Skocz do zawartości
IGNORED

DAC One , polski przetwornik cyfrowo-analogowy firmy RT-project


dfx5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tego logo to juz nie można było wyciąć laserem w obudowie? Ono nie gra ale wygląda obrzydliwie. A pierwsze wrażenia są ważne. W klocku za tyle kasy takie niuanse to podstawa.

 

Szymon, opisuj jak to gra, czekamy. Mam nadzieję, że lepiej niż wygląda przedni panel.

 

Na zamówienie możemy wykonać specjalną wersję, z innym podświetlaniem i np. bez logo albo z logo wypalanym na obudowie lub grawerowanym. Prawdę mówiąc poświęciliśmy praktycznie cały czas na dostrojenie dźwięku obu wersji, ale logiem też się zajmiemy :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobcie to bo przedni panel bez opisów klawiszy i z tym naklejanym logo źle się prezentuje. Jak garażowa manufaktura DIY. A ludziska kupują też oczami. A szczególnie ich lepsze polowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lepszą połową można się rozwieźć i wtedy zostaje ta gorsza połowa.

A korzyść z tego taka, że wtedy przedni panel nie musi być grawerowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lepszą połową można się rozwieźć i wtedy zostaje ta gorsza połowa.

A korzyść z tego taka, że wtedy przedni panel nie musi być grawerowany.

Nie zgodzę się. W tak wysokiej cenie za DAC ONE grawerowanie lub coś podobnego wręcz musi być!!

 

Z drugiej strony jak na pierwszą wersję DAC'a jest on zrobiony bardzo solidnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze ataki na oponentów w Klubie 16hz...

 

Czasem faktycznie kogoś trochę ponosi. Też mi się to zdarzało. Z drugiej strony jakiś czas temu jeden gość pisał, że monitory S16Hz słabo grały na wystawie Audio Show 2018. I jak tu się nie wkurzyć jak one nawet nie były podłączone bo nie były dokończone. Po co ludziska robią takie rzeczy ? Potem tracisz zaufanie czy dana osoba w ogóle coś odsłuchała lub czy po odsłuchu nie pisze złośliwie żeby komuś dokopać. Takich przypadków jak powyżej podałem było już kilka więc czasem to inaczej wygląda niż by się mogło wydawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC One (Tranz) - kurier dostarczył we Wt: waga przesyłki 16,5 kg, z czego waliza z urządzeniem 16,1 kg, sam DAC 9,7 kg. Opakowanie bezpieczne. Na dziś wieczór ok 80h pracy; u mnie ok 40h.

NET/serwer--> Lap-->ifi-->Supra USB-->Dac one-->Leben RS-100U-->końcówka ECI2-->Dynaudio Contour 1.3 mk2. Zasilanie: Asura QRS/listwa na Ziggi X5, ECI2 Ziggi X5; dac - Acrolink 5300

 

Urządzenie gra bardzo dobrym środkiem, wyważoną górą, zaakcentowanym basem. Dźwięk ciemny, zróżnicowanie w każdym zakresie bardzo dobre. Podobnie nasycenie. Brak sztuczności w barwie- raczej neutralna. Niewielkie ocieplenie.

"Wyważona góra"= żadnej nachalności, natarczywości, cykania, prześwietlenia, nadmiernej konturowości, wypełnienie góry- dobre/bardzo dobre.

Przestrzeń- scena szeroka, wgłąb- zróżnicowane plany nie mieszają się- stoją na swoim miejscu w przestrzeni, ale nie są wycięte jak papierowe figury.

 

Czegoś brak? No jasne- złota. Tego brak, bo w próbie wizualizacji dźwięku określiłbym go raczej jako ciemno-srebrny niż intensywnie złoty. Może jest do uzyskania okablowaniem? Oczywiście AC 5300 jest marnawym, chłodnym, obojętnym kablem, z zaakcentowanym/przedmuchanym basem i dolną średnicą a przede wszystkim zrolowaną, zimną górą.

 

Ocena ogólna: bardzo dobre, wciągające urządzenie, wyczynowe wręcz i wymagające od otoczenia: nie podniesie marnego zestawu ani go nie uzdrowi. (to jeden z powodów zastosowania do testu powyższego toru).

 

CDN za kilka dni (po zmianie zestawu na docelowy)

 

Panom z RT-Project: szczere gratulacje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z RT-Project.

Proponuję zrobić wersję z AK4497. Zaoferować klientom mały,promocyjny upgrade za 500pln -:)

 

Zaoferować tak jak to robią inne solidne odpowiednie moduły na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

Panowie z RT-Project. Proszę o opis konstrukcji takich jak bufor USB i zegar taktujący.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Panowie z RT-Project.

