Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa wersja silnika forum - zapraszamy!


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, dskrzypczak napisał:

Przechodzenie do ostatniego posta działa na skórce IPB domyślny (można zmienić na dole w stylach), więc to jakiś problem z naszą modyfikacją skórki. Badamy temat.

Jest tak jak piszesz. Brakuje jeszcze, w obu skórkach,  magicznego przycisku "przejdź do pierwszego nieczytanego" .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś ustawić nowe nieprzeczytane posty aby oprócz nich nie pokazywały się równocześnie ogłoszenia użytkowników? Jeśli tak, to proszę o wskazówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dskrzypczak napisał:

Ten przycisk jest - to kropka po lewej stronie przed tytułem tematu.

Nie mam na myśli listy wątków, tylko przycisk na górze strony gdy już jest się w otwartym wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, a Forum przeglądam na Andku (720 x 1280 px (5.50") , prezentuje się bardzo dobrze. Dużo informacji i czytelnie. Mam nadzieję, że jeśli w wygądzie coś zmienicie, to tylko kosmetyka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
20 minut temu, Bobcat napisał:

Czy nowe lajki sumują się z dotychczas zdobytymi?

Tak. Masz teraz pod awatarem wyświetlone swoje punkty reputacji - zgromadziłeś aż 22552!

Co więcej jest teraz dostępny Ranking użytkowników na podstawie reputacji i jesteś tam na drugim miejscu - gratulacje.

https://www.audiostereo.pl/topmembers/

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, dskrzypczak napisał:

... zgromadziłeś aż 22552!

O ja! 22552 lajki? Chociażbym sam sobie klikał, to bym sobie tyle nie naklikał. Faktycznie forumowicze muszą Cię lubić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, dskrzypczak napisał:

Tak. Masz teraz pod awatarem wyświetlone swoje punkty reputacji - zgromadziłeś aż 22552

Teraz jest wiele opcji możliwej oceny. Czy "nie lubię tego" jest traktowane jako -1 lajk to znaczy zmniejsza pulę już zdobytych lajków?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dskrzypczak napisał:

Na razie dla moderatorów, adminów i klubowiczów jest dostępne testowo.

Dziękuję za potwierdzenie, że u mnie nie działało. I teraz już działa.

Oczekuję wycofania ostrzeżeń i punktów oraz przeprosin że strony moderatora.

W przeciwnym wypadku nie widzę sensu mojej obecności na forum, na którym moderator nie szanuje forumowicza.

Żadnych innych kont tutaj nie mam.

Korzystam z Opery na Androidzie.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wolfson napisał:

Oczekuję wycofania ostrzeżeń i punktów oraz przeprosin że strony moderatora.

 

 

 

 

 

 

I takowych nie dostaniesz.

Otrzymałeś ostrzezenie zgodnie z Regulaminem. Otrzymałeś ostrzezenie za język - czyli formę z jaką zwracasz się do innych osób.

Moderator w tym przypadku moja osoba wprost sygnalizowała Ci, że trwają pracę na silnku Forum AudioStereo.

Rezczywiście - jako forumowicz nie miałes tej funkcji jeszcze aktywnej. Tutaj nastąpił błąd z mojej strony, wynikający z aktualizowania silnika Forum. Ale o tym Ci pisałem - trwaja prace!

To jednak nie upowaznia Cie do zwrotów w posatci "nie znasz się", " nie jesteś adminem" "idź lepiej spac".

I za to ostatnie w szczególności otrzymałeś ostrzezenie. kolejne powinieneś otrzymac za ujawanianie treści PW w postaci informacji o otrzymaniu ostrzezenia (zgodnie z zapisem w Regulaminie).

Odpuściłem Ci, byś nie miał wrażenia, że ktoś sie na Ciebie uwziął. Ale punktów ostrzezenia cofniętych nie będziesz mieć - za forme i język dyskusji z moderacją - która w nocy działała w imieniu Administracji i na wyraźne polecenie Administracji.

I to tyle w tym temacie. Więcj tłumaczył Ci nie będę za co masz ostrzeżenie. Dostałeś za JĘZYK I FORMĘ z jaką zwracasz się do moderatora. 

I tak była to najmnijesza z mozliwych, bo można była zastosować znacznie trafniejszy zapis Regulaminu - "atak na moderację".

 

Proponuję zapoznac się z Regulaminem Forum AudioStereo oraz netykietą w sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwadracik z bieżącą stroną jest podświetlany. Od razu bardziej przejrzyście. Super!

P.S.

Uda się wyświetlić pierwsze zdania z "o mnie" po najechaniu na nick'a. Tak jak było wcześniej.

