jak bardzo jesteś przewidywalny.

?

Natomiast posiadam pojęcie (i nigdy dotąd mnie nie zawiodło) gdy idzie o puentę Twoich opowieści jak to "ktoś" tam, gdzieś tam "usłyszał", nie wspominając już o Twoich własnych "objawieniach".

Zapamiętnij se to raz na jutro - dopóki będą mnie takie opowieści wzruszać, dopóty będę o nich (z łezką w oku) pisać. Gdy kiedyś nie napiszę, być może będziesz zawiedziony. I słusznie, bo to będzie oznaka, że przestały wzruszać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak ty jesteś przewidywalny,  niczego innego się nie spodziewałem.

Dzięki za poprawę humoru ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Roots to nie tylko kondycjoner,a rowniez kable

Power Roots Reference,

jakies doswiadczenia uzytkownikow?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
W dniu 7.10.2018 o 13:56, HipertrofiaAbsolutu napisał:

Niby manufaktura z Austrii.

Szukam jakiegoś podstawowego kondycjonera zamiast listwy i się zastanawiam nad takim czymś.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Może ktoś miał z tym styczność? Będzie to spełniało swoje zadanie?

Witam, ja mam w systemie z lampą i jest dobrze, znikły brumienia i jest spokój 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
On 10/7/2018 at 1:56 PM, HipertrofiaAbsolutu said:

Niby manufaktura z Austrii.

Celna uwaga. Dlaczego urządzenie dostępne jest tylko w Polsce, a austriackie strony o nim milczą?

Poważny producent w technicznym urządzeniu zamiast naklejać nalepkę z tekstem HIGH END raczej wkleiłby zgodność z jakimś certyfikatem, znak bezpieczeństwa czy coś w tym stylu. Nie ma adresu ani strony producenta, dystrybutora. Do kogo się zwrócić jak kogoś odpukać popieści?

Fajnie, że klocek spełnia oczekiwania, ale to że działa to jeszcze nie wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2020 o 13:48, skyrobin napisał:

Czy koledzy opisujący wrażenia brzmieniowe posiadali i wykorzystywali już wcześniej inne listwy bądź kondycjonery sieciowe?

Jeśli tak to które?

Dobre brzmienie uzyskane przy wykorzystaniu listw i kondycjonerów (na których "wisi" cały system) można znacząco zdyskontować dobierając dodatkowo platformy lub wykorzystując absorbery umieszczone pod tymi urządzeniami.

Power Roots wykopał u mnie z systemu  Nordost Quantum 2 miałem dwie sztuki. Teraz Power Roots 4 ale wkrótce będę zamiawial Power Roots 6 jednak chwile muszę poczekać bo właśnie jadą do mnie kable głośnikowe Power Roots Reference srebro wyrzażone w argonie? już posiadam w systemie sieciówki Power Rootsa i są genialne! Sam Kondycjoner... pierwsza liga płacąc za niego 1000 zł uważam ze to jeden z lepszych zakupów audio w moim 47 letnim życiu! Jak by kosztował 4-5 kzl nie czułbym się oszukany!  
Polecam z czystym sumieniem!

Godzinę temu, januss73 napisał:

Celna uwaga. Dlaczego urządzenie dostępne jest tylko w Polsce, a austriackie strony o nim milczą?

Poważny producent w technicznym urządzeniu zamiast naklejać nalepkę z tekstem HIGH END raczej wkleiłby zgodność z jakimś certyfikatem, znak bezpieczeństwa czy coś w tym stylu. Nie ma adresu ani strony producenta, dystrybutora. Do kogo się zwrócić jak kogoś odpukać popieści?

Fajnie, że klocek spełnia oczekiwania, ale to że działa to jeszcze nie wszystko.

Co do dostępności Power Rootsa jest sprzedawany w Czehah i Germani! Bardzo często rozmawiam z Cezarym tzn. przedstawicielem Power Roots w Polsce. Świetna osoba z wielka wiedzą. Bardzo konkretny w podejściu do klijenta.Jak zakupisz produkt w gwarancji są wszystkie dane kontaktowe! Do tego co wiem sami konstruktorzy maja alergie na internet i bardzo niekonwencjonalne podejście do rynku. Nie dają sobie nic narzucić realizują swoją wizje na sukces! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bezpośrednich porównaniach  Power Roots dał sobie radę z Nordostami Quantum Q2 oraz Isotek Isold8 . Po kilku extremalnych odsłuchach doszedłem do wniosku ze nie ma sensu Blokować kasy w pokonanych urządzeniach. Decyzji do dziś nie żałuje wręcz przeciwnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nikonman napisał:

Bzdura

Bzdura powiadasz? Wiesz tak się składa ze sam na codzień pracuje z Argonem i nie takie cuda się robi!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień pracuje i nadzoruję proces wytwarzania gazów skroplonych.LIN,LOX,LAR,LAIR ok 560ton/dobę.

Ale mniejsza z tym.Wyżarzanie jest przeprowadzane w atmosferze ciekłego azotu.Wpływ ma na to cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Nikonman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minutes ago, Nikonman said:

Ale mniejsza z tym.Wyżarzanie jest przeprowadzane w atmosferze ciekłego azotu.Wpływ ma na to cena.

No nie wiem czy w ciekłym azocie dałoby się coś wyżarzyć ?

5 hours ago, nissio100 said:

Bardzo często rozmawiam z Cezarym tzn. przedstawicielem Power Roots w Polsce. Świetna osoba z wielka wiedzą.

Nie neguje jaką osobą jest pan Cezary, nie neguję działania tego filtra, znam go tylko ze zdjęć. Dlatego pytam posiadaczy, czy na obudowie Power Rootsa jest przynajmniej oznaczenie klasy ochronności p. porażeniowej oraz znak CE? Na dostępnych fotkach się nie doszukałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, januss73 napisał:

No nie wiem czy w ciekłym azocie dałoby się coś wyżarzyć

Wyżarzanie rekrystalizujące (rekrystalizacja) – obróbka cieplna polegająca na nagrzaniu materiału do temperatury wyższej od temperatury rekrystalizacji, wygrzaniu i studzeniu z dowolną szybkością. Celem wyżarzania jest spowodowanie zajścia rekrystalizacji materiałów odkształconych plastycznie na zimno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Nikonman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, Nikonman said:

Wyżarzanie rekrystalizujące (rekrystalizacja) – obróbka cieplna polegająca na nagrzaniu materiału do temperatury wyższej od temperatury rekrystalizacji, wygrzaniu i studzeniu z dowolną szybkością. Celem wyżarzania jest spowodowanie zajścia rekrystalizacji materiałów odkształconych plastycznie na zimno.

A dlaczego wstawiasz taką regórkę pod moim cytatem? Nic w niej na temat ciekłego azotu nie ma.

Wolałbym też żebyś odpowiedział na drugie pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2020 o 19:28, 5z0p3n napisał:

Opisane tutaj kondycjonery. Tomek wspomniał o kablach zasilających. Ktoś coś więcej na ich temat?

Ja mam 3 sieciówki Power Rootsa. 

8 godzin temu, nissio100 napisał:

Poważny producent w technicznym urządzeniu zamiast naklejać nalepkę z tekstem HIGH END raczej wkleiłby zgodność z jakimś certyfikatem, znak bezpieczeństwa czy coś w tym stylu. Nie ma adresu ani strony producenta, dystrybutora. Do kogo się zwrócić jak kogoś odpukać popieści?

Prosisz i masz!!! W przyszłości lepiej rozpoznać produkt a nie bić pianę. 
pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.