Skocz do zawartości
IGNORED

Bluesound Node 2i?


wojtek_o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, notoryczny napisał:

Haaa??

Bo ja używam takiego za cztery stówy ( iEAST ) i kurde też streamuje ☺️☺️

Tak tylko gra jak mojej mamy radio w kuchni? i to jest włśsnie 400pln ,podzespoły najtańsze z natury nie chcą grać dobrze ,są też dac ifi za 130zł nowe proponuje zastosować sobie a pózniej ewentualnie zrobisz mamie upgrade w kuchni ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, freju napisał:

Tak tylko gra jak mojej mamy radio w kuchni? i to jest włśsnie 400pln ,podzespoły najtańsze z natury nie chcą grać dobrze ,są też dac ifi za 130zł nowe proponuje zastosować sobie a pózniej ewentualnie zrobisz mamie upgrade w kuchni ?

Brednie, sygnał podaje do DAC i on nadaje charakter dźwięku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, notoryczny napisał:

Brednie, sygnał podaje do DAC i on nadaje charakter dźwięku .

No no kolega  jest  z tych co to myślą że dac sam wystarczy i wszystko wyleczy  i napewno uważasz że pewnie wszystkie grają tak samo ,więc po co przepłacać jak w reklamie ;))) ale to tylko w proszkach do prania może sie sprawdzić choć i tak nie do końca , dac owszem nada charakter dzwięku tylko takiego jakiego dostanie czyli gównianego i możesz pchac w dac 50 kapci i nic nie pomoże dalej będzie trochę lepsza kuchnia u mamy , przerobione przewałkowane kolego ,nie obejdziesz nic na skróty nu nu nu ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, freju napisał:

No no kolega  jest  z tych co to myślą że dac sam wystarczy i wszystko wyleczy  i napewno uważasz że pewnie wszystkie grają tak samo ,więc po co przepłacać jak w reklamie ;))) ale to tylko w proszkach do prania może sie sprawdzić choć i tak nie do końca , dac owszem nada charakter dzwięku tylko takiego jakiego dostanie czyli gównianego i możesz pchac w dac 50 kapci i nic nie pomoże dalej będzie trochę lepsza kuchnia u mamy , przerobione przewałkowane kolego ,nie obejdziesz nic na skróty nu nu nu ??

Bez złośliwości kolego, ale zapraszam do siebie. Podłączę ci do tego samego DAC-a, budżetowe Volumio ( x86 Intel Atom+ zwykły zasilacz) wszystko warte może z 300 PLN, po drugiej stronie dam ci konwerter USB , Sotma, zasilacz lucarto Audio, koszt tego wszystkiego ponad 6 koła. 

Wyleczysz się szybko z zasilaczy, kabli itp. Polecam, ciekawe doświadczenie.

IMG_20200930_115340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, paul klacska napisał:

Bez złośliwości kolego, ale zapraszam do siebie. Podłączę ci do tego samego DAC-a, budżetowe Volumio ( x86 Intel Atom+ zwykły zasilacz) wszystko warte może z 300 PLN, po drugiej stronie dam ci konwerter USB , Sotma, zasilacz lucarto Audio, koszt tego wszystkiego ponad 6 koła. 

Wyleczysz się szybko z zasilaczy, kabli itp. Polecam, ciekawe doświadczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miałem daphile na jakimś terminalu hp jak dla mnie to było słabe juz lepiej gra mac mini z natywnej apki tidala , a reszte mam dopieszczoną podobnie jak ty konwerter hydra z plus zpm dac mam trzy , po za tym chodzi tez o samą obsługę ,a z kabli mnie nie wyleczysz znam ich wartość w systemie i tak samo z zasilaczami .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, freju napisał:

No no kolega  jest  z tych co to myślą że dac sam wystarczy i wszystko wyleczy  i napewno uważasz że pewnie wszystkie grają tak samo ,więc po co przepłacać jak w reklamie ;))) ale to tylko w proszkach do prania może sie sprawdzić choć i tak nie do końca , dac owszem nada charakter dzwięku tylko takiego jakiego dostanie czyli gównianego i możesz pchac w dac 50 kapci i nic nie pomoże dalej będzie trochę lepsza kuchnia u mamy , przerobione przewałkowane kolego ,nie obejdziesz nic na skróty nu nu 

OK. Co tam DAC, streamer najważniejszy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce mieć porządny stream to wszystko jest ważne ,dlatego ja jescze poszukuje doświadczam , a stremer to taka troche raczej droga opcja bo te z wbudowanymi dac i grające na poziomie to furmanka pieniędzy ,ja osobiście uważam że tutaj to juz jest mega przepłacanie 

3 minuty temu, paul klacska napisał:

Mało, wzmacniacz i co najważniejsze kolumny, to już w ogóle przestają się liczyć. To tylko biżuteria do całej tej reszty.???

Własnie sprzedaj tego lucarto sotma czy hydre z atoma i volumio daj tylko dac  jest kozacko przecież ? ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, paul klacska napisał:

Wszystko na olx, kupuj ?

A co kupiłem na olx ? kozaczysz bo wydębiłeś sotma za pół ceny w sklepie ?zdziwoiny że wiem  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, freju napisał:

A co kupiłem na olx ? kozaczysz bo wydębiłeś sotma za pół ceny w sklepie ?zdziwoiny że wiem  ?

