Jump to content
IGNORED

Nagrywarki Audio vs. Copy Controlled

Mwawe

Recommended Posts

Witam!

jestem tu nowy i na poczatku chcialem przywitac i pozdrowic wszystkich forumowiczow......

Mam takie pytanie odnosnie COPY CONTROLLED nowej zabawki firm fonograficznych.....

czy jest mozliwosc skopiowania tak zabezpieczonej plyty w stacjonarnych nagrywarkach audio bez tych cholernych kaktusow ???? probowalem nagrac kilka plyt za pomoca nagrywarki komputerowej i niestety jest tego g**** strasznie duzo i nie da sie tego sluchac....

jak ktos mial z tym doczynienia niech da znac jak sprawa wyglada w takich nagrywarkach bo nosze sie z zamiarem kupna takiej nagrywaki (oczywiscie w celach prywatnych :) )......

pozdrawiam

Michał

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Pioneer PDR 05 bez żadnego problemu kopiuje "copy control" stosowane przez m.in. EMI. Jak wygląda sytuacja z innymi zabezpieczeniami jeszcze nie sprawdzałem, nie natrafiłem na takie płyty.

Hidden Content

Ja też kiedyś coś skopiowałem, nagrywarka TEAC, ale nie dało się użyć wypaśnych mechanizmów EACa - ale przy nowej płycie to nie problem. Najlepszym wyjściem jest jednak omijanie takich płyt, a nawet lepiej - bezczelne ściąganie w mp3 lub ape i wypalanie...

Hidden Content

Witam! Najpierw zabezpieczoną płytkę polecam skopiować CLONE CD. Radzi sobie bez problemu. Najlepiej utworzyć sobie obraz płyty audio. Z CLONA można od razu wypalać ale z własnego doświadczenia wiem, że niektóre odtwarzacze CD mogą sobie gorzej radzić z taką płytką. Obraz zrobiony CLONEM już jest bez zabezpieczenia więc następnie można go zamontować np. Virtual Daemon Man. jako napęd wirtualny. Ja osobiście następnie używam EAC do wypalania. Pozdr.

Hidden Content

• Redaktorzy

na stadionowych producentach płyt znaczek "copy controlled" nie robi wrażenia. Oznaczone krążki (tłoczone) można dostac bez problemu, wkładki jak wyjęte z oryginałów, uchybień w dźwięku nie zauważylem ;-)

Hidden Content

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

McGyver - Twój PDR-05 kopiuje płytki z zabezpieczeniem copy controlled po cyfrowym wejściu ? Jak to zrobiłeś ? Coś przypadkiem sam czegoś nie udoskonalałeś ? Ja kiedyś miałem PDR-609 a potem Marantza DR6000 i ni cholery nie chciały przegrywać takich płyt .

Na kompie natomiast bez problemów -> najtańszy napęd DVD LG plus EAC lub Nero . Potem wypalanie na starym napędzie Yamahy i jakość jest akceptowalna (natomiast nie udało mi się zgrać płyt z copy controlled na 2 starszych napedach - wspomnianej Yamaszce i starszym CD-R LG)

Hidden Content

Mój Lite-on w duecie z EAC-em nie ma najmniejszych problemów z Copy Controlled.Nie słychać żadnych sensacji,program cyklicznie mruga lampkami błędów,ale kopia wychodzi bdb,nie słyszę różnic z oryginałem.

Hidden Content

Mój PDR 05 jest po prostu z epoki, kiedy o wynalazkach typu Copy Control nikomu się nie śniło, nikomu się też nie śniło że każdy będzie mógł kupić taki klocek (kosztowało toto 5.000zł) a płyty czyste były o 30% droższe od oryginałów. Kto w takich warunkach kopiowałby dziesiątki płyt miesięcznie?

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.