Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel zasilający Helix


arturpj

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych kabelków to wyjdzie zabawa dla samej zabawy.

Szkoda czasu

Uważam, że nie wyjdzie tylko zabawa i nie szkoda czasu :-) Ja tak zrobiłem na próbę, oczywiście z nieco innych. Warto:-)

 

cena jest za "stopę" czyli na metr x3

Niestety nie wyjdzie tanio.

Po prawdzie 3 stopy to dopiero jard. Do metra trochę brakuje.

Masz rację, że tanio nie wyjdzie i dlatego odpuściłem. Przy zamówieniu 30 stóp 12 AWG mil spec cryo koszt przesyłki to bodajże 93 dolary kanadyjskie. Jak dla mnie to przesada. Można kupić na ebay w USA mil spec nie wymrażany, a koszty przesyłki dużo niższe.

 

A swoją drogą widzę, że ten helix wg. pomysłodawcy to działa z drogimi drutami a myślałem, że najważniejsza jest w tym sama konstrukcja kabla.

Zadziała nawet z tanimi. Polecam spróbować. I masz rację, że można kupić Jantzena. Oczywiście tego o napięciu przebicia 600V.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Uważam, że nie wyjdzie tylko zabawa i nie szkoda czasu :-)

No to masz lepsze doświadczenia niż ja,

albo

zdecydowanie mniejsze wymagania ;)

Po prawdzie 3 stopy to dopiero jard. Do metra trochę brakuje.

Oj chodziło mi bardziej o rząd wielkości, nie bądźmy drobiazgowi :)

I masz rację, że można kupić Jantzena.

Przykre mam doświadczenia z jantzenem, no ale gusta nie podlegają dyskusji, może komuś się spodoba :)

 

"edit: literówka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz lepsze doświadczenia niż ja,

albo

zdecydowanie mniejsze wymagania ;)

No cóż. Nie wiem. Wymagania mam chyba niezbyt małe, jeśli chodzi o brzmienie systemu, natomiast moje doświadczenie z sieciówkami nie jest duże, ale od kiedy zrobiłem w możliwie najtańszej wersji helixa na próbę, wolę słuchać na nim niż na Yarbo SP-1100.

Nie wiem czy jest to wystarczająca rekomendacja helixa czy nie. W każdym razie tenże Yarbo posłuży mi na materiał do zbudowania helixa docelowego dla wzmacniacza :-)

Poza tym, jeśli chodzi o sieciówki, to akurat wyznaję taką samą zasadę jak autor projektu helix , który napisał "Jestem oszczędną osobą z wyraźną niechęcią do przepłacania za coś tak prostego jak kawałek drutu!" :-) Muszę powiedzieć, że ten tekst był jednym z czynników, który zachęcił mnie do wypróbowania jego pomysłu.

 

Oj chodziło mi bardziej o rząd wielkości, nie bądźmy drobiazgowi :)

Przepraszam, faktycznie trochę się czepiłem ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Yarbo SP-1100 zrobiłeś koszernie czy tak po prostu jak fabryka dała? ;)

 

I jakich kabelków użyłeś do helixa? O ile to nie tajemnica...

 

Sorry, ale o tym Yarbo to nie kumam :-) Co masz na myśli, chodzi Ci o sposób konfekcji?

 

A jeśli chodzi o helixa, to próbny, i jak na razie jedyny, jest ze zwykłej linki miedzianej instalacyjnej 2,5 mm2. Dwa przewody po 1,5m razem spięte izolacją na fazę, dwa na neutralny, jeden na ochronny i to wszystko (razem 23 zł :-) Nawet się nie siliłem na nawijanie na pręt, tylko prosto na fazowy, bo to tylko eksperyment.

Aha i konfekcja Viborgi miedziane rodowane od około tygodnia, a wcześniej ok. tydzień też Viborgi, ale z gołej miedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Sorry, ale o tym Yarbo to nie kumam :-)

A bo to różne szkoły łączenia wewnętrznych kabelków są by grało to jak najlepiej (niestety nie mogę tej tajemnicy zdradzić ze względu na RODO, dane osobowe i takie tam, tajne przez poufne ;),

a tak naprawdę czekam na taka wersję "koszerną" do odsłuchów, więc niestety nie wiem jak się to ma do sieciówek, które mam z Acoustic Lab i ew. do Harmonixa, którego używam jako punkt odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo to różne szkoły łączenia wewnętrznych kabelków są by grało to jak najlepiej (niestety nie mogę tej tajemnicy zdradzić ze względu na RODO, dane osobowe i takie tam, tajne przez poufne ;),

a tak naprawdę czekam na taka wersję "koszerną" do odsłuchów, więc niestety nie wiem jak się to ma do sieciówek, które mam z Acoustic Lab i ew. do Harmonixa, którego używam jako punkt odniesienia.

