Skocz do zawartości
IGNORED

Kino domowe do 3.5tys, 5.0


Mateos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obserwuje już dłuższą chwilę to forum gdyż interesuje się zakupem kina. Potrzebuję pomocy w wyborze. Wiem że za kwotę 3.5 tys cudów nie będzie ale jak dla mnie który nigdy nie miał kina myślę że jakie zadowoli mnie prawie każde. Każdy ma indywidualne preferencje. Audiofilem nie jestem. Trochę się na czytałem forum ale i tak jak zawsze jest nie można się samemu zdecydować.

Kino będzie bardziej do oglądania filmów niż słuchania muzyki. Powiem że 80% film, 20% muzyka.

Salon 32m/2 tv na ścianie po środku, kanapa oddalona prawie 5m od TV.

Tak się zastanawiam co wybrać najbardziej podoba mi się jamo 626 lub 628 nie wiem jak to będzie grało bo duży salon i jest miejsce na fronty. Dobre opinie maja tez Taga 606v3 lub qq6650. No i pozostaje jeszcze dobór amplitunera.

Czytam opinie o Onkyo 656 i na tym forum coś jest ze niby puka coś po 30 min. Nie wiem czy to faktycznie przeszkadza czy nie. Biorę również pod uwagę Denon ale nie wiem który byłby najlepszy do tych głośników. Chciałbym się zmieścić w tej kwocie, max do 4tys ale to już nadwyżka nie do przeskoczenia. Wiem że do kina musi być sub. Dodam zdjęcia salonu Lecz z tym muszę poczekać z 3 miejsce i uzbierać troszkę grosza. Może coś pomożecie mi w wyborze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-72376-0-08939500-1539857976_thumb.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego,

 

jak zauważyłeś, w tej cenie cudów nie będzie, ale mega-dramatu też nie (mowa o wspomnianym w drugiej kolejności 4k). I zestawy kolumn, które przedstawiłeś (Taga 606v3 lub qq6650) są najczęściej polecanymi w tym budżecie. Co do Jamo, to z tego co ja pamiętam z opinii, nie są najszczęśliwsze (te boczne umiejscowienie głośników niskotonowych), ale może ktoś będzie uważał inaczej.

Nadmieniasz opinie o Onkyo 656, które nie jest już od jakiegoś czasu w sprzedaży w sklepach, chyba, że bierzesz pod uwagę fakt zakupu używanego ampli.

 

Ale jedno jest pewne - bez sub'a się nie obejdzie i nawet nie próbuj się oszukiwać, że będzie inaczej.

 

Jeszcze jedna kwestia... ze zdjęć do końca to nie wynika, a nie wrzuciłeś żadnego planu pomieszczenia, natomiast zastanawiałeś się nad tym, żeby zamienić stół na miejsca z kanapą i postawić ją na "środku" salonu, a stół wcisnąć na tył? ;) myślę, że w odbiorze i możliwości rozstawienia 5.1 taki zabieg mógłby sporo zmienić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVR-X1500H + Wilson Movix

https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Produkty/KINO_DOMOWE/ZESTAWY_KINA_DOMOWEGO/AVR-X1500H___Wilson_Movix

 

Subwoofer Wilson Sub-8

https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/WILSON/SUBWOOFERY/SUB-8

 

Zestaw mieści się w budżecie, subwoofer fajnie uzupełni niskie tony. Aplituner z wszystkimi potrzebnymi funkcjami. Gwarancja na na elektronikę 3 lata, na kolumny i subwoofer 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest plan salonu. Może faktycznie będzie trzeba zrobić przemeblowanie. Z tym denonem może być ciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kino domowe to temat często pojawiający się na forum i chyba nigdy się nie wyczerpie. Po pierwsze budżet - sensownie zestawione kino z subwooferem na takiej powierzchni w tej cenie byłoby ciężkie do zrealizowania. Po drugie większość z wymienionych przez Ciebie sprzętów jest nieprodukowane. Moja propozycja to Yamaha RX-V485 + Polk Audio T531 i do tego zestawu trzeba zestawić jakiś w miarę sensowny subwoofer bo pierwszy z brzegu przy 32m2 po prostu się nie sprawdzi i wyrzucisz w błoto pieniądze. Oczywiście wyjdziesz poza ustalony budżet ale warto może pomyśleć o zakupie ratalnym?