Proponuję zrobić wersję z AK4497. Zaoferować klientom mały,promocyjny upgrade za 500pln -:)Zaoferować tak jak to robią inne solidne odpowiednie moduły na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .Panowie z RT-Project. Proszę o opis konstrukcji takich jak bufor USB i zegar taktujący.

Tak rozważalismy to i pewnie przygotujemy taki upgrade w przyszłości. Natomiast obawiam się, iż rożnica pomiędzy dobrze użytym AK4495, a AK4497 będzie zerowa/pomijalna w finalnej aplikacji...

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej dla odczucia nowego wlasciciela ze kupil najnowszy DAC na 4497 a nie na 'przestarzalym' 4495. Dziala na psychike, tak jak grawerowane napisy :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozważalismy to i pewnie przygotujemy taki upgrade w przyszłości. Natomiast obawiam się, iż rożnica pomiędzy dobrze użytym AK4495, a AK4497 będzie zerowa/pomijalna w finalnej aplikacji...

Idąc tą logiką nie rozumiem panów z RT-Project, którzy kilku twierdzili w rozmowie ,że AKM4490 jest dużo gorszy dźwiękowo od AKM4495.

AKM 4497 odtwarza wyższe DSD, a poza tym jest dużo droższy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczucia nowego wlasciciela ze kupil najnowszy DAC na 4497

 

najnowszy jest 4493. Cary Audio właśnie wprowadza kombajny DMS-y na 4493 (550: tańszy) i 4497 (600: droższy) w miejsce 4490 (DMS-500).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez absinth3

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tą logiką nie rozumiem panów z RT-Project, którzy kilku twierdzili w rozmowie ,że AKM4490 jest dużo gorszy dźwiękowo od AKM4495.

AKM 4497 odtwarza wyższe DSD, a poza tym jest dużo droższy.

Śpieszę z wyjaśnieniem. Od AK4495 w górę różnice (przy naszej aplikacji) są minimalne. AK4490 to pierwszy z rodziny i najstarszy, którym warto się zainteresować (nowa architektura), ale nie jest tak dobry jak 4495/97 czy nawet 93.

 

AK4495 był pierwszym AKMem wyprodukowanym w procesie dostosowanym do hiend audio (4pro), był najlepszy 3 lata temu i do tej pory jest tak dobry, że wszelkie upgrade'y nie mają sensu. Przynajmniej na razie, nie wiem co AKM planuje w przyszłości. Jak bedzie sens to upgrade będzie dostępny. Może nie za 500zł bo nie używamy elektroniki z aliexpress, ale będzie dostępny.

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie loga to zdecydowanie zmienić. Dźwięku nie komentuje bo nie słyszałem ale jak widzę że z konkretnym kablem to bajka to jestem automatycznie bardziej wyczulony. Jeśli chodzi o układ to uważam że ten który gra lepiej w tym układzie powinien być proponowany jako docelowy,chyba że 4497 jako opcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o cenie za DAC ONE?

Moim zdanie spora, ale na pewno znajdą się tacy którzy określą jako mocno przesadzona.

 

Proszę podać alternatywę: DAC z w pełni dyskretnym stopniem analogowym, dual mono, pełenym balansem i 100% eliminacją jitteru. Chetnie wypożyczymy i posłuchamy.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o cenie za DAC ONE?

Moim zdanie spora, ale na pewno znajdą się tacy którzy określą jako mocno przesadzona.

Podobnie można powiedzieć o Ziggy kablach. Przecież kable "nie grają".

Więc skoro nie grają, to czemu ludziska je kupują?

Zupełnie nie rozumiem.

No nic, my tu gadu gadu, a tam kable trzeba robić.

Rynek ma to do siebie, że sam weryfikuje poziomy cen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zjj_wwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę podać alternatywę: DAC z w pełni dyskretnym stopniem analogowym, dual mono, pełenym balansem i 100% eliminacją jitteru. Chetnie wypożyczymy i posłuchamy.

 

Pozdrawiam

Kinky Studio..

ma w dodatku recenzję w globalnych mediach i kosztuje 1/3 Waszej ceny.

 

ale nie o to chodzi..wolno wam ustalać cenę jak chcecie..tylko nie wróżę powodzenia.

ten dac wygląda mz. jak egzemplarz :przedprodukcyjny.

chcąc zacząć od wysokiego C ,trzeba dopracować wszystkie szczegóły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poziomie cenowym Kinky jest bardzo wiele urządzeń, a taki np. LKS4 wg niektórych Kolegów wymaga upgradów w cenie urządzenia czyli kosztuje ok 15-16kz. Była mowa o porównaniu z Terminatorem- ma kto w Polsce Terminatora? O czym tu jest mowa? Gadanie raczej- niech ktoś porówna DAC-i z podobnego poziomu cenowego- osobiście mam taki zamiar, ale dopiero w początkach stycznia i to tylko wtedy, jeśli dogadam się z jednym dystrybutorem.