 

Fiu, fiu... No cóż, widzę że u Kolegi kablowy wypas :-)

Ja nie jestem fanem wydawania takiej kasy na kable zasilające, ale jak wiadomo: co kto lubi?

 

Oczywiście nie oczekuję, iż ktokolwiek mi uwierzy, że projekt helix faktycznie działa, bo szczerze mówiąc myślę, że pewnie też bym nie uwierzył, gdybym nie spróbował. Ale, że spróbowałem, to już wierzę :-)

 

A co do konfekcji to chrzaniąc RODO :-) jestem zwolennikiem cynowania i szlifowania końcówek przewodów b. drobnym papierem ściernym, powiedzmy 2000. W przypadku rzeczonego Yarbo, to akurat tylko do schuko, bo do IEC gołe druty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Fiu, fiu... No cóż, widzę że u Kolegi kablowy wypas :-)

Chciałbym :), ale też jestem zwolennikiem nie przepłacania za kable. Niestety doświadczenie mnie nauczyło, że w pewnych kwestiach nie ma kompromisów. Zostaje więc zdrowy rozsądek (w ramach zasobności portfela) i własne poszukiwania.

Choć w zasadzie od 2 lat słucham sobie muzyki i jakoś mnie nie ciągnie do zmian. Cieszę się dobra muzyką. Czego i innym życzę.

To nie znaczy że nie śledzę eksperymentów innych poszukiwaczy, ale bardziej z ciekawości niż potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać,

że wczoraj skręciłem porządnego Helixa (jak by to powiedział-napisał boomaga "koszernego" ;-) do CD z całkiem niezłych przewodników (została obróbka typu zewnętrzny oplot, itp.) i jestem na etapie wygrzewania.

Jak na razie jest bardzo obiecująco :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać,

że wczoraj skręciłem porządnego Helixa (jak by to powiedział-napisał boomaga "koszernego" ;-) do CD z całkiem niezłych przewodników (została obróbka typu zewnętrzny oplot, itp.) i jestem na etapie wygrzewania.

Jak na razie jest bardzo obiecująco :-))

Pewnie Yarbo zostal rozpruty ;)

A co dales na "spiralke"?

 

Jak ktoś zrobi Helixa i go porządnie wygrzeje, to niech napisze jakie wrażenia brzmieniowe.

Tez jestem ciekaw ,dlatego naglosnilem te Helixy,bo dziwne ze w kraju nic o tym sie nie mowilo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Yarbo zostal rozpruty ;)

A co dales na "spiralke"?

 

Nie, na razie Yarbo jest jeszcze cały i żyje ;-)

Ale już niedługo, jak sądzę ;-) Na spiralkę mam już 12 AWG mil spec posrebrzany.

 

Zacząłem od zasilania źródła i na pierwszy ogień poszedł Sonus Oliva ze srebra 4N solid core. Obie żyły posłużyły na fazowy (2,26 mm2) do tego Jantzen 2 razy po 2,5 mm2. Jest dobrze, myślę że będzie lepiej.

 

 

naglosnilem te Helixy,bo dziwne ze w kraju nic o tym sie nie mowilo.

 

To akurat nic dziwnego.

 

Na audiogonie przeczytałem, jak jeden z użytkowników napisał, że link z przepisem umieścił w kilku wątkach, a i tak ludzie wolą kupować bardzo drogie przewody, tzw. markowe, z metra i zaopatrywać je w bardzo drogie wtyki, olewając przepis.

 

No cóż, myślę, że w większości ludzie uważają, że jak za coś nie zapłacą wystarczająco dużo, to system nie ma prawa dobrze na tym grać ...

Ja należę do mniejszości.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spiralkę mam już 12 AWG mil spec posrebrzany

Mozesz w kleic link do sklepu z tym kabelkiem?

Zacząłem od zasilania źródła i na pierwszy ogień poszedł Sonus Oliva ze srebra 4N solid core. Obie żyły posłużyły na fazowy (2,26 mm2) do tego Jantzen 2 razy po 2,5 mm2. Jest dobrze, myślę że będzie lepiej.

No to niezle. Srebra to nawet sam pomyslodawca chyba nie probowal.

Mozesz troche opisac co sie poprawilo w odniesieniu do tego Twojego prototypu na zwyklej miedzi?

Na audiogonie przeczytałem, jak jeden z użytkowników napisał, że link z przepisem umieścił w kilku wątkach, a i tak ludzie wolą kupować bardzo drogie przewody, tzw. markowe, z metra i zaopatrywać je w bardzo drogie wtyki, olewając przepis.

Marketing swoje robi ,a DIY tez nie jest dla kazdego ...

 

Dla zainteresowanych Helixami mala zacheta ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz w kleic link do sklepu z tym kabelkiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mozesz troche opisac co sie poprawilo w odniesieniu do tego Twojego prototypu na zwyklej miedzi?

