Skocz do zawartości
IGNORED

Windows 10 i bit Perfect dla xmos usb


bmxmen

Rekomendowane odpowiedzi

...powinien Ci pomóc.

 

Ostrożnie, przy wysokiej głośności i braku bit perfect można uszkodzić głośniki.

 

Trzy pliki testowe.

 

Krótki plik 'ac3' z identyfikacją kanałów - kontener zip zawiera plik *.cue:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dłuższy plik 'ac3':

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dłuższy plik 'dts':

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wszystkie trzy powyższe pliki testowe to pliki WAVE z zakodowaną informacją, która ujawnia się TYLKO w przypadku transmisji bit pefect. Foobar odtwarza te pliki bezproblemowo gdyż są to pliki WAVE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik z 2018 się instaluje ale nie wykrywa urządzenia, nawet gdy zainstaluje sterownik co dał mi chinczyk 2.0 to również panel sterujący z sterownika 2018 nie widzi usb xmos,a panel z sterownika 2.0widzi. Ciekawe. Teraz próbuje od nowa, dezinstalacja wszystkiego, podłączam usb,wykrywa xmos, coś tam instaluje,potem w panelu sterowania od win10 pokazuje że sterownik nie dostępny, więc instaluje sterownik starszy x USB, nie wykrywa xmosa już podczas instalacji. także instaluje znowu sterownik od chińczyka i próbuje potem zainstalować x USB. na razie próby na win10. Na wind 7 udało się odrazu po pośpiechu usb xmos zainstalować najnowsze sterowniki które kupiłem,lecz mimo chyba prawidłowych ustawień wciąż mogę regulować głośność suwakami z Windowsa, mimo że słupek który rusza się Zwykł a podczas muzyki,tzw by meter nic nie wskazuje. W może ten test bit Perfect na Suwakach nie ma sensu? Może próbować metodę z amplitunerem? mogę podpiąć pod usb xmos pod jego wyjście amplituner,koniecznie trzeba trafko spdif?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mogę podpiąć pod usb xmos pod jego wyjście amplituner,koniecznie trzeba trafko spdif?

 

Zasadniczo nie rozumiem co chcesz osiągnąć.

Ostatniego zdania pomimo wielokrotnego odczytu nie rozumiem wcale :(

 

Test na bit perfect jest prosty jak drut. Bit perfect tyczy przesyłu po cyfrze (coax/optyk) od źródła do odbiornika - tyle i aż tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę namieszalem, wybacz to kolejny dzień bezsensowne walki. Mi się łatwo pisze bo pamiętam cały tor jaki posiadam. Te pliki testowe to muzyka czy co?

 

Mieszka ktoś niedaleko Katowic?

 

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pliki testowe to muzyka czy co?

 

Te pliki testowe to zakodowane pliki *.wave.

Jeśli tor audio NIE JEST bit perfect to słyszymy szum.

Jeśli tor audio jest bit perfect to słyszymy dźwięki.

 

Kolega Fozzie podał link do dokładnego opisu metody badania toru audio na okoliczność bit perfect.

Przeczytać, zrozumieć i zastosować w praktyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygląda to tak. USB xmos ma wyjście coaxial, nie tylko i2s, te coaxialne chciałem podłączyć do amplitunera bo do i2s jest podłączony soekris. Ale chyba na tą chwilę nie muszę podłączac do amplitunera nic. A dlaczego? USB xmos ma wyjście na cyfrowy vu meter ,taki wskazowkowy. Testując te pliki bit Perfect odrazu ruch wskazówek wskazywał że jest właśnie jakiś bardzo głośny szum,czyli pełne wychylenie i ich drgania..

 

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...te coaxialne chciałem podłączyć do amplitunera...

 

Więc podłącz bo jak dotychczas się miotasz :)

 

Ale chyba na tą chwilę nie muszę podłączac do amplitunera nic.

 

Uwierz mi, że musisz. Bez podpięcia nic nie sprawdzisz

 

...wskazywał że jest właśnie jakiś bardzo głośny szum,czyli pełne wychylenie i ich drgania..

 

Dopiero zewnętrzny (amplituner/procesor audio) dekoder ac3 lub dts potrafi ów szum przekształcić w dźwięk.

Miernik na poziomie odtwarzacza softwarowego będzie pokazywać więc stałe wychylenie.

 

Przeczytaj uprzednio podany link i się do niego zastosuj. Pliki masz podane na tacy.

Po co chcesz wyważać otwarte drzwi?! Masz pełen opis metody działania - zrób to co trzeba i opisz co wyszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega powyżej to uważa że który usb to i2s jest tym profesjonalnym?

 

Żaden, i2s to nie jest profesjonalny standard.