Że nie ma recenzji w globalnych mediach? I co z tego?

 

No nic, my tu gadu gadu, a tam kable trzeba robić

 

Oj trza !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poziomie cenowym Kinky jest bardzo wiele urządzeń, a taki np. LKS4 wg niektórych Kolegów wymaga upgradów w cenie urządzenia czyli kosztuje ok 15-16kz. Była mowa o porównaniu z Terminatorem- ma kto w Polsce Terminatora? O czym tu jest mowa? Gadanie raczej- niech ktoś porówna DAC-i z podobnego poziomu cenowego- osobiście mam taki zamiar, ale dopiero w początkach stycznia i to tylko wtedy, jeśli dogadam się z jednym dystrybutorem.

Że nie ma recenzji w globalnych mediach? I co z tego?

 

 

 

Oj trza !

a kto tu mówi o LKS-ie?

 

kolega pytał to podpowiedziałem.

jeżeli nie akceptujecie konstruktywnej krytyki to po co jest ten wątek?

 

jest coś takiego jak:złote proporcje,wzornictwo przemysłowe etc.

nie wystarczy,że działa. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Czegoś brak? No jasne- złota. Tego brak, bo w próbie wizualizacji dźwięku określiłbym go raczej jako ciemno-srebrny niż intensywnie złoty. ...

 

Dźwięk ciemno-srebrny (słabo, bardzo słabo) czyli takie srebro pokryte patyną. Jak DAC to tylko platyna, a nie patyna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mikha'el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie akceptujecie konstruktywnej krytyki to po co jest ten wątek?

 

 

zawsze mi się wydawało, że żeby ocenić/wycenić urządzenie audio, to trzeba go koniecznie posłuchać

 

słabo, bardzo słabo

 

jakież to polskie!

 

Miłej i konstruktywnej konwersacji Panom życzę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kinky Studio..

ma w dodatku recenzję w globalnych mediach i kosztuje 1/3 Waszej ceny.

 

ale nie o to chodzi..wolno wam ustalać cenę jak chcecie..tylko nie wróżę powodzenia.

ten dac wygląda mz. jak egzemplarz :przedprodukcyjny.

chcąc zacząć od wysokiego C ,trzeba dopracować wszystkie szczegóły.

Z tego co widzę to Kinki Studio Vision DAC-1:

 

- jak widzę, nie ma buforowania, czyli eliminacji jittera,

 

- nie jest dual mono ma jednego AK4495, zatem nie pracuje on w trybie "dual balance", sam AKM podaje lepsze parametry dla trybu mono,

 

- zasilacze to jakos 1/3 naszych, dać 4 kondensatory to każdy umie, zwłaszcza najtańsze Nichicony,

 

- stopnie wyjściowe ukryte pod blaszką bo pewnie SMD, albo i na opampach, na 100% pod takim ekranem nie da sie zmieścić komponentów typu "audio grade", nie każdy lubi brzmienie komponentów po mniej niż 1gr w detalu, ale cenę za moduł to poprawia 20-50 krotnie,

 

- zegara nawet nie wypatrzę na tym ich pcb, jakby się dało to wrzucic na jedną płytkę to nie robilibyśmy osobnego modułu z przesyłaniem różnicowym, z drugiej strony bez buforowania to im wszystko jedno jaki mają master clock...

 

- reszty trzebaby posłuchać ale jakoś dystrybutora nie mogę wyszukać... najbliżej w Holandii. Jak to to wypożyczyć do testów?

 

- jedna recenzja na 6moons?

 

- czy ta, nasza recenzja jest wystarczająco globalna:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ponadto ktoś ostatnio pisał tu, że recenzje sa i tak do kitu...

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to Kinki Studio Vision DAC-1:

 

- jak widzę, nie ma buforowania, czyli eliminacji jittera,

 

- nie jest dual mono ma jednego AK4495, zatem nie pracuje on w trybie "dual balance", sam AKM podaje lepsze parametry dla trybu mono,

 

- zasilacze to jakos 1/3 naszych, dać 4 kondensatory to każdy umie, zwłaszcza najtańsze Nichicony,

 

- stopnie wyjściowe ukryte pod blaszką bo pewnie SMD, albo i na opampach, na 100% pod takim ekranem nie da sie zmieścić komponentów typu "audio grade", nie każdy lubi brzmienie komponentów po mniej niż 1gr w detalu, ale cenę za moduł to poprawia 20-50 krotnie,

 

- zegara nawet nie wypatrzę na tym ich pcb, jakby się dało to wrzucic na jedną płytkę to nie robilibyśmy osobnego modułu z przesyłaniem różnicowym, z drugiej strony bez buforowania to im wszystko jedno jaki mają master clock...

 

- reszty trzebaby posłuchać ale jakoś dystrybutora nie mogę wyszukać... najbliżej w Holandii. Jak to to wypożyczyć do testów?

