Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny do yamahy as 1100


jacquess

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj proszę trochę więcej informacji. Przede wszystkim jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jakie gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie. Opisz także proszę co podoba Ci się w aktualnym brzmieniu systemu na kolumnach Tannoy, a co chciałbyś zmienić, poprawić. W jakim budżecie możemy poruszać się.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te Dali są efekciarskie (w negatywnym znaczeniu). Do posłuchania przez chwilę ok ale nie chciałbym żyć z nimi na co dzień. O wiele ciekawsze (jak dla mnie) Dynaudio X38. Do spokojniejszych gatunków muzyki Spendor A4. Z Yamaha Elac. stanowi dobre połączenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj proszę trochę więcej informacji. Przede wszystkim jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jakie gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie. Opisz także proszę co podoba Ci się w aktualnym brzmieniu systemu na kolumnach Tannoy, a co chciałbyś zmienić, poprawić. W jakim budżecie możemy poruszać się.

pomieszczenie ok 30 m muzyka to elektronika duzo vocali ] kolumny maja fajny bas miekki cieply tannoy moze kolumny ktorych szukam w nich wiecej delikatnosci bardziej detale budzet ok 20 tys .

 

Dla mnie te Dali są efekciarskie (w negatywnym znaczeniu). Do posłuchania przez chwilę ok ale nie chciałbym żyć z nimi na co dzień. O wiele ciekawsze (jak dla mnie) Dynaudio X38. Do spokojniejszych gatunków muzyki Spendor A4. Z Yamaha Elac. stanowi dobre połączenie

tez o tych kolumnach myslalem Dyna x38

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do muzyki elektronicznej głośniki z dobrym niskim basem. Za 20 tys możesz kupić X44 i jeszcze sporo w kieszeni zostanie. Poważnie zastanowiłbym się w tym budżecie nad Audiovectorem, To może być strzał w 10. Jest jeszcze coś takiego. Mało popularne ale uwzględniając fakt, jaka firma stoi za tym projektem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

robi się ciekawie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do muzyki elektronicznej głośniki z dobrym niskim basem. Za 20 tys możesz kupić X44 i jeszcze sporo w kieszeni zostanie. Poważnie zastanowiłbym się w tym budżecie nad Audiovectorem, To może być strzał w 10. Jest jeszcze coś takiego. Mało popularne ale uwzględniając fakt, jaka firma stoi za tym projektem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

robi się ciekawie

myslisz o tych AUDIOVECTOR SR3 SIGNATURE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Przykro mi ale chyba będę musiał cię zmartwić. Nie znajdziesz raczej żadnych kolumn z nisko schodzącym basem pod Yamahę. Zanim ją kupiłeś to mogłeś poczytać ,że Yamaha wzmacniaczem który gra po jasnej stronie, kładzie nacisk na wysokim tony a bas jest bardzo szybki i punktowy. Tak więc raczej zapomnij o efektownym basie na tym wzmacniaczu. Wiem o czym mówię, miałem as1000,as2000 a teraz as2100. Jakbyś był z okolic Szczecina i bym ci podłączył pewnien preamp a z as1100 byśmy zrobili końcówkę mocy. Bas by cię zadziwił nawet na tym co masz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale chyba będę musiał cię zmartwić. Nie znajdziesz raczej żadnych kolumn z nisko schodzącym basem pod Yamahę. Zanim ją kupiłeś to mogłeś poczytać ,że Yamaha wzmacniaczem który gra po jasnej stronie, kładzie nacisk na wysokim tony a bas jest bardzo szybki i punktowy. Tak więc raczej zapomnij o efektownym basie na tym wzmacniaczu. Wiem o czym mówię, miałem as1000,as2000 a teraz as2100. Jakbyś był z okolic Szczecina i bym ci podłączył pewnien preamp a z as1100 byśmy zrobili końcówkę mocy. Bas by cię zadziwił nawet na tym co masz. Pozdrawiam

no niestety krakow pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale chyba będę musiał cię zmartwić. Nie znajdziesz raczej żadnych kolumn z nisko schodzącym basem pod Yamahę. Zanim ją kupiłeś to mogłeś poczytać ,że Yamaha wzmacniaczem który gra po jasnej stronie, kładzie nacisk na wysokim tony a bas jest bardzo szybki i punktowy. Tak więc raczej zapomnij o efektownym basie na tym wzmacniaczu. Wiem o czym mówię, miałem as1000,as2000 a teraz as2100. Jakbyś był z okolic Szczecina i bym ci podłączył pewnien preamp a z as1100 byśmy zrobili końcówkę mocy. Bas by cię zadziwił nawet na tym co masz. Pozdrawiam

