Skocz do zawartości
IGNORED

Sluchawki do... Samsunga Note 9


Rock80x

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem Samsung Galaxy Note 9 i slucham muzyki na sluchawkach AKG K 550. Jest bardzo dobrze... chcialem jednak posluchac z leoszymi sluchawkami do 2000zl i sprawdzic, czy jest roznica. Jakie sluchawki polecacie? Najlepiej zamkniete. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź telefon i przejdź się do jakiegoś sklepu. To chyba najlepsze rozwiązanie, z odsłuchem nie powinno być problemu.

Sklepy często mają takie sobie zaopatrzenie. Szczególnie przy tym całkiem wysokim jak na słuchawki budżecie. Najprzyjemniej u mnie na podkarpaciu tak jest...

I nie wiem czy jest sens kupowania do telefonu słuchawek za 2 koła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sklepy często mają takie sobie zaopatrzenie. Szczególnie przy tym całkiem wysokim jak na słuchawki budżecie. Najprzyjemniej u mnie na podkarpaciu tak jest...

I nie wiem czy jest sens kupowania do telefonu słuchawek za 2 koła.

 

Nie wiem gdzie mieszka autor wątku ale jak się chce wydać tyle pieniędzy to można się przejechać do lepiej zaopatrzonego sklepu.

 

PS. Też bym tyle nie wydał na słuchawki do telefonu, nie wykorzysta się pewnie połowy ich potencjału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sennheisery momentum 2. Normalnie podlaczam je wieczorami pod nada c328. Ale jak gdzies wychodze to graja z notem 8. M2 sa bardza latwe do napedzenia i note daje sobie z nimi rade zarowno bo blototh jak i kablu. Napewno na wzmaku jest lepiej ale na telefonie naprwde tez jest niezle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że sluchawki za 2000 są raczej dla dj-ów, jakichś producentów muzyki ale dla przecietnęgo słuchacza do telefonu? myślę że bez sensu

Wielu producentów jedzie na starych Dt990/880/770 Pro za ok 600-800 zł także... to nie takie proste :) Czasami zestaw Dacamp+ słuchawki da dużo więcej niż same słuchawki w tej samej cenie. Ale co ja tam będę pisał komuś jak ma pieniądze wy wydawać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej chyba pomyśleć o słuchawkach z BT i redukcją hałasu(w większości modeli można też słuchać po kablu). Skoro źródłem ma być smartfon to jako transport BT może sprawdzić się lepiej niż jako samodzielny odtwarzacz. Z 2 miesiące temu był test z tego zakresu cenowego w A/V. Było kilka modeli. Ja polecam AKG 60 NC(są w wersji z BT i bez BT) wersja podstawowa kosztuje mniej niż połowę wyznaczonej kwoty ale zagrają dobrze zarówno z telefonem jak i z dobrym DAPem. Jedyną wadą jest konstrukcja nauszna, przez co nie izolują aż tak dobrze jak modele wokółuszne. Za to rozmiary są bardziej mobilne. Coś za coś.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do jednego z naszych salonów będziesz miał niepowtarzalną okazję przetestować sprzęt na różnych słuchawkach i wyrobić swoją własną opinię.

 

Adresy salonów znajdziesz na naszej stronie https://www.salonydenon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety samsung dalej nie ma dobrego daca :/ więc bym w słuchawki nie pakował kasy wszystko zagra źle chyba ze coś bezprzewodowego :)

przegrywa to dalej z iphone4 lub sony z przed wieeelu lat.

napędzić to i napędzi Sennheisery HD 650 "poprawnie" tylko będzie słychać daca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowalem sennheisery hd 660s na tel i momentum2 . Nie jest zle . Na wzmaku jest napewno lepiej ale akurat te sluchawki latwo sie napedza. Podejdz do salonu i sam sproboj. Inaczej sie nie przekonasz

 

Co prawda hd660s sa otwarte a M2 zamkniete . Zupelnie, inne granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety samsung dalej nie ma dobrego daca :/ więc bym w słuchawki nie pakował kasy wszystko zagra źle chyba ze coś bezprzewodowego :)

przegrywa to dalej z iphone4 lub sony z przed wieeelu lat.

napędzić to i napędzi Sennheisery HD 650 "poprawnie" tylko będzie słychać daca.