Generalnie masz, złe sterowniki - źle zainstalowane, nie widzą interfejsu albo oprogramowanie z nich nie korzysta albo cokolwiek. Nie działa i już. Oprócz metody "naokoło" z dekodowaniem ac3 jak opisano powyżej można sterowniki sprawdzić inaczej, instalując dowolny porządny program do edycji i nagrywania, np. popularny Reaper, który wprawdzie nie jest darmowy ale ograniczenia nie są istotne. Instalujemy rapera, ustawiamy w nim jako źródło sterowniki asio, wkładamy na ślad jakiś plik i naciskamy spację. Powinno grać, to raz, a dwa powinno grać niezależnie od położenia suwaka głośności miksera systemowego. Jeżeli mikser w tej konfiguracji (a reaper na pewno umie korzystać ze sterowników asio) nadal działa, to sterowniki są popsute.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...instalując dowolny porządny program do edycji i nagrywania, np. popularny Reaper [...] Instalujemy rapera, ustawiamy w nim jako źródło sterowniki asio, wkładamy na ślad jakiś plik i naciskamy spację [...] powinno grać niezależnie od położenia suwaka głośności miksera systemowego. Jeżeli mikser w tej konfiguracji (a reaper na pewno umie korzystać ze sterowników asio) nadal działa, to sterowniki są popsute.

 

Tak, grać będzie. Mikser może działać albo nie - zależnie od zdolności programistycznych twórcy sterownika.

Problem w tym, że kolega bmxman chce uzyskać przesył bit perfect.

I teraz zależnie od hardware (owa nieszczęsna pierdoła na USB) i zależnie od sterowników ASIO dostarczonych przez producenta owej kostki USB bit perfect będzie albo i nie będzie - bo, że będzie grać to nie ulega wątpliwości. Tak więc test z Reaperem nic nie da na okoliczność bit perfect.

Test z dts czy ac3 to najprostsza rzecz jaką można zrobić na okoliczność bit perfect - oczywiście dysponując jakimkolwiek amplitunerem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, grać będzie. Mikser może działać albo nie - zależnie od zdolności programistycznych twórcy sterownika.

Problem w tym, że kolega bmxman chce uzyskać przesył bit perfect.

I teraz zależnie od hardware (owa nieszczęsna pierdoła na USB) i zależnie od sterowników ASIO dostarczonych przez producenta owej kostki USB bit perfect będzie albo i nie będzie - bo, że będzie grać to nie ulega wątpliwości. Tak więc test z Reaperem nic nie da na okoliczność bit perfect.

Test z dts czy ac3 to najprostsza rzecz jaką można zrobić na okoliczność bit perfect - oczywiście dysponując jakimkolwiek amplitunerem.

Oczywiście. Twój test jest jeżeli można tak powiedzieć "kompleksowy", natomiast mój nie wymaga w ogóle wstawania od komputera ani przełączania czegokolwiek. Parę kliknięć i stwierdzamy, czy sterowniki są od razu do kasacji czy można dać im szansę i przejść do dalszych testów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje zmusić pc do pracy bit Perfect z interface xmos 764khz usb. Niestety bez skutku, mimo wielu ustawień wciąż mam możliwość regulacji głośności jak i balansu w windowsowym mikserze.

Istnienie działającej regulacji głośności nie świadczy o braku możliwości istnienia bitperfect,

 

i odwrotnie,

 

brak regulacji głośności nie oznacza automatycznie, że mamy bitperfect.

 

Parę kliknięć i stwierdzamy, czy sterowniki są od razu do kasacji czy można dać im szansę i przejść do dalszych testów.

Jeżeli dobrze zrozumiałem bmxmen to u niego gra, tzn. słychać, że gra, ale jemu chodzi o to, żeby nie było regulacji głośności, bo wtedy uważa (niesłusznie), że ma bitperfect.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zrozumiałem bmxmen to u niego gra, tzn. słychać, że gra, ale jemu chodzi o to, żeby nie było regulacji głośności, bo wtedy uważa (niesłusznie), że ma bitperfect.

 

Nie spotkałem sterowników asio z możliwością regulacji głośności. W komputerach z takimi interfejsami zwykle karta zintegrowana jest wyłączona w biosie i system w ogóle jej nie widzi i bardzo często żadna karta nie jest zdefiniowana jako systemowa i w związku z tym w ogóle nie ma systemowego miksera audio. Może być tak, że głośność na 100% daje na wyjściu 1:1 czyli ten nieszczęsny bitperfekt, ale nie ma to nic wspólnego ze sterownikami asio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przygotowałem sprzęt pod normalny test bit Perfect,może właśnie się okaże że dawno bp mam.. dziękuję za wszelką pomoc. Człowiek nie takie rzeczy osiągnął a tutaj kleklem.

 

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem sterowników asio z możliwością regulacji głośności.

Ja tak: ESI Julia ma swój mikser. ;) :)

W komputerach z takimi interfejsami zwykle karta zintegrowana jest wyłączona w biosie i system w ogóle jej nie widzi i bardzo często żadna karta nie jest zdefiniowana jako systemowa i w związku z tym w ogóle nie ma systemowego miksera audio.

Systemowy mikser audio jest cały czas włączony dopóki jest włączona usługa Windows Audio. Mikser znika dopiero po wyłączeniu usługi Windows Audio.

Może być tak, że głośność na 100% daje na wyjściu 1:1 czyli ten nieszczęsny bitperfekt, ale nie ma to nic wspólnego ze sterownikami asio.