Rozumiem, że znasz norweski i dzwoniłeś do przedstawiciela Sotma na Norwegię  i on ci powiedział do którego sklepu w Oslo mnie skierował bym kupił streamer. Tak, jestem zdziwiony. Teraz to mi poprostu zaiponowaleś.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, paul klacska napisał:

Rozumiem, że znasz norweski i dzwoniłeś do przedstawiciela Sotma na Norwegię  i on ci powiedział do którego sklepu w Oslo mnie skierował bym kupił streamer. Tak, jestem zdziwiony. Teraz to mi poprostu zaiponowaleś.????

A kto powiedział że w PL ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, freju napisał:

A kto powiedział że w PL ?

To nie wiedziałem, że Morten to twój kolega ???

https://www.moiz.no/forhandlere/

Tu masz namiary na sklep w Oslo, ale to już wiesz , przecież Morten to twój kolega. ???

Papiery też chcesz do wglądu, co i gdzie kupuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, freju napisał:

A kto powiedział że w PL ?

Dobra kończymy bo sie zaczyna śmietnik , dokńczę  tylko myśl twoja wrzute od której zacząłeś , nawet jeśli ktos kupuje na olx,allegro ,czy hifi.pl to co to znaczy dla ciebie ,gorszy sort ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl sobie ze tylko ty kupujesz w NO super tanio 5f86328c4dc77f14b709d41641a0501b.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, freju napisał:

podzespoły najtańsze z natury nie chcą grać dobrze

Co to znaczy "grać dobrze"?

6 godzin temu, notoryczny napisał:

sygnał podaje do DAC i on nadaje charakter dźwięku .

A ten DAC nie powinien być przypadkiem neutralny?

Godzinę temu, paul klacska napisał:

i co najważniejsze kolumny,

Dokładnie i jeszcze do tego akustyka pomieszczenia no i na koniec dobrze zrealizowana technicznie płyta lub plik. Bez tego ani rusz ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdzieś napisałem, że kupuje super tanio w NO. Ty rozumiesz słowo pisane w ojczystym języku? Wracając do tematu Sotm a, mam je dwa. Oba kupiłem w tym sklepie w Oslo gdzie podałem ci link, jeden był fabrycznie  nowy a drugi używany. Klient w sklepie wymienił sobie na model ultra. Takich kwitów jak twój , to ja mam pół szuflady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, paul klacska napisał:

A czy ja gdzieś napisałem, że kupuje super tanio w NO. Ty rozumiesz słowo pisane w ojczystym języku? Wracając do tematu Sotm a, mam je dwa. Oba kupiłem w tym sklepie w Oslo gdzie podałem ci link, jeden był fabrycznie  nowy a drugi używany. Klient w sklepie wymienił sobie na model ultra. Takich kwitów jak twój , to ja mam pół szuflady. Pozdrawiam

Ok tamten temat zamknąłem hmm jednak jeden był używany to taki trochę jak by  z olx  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, paul klacska napisał:

Tak samo jak twój Hegel. Pytanie, już po modzie? ????

Nie nie kolego mój był nowy i ma 5lat ,tak jest po modzie wsadzone 1,5tys wszystkie nowe części nic z olx nie brałem bałem sie  ;))), ale wziąłem teraz używana końcówke h4se hegla z pre P4a mk2 i nawet nie mam czasu wygrzac nowych kondów w h200 ? zdążyłem tylko wygrzać pierwszy etap moda czyli zasialające mundorfa ,powiem ci miazga ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, freju napisał:

powiem ci miazga

"Miazga", fajne audiofilskie określenie ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłeś tam i już plujesz , chcesz być wszechwiedzący he ,moda robi gość z 50 letnim stażem w branży i jak bys cokolwiek zmodzil to byś takich głupot nie pisał , i nie mysl sobie ze masz juz bóg wie jaką wiedzę w temacie . Udajesz, kozaka ze na olx nie kupujesz zgrywasz bogacza a za chwile sie okazuje ze łykasz używki jak młody pelikan, co to za wiarygodność


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, freju napisał:

Sam byłeś tam i już plujesz , chcesz być wszechwiedzący he ,moda robi gość z 50 letnim stażem w branży i jak bys cokolwiek zmodzil to byś takich głupot nie pisał , i nie mysl sobie ze masz juz bóg wie jaką wiedzę w temacie . Udajesz, kozaka ze na olx nie kupujesz zgrywasz bogacza a za chwile sie okazuje ze łykasz używki jak młody pelikan, co to za wiarygodność


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


 

Co ty chłopcze wypisujesz,  dalej nie rozumiesz słowa pisanego. Pokaż mi miejsce gdzie napisałem, że nie kupuje na różnych portalach ogłoszeniowych. Fajnie twój mózg funkcjonuje, wymyślasz sobie coś czego nie ma. Życzę powodzenia w druciarstwie.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam streamera mam usbridge sig kolumny amphion xenon niestety też po modzie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie mam streamera mam usbridge sig kolumny amphion xenon niestety też po modzie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Ale to w jednym systemie w drugim AP sitara 25 na zmiane z kef ls50 do tego piecyk mimetism15.2 lub właśnie H200Anniversary, rozumiesz taki zarobiony jezdem

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę musicie robić gnój z wartościowego tematu przepychankami które są zupełnie nie w temacie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.