Skocz do zawartości
IGNORED

AUDIO VIDEO SHOW 2018


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

A co TO nie dzisiaj ?

No faktycznie były wczoraj imieniny kolegi ale myślałem,że impreza w trakcie ... :-)

Jak dobra impreza, to powinna potrwać do AVS;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie marsz mi przemaszerował pod oknem to myślałem ,że to już ,zawsze mi się AVS z tym kojarzył

ale przypomniało mi się ,że Elb pisał ,że zrobi "mijankę datową" :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś Elberoth (Audio Show Supremo) mógłby zrealizować jakiś fajny/zabawny film wprowadzający na Audio Video Show smile.gif

np. coś w tym stylu, grając rolę jak on - no i oczywiście musiałby zamienić kolumny Legacy, na Magico ;) Ultimate III, czy choćby swoje M3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ekstra filmik, może mi na przyszły rok prawa do niego sprzedadzą :)

 

Normalnie marsz mi przemaszerował pod oknem to myślałem ,że to już ,zawsze mi się AVS z tym kojarzył

ale przypomniało mi się ,że Elb pisał ,że zrobi "mijankę datową" :-)

 

Od kiedy przenieśliśmy się na Stadion, to niestety musimy robić mijanki. Z rok AVS jest dzień przed 8-10.11.2019.

 

Jak byliśmy w formacie Bristol - Sobieski - GT to było łatwiej, choć któregoś razu podczas AVS też były marsze na krakowskim. Odwiedzający jednak dzielnie dotarli - bo wiadomo, audiofil to i przez zasieki na wystawę dotrze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-10.11.2019 - będą droższe ceny w hotelach, droższe bilety intercity itd. bo to długi weekend się zrobi, nie lepiej zostawić datę jak teraz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy zależni od stadionu. Próbujemy w ogóle przełożyć datę na sam koniec października ... ale to jest strasznie trudne.

 

Historycznie jednak te długie weekendy były dla Audio Show frekwencyjnie bardzo dobre. Oczywiście - jakiś tam procent ludzi wyjedzie, ale tez na tej samej zasadzie jakiś procent ludzi będzie mogło na wystawę przyjechać. Inaczej się idzie na wystawę w sobotę czy nawet niedzielę, wiedząc że masz poniedziałek wolny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na tegorocznym Audio Show będą ciekawe systemy za umiarkowane rozsądne pieniądze...

 

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale wybierasz się na te targi pierwszy raz, tak ?

Nie to, że chcę gasić Twój zapał, ale....

Na Audio Show byłem ze 3 razy w latach 2008-2016 i z tego co pamiętam z podobnym nastawieniem, że musi być prezentowane coś dobrego i "taniego".

Niestety nie do końca te moje oczekiwania spotkały się z rzeczywistością w tym samym punkcie czasoprzestrzeni mówiąc delikatnie.

Mam wrażenie, że filozofią, która dominuje ( być może to naturalne, nie kłócę się ) jest pokazać jak najlepiej, czyli...najdrożej.

Nie pamiętam za bardzo pokojów w stylu : " a tu zobaczcie, jak super gra niedrogi sprzęt ". To nie do końca ta bajka....Jest raczej tendencja "na bogato". Oczywiście rzeczą podstawową jest co w Twoim rozumieniu oznacza niedrogi, bo jeśli za niedrogi wzmacniacz uznasz taki w okolicach dychy, to i owszem coś tam może wyłuskasz, ale też nie nastawiaj się na nadmiar urodzaju, no chyba, że coś się w tej kwestii zmieniło od 2016...Patrząc jednak dookoła, myślę, że może być wręcz odwrotnie i te hyper ceny mogą być dominującymi w jeszcze większym stopniu.

Tak, czy inaczej życzę powodzenia i już po wystawie napisz w wątku, czy coś fajnego, niedrogiego wyczaiłeś. Będę śledził.