Prototyp ze zwykłej miedzi jest do wzmacniacza, więc musiałbym na nim trochę pograć z CD, a następnie porównać z tym nowym kablem po jego wygrzaniu, żeby napisać o różnicach.

Jak dla mnie jest za wcześnie, żeby pisać zdecydowaną ocenę.kabla opartego na srebrnych drutach, bo nie jest wygrzany.

Gra od soboty wieczór, więc b. krótko i o ile druty srebrne były używane przez lata (oczywiście ten, który był w Sonus Oliva neutralnym odwróciłem w przeciwnym kierunku), o tyle spirala jest z nowych, więc muszę jeszcze przynajmniej kilkadziesiąt godzin pograć.

Tak bardzo wstępnie, to w stosunku do Sonus Oliva jest wyraźnie lepsza dynamika (makro i mikro) i stereofonia. Dźwięk jest bardziej otwarty i słychać sporo detali w wysokich, ale bez ostrości. Ale to jest ocena wstępna, bo jak wiadomo po wygrzaniu może być inaczej. Jak na razie jest super :-)

 

DIY tez nie jest dla kazdego ...

To prawda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinąłem wczoraj Helixa na tym co było w casto: 6mm na gorący, 4mm na neutral i PE.

Podłączyłem to to do listwy sieciowej.

Jako eksperyment, na który postanowiłem poświęcić wolne popołudnie, będąc sceptykiem muszę przyznać, że chyba będę musiał zmienić stanowisko. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony efektem!

Muszę jeszcze wszystko dokładnie osłuchać, ale wydając około 80zł za kable warto było sprawdzić. Myślę, że wszelkie opcje podnoszące koszty mogą być w tym wypadku uzasadnione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolę błędy entuzjazty od obojętności mędrca" - Anatol France

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinąłem wczoraj Helixa na tym co było w casto: 6mm na gorący, 4mm na neutral i PE.

Podłączyłem to to do listwy sieciowej.

Jako eksperyment, na który postanowiłem poświęcić wolne popołudnie, będąc sceptykiem muszę przyznać, że chyba będę musiał zmienić stanowisko. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony efektem!

Muszę jeszcze wszystko dokładnie osłuchać, ale wydając około 80zł za kable warto było sprawdzić. Myślę, że wszelkie opcje podnoszące koszty mogą być w tym wypadku uzasadnione.

 

Po 50-60 godzinach grania będzie wyraźnie lepiej :-)

W wolnej chwili poprułem mojego Yarbo SP-1100 i w przyszłym tygodniu zrobię Helixa dla wzmacniacza.

Kabel, który zrobiłem do CD, jest po prostu rewelacyjny! Jak pogram jeszcze trochę, to napiszę coś więcej.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinąłem wczoraj Helixa na tym co było w casto: 6mm na gorący, 4mm na neutral i PE.

Podłączyłem to to do listwy sieciowej.

Jako eksperyment, na który postanowiłem poświęcić wolne popołudnie, będąc sceptykiem muszę przyznać, że chyba będę musiał zmienić stanowisko. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony efektem!

Muszę jeszcze wszystko dokładnie osłuchać, ale wydając około 80zł za kable warto było sprawdzić. Myślę, że wszelkie opcje podnoszące koszty mogą być w tym wypadku uzasadnione.

Jakie kable miałeś do tej pory?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kable miałeś do tej pory?

 

Kabel z listwy sieciowej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolę błędy entuzjazty od obojętności mędrca" - Anatol France

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinąłem wczoraj Helixa

Tak na marginesie, to czy zwinąłeś go stosując się do tych wskazówek ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Ej, Panowie nie przesadzajcie z tym helixem :)

To nie jest nowość.

Takie kabelki już od kilku lat występują tu i ówdzie u rożnych "DIYjowców". Owszem grają nieźle ale...

Tak jak mówiłem, warto zainwestować w dobre komponenty. Co do konstrukcji jest niezła, bo wytycza drogę. Na pewno można lepiej.

Warto tez spróbować zrobić IC w sposób, który jest podany na stronie. Też nieźle działa :)

Zawsze to jakieś pozytywne doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po 50-60 godzinach grania będzie wyraźnie lepiej :-)

W wolnej chwili poprułem mojego Yarbo SP-1100 i w przyszłym tygodniu zrobię Helixa dla wzmacniacza.

Kabel, który zrobiłem do CD, jest po prostu rewelacyjny! Jak pogram jeszcze trochę, to napiszę coś więcej.

Pozdrawiam

Nie zostało Ci trochę tego yarbo? Miałbym na fazę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 50-60 godzinach grania będzie wyraźnie lepiej :-)

W wolnej chwili poprułem mojego Yarbo SP-1100 i w przyszłym tygodniu zrobię Helixa dla wzmacniacza.