Oczywiście, ale polecają tu i Kernel, i WASAPI, to zrozumiałem, że niekoniecznie chodzi tylko i wyłącznie o ASIO, a bitperfect można uzyskać w inny sposób, nie tylko przez ASIO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tak: ESI Julia ma swój mikser. ;) :)

 

Bardzo śmiesznie.

 

Systemowy mikser audio jest cały czas włączony dopóki jest włączona usługa Windows Audio. Mikser znika dopiero po wyłączeniu usługi Windows Audio.

 

Jak nie ma urządzenia do odtwarzania, to usługa nie startuje. Przynajmniej tak było kiedyś.

 

Oczywiście, ale polecają tu i Kernel, i WASAPI, to zrozumiałem, że niekoniecznie chodzi tylko i wyłącznie o ASIO, a bitperfect można uzyskać w inny sposób, nie tylko przez ASIO.

 

Wspominają też o profesjonalnych rozwiązaniach, z tych wszystkich jedynie asio można do nich zaliczyć a i to naciagajac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma urządzenia do odtwarzania, to usługa nie startuje.

Przyznam się, że z takim przypadkiem nigdy nie miałem do czynienia ;) , ale w przypadku bmxmen urządzenie jest.

 

Bardzo śmiesznie.

A co? Nieprawdę napisałem? Przecież jest i ASIO, i regulacja głośności. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro potestuje I sprawa będzie jasna. Dodam że walczyłem na dwóch komputerach. Ciekawe jest to że na windowsie 7 podpinam xmos usb, system szuka,nie znajduje,instaluje osobiście zakupiony sterownik, nagle system znowu szuka i znajduje sterownik 2.0 . Wtedy usb xmos jest widoczny w panelu.org sterownika xmos . Włączę foobara z wgranym asio,ustawie xmosa asio i gra. Mam możliwość regulacji vol jak i balansu i w tym samym momencie ruszają się suwaki z panelu kontrolnego sterownika xmos którego kupiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość regulacji vol jak i balansu i w tym samym momencie ruszają się suwaki z panelu kontrolnego sterownika xmos którego kupiłem.

Czyli twórca tego ASIO raczej zrobił z tego coś, co tylko nazywa się ASIO. Niestety, zdarza się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje zmusić pc do pracy bit Perfect z interface xmos 764khz usb.

 

Czy możesz podać namiary na ten wynalazek z którym walczysz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) urządzenie jest znane w świecie audio i chwalone,nie kupiłem go jako pierwszego z mostu. Wcześniej miałem amanero.chinczyk pisał mi że interface ma wyjście spdif coaxial które chciałem wykorzystać do testu bo normalnie korzystam z i2s. Jednak dzisiaj mi też wspomniał że wyjście spdif które tam jest jest 3v, zwykłe standardowe wejścia coaxial są 0.6v. Podobno trzeba konwerter,wie ktoś coś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem testy. Pliki testowe ac3 pierdza, normalne piosenki działają tylko gdy reasampluje je do min 96khz, pierdzace pliki ac3 i piosenki amplituner widzi jako pcm. Walczyłem z sterownikami, nawet asio4all testowałem,wasapi. Na razie na windowsie 7. Nie wiem co dalej. Nie możliwe żeby zrobili urządzenie nie pracujące w bt, tym bardziej że to chwalony interface. Na tą chwilę nie wiem co dalej. Chinczyk pisał że drivery powinny być wgrane na czysty system.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki testowe ac3 pierdza, normalne piosenki działają tylko gdy reasampluje je do min 96khz, pierdzace pliki ac3 i piosenki amplituner widzi jako pcm.

Podstawa to wyłączyć wszystkie dodatki, DSP, cokolwiek, co możesz mieć włączone, czyli resamplery, korektory, replaygain, regulacje poziomu ustawić wszędzie na maksa (w odtwarzaczu również), wyłączyć dekodery w foobarze (AC3 i DTS). Nie wiem, co jeszcze, bo tego może być dużo, a każdy użytkownik ma co innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bez resamplera do 96khz wogole dźwięku nie mam i amplituner nawet nie widzi pcm. Coś jest nie tak.

 

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resamplerem nigdy w życiu nie będzie bitperfect.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem że bez resamplera nie dziala, nie wiem dlaczego. wyskakuje komunikat że urządzenie nie obsługuje 44.1khz. Wbudowaną kartę dźwiękową wyłączyłem. Kupiłem właśnie mini pc na płycie mini itx. Zasilanie win 7 i będę miał gole pole do walki. Co śmieszne mając amanero usb i używając resamplera na 352.8khz suwaki Windowsa nie dzialaly:d a resamplowalem bo tak grało lepiej. Przy xmosie różnicy nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bez resamplera do 96khz wogole dźwięku nie mam

wyskakuje komunikat że urządzenie nie obsługuje 44.1khz

 

Ten interfejs ma tylko jeden zegar, który obsługuje 48kHz i wielokrotności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pliki muszą być przesłane przez kartę dźwiękową komputera, aby konwertować sygnał z 44,1kHz na 48kHz (lub 96kHz).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.