Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa wersja silnika forum - zapraszamy!


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Powoli kończymy prace związane z uruchomieniem najnowszej wersji silnika forum (4.3.6). Nowa wersja zostanie udostępniony prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu.

 

Na chwilę obecną potrzebujemy jeszcze wszystko porządnie przetestować. Chętnych do zobaczenia nowego layoutu, nowych funkcji itd. zapraszamy do zgłaszania się w tym temacie.

 

Nowa wersja dostępna jest pod adresem:

http://new.audiostereo.pl

 

Chętni otrzymają od nas hasło dostępu.

 

Proszę pamiętać, że wersja testowa pracuje na starszej wersji bazy danych, więc nie ma tam najnowszych postów. Prosimy o zgłaszanie zauważonych błędów w tym temacie.

newas.png

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Co ona da ta nowa wersja ?

Nowy layout. Zblizony do obecnego, ale dostosowany do obecnych czasow, bardziej czytelny i minimalistyczny.

 

Pelne szyfrowanie SSL.

 

Mozliwosc logowania kontem facebooka, twittera, googla.

 

Powiadomienia po stronie przegladarki - jestesmy na innej stronie, a mozemy dostac powiadomienie z audiostereo z obserwowanego watku czy PW.

 

Poprawiona wyszukiwarke.

 

Obsluge najnowszych standardow i wiele wiele wiecej.

 

Najlepiej samemu potestowac i zobaczyc.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się czcionka nowego forum. W win7 mam wyłączone wygładzanie czcionek i chyba Arial jako font domyślny - font dotychczasowej wersji AS wygląda dla mnie bardzo czytelnie, na nowej zdecydowanie nie. Swego czasu taki sam upgrade silnika zrobiło brytyjskie forum hifiwigwam. Niestety przestałem z niego korzystać, forum stało się dla mnie bardzo nieczytelne.

Lista nieprzeczytanych tematów - każdy temat zajmuje bardzo dużo miejsca. W obecnej wersji AS na ekranie mieści mi się 16 nieprzeczytanych tematów, w nowej 5.

Podczas czytania tematu nie mogę zamknąć reklamy magazynu AS po prawej stronie, wiadomości nie rozciągają się na szerokość całego ekranu, przez co trzeba więcej scrollować.

No to tyle na razie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę.

Wklejam zgłoszenie naszego kolegi które wysłał mi na PW.

 

"Brak funkcji "odpowiedz" i "cytuj selektywnie" (bardzo wygodna), brakuje też funkcji "powrót" w edytorze (strzałki w przód i w tył) w górnym menu."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Dzieki, sprawdzimy to. Zamiast Odpowiedz jest zdaje sie Cytuj. Robi to samo, tylko nazwa jest inna.

 

Cytuj selektywnie jest pod ikonka plusika przy postach.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Nie podoba mi się czcionka nowego forum. W win7 mam wyłączone wygładzanie czcionek i chyba Arial jako font domyślny - font dotychczasowej wersji AS wygląda dla mnie bardzo czytelnie, na nowej zdecydowanie nie. Swego czasu taki sam upgrade silnika zrobiło brytyjskie forum hifiwigwam. Niestety przestałem z niego korzystać, forum stało się dla mnie bardzo nieczytelne.

Lista nieprzeczytanych tematów - każdy temat zajmuje bardzo dużo miejsca. W obecnej wersji AS na ekranie mieści mi się 16 nieprzeczytanych tematów, w nowej 5.

Podczas czytania tematu nie mogę zamknąć reklamy magazynu AS po prawej stronie, wiadomości nie rozciągają się na szerokość całego ekranu, przez co trzeba więcej scrollować.

No to tyle na razie :)

 

Czcionka w domyślnym stylu to obecnie Roboto z tego co widzę.

 

roboto.png

 

Owszem, wiersze na liście tematów są wyższe, możemy je nieco zmniejszyć. Jednak ludzie mają coraz większe rozdzielczości ekranów, wiele osób używa też urządzeń dotykowych. Ogólnie trend jest taki, aby całość była bardziej czytelna, a nie sztywno "nadźgana".

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionka w domyślnym stylu to obecnie Roboto z tego co widzę.

