Jump to content
wojciech iwaszczukiewicz

Jeśli nie Unia Europejska to co?

Recommended Posts

10 minut temu, asterix1 napisał:

I ta banda niszczy ten piękny kraj....

Kraj piękny, ale zbyt wielu idiotów tu mieszka, zupełnie jak przed 1939.

• Like 1
  • Thanks 2

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

23 minuty temu, asterix1 napisał:

I ta banda niszczy ten piękny kraj....

Zmień ten kraj w te pędy w Tomaszów Grodzki, będzie na pewno dumnie, praworządnie i na pewno liberalnie.
Pamiętaj tylko, że i tak dupa, czyja by nie była, zostanie z tyłu.

1.thumb.jpg.40db905d522ef9379f578c111d8df5fa.jpg

Edited by xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Skoro iksik ruszył dupę to w reżimowej musi być niezła jatka.

• Thanks 2

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

xavian
4 godziny temu, xniwax napisał:

Zmień ten kraj w te pędy w Tomaszów Grodzki, będzie na pewno dumnie, praworządnie i na pewno liberalnie.
Pamiętaj tylko, że i tak dupa, czyja by nie była, zostanie z tyłu.

ciekawe co byś napisał i jakie memy byś wklejał, jakby Grodzki przyjął propozycję PiS-u. Został by senatorem PiS i ministrem zdrowia, tak jak mu proponowano. Wtedy Grodzki dla PiS-u był prawy i sprawiedliwy?

Igrzyska dla tłumu o inteligencji prawicowych memów. Po raz któryś napiszę - PiS to stan umysłu. Nie wiem czy to jest uleczalne, na razie nic na to nie wskazuje.

• Like 5
  • Thanks 2

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

W dniu 14.01.2020 o 22:29, osimar napisał:

jakby Grodzki przyjął propozycję PiS-u. Został by senatorem PiS i ministrem zdrowia, tak jak mu proponowano

Problem w tym, że to kolejna auto projekcja Ordynatora Senatu. Reszta jeszcze nie wie, że ma ich za statystów.

• Haha 1

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

W Unii najwyraźniej rośnie wkurw na gówniarskie zagrywki PiSowskiego reżimu. Przez dłuższy czas chroniła ich Merkel, ale ci debile nawet nie potrafili tego docenić. Wpływy Merkel osłabły więc parasol będzie coraz bardziej dziurawy.

• Like 2

Jestem Europejczykiem.

Jak dla mnie to plucie w parlamencie europejskim na własny kraj (nie ważne kto nim rządzi - niech sobie opozycja wygra wybory) powinno podchodzić pod zdradę stanu.

• Haha 1

25 minut temu, piter z napisał:

Jak dla mnie to plucie w parlamencie europejskim na własny kraj (nie ważne kto nim rządzi - niech sobie opozycja wygra wybory) powinno podchodzić pod zdradę stanu.

To powiedz mi kto w Parlamencie Europejskim pluł na własny kraj.

Jestem Europejczykiem.

25 minut temu, piter z napisał:

Narracja funkcjonariuszy UB z początku lat 50-tych ubiegłego stulecia. Wtedy też krytykę "jedynie słusznej władzy ludu pracującego miast i wsi" traktowali jako "kalanie własnego gniazda".

• Like 1

44 minuty temu, piter z napisał:

Tak się zastanawiam czy chamstwo które wylazło z "parlamentarzystów" PiS-owskich w parlamencie UE nie było tym rzeczywistym "pluciem" na własny kraj i większość która nie głosowała na PiS. Cały czas PiS również tu w kraju pluje w twarz tej większości. PiS pokazał z jakimi chamami ma do czynienia Europa. W końcu za tymi chamami stoi ca. 40% wyborców których nie ruszają nawet ciężkie afery w wykonaniu PiS-owskim. To nie napawa optymizmem na przyszłość. Będzie tylko plucie jadem i grabienie kasy oraz zubażanie społeczeństwa w imię chorych wizji przywódcy sekty. 