 

Mam dynki f380 z as3000, a wcześniej z as2100 i nie zgdadzam się z powyższym. Właśnie ta niby jasność yamahy jest dobrze kompensowana stonowanymi wysokimi dynaudio, bas także jest akuratny, schodzi nisko, jest szybki dość średni jeśli chodzi o twarodo/miękko. Z tym, że sporo może też zależeć od akustyki, opisuję jak jest u mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności. Głębokość basu nie jest równoważna z masą. Pierwszej temu wzmacniaczowi raczej nie brakuje. A to, że nie buduje brzmienia na masie niskich tonów, tu się zgodzę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Kolego audiofan01,mamy chyba inne oczekiwania jeśli chodzi o bas. Nie mówiłem że Yamaha nie ma basu,ma ale jest on zupełnie inny niż w innych wzmacniaczach. Zresztą tu masz sprzęt za 60 tys , więc raczej to już wyższa półka. W sumie to jestem ciekaw jak to brzmi, mogę wpaść na kawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz raczej żadnych kolumn z nisko schodzącym basem pod Yamahę. Zanim ją kupiłeś to mogłeś poczytać ,że Yamaha wzmacniaczem który gra po jasnej stronie, kładzie nacisk na wysokim tony a bas jest bardzo szybki i punktowy. Tak więc raczej zapomnij o efektownym basie na tym wzmacniaczu. Wiem o czym mówię, miałem as1000,as2000 a teraz as2100.

 

1000 i 2000 to zupełnie inne konstrukcje, natomiast 2100 to w praktyce ten sam wzmacniacz co 1100 (poza słuchawkowym pre i wejściem xlr), którego nie nazwałbym ani jasnym, ani z bardzo szybkim i punktowym basem. Dla mnie brzmi raczej neutralnie, a bas jest dokładny ale lekko ocieplony i bardzo niski (nawet z moimi Focalami, które do rekordzistów w tym względzie nie należą, stwierdziłem że sub nie będzie potrzebny). Podobne wrażenia do audiofan01.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego audiofan01,mamy chyba inne oczekiwania jeśli chodzi o bas. Nie mówiłem że Yamaha nie ma basu,ma ale jest on zupełnie inny niż w innych wzmacniaczach. Zresztą tu masz sprzęt za 60 tys , więc raczej to już wyższa półka. W sumie to jestem ciekaw jak to brzmi, mogę wpaść na kawkę?

 

Możesz ale masz dość daleko ok 450 km. Jeśli jednak kiedyś będziesz jechał powiedzmy w kierunku Opola to daj znać na priv.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wlasnie dlatego w UK jest tak popularne laczenie Yamahy z kolumnami Tannoy. Na moje ucho sa to wlasnie kolumny zmiekczaja i troche spowalniaja bas co w polaczeniu z Yamaha przynosi pozytywne rezultaty.

 

Tannoy s serii Precision moglby byc dobrym wyborem po xt8f.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1000 i 2000 to zupełnie inne konstrukcje, natomiast 2100 to w praktyce ten sam wzmacniacz co 1100 (poza słuchawkowym pre i wejściem xlr)

A 1000 to czym się różni od 2000?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wykrzesać wszelkie walory AS1100 proponowałbym kolumny Adam Vox Zefat, które będą przyszłościowym zakupem. W przyszłości można pomyśleć o mocniejszym wzmacniaczu, dzięki któremu kolumny rozwiną pełnię swoich możliwości. Brzmienie Zefat'ów jest bardzo szczegółowe bez przejaskrawień. Mamy mocny i zwarty bas, który nie będzie zalewał pozostałych pasm.

 

Pozdrawiam

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 1000 to czym się różni od 2000?

