Skocz do zawartości
IGNORED

Czy warto nad c375bee 3letniego kupować?


Aligator85

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam pytanie,mam do kupienia Nad c375bee + DAC+Phono moduł 3letniego oraz CD Nad 546bee z 2 letnia gwarancja niestety możliwość zakupu tylko jako komplet w cenie 3tys zł

Warto ???sprzedajacy pisze ze wszystko ok gra i stan jak nowy

Dziekuje za odp

Pozdrawiam

 

Czy jednak lepiej dołożyć i kupić nowego z DAC tylko bez Phono za 4,4tys zł ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za głupie pytanie ale z Twojego opisu wynika że za 3 tysie wzmak razem z cd?

Jeśli tak to bier i się nie zastanawiaj ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Cena nie wydaje się wysoka.Urzadzenia są dobre.Moze uda Ci się jeszcze zbić cenę?

 

Niestety to już jest max co minusie udało ,były i tak wystawione za 4tys wiec zbiłem 1/4 a są dodatki w postaci dac i Phono moduł,Cd szczerze mówiąc mi zbędny wiec będę chciał od razu sprzedac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena podejrzanie niska, najlepiej sprawdź przed zakupem no chyba, że z super pewnego źródła to brać i się nie zastanawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena podejrzanie niska, najlepiej sprawdź przed zakupem no chyba, że z super pewnego źródła to brać i się nie zastanawiać.

 

Niestety nie mam możliwości sprawdzić na własne ucho sprzętu gdyż mam ponad 500km do jazdy,napisał mi ze odpalił go i słuchał ok 1h i wszystko jest ok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglicy mają powiedzenie 'jeśli coś brzmi zbyt pięknie, by było prawdziwe, to pewnie tak jest'.

 

Jak jeszcze utargowaleś 1k z 4k ... Rozumiem pare stówek, ale tysiąc z takiej ceny ...

 

napisał mi ze odpalił go i słuchał ok 1h i wszystko jest ok

 

To nie jego sprzęt ? Jeśli to nie pewny koleś, to ja bym podziękował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam możliwości sprawdzić na własne ucho sprzętu gdyż mam ponad 500km do jazdy,napisał mi ze odpalił go i słuchał ok 1h i wszystko jest ok

Cena dobra, ale ja bym odpuścił zakup w ciemno - spore ryzyko. Lepiej dołożyć lub wziąć na raty i mieć pewność. Zapytaj o karty gwarancyjne, paragony zakupu, instrukcje obsługi, opakowania - jeśli czegoś będzie będzie brakowało to nawet żałować nie warto takiej "okazji" ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglicy mają powiedzenie 'jeśli coś brzmi zbyt pięknie, by było prawdziwe, to pewnie tak jest'.

 

Jak jeszcze utargowaleś 1k z 4k ... Rozumiem pare stówek, ale tysiąc z takiej ceny ...

 

 

 

To nie jego sprzęt ? Jeśli to nie pewny koleś, to ja bym podziękował.

 

 

Biorę pod uwagę jeszcze ze może być sytuacja ze kupił już coś innego a tego Nad-a schował,raczej wydaje mi się se to jego sprzęt i raczej jest poważny facet bo wysłał mi z 10 foto i filmik ale filmik nie doleciał jakoś niestety

 

Napisałem do niego czy ma oryginalne opakowania i rachunki i jeśli tak to ma mi wysłać foto,zobaczymy,jakoś skłaniam się do tego żeby wierzyć w to co mi pisze bo co bym nie chciał foto czy pyt to dostaje

Pozdro dla Was

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam wyrzucam opakowania, nie raz trzymam jak jest małe, ale jak duże to wyrzucam, kto by wielkie pudła trzymał, także tym bym się nie sugerował,ja też kupiłem używany ale miałem dwa tygodnie na zwrot, nie gwarancja że tydzień po uruchomieniu, tylko dwa tygodnie na zwrot i roczną gwarancję, tylko że kupiłem z komisu hi-fi z Allegro i wszystko spoko działa, trzeba być uważnym ale nie popadać w paranoje, są zdjęcia od spodu tego wzmacniacza? Można zwrócić w jakimś czasie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, bo trzeba patrzeć od spodu czy nie jest zardzewiały , nie wiem skąd niektórzy biorą te sprzęty, jakby w wilgotnej piwnicy leżały, nowy ten Nad kosztuje 4800, pewnie byś za 4500 kupił, ciężka sprawa, musisz sam podjąć decyzję, niby się opłaca bardzo, ale nie wiadomo jaki jest realny stan, gdyby była możliwość zwrotu to sprawa załatwiona by była

 

Jest jeszcze na Allegro za 3100 srebrny, niby jest dwa tygodnie na zwrot

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, bo trzeba patrzeć od spodu czy nie jest zardzewiały , nie wiem skąd niektórzy biorą te sprzęty, jakby w wilgotnej piwnicy leżały, nowy ten Nad kosztuje 4800, pewnie byś za 4500 kupił, ciężka sprawa, musisz sam podjąć decyzję, niby się opłaca bardzo, ale nie wiadomo jaki jest realny stan, gdyby była możliwość zwrotu to sprawa załatwiona by była

 

Jest jeszcze na Allegro za 3100 srebrny, niby jest dwa tygodnie na zwrot

 

Acha,tak zgodzę się ze może za 4,5 bym wyrwał ale golasa bez DAC i Phono a przydałoby się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Nikimaj ja akurat wolę srebrny, nie było to kupiłem czarny, odsprzedawałem swój poprzedni wzmak to był srebrny i klient takiego szukał bo nie chciał czarnego :-) każdy lubi co innego ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.