Skocz do zawartości
IGNORED

Tani zestaw stereo wybór wzmacniacza


PLMaciej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chcę skompletować niedrogi zestaw stereo do małego biura (10m2). Chciałbym żeby to chodziło z CD, chromecastem audio i gramofonem. Celuję na próbę w małe kolumny podstawkowe bez bass reflexu - Heco Visonik David albo Dali concept 1. Zastanawiam się nad trzema wzmacniaczami:

1) Prawie kupiłem - cambridge audio a5 v1 + jakiś CD CA za 500zł. Problem - brak przedwzmacniacza - musiałbym dokupić zewnętrzny

2) Arcam alpha 6 lub 6 plus - ok 500-600zł są do łyknięcia

3) Arkam delta 290 z modułem przedwzmacniacza - 800zł - opcja mi się podoba chyba najbardziej, tylko jest po naprawie prawy kanał tranzystory - tyle info dostałem od sprzedawcy.

 

Pomożecie? :) Głównie chyba interesuje mnie sotosunek ceny do jakości. Jak brzmienie nie podejdzie zawsze można takiego starocia sprzedać i kupić innego bez większych strat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo, sprzedawca jest mało wylewny - to i cena, która nie zejdzie niżej mnie zniechęciło. Nie byłem dziś bardzo cierpliwy, więc właśnie kupiłem zestaw 1 + Heco Visonik David + NAD PP2i. Jak coś nie podejdzie to będę wymieniał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez zestaw miałem na myśli CA A5 + CA D300S

Do tego jeszcze dochodzi gramofon sony PS-11 z wkładką Shure M97xE. Mam nadzieję, że to wszystko razem jakoś zagra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.