Edited by Lech36
  • Like 1
  • Thanks 2

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Jeżeli ktoś tutaj myśli że jakoś lubię PiS to się grubo myli, PO też nie lubiałem bo to też byli oszuści i złodzieje. Wogóle w naszym kraju to mamy kuriozalną sytuację - politycy wszystkich opcji tak jawnie mają wszystkich głęboko że ludzie poprostu zgłupieli i stracili wiarę że można wybrać dobrze.

W dniu 14.01.2020 o 17:28, Bobcat napisał:

Będą ze swojego bohatera robić teraz psychicznego aby uchronić go przed odpowiedzialnością.

Dla przypomnienia gościu był pod obserwacja psychiatryczną i na psychotropach w czasie poprzedniej odsiadki. 

32 minuty temu, Bobcat napisał:

Narracja funkcjonariuszy UB z początku lat 50-tych ubiegłego stulecia. Wtedy też krytykę "jedynie słusznej władzy ludu pracującego miast i wsi" traktowali jako "kalanie własnego gniazda".

Teraz zdrada własnego kraju nazywa się europejskoscią. Zakompleksieni łykają tą europejskość bezkrytycznie. 

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

6 minut temu, piter z napisał:

Jeżeli ktoś tutaj myśli że jakoś lubię PiS to się grubo myli, PO też nie lubiałem bo to też byli oszuści i złodzieje.

PiS grabi ze znacznie większym rozmachem a do tego zachowują się jak ostatnie chamy z nikim się nie licząc. To nowość w czasach ostatnich rządów w Polsce.

• Like 2

6 minut temu, marek-1969 napisał:

Teraz zdrada własnego kraju nazywa się europejskoscią. Zakompleksieni łykają tą europejskość bezkrytycznie.

A konkretnie?

Bo jak przychodzi do konkretów to zamiast odpowiedzi słychać tylko głupkowate smarkanie w rękaw.

• Like 1

Jestem Europejczykiem.

Zwracanie się o interwencję u obcego rządu w swoim kraju przez setki lat kończyło się na szafocie. Dziś to nazywa się walką o demokrację i przeworzadność. 

"za każdą piękną ideą czai się czyjś brudny interes" Elias Canetti

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

10 minutes ago, Lech36 said:

PiS grabi ze znacznie większym rozmachem a do tego zachowują się jak ostatnie chamy z nikim się nie licząc. To nowość w czasach ostatnich rządów w Polsce.

Nie wypada się nie zgodzić - uprawiają "poletko" jak im się podoba i to jest na duży minus. Na plus za to jest że widać że zależy im na tym żeby sąsiad nie podkradał (żeby było więcej dla nich).

10 minut temu, marek-1969 napisał:

Dla przypomnienia gościu był pod obserwacja psychiatryczną i na psychotropach w czasie poprzedniej odsiadki. 

Wygodny i od dawna praktykowany sposób aby swojego bohatera uchronić przed odpowiedzialnością za popełnioną zbrodnię: załatwimy mu żółte papiery. 

Dla przypomnienia gościu gdy wtargnął na scenę finału WOŚP W Gdańsku w zeszłym roku - wykrzykiwał hasła anty-PO, przedtem trenował ciosy nożem, rozpowiadał dookoła że wróci za kraty na dożywocie, a jego matka przestrzegała że może zrobić coś strasznego. Wszystkie kompetentne instytucje państwowe ją olały. Widocznie takie przyszło odgórne polecenie.

10 minut temu, marek-1969 napisał:

Zwracanie się o interwencję u obcego rządu w swoim kraju przez setki lat kończyło się na szafocie. Dziś to nazywa się walką o demokrację i przeworzadność. 

Pytam cię koleś już któryś raz o czym konkretnie piszesz, a ty dalej wstawiasz jakieś propagandowe pierdy dla matołków.

Konkretnie w czym problem???

Edited by Jaro_747
  • Like 2

Jestem Europejczykiem.