 

Marcin

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna kwestia... ze zdjęć do końca to nie wynika, a nie wrzuciłeś żadnego planu pomieszczenia, natomiast zastanawiałeś się nad tym, żeby zamienić stół na miejsca z kanapą i postawić ją na "środku" salonu, a stół wcisnąć na tył? ;) myślę, że w odbiorze i możliwości rozstawienia 5.1 taki zabieg mógłby sporo zmienić

 

Skoro to jest kino domowe to ja od ustawienia kanapy bym zaczął :)

Oglądanie ekranu z odległości 5ciu metrów to jakaś masakra. A i odpowiedniego ustawienia głośników bez tego nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop, ale mam pytanko, jak myślicie, czy 7.1 ma sens na 17,60 m2, dodatkowo pomieszczenie nieco zmniejszone, ponieważ jedna ściana jest z karton - gipsu, i idzie z ukosa. Dałoby radę to jakoś sensownie skalibrować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Wilson to nowość na rynku od niedawna. Sam już nie wiem. Niby fajna cena. Szkoda że nie mam gdzie odsłuchać. Kupuje się na lata więc powinienem odsłuchać. Ale z drugiej strony nigdy nie miałem kina i pewnie co w salonie mi zagra to będę zachwycony. Salon duży akustyka nie wiem jaka będzie. Chciałbym jak najlepiej zainwestować pieniądze. Za dużo tego jest do wyboru. Kieruje się też opiniami. A tutaj na forum macie doświadczenie. Macie jakieś jeszcze propozycje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie

heco aurora 700

melodika bl40 mk3

 

A nie sory źle doczytałem ty szukasz 5.0 za 3.5k źle zrozumiałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zacznij od przemeblowania tak jak Ci radzi Markcox i Ujemny. Kanapa na środek tak aby odległość oparcia kanapy od TV była w granicach 3-3,5m. Powinieneś z tyłu za kanapą spokojnie zmieścić stół tak aby dało się z niego swobodnie skorzystać. Twoje wnętrze wydaje się dość "ostre" akustycznie, nie masz praktycznie żadnych miękkich powierzchni oprócz kanapy. Dywanik/dywan między TV a kanapą obowiązkowy. Tu może wykazać się żona (to też dobre miejsce do zabawy dla dzieci :) )

 

Zgodzę się z Twoją koncepcją 5.0 (może nawet 4.0) jeżeli masz budżet ograniczony do maks 4kzł. Jeżeli nie miałeś wcześniej żadnego sprzętu audio to będziesz zadowolony z kolumn podłogowych. Wiadomo, ziemią nie zatrzęsie ale uważam, że będziesz usatysfakcjonowany na Twoim etapie zaawansowania.

 

Musisz odpowiedzieć sobie jeszcze na pytanie czy inwestujesz w sprzęt używany czy nowy i na jakich technologiach ma się opierać. Niektórzy koledzy z forum mogą się nie zgodzić ale uważam, że pójście w używany sprzęt jest dla Ciebie dobrym pomysłem. Wg mnie nie potrzebujesz też nie wiadomo jakich nowych kodeków typu Dolby Atmos, zakładam że amplituner ze zwykłym DD lub DTS będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Dobrze jakby Twój amlituner miał HDMI (co też uważam że nie jest EKSTRA konieczne, ale na pewno ułatwi konfigurację)

 

Moja rada: poszukaj katalogów z lat 2008-2012 popularnych producentów elektroniki tj. Denon, Marantz, Onkyo, Yamaha. Następnie wypisz modele i sprawdzaj w necie ceny i opinie. Tak samo poszukaj na forum opinii o sprawdzonych kolumnach podłogowych z mocnym basem. Aby jeszcze bardziej powiększyć zakres kolumn, uważam że głośniki surround (tylne) też mogą być w Twoim przypadku z innej serii (niewprawione ucho nie zauważy różnicy). Nie musisz też koniecznie kupować głośnika centralnego co też powiększy Ci zakres używanych kolumn przednich. Oczywiście jeżeli koniecznie chcesz centralny to musi być z tej samej serii co przednie kolumny. Jeżeli już kolumna centrala ma być to nie może to być byle co.