 

1000 i 2000 to inne konstrukcje niż 1100 i 2100

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc jestem ciekaw ktory z uzytkownik sluchal tego wzmacniacza ze wysuwa takie durne teorie.Ja bylem uzytkownikiem as2100 zbyt wiele te dwa urzadzenia sie nie roznia poza xlr-ami oraz troszeczke wieksza moca..Wracajac do sedna sprawy dobrym polaczeniem jest Kef r300 ktore tez mialem,Vienna Acoustiq z Tannoyami bym tego nie zestawial bedzie draznilo i klulo po uszach,Studio 16hertz,Dali Rubicon 2 lub jesli masz budzet Epicon 2,Xavian mozesz poszukac cos z Dynek nowe serie excite sa lzejsze w napedzeniu gdyz maja 8ohm acz kolwiek im wiecej pradu tym lepiej.Bodnar Audio polska konstrukcja b.fajne glosniki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam As1100 z R300. Nie jestem jeszcze osłuchany, ale na moje ucho to dobre połączenie, choć niektórzy wytykają, że z kolei wzmacniacz przewyższa potencjał tych monitorów. W pokoju 17 m2 jest więcej niż ok, nie ma żadnego wyostrzenia, bardzo ładny liniowy dźwięk; można fajnie dobierać źródło, jak np. z CD gram obecnie przez DACa AudioNemesis 2upgrade i jest naprawdę fajnie, lekko (ale nie przesadnie) ciepło, dźwięk przypomina gramofon. Sprzęt jest łatwo ustawić pod siebie dobierając źródło względem barwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wlasnie dlatego w UK jest tak popularne laczenie Yamahy z kolumnami Tannoy. Na moje ucho sa to wlasnie kolumny zmiekczaja i troche spowalniaja bas co w polaczeniu z Yamaha przynosi pozytywne rezultaty.

 

Tannoy s serii Precision moglby byc dobrym wyborem po xt8f.

Witam,

wtrące się w dyskusję, ponieważ cytowana wypowiedź dotyczy mojego przypadku.

Posiadam tannoy dc6tse połączone z Nad c375.

Rozważam zamianę wzmacniacza z nada 375 na a-s1100.

W swietle tego co napisałeś i jeżeli dobrze rozumiem to mógłby to być dobry kierunek?

Pozdrawiam

Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek, to się robi trochę taki "poplątany z pomieszanym".

Więc i ja trochę pomieszam.

Od razu napiszę, że nie słuchałem (bardzo żałuję) A-S1100.

Za to dość długo słuchałem 2100 i porównywałem z 3000.

I tak moim zdaniem: 2100 znacznie bliżej do 3000 niż do 1100.

Po analizie wnętrza i brzmienia zaryzykuję nawet, że 2100 to taka przepakowana 3000 (bez złośliwość proszę - takie są moje odczucia).

1100 w porównaniu z 2100 i 3000 ma mniejszą pojemność kondensatorów, nieco inne końcówki mocy i zupełnie inny niezbalansowany przedwzmacniacz, do tego pre gramofonowe jest uproszczone, na słabszych elementach, na scalaku jest wzmacniacz słuchawkowy.

2100 nie ma miedziowanego wnętrza ani toroidalnego trafo jak 3000, poza tym elektronicznie to bliźniak 3000.

Odsłuchy to potwierdzały: bardzo trudno wyłapać różnice pomiędzy 2100 i 3000.

Jeśli takie się pojawiają to mogą być siłą autosugestii.

Warunek: sprzęt musi być koniecznie wygrzany, minimum 250-300 godzin.

Natomiast już nie sposób odróżnić CD-S2100 i 3000.

Odnośnie basu: jest i do tego bardzo dobry. Więcej nie ma sensu pisać. Trzeba samemu posłuchać.

Opinia o jasnym graniu to jakiś mit powielany.

 

Dodam jeszcze odnośnie porównania NAD'a 375 do 1100.

Napiszę tak: jeśli 1100 gra w 90% jak 2100 (a wszelkie opinie to potwierdzają) to zdecydowanie warto zmienić NAD'a na Yamahę.

375 obiektywnie jest bardzo dobrym wzmacniaczem, świetnie zbudowanym.

Ale Yamaha gra zdecydowanie lepiej, przestrzenniej, wyraźniej, dokładniej.