Nie trzeba wchodzić na czyjś profil, żeby uzyskać podstawowe informacje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci da pierwsze zdanie? Jak zacznę swoje "o mnie" od "Jestem, który jestem" to chyba nie weźmiesz mnie za Niego?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, arkadowski napisał:

I takowych nie dostaniesz.

Otrzymałeś ostrzezenie zgodnie z Regulaminem. Otrzymałeś ostrzezenie za język - czyli formę z jaką zwracasz się do innych osób.

Moderator w tym przypadku moja osoba wprost sygnalizowała Ci, że trają pracę na silnku Forum AudioStereo.

Rezczywiście - jako forumowicz nie miałes tej funkcji jeszcze aktywnej. Tutaj nastąpił błąd z mojej strony, wynikający z aktualizowania silnika Forum. Ale o tym Ci pisałem - trwaja prace!

To jednak nie upowaznia Cie do zwrotów w posatci "nie znasz się", " nie jesteś adminem" "idź lepiej spac".

I za to ostatnie w szczególności otrzymałeś ostrzezenie. kolejne powinieneś otrzymac za ujawanianie treści PW w postaci informacji o otrzymaniu ostrzezenia (zgodnie z zapisem w Regulaminie).

Odpuściłem Ci, byś nie miał wrażenia, że ktoś sie na Ciebie uwziął. Ale punktów ostrzezenia cofniętych nie będziesz mieć - za forme i język dyskusji z moderacją - która w nocy działała w imieniu Administracji i na wyraźne polecenie Administracji.

I to tyle w tym temacie. Więcj tłumaczył Ci nie będę za co masz ostrzeżenie. Dostałeś za JEZYK I FORMĘ z jaką zwracasz się do moderatora. 

I tak była to najmnijesza z mozliwych, bo można była zastosować znacznie trafniejszy zapis Regulaminu - "atak na moderację".

 

Proponuję zapoznac się z Regulaminem oraz netykietą w sieci.

Zostałem przez Ciebie opluty, kopnięty w twarz - czuję się jak ten gość z KNF, sorry.

Piłka jest po stronie admina - tak to jest skarga na Twoje zachowanie.

Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wolfson napisał:

Zostałem przez Ciebie opluty, kopnięty w twarz

A ja w zamian miałbym zachowac sie jak Ty w nocy? Napisać Ci teraz "nie znasz się, idź spać"?

Szukasz jak widać problemów tam, gdzie ich nie ma. Rzecz jasna masz swoje zdanie i w żadnym przypadku nie mam ochoty je zmieniać.

Niestety Twoje straszenie i oczekiwania w tym przypadku nie robia na mnie wrażenia. Nauczysz sie zwracac do ludzi z poszanowaniem, nie będzie ostrzeżeń zgodne z Regulaminem.

I ostatnia rzecz - temat ten obejmuje "Nowa wersja silnika" nie Twoje dywagacje o tym dlaczego dostałeś ostrzezenie.

Kolejny wpis nie na temat mogą skutkować otrzymaniem ostrzezenia zgodnie z Regulaminem, a nawet wykluczyć Cie z dyskusji w tym temacie. I potraktuj to jako przypomnienie, że stosowanie się do Regulaminu jest obligatoryjne w przypadku chęci uczestnictwa w tym miejscu.

Jak już dobrze radziłem, tak po koleżeńsku ujmując - zapoznaj się z Regulaminem Forum, ułatwi to Tobie i nam wspólne zrozumienie. Kolejne takie zagrywki będę traktował jak świadome szukanie konfliktu z Twojej strony z moderacją. Bo o ile nie widzisz nie pisze do Ciebie jako forumowicz, a staram Ci się grzecznie wyjaśnić jako moderator gdzie popełniłeś i nadal popełniasz te błędy.

Nieznajomość Regulaminu Szanowny Kolego - to jest twój problem. Nie pierwszy i ostatni raz. Kilka razy pisałeś nie na temat w innych miejscach i miałeś też "odpuszczone". Ale tym razem z powodu pyskówki i słów użytych do moderatora, zwracajacego Ci uwagę, że trwają pracę z silnikiem Forum - przecholowałeś.

Daleki od tego jestem by stosować zamordyzm na Forum i bawić się w jakieś ad personam podjazdy, bo to niepotrzebne. Stosuj sie do Regulaminu i po sprawie dla każdej ze stron.

Uwierz mi, tak żyje sie każdemu lepiej. No i nie martw się o mój sen!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, fox733 napisał:

A co Ci da pierwsze zdanie? Jak zacznę swoje "o mnie" od "Jestem, który jestem" to chyba nie weźmiesz mnie za Niego?:)

Jest więcej niż jedno zdanie, m in "znajdź zawartość"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, fox733 napisał:

A co Ci da pierwsze zdanie?