 

- jedna recenzja na 6moons?

 

- czy ta, nasza recenzja jest wystarczająco globalna:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ponadto ktoś ostatnio pisał tu, że recenzje sa i tak do kitu...

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

nie rozumiemy się.

 

ja nie neguję waszej inowacyjnej technologii..klasy audiograde ..i tym podobnych rzeczy.

jakość wykonania jest taka sobie.mz

a żądacie niemałych pieniędzy.

nie pytam o :zastosowane akcesoria anty-wibracyjne,sposób rozprężania obudowy,jakość gniazd i okablowanie wewnętrzne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiemy się.

 

ja nie neguję waszej inowacyjnej technologii..klasy audiograde ..i tym podobnych rzeczy.

jakość wykonania jest taka sobie.mz

a żądacie niemałych pieniędzy.

nie pytam o :zastosowane akcesoria anty-wibracyjne,sposób rozprężania obudowy,jakość gniazd i okablowanie wewnętrzne.

 

Mowimy o jakości wykonania obudowy czy logo? Logo nie bronie, co do obudowy to należałoby ją przynajmniej zobaczyć...

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt chyba nie kwestionuje tu państwa kompetencji, czy założeń konstrukcyjnych, ale żadne z tych założeń nie gra ( w moim odczuciu). W tym roku na Xfi show pod Eindhoven wg. Mojej oceny najlepiej grał pokój Audio Note, gdzie klocki kosztowały ok. 3-4k EUR, a jak zbudowane jest AN w środku to chyba każdy wie, ale dźwięk był niesamowity, za dużo basu akurat w tym pokoju i ogólnie to wiadomo jest to bas z AN-J ale wrażenie bycia z wykonawca w pokoju, super. Było też porównanie z violonczela na żywo. Pokoje obok były YG, Asi, Devore Orangutany( zawsze chciałem ich posłuchać) i wiele innych i grało to...cóż jak hifi.

Ja osobiście jestem ciekaw rzetelnych opinii użytkowników bo sam rozwazam DAC 4-5k więc czym więcej ciekawych urządzeń, tym lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nikt chyba nie kwestionuje tu państwa kompetencji, czy założeń konstrukcyjnych, ale żadne z tych założeń nie gra ( w moim odczuciu). W tym roku na Xfi show pod Eindhoven wg. Mojej oceny najlepiej grał pokój Audio Note, gdzie klocki kosztowały ok. 3-4k EUR, a jak zbudowane jest AN w środku to chyba każdy wie, ale dźwięk był niesamowity, za dużo basu akurat w tym pokoju i ogólnie to wiadomo jest to bas z AN-J ale wrażenie bycia z wykonawca w pokoju, super. Było też porównanie z violonczela na żywo. Pokoje obok były YG, Asi, Devore Orangutany( zawsze chciałem ich posłuchać) i wiele innych i grało to...cóż jak hifi.

Ja osobiście jestem ciekaw rzetelnych opinii użytkowników bo sam rozwazam DAC 4-5k więc czym więcej ciekawych urządzeń, tym lepiej.

Każde z naszych założeń konstrukcyjnych było testowane po kątem brzmienia. Gdyby coś nie miało wpływu na końcowy efekt to byśmy tego nie stosowali. Przykładowo nie stosujemy w naszych urządzeniach magicznych elementów, desek z alpejskich sosen ani kryształów wydobywanych o blasku księżyca. Do AN nie porównywaliśmy, prędzej do dCS. 4k EUR to nasz poziom cenowy. Oczywiście ostatecznie płatnik ma być zadowolony z uzyskanego brzmienia.

 

Wkurzające jest, że z jednej strony są wymagania aby wszystko było jak w sprzęcie 10x droższym, a z drugiej całość ma być jeszcze tańsza niż jest... bo logo... Dlatego poprosiłem o wskazanie innych DACów - tańszych i przynajmniej niegorszych...

 

No zupełnie jakby konkurencja zaczynała panikować i pluć czarnym PRem ;) albo może to takie Polskie malkontenctwo ;)

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Przede wszystkim nie Polskie, a polskie.

Po wtóre, nie uogólniajcie - kilka młodych osób ma problem z odnalezieniem się w otaczającej rzeczywistości. Nie stać ich, więc szukają dziury w całym. To nie ma nic wspólnego z polskością.

Po prostu róbcie swoje i bądźcie „przezroczyści” emocjonalnie, bo jak dacie się wciągnąć w pyskówki, to stamtąd nie ma powrotu.

Powodzenia i nie poddawajcie się.

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Szymon dzisiaj posłucha, porówna i coś tam będziemy wiedziec. Zapewne też do dCSa, o którym wspominaja konstuktorzy. A przynajmniej ja bo znam konfigurację i Szymona i Rafała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.