Ja sam jeszcze nie wiem, czy w tym roku tam zawitam. Chyba troszkę boli mnie ( przyznaję bez bicia ), że na zdecydowaną większość sprzętu mnie tam po prostu nie stać i czuję się jak ubogi krewny :-). Piękne wzmaki po 30 tysięcy, kolumny po tyle samo i więcej ( zauważcie, że nie wymieniam tych hyper drogich ). Zaś lizanie lizaka przez szybę, jakoś nigdy do końca nie było dla mnie tym, co szczególnie mnie kręci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale wybierasz się na te targi pierwszy raz, tak ?

Nie to, że chcę gasić Twój zapał, ale....

Na Audio Show byłem ze 3 razy w latach 2008-2016 i z tego co pamiętam z podobnym nastawieniem, że musi być prezentowane coś dobrego i "taniego".

Niestety nie do końca te moje oczekiwania spotkały się z rzeczywistością w tym samym punkcie czasoprzestrzeni mówiąc delikatnie.

Mam wrażenie, że filozofią, która dominuje ( być może to naturalne, nie kłócę się ) jest pokazać jak najlepiej, czyli...najdrożej.

 

Nie w każdych pokojach tak jest.

Kolumny za 2 tyś. zł. tez były, wzmacniacze za kilka tyś. również.

Po to jest ta wystawa aby móc zobaczyć i usłyszeć dobry i drogi sprzęt, z którym na co dzień nie mamy kontaktu, a że prawie nikogo nie stać na takowy, to już inna sprawa.

To tak jak by pojechać na targi motoryzacyjne i mieć żal że nie było starych Oplów w gazie.

 

Ja jeżdżę co roku bo lubię sprzęt audio.

Nie wiem w jakim celu Ty tam pojechałeś...

Szukasz kolumn i wzmacniacza za kilka tyś.? idź do Media Market itp., tam tego pełno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdych pokojach tak jest.

Kolumny za 2 tyś. zł. tez były, wzmacniacze za kilka tyś. również.

Po to jest ta wystawa aby móc zobaczyć i usłyszeć dobry i drogi sprzęt, z którym na co dzień nie mamy kontaktu, a że prawie nikogo nie stać na takowy, to już inna sprawa.

To tak jak by pojechać na targi motoryzacyjne i mieć żal że nie było starych Oplów w gazie.

 

Ja jeżdżę co roku bo lubię sprzęt audio.

Nie wiem w jakim celu Ty tam pojechałeś...

Szukasz kolumn i wzmacniacza za kilka tyś.? idź do Media Market itp., tam tego pełno.

 

Sprzeciw wobec powyższego...

Nie cierpię takich wpisów drwiących ze sprzętu choćby z Media Marktu itp.

Przeznaczenie jest zupełnie inne i klientela nie ta, ale żeby tak wprost wykpić zwykłe audio?

Przykre bardzo...

 

Poza tym Kolega obraża nas... forumowiczów, którzy szukają maximum jakości brzmienia za minimum nadkładów finansowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę co roku bo lubię sprzęt audio.

Nie wiem w jakim celu Ty tam pojechałeś...

Szukasz kolumn i wzmacniacza za kilka tyś.? idź do Media Market itp., tam tego pełno.

 

Po pierwsze mój post nie jest żadną pretensją i jak zawsze na forum zaskakuje mnie taki odbiór, szukanie zaczepki.

Wiem doskonale po co jest Audio Show i wybacz, nie musisz mi o tym przypominać :-).

To, że napisałem, że większość sprzętów jest poza moim zasięgiem nie jest pretensją do nikogo, więc wrzuć na luz, przejdź się, odetchnij świeżym powietrzem, pójdź na basen, ale złośliwości w stylu " idź do Media Markt " proszę grzecznie - zachowaj dla siebie, bo ani ja, ani inni ( tak mi się wydaje ) nie mają ochoty ich czytać.

Audio Show to świetna impreza i pochwała dla jej twórców. Nie znaczy to jednak od razu, że nie można tu wyrazić jakiejś refleksji, nieprawdaż ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeciw wobec powyższego...

Nie cierpię takich wpisów drwiących ze sprzętu choćby z Media Marktu itp.