Kabel, który zrobiłem do CD, jest po prostu rewelacyjny! Jak pogram jeszcze trochę, to napiszę coś więcej.

Pozdrawiam

Kręciłeś w prawo (zgodnie ze wskazówkami zegara), czy w lewo (przeciwnie do wskazówek zegara) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostało Ci trochę tego yarbo? Miałbym na fazę

 

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem Twój ból, ale jak to mówią: "Sorry Misiu" ;-)

Niestety mam jeszcze do zasilenia listwę (a jakże) zasilającą ;-)

W całej tej historii z Helixem, tj. z tym jak grzebiąc po "zagramanicznych" forach z DIY poczytałem o nim, najśmieszniejsze jest dla mnie to, że miałem zamiar (a właściwie tylko się przymierzałem) zmienić kabel zasilający listwy. Okazało się po prostej i w sumie banalnej próbie, że byłbym głupkiem, gdybym nie spróbował po całości, co już zacząłem.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, to czy zwinąłeś go stosując się do tych wskazówek ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prawdę mówiąc czytałem o kierunku zawijania kiedy już słuchałem muzyki ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolę błędy entuzjazty od obojętności mędrca" - Anatol France

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręciłeś w prawo (zgodnie ze wskazówkami zegara), czy w lewo (przeciwnie do wskazówek zegara) ?

 

Kręciłem przeciwnie do kierunku ruchu wskazówek zegara i to zarówno dla prototypu z LgY, jak i kabla docelowego do odtwarzacza CD.

Dla kabla do CD spirala jest co prawda owinięta wokół dwóch drutów srebrnych solid, ale nawijając ją od prawej strony w lewo, a przy tym przeciwnie do kierunku ruchu wskazówek zegara, uzyskuje się (rzecz jasna, moim skromnym zdaniem) lepszy kąt przecięcia się przewodu fazowego i neutralnego (oraz PE), niż w odwrotną stronę, tj. kąt najbardziej zbliżony do 90 stopni, oczywiście przy uwzględnieniu późniejszego rozciągnięcia spirali po jej nawinięciu.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręciłem przeciwnie do kierunku ruchu wskazówek zegara i to zarówno dla prototypu z LgY, jak i kabla docelowego do odtwarzacza CD.

Dla kabla do CD spirala jest co prawda owinięta wokół dwóch drutów srebrnych solid, ale nawijając ją od prawej strony w lewo, a przy tym przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, uzyskuje się (rzecz jasna, moim skromnym zdaniem) lepszy kąt przecięcia się przewodu fazowego i neutralnego (oraz PE), niż w odwrotną stronę, tj. kąt najbardziej zbliżony do 90 stopni, oczywiście przy uwzględnieniu późniejszego rozciągnięcia spirali po jej zwinięciu.

Pozdrawiam

OK. Jasne. Chciałem się upewnić, że to przeanalizowałeś pod kątem "wewnętrznej" skrętności samych żył: owijanej i owijki.

...

Swoją drogą, to intryguje mnie ta kwestia sprzęgu. Bo konia z rzędem temu, kto ustali, czy w zwykłym przewodzie (lub np. w helix'ie, będącym tematem wątku),

to co ma większe znaczenie: Sprzęg magnetyczny (indukowanie zakłóceń w drucie sąsiednim), czy sprzęg pojemnościowy (a w przypadku helix'a - powstaje de facto dość znaczna powierzchnia "okładziny zewnętrznej").

 

Czy to aby nie jest po prostu zamiana dżumy na cholerę? Czytaj: mniejszy sprzęg magnetyczny, ale kosztem większej ekspozycji na sprzęg pojemnościowy?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby nie jest po prostu zamiana dżumy na cholerę? Czytaj: mniejszy sprzęg magnetyczny, ale kosztem większej ekspozycji na sprzęg pojemnościowy?

Ni cholery nie mam pojęcia, bo aż tak mądry z fizyki nie jestem (chociaż w liceum miałem bdb, ale to było dość dawno ;-), ale za to Opatrzność (mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem tym stwierdzeniem), nie poskąpiła mi ponadprzeciętnego (moje dotychczasowe doświadczenia na to wskazują) słuchu :-)

 

Tenże zmysł podpowiada mi, że kabel projektu Helix jest bardzo, ale to bardzo przeznaczony dla stereo.

 

Oczywiście czytałem, że robisz świetne kable zasilające (tak piszą Ci, którzy ich używają), ale polecam Ci spróbować Helixa. Zawsze to coś nowego.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Prawdę mówiąc czytałem o kierunku zawijania kiedy już słuchałem muzyki ;)

Bardzo cenię szczerość i Ludzi, którzy są szczerzy :-)

 

Pozdrawiam :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.