 

Podsumowując, jak już się osłuchasz na sprzęcie zakupionym w ciemno, poczujesz co jest dla Ciebie ważne wtedy będziesz bardziej świadomie wybierał sprzęt. Moim zdaniem paradoksalnie brak obycia ze sprzętem znacznie ułatwi Ci wybór bo nie masz sprecyzowanych wymagań :)

 

Z jakiego jesteś miasta?

Z czego planujesz odtwarzać filmy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żoną już uzgodnilem że meble muszą iść w inne miejsce. Bardziej bym się skłanial ku nowemu sprzętu, ale faktycznie ampl może być używany i kolumny w sumie też. Tylko za bardzo nie mam zaufania nie wiem jak kto słuchał. Gorzej jak będzie coś z nimi nie tak, a ja tego nie wykryje gdyż się nie znam. Dlatego wolę nowe. Jestem z Inowrocławia. Najbliżej mam na odsłuchy do Bydgoszczy. Ale jak zawsze nie ma zbytnio czasu na wyjazdy. Ale chyba może lepiej poświęcić czas i jechać odsłuchać. Ale tak jak mówię zapewne nie będę widział dużej różnicy. Filmy raczej z kompa lub dysku twardego bądź możliwe że z czasem zakupie Blre. Żona też nie miała kina. Także pewnie jak i ja usłyszy w domu cokolwiek na tym kinie to spodoba się napewno. Stwierdziła tylko że ma pasować do pomieszczenia, i zmieścić się w danej kwocie. I bądź tu mądry co tu wybrać. Często leci w domu radio, także dobrze żeby ampli miało połączenie z netem WiFi. Może i Spotify. Rozglądam się cały czas na necie. Może gdzieś będzie jakieś promo. Byłem w dwóch marketach ale posłuchać tak to lipa głośno, ludzi pełno. Choć jak się zwiększyło głośność to potrafią co niektóre kolumny pokazać pazura. Jak na moje ucho oczywiście :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę nowe.

 

Za 3.5k to możesz sobie woleć ;)

Za tyle to nie wiem czy uda ci się najtańszy szajs z kartonu kupić. Tak to niestety wygląda. Jak chcesz w tej cenie coś lepszego niż miniwieża kupić to tylko i wyłącznie używki.

Ryzyko zawsze jest, ale zdecydowanie małe, wszyscy tu praktycznie zaczynają od używek bo inaczej nie ma sensu, więc rotacja sprzętu jest spora i każdy dba bo wie że kiedyś będzie chciał sprzedać ;)

 

głośniki kupujesz takie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Gdybyś chciał taki zestaw kupić nowy to kosztowałby >5k.

 

zostaje ci 1400 na amplituner, myślę, że spokojnie powinno się znaleźć coś przyzwoitego i z aktualnymi standardami w tej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateos, rozumiem Twoje obawy co do używanego sprzętu. Każdy ma swoje przekonania, być może moje wynikają z tego, że ja sam zaczynałem od sprzętu używanego po moim tacie, a w następnych etapach i tak nie miałem kasy na nowy i jakoś tak od "klocka" do "klocka" kupowało się używany i nie mialem przykrych doświadczeń.

 

Moim zdaniem użytkownicy lepszego sprzętu audio to specyficzna grupa ludzi, która raczej nie ma skłonności do niszczenia rzeczy. Dlatego warto szukać używanych flagowych modeli z pierwszej ręki. Jeżeli ktoś kiedyś wydal np 5k w górę to jest duże prawdopodobieństwo, że było to jego oczko w głowie. Wzmacniacz to też nie jest samochód i po prostu stoi w miejscu więc jest też mało okazji do mechanicznego zniszczenia. Oczywiście podzespoły się zużywają ale chyba na inny sposób niż części typowo mechaniczne które non-stop pracują. Głośniki podobnie, może bardziej mechaniczna konstrukcja ale jak banalna. Obudowa (najczęściej urazy czysto wizualne) zwrotnica (proste jak budowa cepa) głośniki (jeżeli nie są zawieszenia piankowe to nie wiem co tam się może zepsuć)

 

Poszukaj ludzi na OLX z Inowrocławia, którzy sprzedają sprzęt audio, idź, posłuchaj, popytaj. Wg. mnie warto przedstawić swoje intencje i nawet powiedzieć wprost, że nie masz doświadczenia i szukasz "inspiracji". Jak ktoś nie będzie chciał Ci pomóc trudno, ale raczej znajdziesz osoby które chętnie Ci pomogą. Ja jestem w Poznaniu i w trakcie wykańczania całego mieszkania więc z jeżeli do stycznia nic nie znajdziesz to przy okazji wpadaj do Poznania pokażę Ci co gra u mnie.