 

bo akurat Iphone4 grał chyba najlepiej ze wszystkich tel i miał mocne wyjście słuchawkowe. Grał też z pewnością lepiej niż nowe Iphony, przynajmniej na moje ucho - Żona miała I 6, 7 teraz 8.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym odświeżyć temat, bo też szukam słuchawek do Galaxy Note… tylko 8 /to chyba bez różnicy/. Kryteria: doszune i wygodne, tzn nie wypadające z ucha. Do tej pory używałem BOSE Quiet Comfort 20 - tylko jakiś starszy model i choć grały nieźle to z pewnością nie kupię nowego modelu ze względu na marżę marki. Mysłałem o B&W CC6 S2, ale w sieci uchodzą również za nieadekwatne dźwiękowo do ceny. Obecnie... słucham z Koss SPorta Pro, które za 150 zł grają wręcz przegenialnie. Problem w tym, że jako słuchawki nauszne nie są tak wygodne jak douszne. Coś Wam przychodzi do głowy ? Uwaga ! Nienawidze wypadających z uszu pchełek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem rok temu na douszne czytaj nie wypadające Momentum2. Z moim iPhone 4s to idealne zestawienie, jakość podchodzi pod mój zestaw z zewnętrznym wzmakiem i źródłem CD. Ale jak ktoś wcześniej napisał 4s to był ostatni udany zestaw przenośny z Phonem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym odświeżyć temat, bo też szukam słuchawek do Galaxy Note… tylko 8 /to chyba bez różnicy/. Kryteria: doszune i wygodne, tzn nie wypadające z ucha. Do tej pory używałem BOSE Quiet Comfort 20 - tylko jakiś starszy model i choć grały nieźle to z pewnością nie kupię nowego modelu ze względu na marżę marki. Mysłałem o B&W CC6 S2, ale w sieci uchodzą również za nieadekwatne dźwiękowo do ceny. Obecnie... słucham z Koss SPorta Pro, które za 150 zł grają wręcz przegenialnie. Problem w tym, że jako słuchawki nauszne nie są tak wygodne jak douszne. Coś Wam przychodzi do głowy ? Uwaga ! Nienawidze wypadających z uszu pchełek...

 

Niestety ten telefon dalej nie gra... ale odpowiadając:

Koss dobre są (mam), ale lepsze od nich są, napiszę z tego co kupiłem:

Sennheiser HD 598 oraz Creative Aurvana Live! i prawie takie same są Philipsy SHP 5401 każde to coś innego ale każde lepsze.

Szoku już nie będzie jakościowego, może tylko basy na Creative - ale Koss są ok.

 

gorsze zdecydowanie są: Sennheiser HD 201, Philipsy 2500, pchełki samsunga i apple. Beatsy te pierwsze.

 

Creative HD 600 będzie cicho ale jeszcze lepiej, ale.. jak podłączyłem do Note Edge, to.. chyba szkoda kasy, najlepiej kupić starego iphone 4s 32gb za te 150pln jako "mp3" i wtedy iść w słuchawki za 1000pln.

 

Edit: sorki za szybko i wybiórczo czytałem i rzuciło mi się "Nienawidze wypadających z uszu pchełek..." i zinterpretowałem że nauszne więc post nie na temat ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten tel to jakieś pomocnicze źródło. Wiem, że lepsze [pewnie] są. Dla mnie Kossy - szczególnie za taką cenę i w ogóle do tel. są bezkonkurencyjne. Iphone 4 to już staroć, poza odtwarzaczem muzyki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mee Audio są bardzo wygodne dzięki zausznemu mocowaniu. P1 i P2 to genialne słuchawki, szczególnie P2 do smartfona

https://sklep.rms.pl/mee-audio-pinnacle-p2-p-2-audiofilskie-dynamiczne-sluchawki-dokanalowe-z-odlaczanym-kablem

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, przede wszystkim zacząłbym od źródła i Daca ze wzmacniaczem słuchawkowym. Np AudioQuest dragongly black albo red. Do tego można dopiero szukać słuchawek. Audio-Technica Msr7 z dragonfly black bardzo dobre połączenie i w miarę mobilne. Zapraszamy na testy

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.