 

Mam takie pytanie. W Firefoksie mam opcję "Pozwalaj stronom stosować inne czcionki niż ustawione tutaj". Po odznaczeniu tej opcji, nowa wersja AS wyświetla się u mnie przy użyciu Ariala i jest doskonale. Nie mogę natomiast znaleźć tej opcji w Chrome, która jest moją przeglądarką domyślną. Czy Chrome umożliwia wymuszenie stosownia czcionki użytkownika zamiast forumowej Roboto?

 

Owszem, wiersze na liście tematów są wyższe, możemy je nieco zmniejszyć.

 

ok już sobie poradziłem - na górze listy nieprzeczytanych tematów jest opcja "Widok kompaktowy" i to jest mniej więcej to, co bym chciał :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

A ja proszę mających dostęp o kilka skrinów obrazujących nowe forum. :)

Oj zrzuty nie oddają wszystkiego. Zapraszamy do przetestowania samemu ;)

 

ok już sobie poradziłem - na górze listy nieprzeczytanych tematów jest opcja "Widok kompaktowy" i to jest mniej więcej to, co bym chciał :)

Tak, jest taki widok. W klubach i blogach będzie jeszcze możliwość zmiany na boxy oprócz listy, więc każdy będzie mógł powinien dopasować do siebie.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionka w domyślnym stylu to obecnie Roboto z tego co widzę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Rewelacja - to bardzo ładna i czytelna czcionka na dużych ekranach z wysoką rozdzielczością

 

Mam takie pytanie. W Firefoksie mam opcję "Pozwalaj stronom stosować inne czcionki niż ustawione tutaj". Po odznaczeniu tej opcji, nowa wersja AS wyświetla się u mnie przy użyciu Ariala i jest doskonale. Nie mogę natomiast znaleźć tej opcji w Chrome, która jest moją przeglądarką domyślną. Czy Chrome umożliwia wymuszenie stosownia czcionki użytkownika zamiast forumowej Roboto?

 

Chrome nie ma takiej możliwości.

Istnieje możliwość indywidualnej zamiany czcionki stosowanej na danej stronie poprzez arkusze stylów w dodatku STYLUS przeznaczonym do Chrome

 

Nie podoba mi się czcionka nowego forum. W win7 mam wyłączone wygładzanie czcionek i chyba Arial jako font domyślny - font dotychczasowej wersji AS wygląda dla mnie bardzo czytelnie, na nowej zdecydowanie nie.

 

Wyłączone wygładzanie czcionek to błąd. Należy to włączyć gdyż obecne czcionki wymagają wygładzania.

Arial jest archaiczny i nie wygląda dobrze na full hd na duzych ekranach 24'' i więcej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość indywidualnej zamiany czcionki stosowanej na danej stronie poprzez arkusze stylów w dodatku STYLUS przeznaczonym do Chrome

 

Używam rozszerzenia do Chrome, które umożliwia zastępowanie czcionek, niestety przy zastąpieniu Roboto szlag trafia drobne ikonki np. ikonkę czasu (kiedy wysłano post)

szkoda, że nie ma takiej opcji, jak w Firefox, tam nic nie ginie i wygląd jest super

 

Wyłączone wygładzanie czcionek to błąd. Należy to włączyć gdyż obecne czcionki wymagają wygładzania.

Arial jest archaiczny i nie wygląda dobrze na full hd na duzych ekranach 24'' i więcej

 

Pracuję w edytorze tekstu przez cały dzień. Ekran 17.3". Tak się przyzwyczaiłem i tak mi dobrze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się czcionka nowego forum. Swego czasu taki sam upgrade silnika zrobiło brytyjskie forum hifiwigwam. [...]forum stało się dla mnie bardzo nieczytelne.

 

hifiwigwam używa czcionki Roboto - jest bardzo czytelna i miła dla oka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez yayacek

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hifiwigwam używa czcionki Roboto - jest bardzo czytelna i miła dla oka.

 

Tak, używa. Już sobie z nią poradziłem w Firefoksie :p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

A ja proszę mających dostęp o kilka skrinów obrazujących nowe forum. :)

Dodałem jeden zrzut do pierwszego postu.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o dostęp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.