Jump to content
IGNORED

Bluesound Node 2i?

Recommended Posts

45 minut temu, piotrek7 napisał:

🤣

JEST MOC!!!!!!!

😂🤣 Ogromna.

1. Nagrane iPhone Max 

2. zmiany zarejestrowane przez jakiekolwiek urządzenie są możliwe od odtworzenia i oceny, na pewno bardziej wiarygodne niż opinie ludzi z ograniczeniem słuchu do 14Khz, którzy wyjada się autorytetami i piszą eseje o słodko słonej średnicy basu.

Możecie się dalej okłamywać ze zasilanie poprawi wasz sprzęt. Retrofit poloneza o światła dzienne Led 🤣😂

1 minutę temu, piotrek7 napisał:

1. To wiele wyjaśnia. Z naciskiem na Max 😁

🤣😅 Poziom naszej dyskusji utrwala mnie ze jesteśmy dużymi dzieciakami, które łykają każdy „świetny pomysł” wmawiając sobie nieistniejące zmiany 🙈🙅‍♂️

15 minut temu, piotrek7 napisał:

I utrwal to sobie na iPhonie Max.

A potem dopuść do siebie, że jako telefon może być świetny natomiast traktowanie go jako sprzęt pomiarowy to nawet nie dziecinada ale ośmieszanie się i głoszonych przez siebie tez. 

Utrwalam SZUM i słyszalną różnice w poziomach. 

Czytaj ze zrozumieniem,

nie mierzyłem poziomu w decybelach w odległości 1m, czy innych warunkach, nigdy nie nazwałem telefonu sprzętem pomiarowym !

jeśli Buckhart czy Sonos używają iPhone do "pomiarów pokoju" możemy uznać ze mikrofon w Iphone jest na tyle dobry aby móc NAGRAĆ takie zdarzenie jak SZUM W NODE2i.  

Teraz, piotrek7 napisał:

Słaby argument

🤣😂 już nie odpowiadaj. 

Teraz, piotrek7 napisał:

Wystarczy, że przeczytasz ze zrozumieniem to, co napisałeś

🤣😂 game over, zaśmiecasz wyłącznie forum. Dziękuje za dyskusje o niczym nie będę reagował na twoje komentarze 

1 godzinę temu, Supalite SV napisał:

Utrwalam SZUM i słyszalną różnice w poziomach. 

Jestem pod wrazeniem 😂 Jednakze, ja nadal bede sluchal muzyki a nie utwalal szumy... te przyjemnosc zostawie Tobie i Twojemu ajfonowi. To, ze Twoj egzemplarz szumi, to nieoznacza, ze wszyscy inni uzytkownicy Node maja badziewny sprzet, lub sa starcami z degeneracja sluchu. Pozdrawiam i wiecej zrozumienia, dla innych zycze.

16 minut temu, JB007 napisał:

Jestem pod wrazeniem 😂 Jednakze, ja nadal bede sluchal muzyki a nie utwalal szumy... te przyjemnosc zostawie Tobie i Twojemu ajfonowi. To, ze Twoj egzemplarz szumi, to nieoznacza, ze wszyscy inni uzytkownicy Node maja badziewny sprzet, lub sa starcami z degeneracja sluchu. Pozdrawiam i wiecej zrozumienia, dla innych zycze.

Uczepiliście się Ajfona... Freju zwrócił uwagę na transparentność układu, w moim przypadku Monitory były podłączone bezpośrednio do Node. Monitory Nearfield mają dość dużą czułość wejściową, dlatego Badziewność źródła jest bardziej widoczna a i wszystkie inne zmiany w łańcuchu są widoczne. 

Dla porównania problem SZUMU nie był zauważalny w łańcuchu
Node2i > Coax Wireworld > Mytek BrooklynDac + Sbooster Mk2 > XLR > Focal Shape 65

Jakość dźwięku była porównywalna z liniowym zasilaniem Mytek i Node2i oraz fabrycznym zasilaniem impulsowym.

Podsumowując spawę Supalite SV: 

Node jest dobrym streamerem ale kiepskim przetwornikiem DAC. Zamiast inwestować w zasilanie, lepiej kupić lepszy DAC. 

Prawdopodobnie zasilanie liniowe ma większy wpływ na DAC w Node niż na sam stremaer. Dlatego niektórzy słyszą różnicę po wymianie zasilacza, co nie zmienia faktu, że DAC jest nadal kiepski.

Zastanawiałem się nad kupnem Node 2 mając DAC Chord Qutest, ale nie zdecydowałem się na zakup samego stremera za 2,5 tys. pln. Pozostałem przy Daphile.

Co do nagrań iPhona. Nie sądzę, że faworyzyje niektóre nagrania;)

Edited by KotD