Godzinę temu, piter z napisał:

Po pierwsze, Unia to też my. Polska jest częścią Unii. Mówienie o pluciu to identyczna sytuacja, jakby krytykować jakiegoś posła, który w sejmie mówi o złych rzeczach, które zdarzają się na przykład w województwie zachodniopomorskim. Że pluje na swoje województwo.
Po drugie PiS to nie Polska. Nikt nie ma prawa zawłaszczać Polski. Nawet jak daje 500+.

• Like 6

4 minuty temu, marek-1969 napisał:

Dziś to nazywa się walką o demokrację i przeworzadność

Bo to jest walka o demokrację i praworządność, skoro własny rząd je łamie. Do Unii wstąpiliśmy dobrowolnie, zobowiązując się do przestrzegania zasad. 

Istnieją wartości ogólne i niepodważalne. Mówienie że "własne sprawy załatwia się we własnym gronie" jest mydleniem oczu. Kto ma załatwić? Władza która te zasady łamie? 

Podobnie to co wyprawia towarzysz Kim Dzong Un już dawno przestało być wewnętrzną sprawą Północnej Korei a stało się sprawą ogólnoludzką.

• Like 2

Jak historia długa żaden zdrajcą nigdy nie powiedział dobrowolnie " tak zdradziłem własne plemię dla swojej władzy, wpływów i pieniędzy" Każdy twierdził że zrobił to dla wyższych idei a często dla dobra samych zdradzonych. 

W tym dzisiejszą opozycja niczym się nie różni. 

Jestem jednocześnie ciekaw ilu z Was zgodził by się do wtracania się sąsiada w wasze wewnętrzny rodzinny konflikt? k**wa żaden! 

• Like 1

9 minut temu, marek-1969 napisał:

Jak historia długa żaden zdrajcą nigdy nie powiedział dobrowolnie " tak zdradziłem własne plemię dla swojej władzy, wpływów i pieniędzy" Każdy twierdził że zrobił to dla wyższych idei a często dla dobra samych zdradzonych. 

W tym dzisiejszą opozycja niczym się nie różni. 

Jestem jednocześnie ciekaw ilu z Was zgodził by się do wtracania się sąsiada w wasze wewnętrzny rodzinny konflikt? k**wa żaden! 

Pieprzysz w kółko te same hasełka dla debili, ale zapytany o konkrety nie potrafisz nawet jednego sensownego zdania sklecić. Typowe PiSowskie młociarstwo.

Edited by Jaro_747
  • Thanks 1

Jestem Europejczykiem.

Jesteś prymitywnem dla którego świat dzieli się na PiS i "nowoczesnych i europejskich"  Na więcej wyobraźni brakuje, za to agresji i owszem " To ostatnie zresztą jest charakterystyczne dla wielbicieli targowicy i lewackich utopi. 

• Like 1

4 minuty temu, marek-1969 napisał:

Jesteś prymitywnem dla którego świat dzieli się na PiS i "nowoczesnych i europejskich"  Na więcej wyobraźni brakuje, za to agresji i owszem " To ostatnie zresztą jest charakterystyczne dla wielbicieli targowicy i lewackich utopi. 

Ja jestem prymitywem???

A dlaczego nie potrafisz sam od siebie napisać niczego z sensem? Jedyne co potrafisz to powtarzanie najbardziej prymitywnych hasełek reżimowej propagandy.

Jakimś cudem ta skierowana do najtępszego elektoratu propaganda trafia akurat do ciebie. Przypadek?

Jestem Europejczykiem.

Godzinę temu, marek-1969 napisał:

Jestem jednocześnie ciekaw ilu z Was zgodził by się do wtracania się sąsiada w wasze wewnętrzny rodzinny konflikt?

W Wolnej Europie też zdrajcy pracowali.

A to też zdrajcy byli

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• Like 4

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Jak się nazywał ten zdrajca który 13 grudnia 2007 podpisał Traktat Lizboński?

• Thanks 1

If you want the job done right, hire a professional.