Skocz do zawartości
IGNORED

Dziwny szum z NAD 375bee ?!


Aligator85

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Zakupiłem NAD 375bee ale podczas odluchu cos szumi z prawego kanału miał ktoś z was taka sytuacje??moze jakieś pomysły co to może być za problem???

Lub ktoś może mi polecić jakiegoś speca który by mi to ogarnął najlepiej z Łodzi

 

Dziekuje za odp i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Zakupiłem NAD 375bee ale podczas odluchu cos szumi z prawego kanału miał ktoś z was taka sytuacje??moze jakieś pomysły co to może być za problem???

Lub ktoś może mi polecić jakiegoś speca który by mi to ogarnął najlepiej z Łodzi

 

Dziekuje za odp i pozdrawiam

"OTJ-SERWIS" Tomasz Okrasa Więckowskiego 32 polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze sprzęt na gwarancji? Mam kontakt na dobry serwis, jak coś pisz priv.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz.

 

Niestety sprzęt nie jest już na gwarancji ale gdybym mógł poprosić o jakiś namiar na tego speca to byłbym wdzięczny

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprzęt nie jest już na gwarancji ale gdybym mógł poprosić o jakiś namiar na tego speca to byłbym wdzięczny

Pozdrawiam

 

Również polecam OTJ serwis na Więckowskigo. Dawałem na przegląd tam kiedyś jakieś vintydże i byłem bardzo zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"OTJ-SERWIS" Tomasz Okrasa Więckowskiego 32 polecam

 

Ok,bardzo dziekuje za podpowiedz

 

 

 

Również polecam OTJ serwis na Więckowskigo. Dawałem na przegląd tam kiedyś jakieś vintydże i byłem bardzo zadowolony.

 

Ok,wielkie dzieki za podpowiedz

 

Napisze na szybko jak wyglada ta sprawa mianowicie licytowałem na szybko w pracy tego Nad-a na aukcji i nie doczytałem ze jest tam problem taki jak pisze sprzedawca ze wszystko gra tylko na jednym kanale słychać delikatny szum bez względu na poziom głośności i twierdzi ze nie był na serwisie itd itp bardzo się tym zmartwiłem powiem wam szczerze bo jestem laikiem w temacie audio i nie mam pojęcia jak się za to zabrać tym bardziej ze nie mieszkam w PL i najwygodniej i możliwość mam dostarczenia go do Łodzi dlatego mam tyle pytań czy ktoś miał podobny problem i co to ewentualnie może być czy wgl jest sens to naprawiać czy lepiej wystawić go dalej na aukcje na części,jakie dalsze kroki poczynić

Dziekuje za każdą odpowiedź

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zadzwoń do autoryzowanego serwisu audioklanu, powiedz co i jak, skąd masz wzmacniacz i może ci naprawią za opłatą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.