Skocz do zawartości
IGNORED

sklepy płytowe w Warszawie


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

MediaMarkt jest zdecydowanie najlepszy pod względem cenowym. Np. płyta kosztująca normalnie 64 zł tam kosztuje dychę mniej, jak się trafi na promocję może być nawet ok 40 zł.(tak było kiedyś w wypadku Nory Jones - dziś jest juz niestety drożej). W "Librze" sprzedają niewiele rocka - dominuje jazz, poważka, płyty audiofilskie i inne wynalazki w tym stylu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do audioforte trafiłem bez problemu, zaparkować było gdzie, niestety zakupów już tam nie zrobiłem bo dokonałem małej destrukcji budżetu w mediamarktach (na bemowie i ostrobramskiej) - kupiłem kilka tytułów, których bezskutecznie poszukiwałem w trójmieście. byłem tylko w jednym małym empiku, ceny trójmiejskich empików czyli zawrotne. jeszcze raz dziękuję wszystkim forumowiczom :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będę w Warszawie - gdzie są jakieś duże sklepy z płytami? mediamarkt to sobie zobaczę na mapie, coś innego wartego uwagi? nie szukam jazzu i klasyki, zwykły rock/hard rock.

aha i pytanie o audioforte na rejtana - można tam gdzieś w okolicy postawić samochód? ktoś chyba pisał, że nie bardzo, ale nie mogę tego wątku znaleźć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pl. Zbawiciela jest duży sklep, poza tym w tzw. Domu Towarowym Junior jest duży Empik, a co do parkingu na Rejtana to nie wiem, ale jak tam go nie zaparkujesz to chyba nie będziesz biegał z parkingu po drugiej stronie miasta. Trzeba próbować.

 

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawić można, ale czy się go zastanie po powrocie to już nie wiem. Żartowałem. Na Rejtana są parkometry, ale 200 m dalej od Puławskiej już ich nie ma. Na Rejtana trzeba uważać na niskie betonowe słupki przy bramach – dzięki jednemu z nich powłoka lakiernicza mojego autka uzyskała tzw. znaki szczególne. Ale w środku dnia to może tam po prostu nie nie być miejsca

 

Oprócz mediamarktów są jeszcze empiki – przy rondzie de Gaulle i w dawnym Juniorze przy Marszałkowskiej. Digital i Planet Music zlikwidowane. Jakieś sklepiki są też chyba za pasażem za Domami Centrum – wejście od Złotej naprzeciwko Hybryd i kina Palladium.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz płyt z rockiem z lat 60 i 70 tych to polecam Megadisc na Nowym Świecie 52 (tel 8263043). Mają największy wybór w kraju płyt z taką muzyką, są też LP. 99% płyt z ich oferty nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Dużo wydawnict z Anglii i USA i trudno osiągalne płyty w Polsce, POLECAM

 

Pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem musisz jechać do Rejtana 3, od strony centrum, bo ta uliczka jest jednokierunkowa i tak jest łatwiej. Weź mapę Wa-wy na przednie siedzenie i jak skręcisz w prawo - w Rejtana, to od razu parkuj. Sklep jest ca. 50 m od głównej ulicy.Załóz kartę postojową. Zejdziesz po sz po schodkach w dół. jest szyld - nie zgubisz się.

Powodzenia, udanej wyprawy i szczęśliwego powrotu do domu Ci życzę !

* * *

Myślę,że jak obskoczysz Media Markty to Ci wystarczy, a jak Ci będzie mało, to na ul.Krakowskie Przedmieście 24 masz księgarnię LIBER - polecam. W audio forte tez mają płytki, ale nie takie, jak w MM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po tych wszystkich naszych wskazówkach kolega krzysiek się nie zgubi, to się mocno zdziwię.

 

-> Zbig - To Planet Music na pl. Zbawiciela już nie ma? Dawno tam nie byłem.

 

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 34 lat później...

Przede wszystkim witam wszystkich serdecznie, jako nowa osobistość :)

Mając nadzieję, że mój post nie zniknie z uwagi na reklamę - zapytuję:

Zamieszkuję ja sobie w Warszawce, gdzie już od 2 tyg. z okładem, jeżdżąc po różnych sklepach muzycznych (eMpiki, 'normalne' sklepy, domy handlowe - stoiska muzyczne itp, jeszcze mnie tylko w M1 nie było) usilnie poszukuję czegoś takiego, co zwie się Warrant - Lp: Cherry Pie. Jak do tej pory myślałem, że nie ma takich płyt, których nie można by dostać (za wyjątkiem 'Fist Big Picnic' - Laidlaw na który poluję więcej niż bardzo, ale już przestałem wierzyć, że się uda), ale po wspomnianych 2 tyg. wojażach przekonuję się, że ta również do takich należy :( Mogę oczywiście założyć, że źle szukam, ale jak do tej pory.... zima. Przy okazji: Zauwazyłem, że ktoś tutaj na forum wspomniał o sklepie Planet Music na Pl.Zbawiciela (Wa-Wa). W poszukiwaniu tego, czego szukam sam udałem się pod wskazany adres, myśląc, że tam znajdę i... - doznałem ZONK-a ;) kiedy okazało się, że Planet Music wcięło :( Czy dobre sklepy muzyczne muszą znikać ? To samo było z dawnym Digitalem w Al. Jerozolimskich. Jeśli ktoś, reasumując na koniec - będzie wiedział, gdzie 'dorwać' to, czego tak usilnie poszkuję - bAAAAArdzo będę wdzięczny za odzew. Z góry serdecznie dziękuję.

[obrazekLUKASZ-164192_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem, ze MM na Górczewskiej (Bemowo) spośród jeszcze dwóch innych - na Ostrobramskiej (chyba najwiekszy wybor) i tego w Markach jest chyba najdrozszy. A tak w ogole polecam MM w Czestochowie. Jesli sa tam jakies promocje, a sa czesto, to jesli w Warszawie sa te same, to zawsze o 5zl drozej :) Np. Kupowalem 6szt plyt pani Krall chyba po 29zl, a w Warszawie byly po 34zl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W porównaniu MM Ostrobramska z MM w M1, lepiej pod względem ilości wypada ten pierwszy. Oczywiście nie ilość a jakość tytułów jest ważna.

Kto szuka ten ma jakiś cel, a nie stoi bez sensu pod budką z piwem. Tak trzymać.8-)))

Owocnych poszukiwań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.