Jest jeszcze lepiej zbudowana niż NAD.

Warto przynajmniej posłuchać i bezpośrednio porównać, najlepiej u siebie w domu, w tych samych warunkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchy to potwierdzały: bardzo trudno wyłapać różnice pomiędzy 2100 i 3000.

 

Niezgadzam się z tą opinią. Długo łudziłem się, że tak jest mając ponad rok 2100 i uważając, że płacenie dwa razy więcej za 3000 nie ma sensu. Jednak po kilkugodzinnym odłuchu obu wzmacniaczy w tych samych warunkach decyzja mogła byc tylko jedna- przesiadka na as3000. Oczywiście to nie jest dwa razy lepszy wzmacniacz bo wiadomo, że czym drożej tym przyrost jakości proporcjonalnie mniejszy ale jednak jest wyraźnie lepszy. Bas jest podobnej jakości, może trochę lepsza kontrola ale to w czym zauważalnie jest lepiej to przede wszystkim rozdzielczość, przestrzenność, scena, itp. 3000 mam już rok, a jak ją kupiłem to przez jakiś czas miałem jeszcze 2100 i 3000 nawet nowa "niewygrzana" była już lepsza na starcie. Natomiast cd 2100 vs. 3000 z założenia nie porównywałem bo nie spodziewalbym się zauważalnych różnic, zresztą z cd-kami to bałbym się na ślepo zgadywać czy gra jakiś stary technics za 200 zł, czy jakiś współczesny za duże tysiące:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek ciekawy, ale chyba niezbyt już pomocny dla autora. Sam też noszę się z zamiarem podrasowania kolumn do 1100. Uwagę przyciągają Audio Academy Hyperion IV w wersji PLUS. Czy przesiadka z KEF R300 warta zachodu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2100 i 3000 nawet nowa "niewygrzana" była już lepsza na starcie

A są tacy, którzy twierdzą, że nie warto kupować 3000, bo 1100 gra prawie tak samo ;)

Nie, nie u nas. Trzeba trochę poszukać w necie.

Ogólnie trzeba przyznać, że cała seria 1100/2100/3000 jest bardzo udana.

3000 to klasa sama w sobie i przede wszystkim świetne wykonanie.

Już 2100 doskonale różnicowała źródła, podłączone kolumny i kable (wiem, że temat niepopularny ale tak było).

Dla mnie różnice były na granicy autosugestii jak pisałem.

Być może 3000 była za "świeża", może to kwestia jakości kolumn, okablowania.

Nie wiem.

Polecam jednak każdemu sprawdzić we własnych warunkach bo to świetne wzmacniacze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są tacy, którzy twierdzą, że nie warto kupować 3000, bo 1100 gra prawie tak samo ;)

A w korku nie ma wielkiej różnicy pomiędzy Fiatem 126p a Aston Martinem. Tylko czego to dowodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego, bo nie o tym ten wątek.

Podobnie jak nie o różnicach pomiędzy 1100/2100/3000.

Ale tutaj zawsze na konkretne pytania padają "konkretne" odpowiedzi.

Ktoś nawet o NAD'a zapytał :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki wątek właśnie miałem założyć .... Posiadam as 2100 od paru miesięcy i napisze tak ... jasno może nie ale holograficznie , z głębią , przestrzenią . Co może tak być odbierane że jasno ale ale to nie to... Nie zmienia to faktu że też mi tego basu trochę brakuje jaki miewałem wcześniej na Sony f870es w duecie z dynavoice df8 .

Do Yamaszki podłączyłem kolumny z innego zestawu dużo mniejsze , m-s avant 916i i jest o wiele lepiej. Zdaje sobie sprawę że oba te zestawy są budżetowe i AS 2100 może więcej, dlatego szukam coś ze stajni PMC na lini transmisyjnej która słynie z wielobarwnego głębokiego basu . Co o tym sądzicie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1* YAMAHA as2100/MATRIX mini-i pro2s 2* Sony ta f870es/xa20es/Dynavoice df8/Aim sc808 /UPS Powertecnique pro3000 1800W online, 3* Marantz/pm7200 /cd6000ose/ st7001/Mordaunt Short Avant 916i,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.