 

Wejdź sobie na stronę w linku tam masz swoistą "naukę kupowania" używanego sprzętu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zrobisz jak uważasz, najważniejsze to się nie spiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i racja z tymi używakmi. Tak jak mówiłem audiofilem nie jestem a zapewne zagra mi coś gorszego wg was to dla mnie będzie już super sprzęt. Tak się rozglądam olx, Alle, ceny fajne za używki. Byłem dziś w markecie i po słuchałem Taga 606 z denon x1400, fajnie to grało i zmieścił um się w kosztach. Były jeszcze qq 6500. Zapewne pomożecie mi w dokonaniu wyboru.z drugiej strony nie wiem czy kupowanie kina w markecie jest też dobre. Może lepiej w jakimś salonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro obserwujesz forum dłuższą chwilę, to powinieneś się zorientować, że kręci się tu kilka osób z "branży". Napisz do nich PW z prośbą o wycenę choćby wspomnianego przez Ciebie zestawu. Bankowo dostaniesz lepszą propozycję cenową, niż w markecie. Ale na pewno warto pochylić się nad propozycją rozważenia zakupu używanego sprzętu.

To jest jednak 32m2 i byle czym tego nie nagłośnisz, aby szła za tym jakaś jakość.

Przykład podał Ci kolega Ujemny. Ja przez chwilę też zastanawiałem się nad odsprzedaniem swojego zestawu ampli HK260 + set 5.1 Klipsch'a z serii Synergy za kwotę, że z budżetu dużo by Ci jeszcze zostało (sam kupowałem go za około 8k). Sprzęt kilkuletni, ale poszanowany, praktycznie stan gabinetowy. Stanęło na tym, że zmieniłem ampli na dużo wyższą półkę (Pioneer SC-LX87 używkę - a jakże), centralny na RP450C od Klispcha, a reszta póki co została i nadal cieszy uszy przy projekcjach filmowych.

Naprawdę nie ma co się bać używek. Podstawowa sprawa, to nie napalać się ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N olx masz bardzo elegancki zestaw 5.0 Tannoy R3 , R1 i centralny . Może utargujesz jeszcze 100 , może 200 . Reszta na starszą Yamaha serii 6 lub 7

W KD zje Twojego Denona i Taga

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I do tego ten Tannoy lub magnat Shadow 207

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tej promocji?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy dobrze radzą, żeby w pierwszej kolejności lekko przemeblować salon. Niestety muszę Cię zmartwić, moim zdaniem najważniejszego "klocka" nie będzie gdyż zabraknie Ci na niego kasy a kupować ot by było mija się z celem. Subwofer bo o nim mowa musi mieć "trochę" mocy i dość duzą membranę, nie kupuj żadnego z 8-śmio calowym głośniczkiem choćby nie wiem co gadali, nie da na tyle dość niskiego basu i nie będzie satysfakcjonującego efektu na basie i szlus. Jak to ktoś gdzieś tam napisał - fizyki nie oszukasz. Jeśli chodzi o kolumny w używkach to szału tam nie ma a jak coś jest to zajmie co najmniej połowę budżetu a potrzeba jeszcze na subwofer (bo w zestawie są kiepskie) i amplituner. Zabraknie tych 4 tysi.

 

Popatrz na Taga Harmony 606 v.3 set 5.0

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

popatrz jaki fajny ale licytacja :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

wprawdzie nie są to amplitunery wysokich lotów ale na początek starczy

 

za to tu mamy już konkretniejsze klocki

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ale wiamomo cena . Jednak myślę, ze warto byłoby się skusić, :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

super Yamaha, najwyższy model z tej serii,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

wybieraj jeśli Cię coś zaciekawiło a i może coś Koledzy poradzą, dodadzą :) pozdrowionka

 

clukasc a w pokoju są jeszcze jakieś "graty" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tych używanych amplituner coś bym wybrał. Niby sprzedawca dobry bez większych uwag. Ale zastanawiam się nad kolumnami polk audio t531. Czy nie lepiej poczekać 2 miesiące i dobierać do nich. Będą chyba lepsze od taka 606.czy lepiej kupić coś innego do 2500 tys zł.??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.