Przeznaczenie jest zupełnie inne i klientela nie ta, ale żeby tak wprost wykpić zwykłe audio?

Przykre bardzo...

 

A gdzie tutaj widzisz wyśmiewanie sprzętu z Media Market?

 

Poza tym Kolega obraża nas... forumowiczów, którzy szukają maximum jakości brzmienia za minimum nadkładów finansowych

 

To ile to będzie to minimum?

Za kilka tyś. zł. można dostać sprzęt w Markecie i innym salonie audio.

Na AVS również są takie sprzęty, jeżdżę co roku to wiem o czym pisze.

Jeśli ktoś chce taniej to tylko pozostaje market.

To chyba jasne prawda?

Gdzie tutaj kogoś obrażam?

 

Po pierwsze mój post nie jest żadną pretensją i jak zawsze na forum zaskakuje mnie taki odbiór, szukanie zaczepki.

Wiem doskonale po co jest Audio Show i wybacz, nie musisz mi o tym przypominać :-).

To, że napisałem, że większość sprzętów jest poza moim zasięgiem nie jest pretensją do nikogo, więc wrzuć na luz, przejdź się, odetchnij świeżym powietrzem, pójdź na basen, ale złośliwości w stylu " idź do Media Markt " proszę grzecznie - zachowaj dla siebie, bo ani ja, ani inni ( tak mi się wydaje ) nie mają ochoty ich czytać.

 

Ja szukam zaczepki?

Źle zinterpretowaliście mój wpis, albo Ty źle napisałeś swój.

 

Na Audio Show byłem ze 3 razy w latach 2008-2016 i z tego co pamiętam z podobnym nastawieniem, że musi być prezentowane coś dobrego i "taniego".

Niestety nie do końca te moje oczekiwania spotkały się z rzeczywistością w tym samym punkcie czasoprzestrzeni mówiąc delikatnie.

 

Więc ile to będzie "tanio i dobrze"?

Tak jak napisałem, na AVS też są sprzęty za kilka tyś. zł.

Jeśli ich nie widziałeś to trudno, co zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, na AVS też są sprzęty za kilka tyś. zł.

Jeśli ich nie widziałeś to trudno, co zrobić.

 

No i wszystko pięknie. Sprzęty za kilka tysięcy może i są, ale nieszczególnie dużo, co pewnie jest naturalną rzeczą.

Sens mojej wypowiedzi zawiera się w myśli ( w żadnym wypadku nie jest to złośliwość, czy jakiś przytyk ), a stwierdzenie faktu, że jeśli ktoś na tej wystawie miałby szukać inspiracji, to raczej odnajdzie się tam człowiek z grubszym, niźli chudszym portfelem.

 

A jeśli źle zinterpretowałem Twój wpis, to przepraszam. Może człowiek jest troszkę z góry źle nastawiony do tego typu reakcji ;-)

Mea culpa ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę taki wątek o AS, nic na temat normalnie!

Poczekaj jeszcze tydzień to będzie na temat :D Na razie to luźne gadki w około.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no,zawsze były fajne wątki pełne w fotki inne relacje :)

 

Rozumiem, że oczekujesz fotek z AS 2018, które jest dopiero za tydzień :-))). To się społeczeństwo rozbisurmaniło :-))). Wehikułu czasu się zachciewa ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no więc może spotkanie? takie forumowe "obgadanie" wystawy na miejscu...:)

 

Jeśli można to dopisuję się do grupy :)

Pozdrawiam

Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozumiem, że oczekujesz fotek z AS 2018, które jest dopiero za tydzień :-))). To się społeczeństwo rozbisurmaniło :-))). Wehikułu czasu się zachciewa ;-)

 

Za tydzień, hmm. Jak ten czas wolno leci.

Ale widzę że dobry humor już teraz dopisuje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Ponieważ powstał oficjalny watek o Audio Video Show, na prośbę Elberotha zamykam obecny, aby nie mnożyć bytów. Prośba o kontynuowanie dyskusji w wątku oficjalnym:

http://www.audiostereo.pl/audio-video-show-16-18-listopada-2018_141315.html

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.