Wcześniej po podświetleniu widać było sporo informacji 2-3 zdania. Dla mnie to było ok.

To zawsze jest szybciej i nie musiałem od razu kogoś penetrować.... ;)

 

P.S.

Nie działa powiadomienie po dostaniu "lubię to" - dzięki arkadowski! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można coś w końcu z tym zrobić - otrzymuję dziesiątki maili (np. z tego tematu) i w obojętnie którym kliknę [Przejdź do tej odpowiedzi] odsyła mnie do początku strony i muszę szukać ten nie czytany post. Strasznie utrudnia to poruszanie się po Forum.

To samo się dzieje po kliknięciu w tą wielokrotnie wspomnianą kropkę [] przy tytule nieczytanego wątku - odsyła na górę strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomekkk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Balum Balum napisał:

Nie działa powiadomienie po dostaniu "lubię to" - dzięki arkadowski! ;)

Nie działa bo w ustawieniach powiadomień ta opcja jest wyłączona przez administrację. Przynajmniej  u mnie tak jest:)

4 minuty temu, tomekkk1 napisał:

Czy można coś w końcu z tym zrobić

Nie jestem adminem ale  znają problem i nad tym pracują, wiedział byś o tym gdybyś choć prześledził kilka ostatnich wpisów admina:)

 

2 godziny temu, dskrzypczak napisał:

Przechodzenie do ostatniego posta działa na skórce IPB domyślny (można zmienić na dole w stylach), więc to jakiś problem z naszą modyfikacją skórki. Badamy temat.

Z tego co pamiętam podobny problem był na poprzednim silniku gdy robiliście nowe skórki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, fox733 napisał:

Nie jestem adminem ale  znają problem i nad tym pracują, wiedział byś o tym gdybyś choć prześledził kilka ostatnich wpisów admina:) 

Chciałeś napisać, że wiedziałbym o tym gdybym nie trafiał na szczyt strony i najprawdopodobniej szukając najnowszej treści owych wpisów nie pominął - podczas poszukiwania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz.

Kiedyś po wejściu na daną zakładkę np. "bocznica", "kluby", "hifi", itd. Widać było wszystkie osoby które są w tej zakładce.

Teraz jest inaczej. Osoby będące np. w jakimś temacie z działu "hifi" nie są już widoczne po wejściu w ten dział.

 

W sumie to nie ma większego znaczenia, choć może wcześniej było to lepiej rozwiązane?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ostatniego posta rozwiązuje zmiana layoutu na domyślny i nawet mi się to podoba, bo wolę niebieski ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przemak napisał:

Problem ostatniego posta rozwiązuje zmiana layoutu na domyślny i nawet mi się to podoba, bo wolę niebieski ;)

A zastanawiałem się dlaczego pierwszego dnia działało bez zastrzeżeń - nakierowałeś mnie właśnie na przyczynę ;)

Dzięki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomekkk1 napisał:

A zastanawiałem się dlaczego pierwszego dnia działało bez zastrzeżeń - nakierowałeś mnie właśnie na przyczynę ;)

Dzięki :)

Nie ja, wcześniej admin pisał o tym ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążył przeczytac bo scrollował do ostatniego posta:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To  mi  też w takim razie umknęło. W ignorowanych go mam czy co :D

1 minutę temu, fox733 napisał:

Nie zdążył przeczytac bo scrollował do ostatniego posta:)

I najprawdopodobniej inne szczegóły również tak przeszły mi bokiem :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, Bobcat napisał:

Teraz jest wiele opcji możliwej oceny. Czy "nie lubię tego" jest traktowane jako -1 lajk to znaczy zmniejsza pulę już zdobytych lajków?

Tak. Nie lubię to punkt ujemny. Dziękuje jest też +1 z tego co pamiętam.

 

Jakby ktos nie mogl wytrzymac do czasu az naprawimy linki do ostatniego posta, to niech zmieni skorke (Styl) na samym dole strony na IPB domyslny.

Edit:

A juz widze odpisaliscie. :)

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, fox733 napisał:

A co Ci da pierwsze zdanie? Jak zacznę swoje "o mnie" od "Jestem, który jestem" to chyba nie weźmiesz mnie za Niego?:)

Wystarczy - Jestem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Tak tylko powiem, ze "o mnie" w chmurce na starym silniku to byl rowniez nasz dodatek autorski :) Dlatego teraz zniknelo i znow trzeba dorobic. Silnik to jedno, ale nasze przerobki to drugie.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba takich customów było więcej? Nie da się ich jakoś przekonwertować do nowego silnika czy trzeba pisać od początku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.